بالاخره معلوم شد

نویسنده: علی ارشدی

وبلاگ من
نویسنده: علی ارشدی
دانشجوی حسابداری
کل بازدید: 195,567 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

بالاخره معلوم شد

بالاخره معلوم شد امشب کدوم بازیکنا به مصاف من سیتی میرن


سلام رفقا
این لیست 18 نفره تیمه
Andrey Arshavin
Yossi Benayoun
Marouane Chamakh
Francis Coquelin
Johan Djourou
Craig Eastmond
Lukasz Fabianski
Emmanuel Frimpong
Gervinho
Laurent Koscielny
Ju Young Park
Vito Mannone
Ignasi Miquel
Nico Yennaris
Alex Oxlade-Chamberlain
Oguzhan Ozyakup
Sebastien Squillaci
Thomas Vermaelen
هنوز مشخص نیست کیا از اول تو زمین هستن ولی حدس من اینه
فابی
یناریس جورو میکل کوشیلنی
کوکوئلین فریمپونگ بنایون
آرشا چمبرلین شاماخ
از بازیکنای اصلی فقط جروین کوشیلینی و ورما تو این لیست هستن و رئیس به بقیه استراحت داده
اسامی مصدوما و محرومای 2 تیم هم از این قراره:
آرسنال:ولیشر گیبز سانیا جنکینسون و ریو (مصدوم)
من سیتی: بالوتلی و گرت بری (محروم)
امیدوارم ببریم راستی اگه کسی ترکیب من سیتی رو میدونه بگه
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 9/9/1390 | 00:12 گفت:

بچه های بیایین گروه توپچی ها

علی ارشدی در 8/9/1390 | 23:47 گفت:

بازی چند چنده؟

رضاشاماخ چوک بندر در 8/9/1390 | 23:23 گفت:

الان الجزیره داره تاریخچه بازی ارسنال سیتی نشون میده همشوبردیم

sam baygan در 8/9/1390 | 22:45 گفت:

کاسینلی که میاد وسط.باید جاش با جورو عوض بشه.امیدوارم باتوجه به امادگی ورما،بیاد تو دفاع و خیالمون یه کم از دفاع راحتر بشه.جروی هم احتمالا میاد تو ترکیب.برا همین به اون و لورن استراحت دادن.بقیه هم که فرقی نمیکنه!
خیلی منتظر این بازیم.
ممنون

BEHNAM در 8/9/1390 | 22:21 گفت:

پس توماس روسیچکی من کوش؟ الهی قربون اون قد و بالات برم من

hamed در 8/9/1390 | 22:18 گفت:

به امید پیروزی آرسنال..........

رضاشاماخ چوک بندر در 8/9/1390 | 22:15 گفت:

شاماخ شاماخ شاماخ شاماخ شاماخ شاماخ شاماخ مرداول آرسناله امشب شاماخ کولاک میکنه امشب شاماخ روببینیدمردشماره29بازیکن مسلمان آرسنال امشب برای هتریک آمادست مانچینی امشب ازترس شاماخ لرزه به جونش افتاده

سید امین هاشمی در 8/9/1390 | 22:13 گفت:

نمیدونم ولی یه حسی میگه 2-3 میبریم

توپچی جنوب در 8/9/1390 | 22:06 گفت:

شک نکنید برد مال ماست چون مربی ما ارسن ونگره چون بازی تو خونه خودمونه و 30 ساله السیتی اینجا برنده نشده چون السیتی به چند بازیکن تو ترکیب ثابتش وابسته است مثل بالوتلی و گرت بری و یایا توره و هارت که امشب نیستند هرچند نیمکت السیتی قویه اما ما بازی رو 2 بر 1 میبرم!!!!!!

HAMED toopchi در 8/9/1390 | 20:39 گفت:

بازم خدارو شكر جنكينسون مصدومه! عجب تركيبي!!

علیرضا در 8/9/1390 | 20:32 گفت:

100 در 100 میبریم..........مطمئن باشید...............

حمید فرازی در 8/9/1390 | 20:21 گفت:

تو این بازیکنا فقط به چمبرلین میشه امیدوار بود.

حسین عسگریان در 8/9/1390 | 20:19 گفت:

نه انشاالله

reeza در 8/9/1390 | 20:19 گفت:

آره من می دونم یه مشت پول پرست!!!

محمد جواد در 8/9/1390 | 20:19 گفت:

با ابن ترکیب خدا امشبو به خیر بگذرونه!!!

Saeed Milani در 8/9/1390 | 20:11 گفت:

نباید زیاد خوشبین باشیم! ممکنه اتفاقات بدی در راه باشه.

رضاشاماخ چوک بندر در 8/9/1390 | 20:10 گفت:

2 . 0میبریم باگل شاماخ وپارک