تمايل شالکه براي مبادله بازيکن با آرسنال

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 217,845 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

تمايل شالکه براي مبادله بازيکن با آرسنال

باشگاه شالکه خواهان نقل و انتقال دو طرفه بازيکن با آرسنال انگليس است.


در شرایطی که اواخر هفته گذشته از سوی برخی رسانه‌های بریتانیایی و آلمانی عنوان شد که شالکه از بوندس لیگا علاقه وافری به جذب آندری آرشاوین بازیکن روسی و ناراضی آرسنال دارد، روز گذشته اخبار جدیدی در این ارتباط شنیده شد. اخباری که حکایت از تمایل ژرمن‌ها برای مبادله و دریافت بازیکن دارد.

براین اساس مدیران شالکه که بر سر جذب بازیکن ۳۰ ساله لندنی‌ها رقیبی بزرگ همچون آنژی ماخاچکالا را در کنار خود می‌بینند، امید زیادی دارند تا در ژانویه که پنجره یک ماهه زمستانی برای انتقالات میان فصل باز می‌شود، بتوانند آرشاوین را استخدام کنند و در مقابل جفرسون فارفان، گلزن اهل پرو که او نیز از نیمکت نشینی در تیم آلمانی ناراحت است،‌ به نزد یاران آرسن ونگر بفرستند.
در ارتباط با این خبر هیچ‌یک از مقام‌های توپچی‌ها هنوز واکنشی نشان نداده‌اند.


من میگم هونتلار رو بدن قبوله :-)
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

sam baygan در 22/8/1390 | 00:25 گفت:

ونگر عمرا آرشا رو ول نمیکنه.

سید امین هاشمی در 21/8/1390 | 21:22 گفت:

هونتلار بازیکن خوبیه و 100%نمیاد

Ali&MT در 21/8/1390 | 17:42 گفت:

ريس و باپتيستا رو يادمه ... اخه قرار بود فابرگاس رو هم بدن و دوتا بازيكن از بارسا بگيرن اما نشد

محمد رستگار در 21/8/1390 | 17:25 گفت:

یه سال ریس و باپتیستا و قرضی مبادله کردیم با رئال.که هم ریس توی رئال خوب موفق بود و هم باپتیستا توی آرسنال

Saeed Milani در 21/8/1390 | 17:22 گفت:

با فرانسوی ها چرا قبلا اونم بازیکن های تیم دوم بیشتر ،اما در سال های اخیر نه

Ali&MT در 21/8/1390 | 17:20 گفت:

اصلا تا حالا باشگاه بازيكن مبادله كرده؟؟؟

Saeed Milani در 21/8/1390 | 17:09 گفت:

آرسنال هم یه ورژن ضعیفتری از توتال فوتبالی رو بازی میکنه که هلند بازی میکنه ، 4مدافع : مرتساکر.فرمالن.جنکینسون.سانتوس. 2تا هافبک دفاعی : سانگ و رمزی که گاها رمزی جاش رو با آرتتا تو خط جلویی عوض می کنه. 3تا هافبک و بال هجومی : ولکات و آرتتا و جروینهو. و یک مهاجم صرف نوک که فان پرسی هست.
الآن همه تیم ها با هافبک دفاعی بازی میکننو 4-3-3 و 4-4-2 به اون معنای قدیمی دیگه بازی نمی شه.

علی ارشدی در 21/8/1390 | 16:52 گفت:

4-2-3-1???????

محمد در 21/8/1390 | 16:09 گفت:

منم با یان هنتلار موافقم. ولی فارفان رو نمی خوایم.

Saeed Milani در 21/8/1390 | 14:48 گفت:

سایت زرد گل بدترین بازیکن دیشب هلند و سوئیس رو رابین فانپرسی اعلام کرده! با نمره 5! اصلا نمره هاش ارزش نداره.

Saeed Milani در 21/8/1390 | 14:02 گفت:

کنار منظورم همراهه ، نه بیاد دو مهاجمه بازی کنه ، هرچند که اصلا این سیستم زرد 4-2-3-1 رو قبول ندارم ، منم منظورم آلترناتیو برای رابین بود.

علی ارشدی در 21/8/1390 | 13:53 گفت:

سعید جان هونتلار کنار رابین؟ ما دنبال کسی هستیم که به جای رابین بازی کنه تا رابین استراحت کنه تازه سیستم ما 4 3 3 هست و دو تا مهاجم وسط نداره

farhad bj در 21/8/1390 | 13:50 گفت:

جفرسون فارفان kho0b biad inja nimkat neshin mishe vali be dardemo0n mikho0re!!!

Saeed Milani در 21/8/1390 | 13:50 گفت:

اگه بیاد کنار رابین میترکونن ها! نه؟

علی ارشدی در 21/8/1390 | 13:45 گفت:

سعید جان درسته که منم مثل خودت عشق هلندم ولی فکر نمیکنم هونتلار به درد ما بخوره!