صحبت های جدید رئیس

نویسنده: علی ارشدی

وبلاگ من
نویسنده: علی ارشدی
دانشجوی حسابداری
کل بازدید: 197,996 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.

صحبت های جدید رئیس

نظر رئیس درباره میکل آرتتا


سلام رفقا اگر چه بی ربطه ولی پیروزی تیم ملی والیبال رو تبریک میگم و امیدوارم برد های آرسنال هم ادامه داشته باشه تا خوشحالی ما صد چندان بشه
اما مصاحبه رئیس(ترجمه آزاد و نقل به مضمون) :
میکل از نظر ونگر یکی از عوامل کلیدی یکدست بودن و هماهنگی تیمه
مشارکت میکل در گل ها و پاس گل ها باعث شده تا رئیس باور داشته باشه که بازی خوب آرتتا از عوامل مهم دوره بدون شکست تیمه که الان به 9 مسابقه در مجموع همه رقابت ها رسیده
"میکل یک بازیکن بینهایت مهم در تیمه و به خوبی هر دو طرف (عامل) رو برای بهبود تیم داره"
"در نقش مهاجم (منظور کار تهاجمیه) او تکنیکی و فانتزی هست و به سختی برای تیم تلاش میکنه همچنین او یک بازیساز هم هست و در کارهای دفاعی هم شرکت میکنه در لحظاتی که ما کاملا یکدست به نظر میرسیم نقش او بسیار مهمه چون هم در دفاع و هم حمله بخوبی و با کیفیت کار میکنه"
"من از او در کار های دفاعی خیلی راضیم و به خاطر بازیش تشویق شده اگر من بهش بازی میدم دلیلش اینه که از عملکردش راضیم و اگر او مثل الان در دفاع و حمله شرکت نمیکرد در تیم جایی نداشت"
باور دارم میکل یک برنده هست و در میدان هر کاری که من ازش میخوام رو برای پیروزی تیم انجام میده و این اون چیزیه که من ارزیابی میکنم"

راستی نظر خودتونو راجع به آرتتا بگید در حالی که چندین بار برای ما به میدان رفته به نظر شما عملکردش چطور بوده؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 4/9/1390 | 17:42 گفت:

نه بابا چه زحمتی ترجمه واسه من تفریحه :))

سید امین هاشمی در 4/9/1390 | 17:33 گفت:

آخ که دکتر حرف دلمو زدی.منم همین حسو بهش دارم

sam baygan در 4/9/1390 | 16:13 گفت:

از اون بازیکناییه که هیچ حسی بهش ندارم.اومدنش که اصلا منو نگرفت.ولی الان داره خوب تو ترکیب کار میکنه و امیدوارم ازین که هست بهتر بشه.
بابت ترجمه هم خیلی زحمت کشیدی،خسته نباشی علی.

hamidtopchi در 4/9/1390 | 15:52 گفت:

آرتتا کاپیتان تیم اورتون بوده پس همچین بی ارزه یا کم جون نبوده از نظر فوتبالی و کاملا بازیکن خوبی بوده ولی خوبیاش تو آرسنال چند برابر شده!:)
به امید پیشرفت بیشتر مایکل که خیلی دوسش دارم!

علی ارشدی در 4/9/1390 | 15:07 گفت:

ببخشید پیشرفت شخصی یک بازیکن چه ربطی به جام گرفتن داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Lotfali khan zand در 4/9/1390 | 13:41 گفت:

اصلا با استعداد فابرگاس قابل قیاس نیست، تو این دوسال آخر فابرگاس تو آرسنال پیشرفتی نداشت چون آرسنال جام نمیگرفت.

علی ارشدی در 4/9/1390 | 13:20 گفت:

چاکریم سید وظیفست

سید امین هاشمی در 4/9/1390 | 13:17 گفت:

ممنون علی ارشدی گل

sepehr najafian در 4/9/1390 | 13:00 گفت:

28 سال فکر کنم.

علیرضا در 4/9/1390 | 12:57 گفت:

داره بهتر میشه........راستی آرتتا دقیقا چند سالشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حمید فرازی در 4/9/1390 | 12:45 گفت:

درسته نمیتونه بازیکن خیلی بزرگی باشه اما واقعا بارفنی زیادی رو به تیم اضافه کرده.

رضا کاظمی در 4/9/1390 | 12:32 گفت:

شرط میذارم این آرتتا جای فابی رو پر میکنه.تو تیم ملی اسپانیا هم جای فابی رو میگیره.فابی همون فابرگاسه

علی ارشدی در 4/9/1390 | 12:06 گفت:

من خودم اول زیاد باهاش حال نمیکردم خیلی معمولی بود ولی حالا خیلی هماهنگ تر شده و واقعا داره بهتر بازی میکنه