تمايل شالکه براي مبادله بازيکن با آرسنال

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 217,472 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

تمايل شالکه براي مبادله بازيکن با آرسنال

باشگاه شالکه خواهان نقل و انتقال دو طرفه بازيکن با آرسنال انگليس است.


در شرایطی که اواخر هفته گذشته از سوی برخی رسانه‌های بریتانیایی و آلمانی عنوان شد که شالکه از بوندس لیگا علاقه وافری به جذب آندری آرشاوین بازیکن روسی و ناراضی آرسنال دارد، روز گذشته اخبار جدیدی در این ارتباط شنیده شد. اخباری که حکایت از تمایل ژرمن‌ها برای مبادله و دریافت بازیکن دارد.

براین اساس مدیران شالکه که بر سر جذب بازیکن ۳۰ ساله لندنی‌ها رقیبی بزرگ همچون آنژی ماخاچکالا را در کنار خود می‌بینند، امید زیادی دارند تا در ژانویه که پنجره یک ماهه زمستانی برای انتقالات میان فصل باز می‌شود، بتوانند آرشاوین را استخدام کنند و در مقابل جفرسون فارفان، گلزن اهل پرو که او نیز از نیمکت نشینی در تیم آلمانی ناراحت است،‌ به نزد یاران آرسن ونگر بفرستند.
در ارتباط با این خبر هیچ‌یک از مقام‌های توپچی‌ها هنوز واکنشی نشان نداده‌اند.


من میگم هونتلار رو بدن قبوله :-)
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

sam baygan در 22/8/1390 | 00:25 گفت:

ونگر عمرا آرشا رو ول نمیکنه.

سید امین هاشمی در 21/8/1390 | 21:22 گفت:

هونتلار بازیکن خوبیه و 100%نمیاد

Ali&MT در 21/8/1390 | 17:42 گفت:

ريس و باپتيستا رو يادمه ... اخه قرار بود فابرگاس رو هم بدن و دوتا بازيكن از بارسا بگيرن اما نشد

محمد رستگار در 21/8/1390 | 17:25 گفت:

یه سال ریس و باپتیستا و قرضی مبادله کردیم با رئال.که هم ریس توی رئال خوب موفق بود و هم باپتیستا توی آرسنال

Saeed Milani در 21/8/1390 | 17:22 گفت:

با فرانسوی ها چرا قبلا اونم بازیکن های تیم دوم بیشتر ،اما در سال های اخیر نه

Ali&MT در 21/8/1390 | 17:20 گفت:

اصلا تا حالا باشگاه بازيكن مبادله كرده؟؟؟

Saeed Milani در 21/8/1390 | 17:09 گفت:

آرسنال هم یه ورژن ضعیفتری از توتال فوتبالی رو بازی میکنه که هلند بازی میکنه ، 4مدافع : مرتساکر.فرمالن.جنکینسون.سانتوس. 2تا هافبک دفاعی : سانگ و رمزی که گاها رمزی جاش رو با آرتتا تو خط جلویی عوض می کنه. 3تا هافبک و بال هجومی : ولکات و آرتتا و جروینهو. و یک مهاجم صرف نوک که فان پرسی هست.
الآن همه تیم ها با هافبک دفاعی بازی میکننو 4-3-3 و 4-4-2 به اون معنای قدیمی دیگه بازی نمی شه.

علی ارشدی در 21/8/1390 | 16:52 گفت:

4-2-3-1???????

محمد در 21/8/1390 | 16:09 گفت:

منم با یان هنتلار موافقم. ولی فارفان رو نمی خوایم.

Saeed Milani در 21/8/1390 | 14:48 گفت:

سایت زرد گل بدترین بازیکن دیشب هلند و سوئیس رو رابین فانپرسی اعلام کرده! با نمره 5! اصلا نمره هاش ارزش نداره.

Saeed Milani در 21/8/1390 | 14:02 گفت:

کنار منظورم همراهه ، نه بیاد دو مهاجمه بازی کنه ، هرچند که اصلا این سیستم زرد 4-2-3-1 رو قبول ندارم ، منم منظورم آلترناتیو برای رابین بود.

علی ارشدی در 21/8/1390 | 13:53 گفت:

سعید جان هونتلار کنار رابین؟ ما دنبال کسی هستیم که به جای رابین بازی کنه تا رابین استراحت کنه تازه سیستم ما 4 3 3 هست و دو تا مهاجم وسط نداره

farhad bj در 21/8/1390 | 13:50 گفت:

جفرسون فارفان kho0b biad inja nimkat neshin mishe vali be dardemo0n mikho0re!!!

Saeed Milani در 21/8/1390 | 13:50 گفت:

اگه بیاد کنار رابین میترکونن ها! نه؟

علی ارشدی در 21/8/1390 | 13:45 گفت:

سعید جان درسته که منم مثل خودت عشق هلندم ولی فکر نمیکنم هونتلار به درد ما بخوره!