صحبت های جدید رئیس

نویسنده: علی ارشدی

وبلاگ من
نویسنده: علی ارشدی
دانشجوی حسابداری
کل بازدید: 206,459 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .
اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند
هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش . هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش .

صحبت های جدید رئیس

نظر رئیس درباره میکل آرتتا


سلام رفقا اگر چه بی ربطه ولی پیروزی تیم ملی والیبال رو تبریک میگم و امیدوارم برد های آرسنال هم ادامه داشته باشه تا خوشحالی ما صد چندان بشه
اما مصاحبه رئیس(ترجمه آزاد و نقل به مضمون) :
میکل از نظر ونگر یکی از عوامل کلیدی یکدست بودن و هماهنگی تیمه
مشارکت میکل در گل ها و پاس گل ها باعث شده تا رئیس باور داشته باشه که بازی خوب آرتتا از عوامل مهم دوره بدون شکست تیمه که الان به 9 مسابقه در مجموع همه رقابت ها رسیده
"میکل یک بازیکن بینهایت مهم در تیمه و به خوبی هر دو طرف (عامل) رو برای بهبود تیم داره"
"در نقش مهاجم (منظور کار تهاجمیه) او تکنیکی و فانتزی هست و به سختی برای تیم تلاش میکنه همچنین او یک بازیساز هم هست و در کارهای دفاعی هم شرکت میکنه در لحظاتی که ما کاملا یکدست به نظر میرسیم نقش او بسیار مهمه چون هم در دفاع و هم حمله بخوبی و با کیفیت کار میکنه"
"من از او در کار های دفاعی خیلی راضیم و به خاطر بازیش تشویق شده اگر من بهش بازی میدم دلیلش اینه که از عملکردش راضیم و اگر او مثل الان در دفاع و حمله شرکت نمیکرد در تیم جایی نداشت"
باور دارم میکل یک برنده هست و در میدان هر کاری که من ازش میخوام رو برای پیروزی تیم انجام میده و این اون چیزیه که من ارزیابی میکنم"

راستی نظر خودتونو راجع به آرتتا بگید در حالی که چندین بار برای ما به میدان رفته به نظر شما عملکردش چطور بوده؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 4/9/1390 | 17:42 گفت:

نه بابا چه زحمتی ترجمه واسه من تفریحه :))

سید امین هاشمی در 4/9/1390 | 17:33 گفت:

آخ که دکتر حرف دلمو زدی.منم همین حسو بهش دارم

sam baygan در 4/9/1390 | 16:13 گفت:

از اون بازیکناییه که هیچ حسی بهش ندارم.اومدنش که اصلا منو نگرفت.ولی الان داره خوب تو ترکیب کار میکنه و امیدوارم ازین که هست بهتر بشه.
بابت ترجمه هم خیلی زحمت کشیدی،خسته نباشی علی.

hamidtopchi در 4/9/1390 | 15:52 گفت:

آرتتا کاپیتان تیم اورتون بوده پس همچین بی ارزه یا کم جون نبوده از نظر فوتبالی و کاملا بازیکن خوبی بوده ولی خوبیاش تو آرسنال چند برابر شده!:)
به امید پیشرفت بیشتر مایکل که خیلی دوسش دارم!

علی ارشدی در 4/9/1390 | 15:07 گفت:

ببخشید پیشرفت شخصی یک بازیکن چه ربطی به جام گرفتن داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Lotfali khan zand در 4/9/1390 | 13:41 گفت:

اصلا با استعداد فابرگاس قابل قیاس نیست، تو این دوسال آخر فابرگاس تو آرسنال پیشرفتی نداشت چون آرسنال جام نمیگرفت.

علی ارشدی در 4/9/1390 | 13:20 گفت:

چاکریم سید وظیفست

سید امین هاشمی در 4/9/1390 | 13:17 گفت:

ممنون علی ارشدی گل

sepehr najafian در 4/9/1390 | 13:00 گفت:

28 سال فکر کنم.

علیرضا در 4/9/1390 | 12:57 گفت:

داره بهتر میشه........راستی آرتتا دقیقا چند سالشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حمید فرازی در 4/9/1390 | 12:45 گفت:

درسته نمیتونه بازیکن خیلی بزرگی باشه اما واقعا بارفنی زیادی رو به تیم اضافه کرده.

رضا کاظمی در 4/9/1390 | 12:32 گفت:

شرط میذارم این آرتتا جای فابی رو پر میکنه.تو تیم ملی اسپانیا هم جای فابی رو میگیره.فابی همون فابرگاسه

علی ارشدی در 4/9/1390 | 12:06 گفت:

من خودم اول زیاد باهاش حال نمیکردم خیلی معمولی بود ولی حالا خیلی هماهنگ تر شده و واقعا داره بهتر بازی میکنه