ونگر:به آرسنال متعهدم اما...

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 217,882 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.

ونگر:به آرسنال متعهدم اما...

فقط وقتی نتوانم توقعات را برآورده کنم، فکر رفتن می کنم
مربی توپچی ها بعد از برد تیمش مقابل نوروویچ سیتی از تعهدش به آرسنال گفت


آرسن ونگر مربی فرانسوی آرسنال درپایان دیدار تیمش مقابل نوروویچ سیتی که با برد 1-2 توپچی ها همراه بود، در صحبتهایی از تعهدش به این تیم و تمایلش برای ماندن در ورزشگاه امیریتس گفت.

او در پایان این دیدار، به شفاف سازی صحبتهایی پرداخت که در روزنامه اکیپ و درمورد آینده او بازتاب یافته بود.

ونگر در کنفرانس خبری بعد از بازی مقابل نوروویچ به خبرنگاران گفت:« تنها وقتی ممکن است درمورد آینده ام در آرسنال ابهام داشته باشم که نتوانم توقعات را برآورده کنم. اگر شما تیمی رادوست داشته باشید و نتوانید توقعات موجود را برآورده کنید، درمورد آینده تان در تیم تجدید نظرمی کنید. من همیشه می گویم که به آرسنال متعهدم و همیشه به قراردادم احترام می گذارم؛ مگر اینکه احساس کنم که دیگر مربی خوبی نیستم و درآن شرایط تصمیم دیگری می گیرم.»

ونگر ادامه داد:« تعهد من به باشگاه ، زیر سوال نرفته.من این را در گذشته هم نشان داده ام و درآینده هم همین طور خواهد بود. آرسنال باشگاه زندگی من است. »

ونگر در ادامه صحبتهایش گفت:« من انتظار دارم تا باارائه فوتبالی خوب، باعث افتخار باشگاه شویم و به همین خاطر هواداران را به ورزشگاه آورده تا بازی ما را تماشا کنند.به دنبال آن هستیم تا در بالاترین جایگاه ممکن فصل را به پایان ببریم.»

ونگر درمورد عملکرد تیمش در بازی روز شنبه گفت:« ما در دقایق ابتدایی فرصتهایی رااز دست دادیم. این کار را برای ما سخت کرد ولی مثل بازی مقابل چلسی، عملکرد واقعا خوبی را به اجرا گذاشتیم. زمانی که نتیجه بازی 1-2 شد، ما با راحتی بیشتری کاررا دنبال کردیم و اصلا درجریان این باز به دردسر نیفتادیم.»

روبین فان پرسی بار دیگر نقشی کلیدی را درترکیب آرسنال ایفا کرد. ونگر در ادامه صحبتهایش اعلام کرد که تمایل زیادی دارد تا ستاره هلندی اش قراردادش را تمدید کند: « رویای من این است که فان پرسی با ما بماند و من نهایت تلاشم را برای متقاعد کردن او به کار می گیرم. او رقبای زیادی دارد ولی قطعا یکی از بهترین مهاجمان برتر دنیاست.فان پرسی استثنایی است و ویژگی هایی خاص خودش دارد. همه ما می دانیم که او بازیکنی استثنایی است. »
ونگر در بخش پایانی صحبتهایش به این نکته اشاره کرد که پر مرتساکر را به خاطر اشتباهش که منجر به گل تیم حریف شد،سرزنش نخواهد کرد و به این نکته اشاره کرد که داور مسابقه درجریان بازی اشتباهاتی را داشته :« من از عملکرد داور در جریان بازی ناراحت بودم و بار دیگر عملکرد او را در تصاویر بازپخش تلویزیونی زیر نظر خواهم گرفت.فکر می کنم که موریسون، زننده گل حریف با دست چپش مرتساکر رانقش برزمین کرد.»
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 30/8/1390 | 19:35 گفت:

عجب شعر باحالی حمید جون دمت گرم کا......
خیلی گلی پسر

hamidtopchi در 30/8/1390 | 19:33 گفت:

چرا هیچوقت اینجا کسی از فردریک لیونبرگ یاد نمیکنه؟؟؟
من عاشق شوتهاش و پاس هاش بودم!!!مثلث پیرس و آنری و لیونبرگ زمان قدرت آرسنال مثل مثلث مسی و اینیستا و ژاوی تو بارسا بود!!
لطفا از حرفم تعصبی برداشت نکنید!!:)))
تا ابد آرسنال

hamidtopchi در 30/8/1390 | 19:33 گفت:

چرا هیچوقت اینجا کسی از فردریک لیونبرگ یاد نمیکنه؟؟؟
من عاشق شوتهاش و پاس هاش بودم!!!مثلث پیرس و آنری و لیونبرگ زمان قدرت آرسنال مثل مثلث مسی و اینیستا و ژاوی تو بارسا بود!!
لطفا از حرفم تعصبی برداشت نکنید!!:)))
تا ابد آرسنال

hamidtopchi در 30/8/1390 | 19:28 گفت:

هنریک لارسن هم یادت رفت نامرد!!!!

hamidtopchi در 30/8/1390 | 19:23 گفت:

ورزشگاه جدید و مثلا پیشرفتمون که فعلا جز نحسی هیچی دیگه نداشته!!!

hamidtopchi در 30/8/1390 | 19:18 گفت:

لعنت به هرچی عربه زبون نفهمه(البته به عربای با شخصیت خودمون توهین نمیکنم چون اونا یا از پدری یا مادری به ایرانی ها میرسن)!!!عربا تا خون ما ایرانی ها رو تا قطره آخر مک نزنن دست از سرمون بر نمیدارن!!!
چو بخت عرب بر عجم چیره گشت
همه روز ایرانیان تیره گشت

جهان را دگرگونه شد رسم و راه
تو گویی نتابد دگر مهر و ماه

ز می نشئه و نغمه از چنگ رفت
ز گل عطر و معنی ز فرهنگ رفت

ادب خوار گشت و هنر شد وبال
به بستند اندیشه را پر و بال

جهان پر شد از خوی اهریمنی
زبان مهر ورزیده و دل دشمنی

کنون بی غمان را چه حاجت به می
کران را چه سودی ز آوای نی

که در بزم این هرزه گردان خام
گناه است که در گردش آریم جام

بجایی که خشکیده باشد گیاه
هدر دادن آب باشد گناه

چو با تخت منبر برابر شود
همه نام بوبکر و عمر شود

ز شیر شتر خوردن و سوسمار
عرب را به جایی رسیده است کار

که تاج کیانی کند آرزو
تفو بر تو ای چرخ گردون تفو

دریغ است ایران که ویران شود
کنام پلنگان و شیران شود

hamidtopchi در 30/8/1390 | 19:18 گفت:

لعنت به هرچی عربه زبون نفهمه(البته به عربای با شخصیت خودمون توهین نمیکنم چون اونا یا از پدری یا مادری به ایرانی ها میرسن)!!!عربا تا خون ما ایرانی ها رو تا قطره آخر مک نزنن دست از سرمون بر نمیدارن!!!
چو بخت عرب بر عجم چیره گشت
همه روز ایرانیان تیره گشت

جهان را دگرگونه شد رسم و راه
تو گویی نتابد دگر مهر و ماه

ز می نشئه و نغمه از چنگ رفت
ز گل عطر و معنی ز فرهنگ رفت

ادب خوار گشت و هنر شد وبال
به بستند اندیشه را پر و بال

جهان پر شد از خوی اهریمنی
زبان مهر ورزیده و دل دشمنی

کنون بی غمان را چه حاجت به می
کران را چه سودی ز آوای نی

که در بزم این هرزه گردان خام
گناه است که در گردش آریم جام

بجایی که خشکیده باشد گیاه
هدر دادن آب باشد گناه

چو با تخت منبر برابر شود
همه نام بوبکر و عمر شود

ز شیر شتر خوردن و سوسمار
عرب را به جایی رسیده است کار

که تاج کیانی کند آرزو
تفو بر تو ای چرخ گردون تفو

دریغ است ایران که ویران شود
کنام پلنگان و شیران شود

سید امین هاشمی در 30/8/1390 | 17:52 گفت:

viva ar3nal
Viva wenger

saeed در 30/8/1390 | 15:56 گفت:

زنده باد عرب ها؟ آقا رضا شما ایرانی هستی؟ اگه هستی برات متاسفم اگرم نیستی بازم برات متاسفم

توپچی جنوب در 30/8/1390 | 15:21 گفت:

ورزشگاه زدن که زدن وظیفشون بوده و پولشون رو گرفتن تازه فرودگاهشون رو جهانی هم کردیم باید اون از ما تشکر کنن یه مشت عرب چیز
تو برو این لینک رو ببین اقا رضا که اینقدر سنگ این عربهای سوسمار خور, بیابان گرد رو به سینه مزنی.


دوستان...عرب‌ها یه صفحه تو فیس بوک باز کردند به اسم " خلیج ع.ر.ب.ی‌" و توش کلی هم راجع به ایرانی ها مزخرف گفتن . همین الان هم حداقل 6000 نفر طرفدار داره به لینک بروید و گزارش تخلف رد کنید
http://www.facebook.com/TheArabianGulf
نحوه گزارش رد کردن
سمت چپ صفحه نوشته " report page"
REPORT PAGE ---» hate speech ---» Targets a race or ethnicity ---» SUBMIT
... الخليج العربي للابد Arabian Gulf ForEver خليج هميشه عربي
للتواصل مع المشرفين: مدير الصفحة عمر علي الشمري

Vishka در 30/8/1390 | 13:26 گفت:

آقا رضا من حاضرم تا آخر آرسنال تو اون هایبوری دوست داشتنی بازی میکرد اما بزرگ بود بزرگی به بزرگی ورزشگاه نیست به جام و قهرمانیه. ما چوب ضرر این عربها رو میخوریم اما بگم نظرتون محترم اینحا خیلی باکلاس و آبرومنده کاش با جشن قهرمانی بود.

رضاشاماخ چوک بندر در 30/8/1390 | 11:30 گفت:

آقاشهرام وشروین جان لطفابه عربهاتوهین نکنیداگه اونانبودن الامااین ورزشگاه مجلل رونداشتیم اگه اینانبودن آرسنال بزرگ الان توهایبوری کوچک بود.جای تشکرکردنتونه؟درضمن امیریتس نام شرکت هواپیمایی اماراته وفرقی باخودت امارات نداره .زنده عرب وامارات.مابایدبه این کشورکوچک نگاه کنیم که چه کارهای بزرگی انجام داده توفوتبال اروپا.نه کشورخودمون

محمود در 30/8/1390 | 09:41 گفت:

خیلی ممنون به خاطر این مطالب دل گرم کننده.

توپچی جنوب در 30/8/1390 | 03:30 گفت:

ای ول این ونگر کارش درسته دیگه مطمئن شدم که ارسنال میخواد تو ژانویه خرید بزرگ انجام بده ورابین رو سالهای سال با لباس ارسنال و بازوبند کاپیتانی و گلهای زیباش ببینیم!!!!!!
امیدوارم سالهای سال این ونگر تو تیم بمونه وبازیهای زیبا انجام بدیم وجامها رو یکی پس از دیگری ببریم.........

با نظر شروین هم کاملا موافقم ,,چیه این عرب های بیابان گرد سوسمار خور!!!!!!!!!!!!!!!!

shervin در 30/8/1390 | 02:02 گفت:

عاشقتم ونگر.
بچه ها بیاید از این به بعد فقط بگیم >>>>ورزشگاه امیریتس <<<< اصلا از اسم (ورزشگاه ا-م-ار-ا-ت) خوشم نمیاد.
می دونید که چرا خوشم نمیاد.