بـبار بـــــــــاران...

نویسنده: یوسف بذرکار

وبلاگ من
نویسنده: یوسف بذرکار
از دوران ابتدایی طرفدار آرسنال شدم و این حس سال به سال تقویت شد ... حالا بی صبرانه منتظر موفقیت تیمم هستم
کل بازدید: 1,942 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

بـبار بـــــــــاران...

از تلخی این روز های آرسنال تا ناکامی آرزوهای این فصل آرسنال فاصله چندانی رسم نمی شود ...از تلخی این روز های آرسنال تا ناکامی آرزوهای این فصل آرسنال فاصله چندانی رسم نمی شود .
خط باریکی بود بعد از نا امیدی من در تابستان تا رسیدن به پستی بلندی های سال نو و زمستان .
استارت نا امیدیم به حدی بود که از همان ابتدا نگرش و دیدگاهم نسبت به فصل را عوض کنم . حالا دیگر راحت تر بازی های تیمم را دنبال می کنم , نه اینکه بی غیرت شده باشم نه , توقعات و نگرشم نسبت به تیمم خیلی زود متفاوت شد . حالا جنگ و هدف گذاری منطقی بالای جدول نیست , چند رتبه پایین تر است .
سناریوی تکراری این سال ها را کنار می گذارم چون مرور آن ها دیگر حتی جذابیت بررسی های شامل و جامع گذشته را نیز نمی دهد . به قدری کلیشه شده که برخی جمله ها را دیگر از حفظ می نویسم نه فکر . هنوز همان سوالات بی جوابند و همان نظریه ها پا بر جا . البته تفاوتی نیز داشته ایم . کمی ضعیف بودیم و شادابی بازی گذشته را نداشتیم . ترک خانه دو ابر ستاره کافی است که کمر یک تیم خم شود و درایت یک ابر مرد کافی است تا اندک اندک کمر را دوباره راست کند اما این کمر آن قدر ضربه دید که دیگر خم و راست شدنش پر از صدای خرت و خرت استخوان است .
آن قدر این استخوان ها را شکستند جوانان , که نرسیدیم به هدف بزرگمان که در ابتدا بسیار زیبا و دیدنی بود .
من هم مثل هواداران دیگر لبریز شدم و در استادیوم تیمم منتقدانه , گاها نا امیدانه بازی را پیگیری می کنم . سخت است دیگر , رقابت بین تیم های از ما کوچک تر , رقابت شدید و نفس گیر حتی با آن ها .
تا همین جا را با دنده سنگین بالا امدیم و نکند بنزینمان تمام شود . هنوز نیمه راه باقی مانده .

کمی بیشتر فکر می کنم . هیچ چیز قابل تغییر نیست . کمی از ابتدا کج قدم گذاشتیم و در ادامه سعی کردیم اسکلت کج بنا شده را با بتن ریزی بیشتر در بالا ها سفت تر کنیم . سخت است اما به هر ترتیب چاره ای نیست . باید تا انتها به هر ترتیب ادامه دهیم . گاها مهندس ناظر تیم من هم اشتباهاتی مرگبار می کند و این مرا دلسرد تر کرد .
باز هم چاره ای نیست .ببار باران و کمی این زمین را لغزنده کن که شاید مسیر حرکت ما آسان شود . بنزیمان کم شده و حالا یک پمپ بنزین در نزدیکی است .
نمی دانم در توقفگاه میان جاده قرار است بنزین بزنیم یا بنزینمان را ببرند اما می دانم در این سال ها آنقدر مسائل مختلف را در فوتبال تیم محبوبم تجربه کردم که یک آرسنالی کامل بار بیایم .
من یقین دارم به هواداری ای که می دانم هیچ هوادار دیگری تجربه مشابهی نکرده و هیچ هوادار دیگری در بد ترین شرایط مانند تیم من همچنان با درصد امید برای بهترین پیشامد ها فوتبال را پی نگرفته .
من آرسنالیم و منتقد اما بیشتر عاشق .
توفقگاه یک شنبه برایم کمی آشناست . می خواهم در این دیدار باک تیمم را پر کنم و برای هدف هایی نه چندان دلچسب برای ادامه راه مسیر را مهیا کنم .
کمی سخت اما دیدگاهم را عوض کردم پس برای ادامه راه , تیمم را بیشتر تهییج می کنم .
برای هدف گذاری های اشتباه , برای رسیدن به بهترین پیشامد .
فوتبال بی انتهاست ...
روزی زمان هدف های من خواهد رسید ...

یک شنبه
آرسنال - منچستر یونایتد
ساعت نوزده و سی دقیقه
در حمایت از تیمم
به قلم یوسف بذرکار

لینک مطلب در هایبوری برای ارسال نظرات و بحث بهتر و بیشتر :
http://highbury.ir/showthread.php?tid=5374


** لازم می دونم بگم یادمون باشه همیشه باید بهترین لحن رو برای یک پست پی که نوشته میشه ارسال کنیم پستی که هزاران نفر قراره ببیننش و شخصیت ما رو نشون میده
چه در عصبانیت چه در مواقع آرامش
یاد بگیریم که چه طور انتقاد کنیم و توهین نکنیم
با تشکر


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد يزداني در 28/10/1390 | 09:01 گفت:

چند روز پیش هم تو حرفام گفتم یه زمانی میرفتیم برا قهرمانی الان میریم که جزء 4 تیم اول بشیم از سال بعد واسه یوفا مبارزه میکنیم البته بصورت ناپلئونی میرسیم بعده چند سال میجنگیم که تو نیمه اول جدول باشیم......
چقدر زود میشه توقعاتو کشید پائین
کاش سال بعد تو چمپیونز لیک باشیم من دستامو واسه دعا بردم بالا!!!!!!

محسن آزاده در 28/10/1390 | 01:12 گفت:

ببار باران . . . د لعنتی ببار ، جون مادرت ببار . . . خیلی وقت اطراف آرسنال رو ابرای تیره و تار گرفته ولی انگار این ابرای لعنتی باران زا نیستن !! فقط اومدن خون ما هوادارای آرسنال رو تو شیشه کنن . . .
ببار جون مادرت ، واسه همه که داری میباری مام روش

علی ارشدی در 28/10/1390 | 00:45 گفت:

منم مثل حمید همین حالتو بیشتر دوست دارم اصلا به تعریف بلاگ خیلی نزدیکه فقط باید یک کم نظارت بشه وگرنه همین کاربرد براش خوبه البته به نظر من

حمید فرازی در 27/10/1390 | 23:54 گفت:

مثل پست قبلیت جالب بود یوسف جان.نوع نگارشت منو یاد یکی از کاربرای قدیم میندازه که امیدوارم مثل اون ما رو تنها نذاری.علی جان به نظر من این چیزی که میذاریم اسمش بلاگ نیست چون همه چیز میذاریم اما به نظر من هیمجوری بهتره.ما فقط میخوایم با هم در ارتباط باشیم و اینجا یه خانواده آرسنالیه.حالا بعضی موقع اعضای خانواده بحث میکنن دعوا میکنن یه چیزی میگن که قطعا فقط یه مشکل درون خانواده هست و زود حل میشه.من به شخصه همین حالت بلاگو بیشتر میپسندم

sam baygan در 27/10/1390 | 23:50 گفت:

آرسنال فقط و فقط از صبر زیاد هواداراشه که داره ضربه میخوره،همین پایین آوردن توقع که خواسته نهایی مدیران پول پرست و مربی مطیع و بله قربان گوی ماست...ای کاش ما هم هوادارایی مثل هوادارای یونایتد داشتیم که اگه داشتیم به این روز نمی افتادیم...

مهران کاظمی در 27/10/1390 | 23:43 گفت:

همون چیزی که همه هواداری فعلی آرسنال باید بدونن رو گفتی: پایین آوردن توقع، آرسنال دیگه اون آرسنال قبلی نیست والسلام

علی ارشدی در 27/10/1390 | 23:34 گفت:

یوسف عزیز حرفت درسته باید مودب باشیم
راستی به نظر من برای اینکه کاربرد بلاگ ها چی باشه نظر سنجی بذاریم ببینیم بچه ها چی میخوان از بلاگ ها