سهم ما کجاست؟؟؟

نویسنده: علی ارشدی

وبلاگ من
نویسنده: علی ارشدی
دانشجوی حسابداری
کل بازدید: 197,923 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

سهم ما کجاست؟؟؟

واقعا سهم ما در صدا و سیمای ایران کجاست؟


سلام رفقا
شبکه 3 سه شنبه قراره بازی بارسا و رایو والکانو رو پخش کنه اونم در حالی دو سه قبلش بازی بارسا و ختافه قراره پخش بشه
واقعا این درسته؟
وقتی اسم این رسانه رو گذاشتیم رسانه ملی یعنی باید مال همه باشه و همه مردم در این رسانه سهم دارن اما واقعا سهم ما کجاست؟
مگر ما ایرانی نیستیم؟ سهم ما امسال این بوده عدم پخش زنده آرسنال من یو عدم پخش زنده آرسنال لیورپول عدم پخش زنده آرسنال چلسی و...
پخش بازی بارسا و رایو والکانو در حالی اتفاق میفته که همزمان آرسنال و من سیتی هم بازی دارن و این یعنی از نظر کسایی که بازی های پخش زنده رو انتخاب میکنن بارسا رایو مهم تر از آرسنال سیتیه
بنا بر این اگر به جای پخش بازیمون با سیتی تو لیگ برتر از تلویزیون ملی بازی دوستانه بارسلونا و منتخب کاتالونیا رو پخش کردن تعجب نکنید
اما کاری که ما میتونیم بکنیم:
باید از امروز تماس بگیریم و به این تصمیم اعتراض کنیم
لطفا این کار رو بکنید یادتون باشه برای بازی تاتنهام موفق شدیم پس دلیلی نداره که از الان بگیم این کار بی فایده است شاید فرجی بشه از همین امروز تماس بگیرید دوستان به خاطر آرسنال
شماره ها:


تلفن گویا : 22021901 - 22021955
22055025 - 22168395 - 22055717
پیام کوتاه : 300003
پست الکترونیکی :[email protected]

زنده باد آرسنال


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

sam baygan در 5/9/1390 | 23:15 گفت:

راه افغانستان و ایدمان...ببخشید دیر جواب دادم!

علی ارشدی در 5/9/1390 | 23:05 گفت:

بله به امید خدا

علیرضا در 5/9/1390 | 21:50 گفت:

دیگه گندش رو در اوردن.........هر چیزی حدی داره دیگه............
آخه این بازیه دارن پخش میکنن...........
ولی حالا ما زنگمون رو میزنیم.........به امید خدا...............

علی صادقزاده در 5/9/1390 | 21:46 گفت:

آقا سام شما از کدوم شبکه میبینی ؟؟؟؟

حمید فرازی در 5/9/1390 | 21:31 گفت:

واقعا روشون شده اینکارو کردن؟

علی ارشدی در 5/9/1390 | 21:29 گفت:

تازه من که ماهواره ندارم چه کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

علی ارشدی در 5/9/1390 | 21:28 گفت:

سام عزیز حرفت درسته ولی ما سر بازی تاتنهام نتیجه دیدیم در ضمن اون یک نفر فقط خداست و نه هیچ کس دیگه ای نا امید نشین

sam baygan در 5/9/1390 | 19:53 گفت:

علی اقا اگه کل ایران بخواد ولی یه نفر که میدونین کیه،نخواد هیچی اتفاق نمی افته.پس زیاد خودتونو به زحمت نندازین.
مام فعلا داریم از از یکی دوتا شبکه هاهواره بازیا رو نگاه میکنیم.کلا به tv3 امید نداشته باشین.

علی ارشدی در 5/9/1390 | 19:25 گفت:

رضا جون رفتی سایت تیمای دیگه ؟؟؟ اینترنت من دایال آپه خیلی سختمه

رضاشاماخ چوک بندر در 5/9/1390 | 19:21 گفت:

بچه هافکرچاره باشین.من مطمئنم منچسترسیتی رومیبریم.چون منچسترسیتی فردابالیورپول داره ودوشنبه استراحت میکنه وسه شنبه دوباره باما

علی ارشدی در 5/9/1390 | 19:09 گفت:

علی صادقزاده جون عدم پخش نشدن یا عدم پخش شدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

علی صادقزاده در 5/9/1390 | 18:41 گفت:

کلا قید دیدن فوتبال زنده آلمان و انگلیسو از تلویزیون بزنین ..... این 2 کشور چند وقته با ایران قطع رابطه کردن . عدم پخش نشدن بازیای لیگ برترم 30یا30ه ...

سید امین هاشمی در 5/9/1390 | 18:25 گفت:

بارسا تی ویه دیگه.عوضی ها شورشو در آوزن.الآن 4تا فحش بارشون میکنم علی

علی ارشدی در 5/9/1390 | 17:21 گفت:

بچه ها برید و از هوادارای بقیه تیما هم بخواید که به شبکه 3 اعتراض کنن آدرس کانون هاشونو از اینجا بردارید

www.g14.com یا شاید www.g14.ir

علی ارشدی در 5/9/1390 | 17:17 گفت:

داش ممد شما عصبانی نشو من فکر میکنم هدفشون اینه که ما رو ناامید کنن از پخش بازی های انگلیس و بعد کم کم اصلا دیگه لیگ انگلیس رو تحریم کنند

محمد اصغری در 5/9/1390 | 17:15 گفت:

من که داره سرم دود میکنه .اخه این دو تا بازی قابل قیاس نیستند.
ما همین جوری اعصابمون از دست عالم و ادم خرابه حالا شبکه سه با این مدیرهای بووووووقش میاد با کفش باشنه دار رو اعصاب ما لی لی میره.
واقعا دیگه مسخرشو در آوردند.
خاک برسرشون با این رسانه به اصطلاح ملی شون.

علی ارشدی در 5/9/1390 | 17:12 گفت:

سلام آقا مصطفی
بابا قضیه یک سو تفاهم بود اصلا کسی به کسی توهین نکرده بود چه اصراری داری بحثو دوباره باز کنی داداش ؟؟؟ بیخیال شو لطفا

mostafaa در 5/9/1390 | 17:09 گفت:

تو این چند روز تو نظرات حرف ایی زده شد که من خیلی ناراحت شدم.دوستان عزیز ما خیلی چیز ها از مذاهب مختلف شنیدیم و لی باید این واقعیت ر ودر نظر بگیریم که هر مذهبی عقیده ی خاص خودشو داره و مذاهب رقیب با اون یه سری اتهماتات رو به اون واردمی کنند که اصلا واقعیت نداره. همه ی ما مسلمون هستیم. من خواهش می کنم کسی به مذهبی توهین نکنه. ما باید یاد بگیریم به هر عقیده ای احترام بذاریم و هر حرفی را علیه مذهب باور نکنیم.دوستانی که می خوان در این زمینه مطالعه داشته باشن کتاب "مذهب علیه مذهب" دکتر شریعتی رو بخونن. آقا رضا من هم از شما می خواهم به دل نگیری . رضا جون بچه کجایی؟ایملتو میدی؟باهات کار دارم.

علی ارشدی در 5/9/1390 | 17:02 گفت:

فکر بدی نیست این وسط فقط ما نیستیم که داریم لطمه میخوریم

رضاشاماخ چوک بندر در 5/9/1390 | 16:04 گفت:

به نظرم بایداین قضیه روبه هوادارای دیگرتیمهاهم بگیم بایدبریم روسایت یونتوس میلان چلسی وهرتیمی که توایران طرفدارداشته باشه روبگیم تاهممون باهم باشیم

علی ارشدی در 5/9/1390 | 15:57 گفت:

تو خط اول منظورم دو سه روز قبلش بوده که کلمه روز جا افتاده بازم شرمنده اعصاب نمیذارن واسه آدم

علی ارشدی در 5/9/1390 | 15:55 گفت:

ای وای بچه ها شرمنده همین الان دیدم یک پست دیگه هم در این باره رو سایته

عذر میخوام که پست تکراری گذاشتم اون پستو ندیدم چون وقتی گذاشته شده که من داشتم اینو مینوشتم :))