پیش بازی آرسنال- دورتموند؛ گل ها و گلوله ها!

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 233,071 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .
اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند

پیش بازی آرسنال- دورتموند؛ گل ها و گلوله ها!

دو تیم بعد از آغاز ضعیفی که در رقابت های این فصل داشتند، به روزهای خوب شان برگشته اند؛ دیدار رفت دو تیم با تساوی 1-1 به پایان رسید


آرسنالی ها می دانند که یک پیروزی می تواند صعود آنها به مرحله بعید رقابت ها را قطعی کند و به همین دلیل، احتمالا با بهترین ترکیب شان پای به این دیدار خواهند گذاشت. بعد از یک نمایش نه چندان خوب در مقابل وست بروم، احتمالا پر مرتساکر جای خود را به لورن کوشیلنی خواهد داد و ژروینیو و میکل آرتتا نیز روی نیمکت خواهند نشست تا توماس روسیسکی و مارونه شاماخ در ترکیب اصلی قرار بگیرند.

آرسنالی ها مصدوم جدیدی ندارند و تنها جک ویلشر و آبو دیابی همچنان دور از میادین به سر می برند.

یورگن کلوپ احتمالا تیمش را با همان ترکیبی راهی میدان خواهد کرد که شنبه شب موفق شد در آلیانس آره نا، بایرن مونیخ را 1-0 از پیش رو بردارد. بزرگترین دغدغه دورتموندی مصدومیت نون سوبوتیچ است که به دلیل مصدومیت در دیدار مقابل وولفسبورگ احتمالا تا آغاز سال جدید از میادین دور خواهد بود

- آرسنال در مرحله گروه لیگ قهرمانان شکست نخورده؛ آنها در 4 دیدار قبلی، دو پیروزی و دو تساوی کسب کردند. سایر تیم های گروه حداقل یک شکست در کارنامه دارند.

- توماس روسیسکی که امشب احتمالا در ترکیب آرسنال بازی خواهد کرد، در فصل 03-2002 با پیراهن دورتموند دروازه آرسنال را باز کرد.

- هر دو تیم آرسنال و دورتموند فصل را ضعیف آغاز کردند اما در هفته های اخیر به روزهای اوج شان برگشته اند. دورتموندی ها در 8 دیدار اخیر شکست نخورده اند در حالی که توپچی ها 5 بازی از 6 دیدار اخیرشان را با پیروزی پشت سر گذاشتند.

- رابین فن پرسی در سال 2011، 31 گل به ثمر رسانده است؛ 1.07 گل در هر دیدار.

- آرسنال در 8 دیدار اخیرش تنها دو بار دروازه اش را بسته نگه داشته است در حالی که تیم آلمانی در 5 بازی از 8 دیدار اخیر، گل نخورده است.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamed در 3/9/1390 | 01:13 گفت:

تبریک به همه.......

حمید فرازی در 2/9/1390 | 22:35 گفت:

روسیچکی که اعلام شده قطعا به این بازی نمیرسه.البته بهتره که نرسه چون رویسیچکی دیگه اون قدرت و خلاقیت گذشتشو نداره.

حمید فرازی در 2/9/1390 | 22:32 گفت:

فقط اشبرتون گراو.امنیرتس فقط تا یکی دو سال دیگه رو باشگاه هست.

علی ارشدی در 2/9/1390 | 21:40 گفت:

سید لطفا بگو اشبرتون ما که مجبور نیستیم بگیم امیرتس

علی ارشدی در 2/9/1390 | 21:38 گفت:

ونگر گفته بود روسیچکی مصدومه ولی آبو رسیده

سید امین هاشمی در 2/9/1390 | 21:36 گفت:

حالا امشب جو امیریتس رو میبینن روحیشون خراب میشه 1-3 میبریمشون

توپچی جنوب در 2/9/1390 | 21:18 گفت:

میلاد حسینی خیلی مرسی همیشه از این کار های خوب خوب بکن!!!!!!!!!

میلاد حسینی در 2/9/1390 | 20:54 گفت:

http://www.firstrowsports.tv
اینم لینک اینترنتی ولی تصویر زیاد قطع میشه

sam baygan در 2/9/1390 | 20:42 گفت:

thanx gunner!

Saeed Milani در 2/9/1390 | 20:33 گفت:

روسیچکی رو بعضی از سایت ها اعلام کردن رسوندن به بازی ، حالا باید تا شب منتظر بود و دید کیا بازی می کنن.

Saeed Milani در 2/9/1390 | 20:31 گفت:

اگه بعضی موارد فرق داره یا شبیه ببخشید تقصیر من نیست به خدا :-)

توپچی جنوب در 2/9/1390 | 20:24 گفت:

سعید, حمید تو پست قبلی نوشته روسیچکی مصدومه!!!!!!
مرسی از امار زیبات سعید میلانی!!!

یاسر بحرینی در 2/9/1390 | 20:06 گفت:

بجه کسی سایتی سراغ نداره که بازی رو بخش میکنه