بـبار بـــــــــاران...

نویسنده: یوسف بذرکار

وبلاگ من
نویسنده: یوسف بذرکار
از دوران ابتدایی طرفدار آرسنال شدم و این حس سال به سال تقویت شد ... حالا بی صبرانه منتظر موفقیت تیمم هستم
کل بازدید: 1,557 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

بـبار بـــــــــاران...

از تلخی این روز های آرسنال تا ناکامی آرزوهای این فصل آرسنال فاصله چندانی رسم نمی شود ...از تلخی این روز های آرسنال تا ناکامی آرزوهای این فصل آرسنال فاصله چندانی رسم نمی شود .
خط باریکی بود بعد از نا امیدی من در تابستان تا رسیدن به پستی بلندی های سال نو و زمستان .
استارت نا امیدیم به حدی بود که از همان ابتدا نگرش و دیدگاهم نسبت به فصل را عوض کنم . حالا دیگر راحت تر بازی های تیمم را دنبال می کنم , نه اینکه بی غیرت شده باشم نه , توقعات و نگرشم نسبت به تیمم خیلی زود متفاوت شد . حالا جنگ و هدف گذاری منطقی بالای جدول نیست , چند رتبه پایین تر است .
سناریوی تکراری این سال ها را کنار می گذارم چون مرور آن ها دیگر حتی جذابیت بررسی های شامل و جامع گذشته را نیز نمی دهد . به قدری کلیشه شده که برخی جمله ها را دیگر از حفظ می نویسم نه فکر . هنوز همان سوالات بی جوابند و همان نظریه ها پا بر جا . البته تفاوتی نیز داشته ایم . کمی ضعیف بودیم و شادابی بازی گذشته را نداشتیم . ترک خانه دو ابر ستاره کافی است که کمر یک تیم خم شود و درایت یک ابر مرد کافی است تا اندک اندک کمر را دوباره راست کند اما این کمر آن قدر ضربه دید که دیگر خم و راست شدنش پر از صدای خرت و خرت استخوان است .
آن قدر این استخوان ها را شکستند جوانان , که نرسیدیم به هدف بزرگمان که در ابتدا بسیار زیبا و دیدنی بود .
من هم مثل هواداران دیگر لبریز شدم و در استادیوم تیمم منتقدانه , گاها نا امیدانه بازی را پیگیری می کنم . سخت است دیگر , رقابت بین تیم های از ما کوچک تر , رقابت شدید و نفس گیر حتی با آن ها .
تا همین جا را با دنده سنگین بالا امدیم و نکند بنزینمان تمام شود . هنوز نیمه راه باقی مانده .

کمی بیشتر فکر می کنم . هیچ چیز قابل تغییر نیست . کمی از ابتدا کج قدم گذاشتیم و در ادامه سعی کردیم اسکلت کج بنا شده را با بتن ریزی بیشتر در بالا ها سفت تر کنیم . سخت است اما به هر ترتیب چاره ای نیست . باید تا انتها به هر ترتیب ادامه دهیم . گاها مهندس ناظر تیم من هم اشتباهاتی مرگبار می کند و این مرا دلسرد تر کرد .
باز هم چاره ای نیست .ببار باران و کمی این زمین را لغزنده کن که شاید مسیر حرکت ما آسان شود . بنزیمان کم شده و حالا یک پمپ بنزین در نزدیکی است .
نمی دانم در توقفگاه میان جاده قرار است بنزین بزنیم یا بنزینمان را ببرند اما می دانم در این سال ها آنقدر مسائل مختلف را در فوتبال تیم محبوبم تجربه کردم که یک آرسنالی کامل بار بیایم .
من یقین دارم به هواداری ای که می دانم هیچ هوادار دیگری تجربه مشابهی نکرده و هیچ هوادار دیگری در بد ترین شرایط مانند تیم من همچنان با درصد امید برای بهترین پیشامد ها فوتبال را پی نگرفته .
من آرسنالیم و منتقد اما بیشتر عاشق .
توفقگاه یک شنبه برایم کمی آشناست . می خواهم در این دیدار باک تیمم را پر کنم و برای هدف هایی نه چندان دلچسب برای ادامه راه مسیر را مهیا کنم .
کمی سخت اما دیدگاهم را عوض کردم پس برای ادامه راه , تیمم را بیشتر تهییج می کنم .
برای هدف گذاری های اشتباه , برای رسیدن به بهترین پیشامد .
فوتبال بی انتهاست ...
روزی زمان هدف های من خواهد رسید ...

یک شنبه
آرسنال - منچستر یونایتد
ساعت نوزده و سی دقیقه
در حمایت از تیمم
به قلم یوسف بذرکار

لینک مطلب در هایبوری برای ارسال نظرات و بحث بهتر و بیشتر :
http://highbury.ir/showthread.php?tid=5374


** لازم می دونم بگم یادمون باشه همیشه باید بهترین لحن رو برای یک پست پی که نوشته میشه ارسال کنیم پستی که هزاران نفر قراره ببیننش و شخصیت ما رو نشون میده
چه در عصبانیت چه در مواقع آرامش
یاد بگیریم که چه طور انتقاد کنیم و توهین نکنیم
با تشکر


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد يزداني در 28/10/1390 | 09:01 گفت:

چند روز پیش هم تو حرفام گفتم یه زمانی میرفتیم برا قهرمانی الان میریم که جزء 4 تیم اول بشیم از سال بعد واسه یوفا مبارزه میکنیم البته بصورت ناپلئونی میرسیم بعده چند سال میجنگیم که تو نیمه اول جدول باشیم......
چقدر زود میشه توقعاتو کشید پائین
کاش سال بعد تو چمپیونز لیک باشیم من دستامو واسه دعا بردم بالا!!!!!!

محسن آزاده در 28/10/1390 | 01:12 گفت:

ببار باران . . . د لعنتی ببار ، جون مادرت ببار . . . خیلی وقت اطراف آرسنال رو ابرای تیره و تار گرفته ولی انگار این ابرای لعنتی باران زا نیستن !! فقط اومدن خون ما هوادارای آرسنال رو تو شیشه کنن . . .
ببار جون مادرت ، واسه همه که داری میباری مام روش

علی ارشدی در 28/10/1390 | 00:45 گفت:

منم مثل حمید همین حالتو بیشتر دوست دارم اصلا به تعریف بلاگ خیلی نزدیکه فقط باید یک کم نظارت بشه وگرنه همین کاربرد براش خوبه البته به نظر من

حمید فرازی در 27/10/1390 | 23:54 گفت:

مثل پست قبلیت جالب بود یوسف جان.نوع نگارشت منو یاد یکی از کاربرای قدیم میندازه که امیدوارم مثل اون ما رو تنها نذاری.علی جان به نظر من این چیزی که میذاریم اسمش بلاگ نیست چون همه چیز میذاریم اما به نظر من هیمجوری بهتره.ما فقط میخوایم با هم در ارتباط باشیم و اینجا یه خانواده آرسنالیه.حالا بعضی موقع اعضای خانواده بحث میکنن دعوا میکنن یه چیزی میگن که قطعا فقط یه مشکل درون خانواده هست و زود حل میشه.من به شخصه همین حالت بلاگو بیشتر میپسندم

sam baygan در 27/10/1390 | 23:50 گفت:

آرسنال فقط و فقط از صبر زیاد هواداراشه که داره ضربه میخوره،همین پایین آوردن توقع که خواسته نهایی مدیران پول پرست و مربی مطیع و بله قربان گوی ماست...ای کاش ما هم هوادارایی مثل هوادارای یونایتد داشتیم که اگه داشتیم به این روز نمی افتادیم...

مهران کاظمی در 27/10/1390 | 23:43 گفت:

همون چیزی که همه هواداری فعلی آرسنال باید بدونن رو گفتی: پایین آوردن توقع، آرسنال دیگه اون آرسنال قبلی نیست والسلام

علی ارشدی در 27/10/1390 | 23:34 گفت:

یوسف عزیز حرفت درسته باید مودب باشیم
راستی به نظر من برای اینکه کاربرد بلاگ ها چی باشه نظر سنجی بذاریم ببینیم بچه ها چی میخوان از بلاگ ها