بالاخره معلوم شد

نویسنده: علی ارشدی

وبلاگ من
نویسنده: علی ارشدی
دانشجوی حسابداری
کل بازدید: 197,840 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

بالاخره معلوم شد

بالاخره معلوم شد امشب کدوم بازیکنا به مصاف من سیتی میرن


سلام رفقا
این لیست 18 نفره تیمه
Andrey Arshavin
Yossi Benayoun
Marouane Chamakh
Francis Coquelin
Johan Djourou
Craig Eastmond
Lukasz Fabianski
Emmanuel Frimpong
Gervinho
Laurent Koscielny
Ju Young Park
Vito Mannone
Ignasi Miquel
Nico Yennaris
Alex Oxlade-Chamberlain
Oguzhan Ozyakup
Sebastien Squillaci
Thomas Vermaelen
هنوز مشخص نیست کیا از اول تو زمین هستن ولی حدس من اینه
فابی
یناریس جورو میکل کوشیلنی
کوکوئلین فریمپونگ بنایون
آرشا چمبرلین شاماخ
از بازیکنای اصلی فقط جروین کوشیلینی و ورما تو این لیست هستن و رئیس به بقیه استراحت داده
اسامی مصدوما و محرومای 2 تیم هم از این قراره:
آرسنال:ولیشر گیبز سانیا جنکینسون و ریو (مصدوم)
من سیتی: بالوتلی و گرت بری (محروم)
امیدوارم ببریم راستی اگه کسی ترکیب من سیتی رو میدونه بگه
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 9/9/1390 | 00:12 گفت:

بچه های بیایین گروه توپچی ها

علی ارشدی در 8/9/1390 | 23:47 گفت:

بازی چند چنده؟

رضاشاماخ چوک بندر در 8/9/1390 | 23:23 گفت:

الان الجزیره داره تاریخچه بازی ارسنال سیتی نشون میده همشوبردیم

sam baygan در 8/9/1390 | 22:45 گفت:

کاسینلی که میاد وسط.باید جاش با جورو عوض بشه.امیدوارم باتوجه به امادگی ورما،بیاد تو دفاع و خیالمون یه کم از دفاع راحتر بشه.جروی هم احتمالا میاد تو ترکیب.برا همین به اون و لورن استراحت دادن.بقیه هم که فرقی نمیکنه!
خیلی منتظر این بازیم.
ممنون

BEHNAM در 8/9/1390 | 22:21 گفت:

پس توماس روسیچکی من کوش؟ الهی قربون اون قد و بالات برم من

hamed در 8/9/1390 | 22:18 گفت:

به امید پیروزی آرسنال..........

رضاشاماخ چوک بندر در 8/9/1390 | 22:15 گفت:

شاماخ شاماخ شاماخ شاماخ شاماخ شاماخ شاماخ مرداول آرسناله امشب شاماخ کولاک میکنه امشب شاماخ روببینیدمردشماره29بازیکن مسلمان آرسنال امشب برای هتریک آمادست مانچینی امشب ازترس شاماخ لرزه به جونش افتاده

سید امین هاشمی در 8/9/1390 | 22:13 گفت:

نمیدونم ولی یه حسی میگه 2-3 میبریم

توپچی جنوب در 8/9/1390 | 22:06 گفت:

شک نکنید برد مال ماست چون مربی ما ارسن ونگره چون بازی تو خونه خودمونه و 30 ساله السیتی اینجا برنده نشده چون السیتی به چند بازیکن تو ترکیب ثابتش وابسته است مثل بالوتلی و گرت بری و یایا توره و هارت که امشب نیستند هرچند نیمکت السیتی قویه اما ما بازی رو 2 بر 1 میبرم!!!!!!

HAMED toopchi در 8/9/1390 | 20:39 گفت:

بازم خدارو شكر جنكينسون مصدومه! عجب تركيبي!!

علیرضا در 8/9/1390 | 20:32 گفت:

100 در 100 میبریم..........مطمئن باشید...............

حمید فرازی در 8/9/1390 | 20:21 گفت:

تو این بازیکنا فقط به چمبرلین میشه امیدوار بود.

حسین عسگریان در 8/9/1390 | 20:19 گفت:

نه انشاالله

reeza در 8/9/1390 | 20:19 گفت:

آره من می دونم یه مشت پول پرست!!!

محمد جواد در 8/9/1390 | 20:19 گفت:

با ابن ترکیب خدا امشبو به خیر بگذرونه!!!

Saeed Milani در 8/9/1390 | 20:11 گفت:

نباید زیاد خوشبین باشیم! ممکنه اتفاقات بدی در راه باشه.

رضاشاماخ چوک بندر در 8/9/1390 | 20:10 گفت:

2 . 0میبریم باگل شاماخ وپارک