صحبت های جدید رئیس

نویسنده: علی ارشدی

وبلاگ من
نویسنده: علی ارشدی
دانشجوی حسابداری
کل بازدید: 195,523 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

صحبت های جدید رئیس

نظر رئیس درباره میکل آرتتا


سلام رفقا اگر چه بی ربطه ولی پیروزی تیم ملی والیبال رو تبریک میگم و امیدوارم برد های آرسنال هم ادامه داشته باشه تا خوشحالی ما صد چندان بشه
اما مصاحبه رئیس(ترجمه آزاد و نقل به مضمون) :
میکل از نظر ونگر یکی از عوامل کلیدی یکدست بودن و هماهنگی تیمه
مشارکت میکل در گل ها و پاس گل ها باعث شده تا رئیس باور داشته باشه که بازی خوب آرتتا از عوامل مهم دوره بدون شکست تیمه که الان به 9 مسابقه در مجموع همه رقابت ها رسیده
"میکل یک بازیکن بینهایت مهم در تیمه و به خوبی هر دو طرف (عامل) رو برای بهبود تیم داره"
"در نقش مهاجم (منظور کار تهاجمیه) او تکنیکی و فانتزی هست و به سختی برای تیم تلاش میکنه همچنین او یک بازیساز هم هست و در کارهای دفاعی هم شرکت میکنه در لحظاتی که ما کاملا یکدست به نظر میرسیم نقش او بسیار مهمه چون هم در دفاع و هم حمله بخوبی و با کیفیت کار میکنه"
"من از او در کار های دفاعی خیلی راضیم و به خاطر بازیش تشویق شده اگر من بهش بازی میدم دلیلش اینه که از عملکردش راضیم و اگر او مثل الان در دفاع و حمله شرکت نمیکرد در تیم جایی نداشت"
باور دارم میکل یک برنده هست و در میدان هر کاری که من ازش میخوام رو برای پیروزی تیم انجام میده و این اون چیزیه که من ارزیابی میکنم"

راستی نظر خودتونو راجع به آرتتا بگید در حالی که چندین بار برای ما به میدان رفته به نظر شما عملکردش چطور بوده؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 4/9/1390 | 17:42 گفت:

نه بابا چه زحمتی ترجمه واسه من تفریحه :))

سید امین هاشمی در 4/9/1390 | 17:33 گفت:

آخ که دکتر حرف دلمو زدی.منم همین حسو بهش دارم

sam baygan در 4/9/1390 | 16:13 گفت:

از اون بازیکناییه که هیچ حسی بهش ندارم.اومدنش که اصلا منو نگرفت.ولی الان داره خوب تو ترکیب کار میکنه و امیدوارم ازین که هست بهتر بشه.
بابت ترجمه هم خیلی زحمت کشیدی،خسته نباشی علی.

hamidtopchi در 4/9/1390 | 15:52 گفت:

آرتتا کاپیتان تیم اورتون بوده پس همچین بی ارزه یا کم جون نبوده از نظر فوتبالی و کاملا بازیکن خوبی بوده ولی خوبیاش تو آرسنال چند برابر شده!:)
به امید پیشرفت بیشتر مایکل که خیلی دوسش دارم!

علی ارشدی در 4/9/1390 | 15:07 گفت:

ببخشید پیشرفت شخصی یک بازیکن چه ربطی به جام گرفتن داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Lotfali khan zand در 4/9/1390 | 13:41 گفت:

اصلا با استعداد فابرگاس قابل قیاس نیست، تو این دوسال آخر فابرگاس تو آرسنال پیشرفتی نداشت چون آرسنال جام نمیگرفت.

علی ارشدی در 4/9/1390 | 13:20 گفت:

چاکریم سید وظیفست

سید امین هاشمی در 4/9/1390 | 13:17 گفت:

ممنون علی ارشدی گل

sepehr najafian در 4/9/1390 | 13:00 گفت:

28 سال فکر کنم.

علیرضا در 4/9/1390 | 12:57 گفت:

داره بهتر میشه........راستی آرتتا دقیقا چند سالشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حمید فرازی در 4/9/1390 | 12:45 گفت:

درسته نمیتونه بازیکن خیلی بزرگی باشه اما واقعا بارفنی زیادی رو به تیم اضافه کرده.

رضا کاظمی در 4/9/1390 | 12:32 گفت:

شرط میذارم این آرتتا جای فابی رو پر میکنه.تو تیم ملی اسپانیا هم جای فابی رو میگیره.فابی همون فابرگاسه

علی ارشدی در 4/9/1390 | 12:06 گفت:

من خودم اول زیاد باهاش حال نمیکردم خیلی معمولی بود ولی حالا خیلی هماهنگ تر شده و واقعا داره بهتر بازی میکنه