اعتراض یان رایت به دعوت جان تری به تیم ملی

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 217,482 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

اعتراض یان رایت به دعوت جان تری به تیم ملی

مهاجم سابق توپچی ها معتقد است کاپیتان چلسی تا زمان اثبات بی گناهی اش در مورد اتهام توهین نژادپرستانه به آنتون فردیناند نباید به تیم ملی انگلیس دعوت شود.


یان رایت، ستاره سابق تیم ملی انگلیس، از تصمیم فابیو کاپلو برای دعوت از جان تری برای دو دیدار دوستانه پیش رو مقابل اسپانیا و سوئد به شدت انتقاد کرد.

مهاجم سابق توپچی ها معتقد است کاپیتان چلسی تا زمان اثبات بی گناهی اش در مورد اتهام توهین نژادپرستانه به آنتون فردیناند نباید به تیم ملی انگلیس دعوت شود.

او در گفتگگو با نشریه سان گفت:" شرایط واقعا ناامید کننده است. ما تیم جوانی داریم که منتظرند نتیجه کار را ببیند اما ما تصمیم شرم آوری می گیریم.

به نظر می رسد در انگلیس، ما یکی بعد از دیگری تصمیماتی شرم آور می گیریم. با این تصمیم ها، بابی مور در گور می لرزد.

اتحادیه فوتبال انگلیس باید در این مورد تصمیم نهایی اش را بگیرد. می دانم تا وقتی چیزی اثبات نشود، او بی گناه است اما این به آن معناست که کاپیتان تیم ملی ما در حالی که متهم به توهین نژادپرستانه است، برای دو دیدار دوستانه دعوت شود.

این یک لطیفه است که کاپلو گفته از او در دیدار مقابل سوئد استفاده نمی کند تا به بازیکنان جوان میدان بدهد. اگر نمی خواست از او استفاده کند، چرا او را دعوت کرد. به نظر می رسد کسی در اتحادیه فوتبال آنقدر مرد نیست که به تری بگوید "تو نمی توانی در این دو دیدار حضور پیدا کنی."
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد رستگار در 18/8/1390 | 12:06 گفت:

نمي دونستم چنين حرفايي زده

حمید پیرنیا در 18/8/1390 | 11:00 گفت:

آقای رستگار اینایی که گفتی قبول ولی نه در حد رییسه نه در حد اون دو نفری که گفتم. بعد میاد درباره رییس هی نظر میده. خب یکی نیست به این بگه تو کجا ونگر کجا؟ چرا درباره همچین آدمی اینقد نظر میدی؟ میاد مصاحبه میکنه میگه آرسنال باید به جو هارت و یایا توره و کمپانی و . . . خلاصه بازیکنای خوب سیتی پیشنهاد بده که روی اونا کم بشه. خب الان این حرفو هر بچه ای بگه آدم خندش میگیره. بارسا و رئال هم نمیتونن این بازیکنا رو از سیتی بگیرن. یعنی این یارو همینقدر نمیفهمه؟ اصلا اینو که میبینم یاد پیشکسوتای استقلال و پرسپولیس میوفتم. همون سال که آرسنال شانس زیادی واسه قهرمانی داشت هی مصاحبه میکرد میگفت آرسنال نمیتونه قهرمان بشه عوض روحیه دادنش بود.

محمد رستگار در 18/8/1390 | 01:49 گفت:

آقای پیرنیا! این یارویی که می گی بعد از انری دومین گلزن تاریخ باشگاهه ومن خیلی متاسفم که سنم به بازی های ایشون قد نمی ده..درگیر چهره خندونشم

حمید پیرنیا در 18/8/1390 | 00:13 گفت:

من موندم این یان رایت کجای فوتباله که اینقدر نظر میده!! یه روز درباره ونگر یه روز هیئت مدیره یه روز شانس قهرمانیه آرسنال. دنیس برگکمپ و تونی آدامز با اون عظمت همچین نظرایی نمیدن که این یارو میده

سعید نوری در 17/8/1390 | 23:16 گفت:

واقعا اگه دعوت نشه تیم ملیشون لنگ میمونه؟؟؟؟!!!

علی ارشدی در 17/8/1390 | 22:51 گفت:

سام عزیز شنیدی میگن توبه گرگ مرگه؟؟؟

sam baygan در 17/8/1390 | 22:41 گفت:

تری شرم نمیکنه؟اون از ماجرای وین بریج اینم از این.این مرتیکه رو با آب زمزمم بشورن پاک نمیشه!

علی ارشدی در 17/8/1390 | 22:07 گفت:

دمت گرم رایت انصافا حرفات هم رایته(Right)