لامبرت: آرسنال لايق برد بود

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 217,568 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

لامبرت: آرسنال لايق برد بود

سرمربي تيم فوتبال نوريچ‌سيتي گفت: آرسنال مقابل ما مثل هميشه تيمي خوب بود که لايق برد نشان داد.


به نقل از روزنامه دیلی‌میل، پل لامبرت که تیمش شب گذشته در هفته دوازدهم لیگ برتر انگلیس ۲ بر یک مغلوب آرسنال شد، اظهار داشت: آرسنال مثل همیشه تیم خوبی بود. آن‌ها لایق برد مقابل ما بودند و به حق خود رسیدند.

وی افزود: من به این بازی به چشم یک ناکامی نگاه نمی‌کنم. زیرا اعتقاد دارم رویارویی با آرسنالی‌ها برای ما آموزنده بود. شاگردانم در چنین کلاسی‌ نکاتی را فراگرفتند تا بلکه بتوانند سطح بازی خود را در آینده ارتقا دهند.

او ادامه داد: ما سعی کردیم از ابتدا هوشیاری به خرج دهیم. به همین خاطر در جریان بازی قرار داشتیم. اما باید اعتراف کرد که آرسنال تیم برتر میدان بود و لایق این برد بودند.

در این دیدار ابتدا نوریچی‌ها در ورزشگاه خانگی خود توسط استیو موریسون در دقیقه ۱۶ گلزنی کردند و پیش افتادند. اما روبین فان پرسی ستاره هلندی خط حمله لندنی‌ها در دقیقه ۲۷ به یاری تیمش آمد. او توانست نتیجه را برابر کند. همین بازیکن در دقیقه ۵۹ گل دوم و برتری تیمش را زد.
نوریچی‌ها پس از این باخت در امتیاز ۱۳ باقی ماندند و رده یازدهم را به اشغال خود درآوردند.


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamidtopchi در 30/8/1390 | 00:12 گفت:

آرسنال همیشه لیاقت برد رو داره اگه کم کاری نکنن بازیکنا و داورا مزاحمت ایجاد نکنن!!

hamidtopchi در 29/8/1390 | 23:57 گفت:

یه انتقاد از همه حتی خودم (البته غیر حامد توپچی و سام عزیز):
این افتضاه افتضاه که بعضی از دوستان بهترین و جالب ترین پست هارو میزارن ولی حتی یک کامنت خشک و خالی هم برای پستش نمیزاریم!!ولی در عوض تو پست هایی که فقط اسم جالبی دارن و هیچ محتوایی ندارن تا دلت بخاد کامنت میزاریم!!
پست به این خوبی با نهایتا 200تا بازدید میره دست خدا ولی یه پست با بیشتر 400تا با محتویات صرفا نظر سنجی پر از کامنت!!
منظورم این نیست که یک پست (مثلا فلان پست) بیخوده نه اصلا منظورم اینه که باید به همه پست ها سر بزنیم!!نمیدونیم چی بنویسیم یا چه نظری داریم یه تشکر خشک خالی که بلدیم بزاریم!!اینو خودمون همگی میدونیم که وقتی یه پست میزاریم و هیچ حرفی در موردش نیست ناراحت میشیم اقلا خوش حال نمیشیم!!دوستان گرامی قدر اینجا رو بدونیم و با حمایت از پست های همدیگه اتحاد خودمون رو نشون بدیم!!نیازی نیست که حتما حرف نویسنده رو تایید کنیم حرف و نظر خودمون رو بگیم تا دوستان هم راحت تر نظر بدن!!بازم میگم نظر نداریم یک تشکر خوشک خالی که همه بلدیم!
انشالله از این به بعد دیگه هیچ پستی کمتر از 300تا بازدید نداشته باشه و همه کامنت بزارن تو بلاگ ها!!
هرکی با حرفای من مخالف به من بگه تا اگه تونستم قانعش کنم که حمایت کنه!!
البته میدونم اکثر کاربرای عزیز اینجا خودشون درک میکنن که چی گفتم!!
قصدمم اصلا حمله به پست کسی نیست اگه به کسی جسارت شده تو این کامنت معذرت میخوام!!
تا ابد آرسناااااااالللللللل

sam baygan در 29/8/1390 | 22:40 گفت:

چقد افتادست این یارو!

سید امین هاشمی در 29/8/1390 | 20:34 گفت:

ممنون داداش گلم دمت گرم

farhood در 29/8/1390 | 20:26 گفت:

اقا امين بايد روي k u arabsat سرچ كني فركانسش هم 11900 است سيمبل ريت 27500 verticalوcodrate هم 4/3 است

سید امین هاشمی در 29/8/1390 | 20:05 گفت:

لطفا کمک کنین!دوستان اگه کسی فرکانس شبکه 3 رو داره برام بذاره و بگین که از کدوم ماهواره باید سرچ کنم؟ ممنون

رضاشاماخ چوک بندر در 29/8/1390 | 19:59 گفت:

شبکه 3بازی چلسی لیورپول ازکانال اسکای اسپورت دزدیده.من بازی روازاسکای اسپورت میبینم

رضاشاماخ چوک بندر در 29/8/1390 | 19:57 گفت:

بکه 3بازی روازکانال اسکای اسپورت دزدیده بچه ها

علی ارشدی در 29/8/1390 | 19:43 گفت:

چلسی 0_0 لیورپول دقیقه: 10

علی ارشدی در 29/8/1390 | 19:42 گفت:

هوندا کیه؟ کاوازاکیی سوباسایی کاگرویی چیزی بیارین

Saeed Milani در 29/8/1390 | 19:26 گفت:

بیخیاله هوندا ، اگه منطورت موتوره هونداست آره خوبه!

sepehr najafian در 29/8/1390 | 18:57 گفت:

bad nist

رضاشاماخ چوک بندر در 29/8/1390 | 18:39 گفت:

قهرمانی داره به ماچشمک میزنه.بچه هاهوندابازیکن ژاپن خوبه؟