لطفا دوباره شروع نکنید

نویسنده: علی ارشدی

وبلاگ من
نویسنده: علی ارشدی
دانشجوی حسابداری
کل بازدید: 198,119 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
ونای امری در کنفرانس مطبوعاتی پس از دیدار در مقابل لسترسیتی از وضعیت بازیکنان تیم آرسنال پیش از دیدار هفته‌ی سوم لیگ اروپا در مقابل اسپورتینگ لیسبون، سخن گفت:دیروز روز بدی برای ما بود، چون کولاسیناچ و مونرئال را با هم از دست دادیم، علی‌رغم اینکه با ما تمرین کردند ولی با مصدومیت جزئی همسترینگ بازی با لستر را از دست دادند.لیختشتاینر و ژاکا در مقابل لستر در دفاع چپ بازی کردند، اما سئاد و ناچو مناسب این پست هستند و امیدوارم به بازی پنجشنبه برسند.سوکراتیس دیروز تمرینات خودش را آغاز کرد، احتمالا به بازی پنجشنبه می‌رسد، اما باید مراقب او باشیم چون بازی های زیادی در پیش داریم که باید برای آنها آماده باشد، وضعیت دیگر بازیکنان مصدوم تیم هم به همان شکل است و فعلا آنها در دسترس نیستند."
ونای امری در کنفرانس مطبوعاتی پس از دیدار در مقابل لسترسیتی از وضعیت بازیکنان تیم آرسنال پیش از دیدار هفته‌ی سوم لیگ اروپا در مقابل اسپورتینگ لیسبون، سخن گفت:دیروز روز بدی برای ما بود، چون کولاسیناچ و مونرئال را با هم از دست دادیم، علی‌رغم اینکه با ما تمرین کردند ولی با مصدومیت جزئی همسترینگ بازی با لستر را از دست دادند.لیختشتاینر و ژاکا در مقابل لستر در دفاع چپ بازی کردند، اما سئاد و ناچو مناسب این پست هستند و امیدوارم به بازی پنجشنبه برسند.سوکراتیس دیروز تمرینات خودش را آغاز کرد، احتمالا به بازی پنجشنبه می‌رسد، اما باید مراقب او باشیم چون بازی های زیادی در پیش داریم که باید برای آنها آماده باشد، وضعیت دیگر بازیکنان مصدوم تیم هم به همان شکل است و فعلا آنها در دسترس نیستند."
اوبامیانگ پس از به ثمر رساندن دو گل در دیدار مقابل لسترسیتی موفق شد در ۲۲ بازی ابتدایی خود در لیگ برتر ۱۶ گل به ثمر برساند، و از رکورد تیری آنری که در ۳۰ بازی ابتدایی خود موفق به زدن ۱۵ گل در لیگ برتر برای آرسنال شده بود، عبور کند. اوبامیانگ پس از به ثمر رساندن دو گل در دیدار مقابل لسترسیتی موفق شد در ۲۲ بازی ابتدایی خود در لیگ برتر ۱۶ گل به ثمر برساند، و از رکورد تیری آنری که در ۳۰ بازی ابتدایی خود موفق به زدن ۱۵ گل در لیگ برتر برای آرسنال شده بود، عبور کند.
آرسنال پس از پیروزی در مقابل لسترسیتی موفق شد، پس از سال ۲۰۰۷ برای اولین مرتبه در ۱۰ دیدار پیاپی در تمامی رقابت‌ها به پیروزی برسد. آرسنال پس از پیروزی در مقابل لسترسیتی موفق شد، پس از سال ۲۰۰۷ برای اولین مرتبه در ۱۰ دیدار پیاپی در تمامی رقابت‌ها به پیروزی برسد.
 جدول لیگ برتر جزیره پس از پایان هفته نهم - اختلاف دو امتیازی آرسنال تا صدر جدول جدول لیگ برتر جزیره پس از پایان هفته نهم - اختلاف دو امتیازی آرسنال تا صدر جدول
الکس ایوبی رسما به عنوان بهترین بازیکن زمین از طرف برگزار کننده‌ی مسابقات در دیدار آرسنال و لسترسیتی انتخاب شد. الکس ایوبی رسما به عنوان بهترین بازیکن زمین از طرف برگزار کننده‌ی مسابقات در دیدار آرسنال و لسترسیتی انتخاب شد.
 تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد. تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد.
لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب
طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند. طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند.
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.

لطفا دوباره شروع نکنید

لطفا مثل بعد از بازی تاتنهام که باختیم شروع نکنید به آیه یاس خوندن


سلام
من دیشب بازیو ندیدم ولی هر کی دیده میگه حق ما باخت نبود خیلی از من سیتی سر بودیم و بدشانس
سیتی یک شوت در چارچوب داشت که همون یکی گل شد
اما نکاتی هست که باید بگم
در دفاع از ترکیبی که ونگر چینده بود: بله کار درستی بود چون همونطور که قبلا هم گفتم این جام اعتبار آنچنانی نداره که بخاطرش ریسک کنیم و بازیکنای اصلیمونو در معرض فشار قرار بدیم
چند نکته هم از مصاحبه رئیس
درباره این سوال
آیا منچسترسیتی خوش شانس بود؟
کار را برای آنها سخت کردیم. آنها موقعیت خوبی به دست آوردند و از آن استفاده کردند.اما ما بی تجربه کار کردیم و به راحتی میتوانستیم اجازه شروع حرکت را به آنها ندهیم. البته من به شانس اعتقاد ندارم.ما باید ضدحمله آنها را متوقف میکردیم.
درسته که رئیس اینو تایید نکرده و در مورد بی تجربگی هم حق با رئیسه ولی انصافا یک شوت در چارچوب و یک گل شانس نیست؟
این سوال
درباره تفاوت میان دو ترکیب ...
آنها بازیکنانی را به صورت قرضی به تیمهای دیگر فرستادند.بلمی آدبایور و سانتا کروز که نمیدانم کجاست! از نظر عددی آنها بازیکنان زیادی دارند اما از لحاظ کیفیت ما نشان دادیم که میتوانیم مبارزه کنیم
دوستان درسته که باختیم ولی یادتون باشه من سیتی دیشب نصری ژکو آگرو و... رو تو زمین داشت در حالی که ما یک مشت جوون رو داشتیم ولی عملکردمون بهتر بود این جای تقدیر داره این طور نیست؟
و بالاخره درباره این سوال
در مورد اینکه جام حذفی شانس خوبی برای بردن یک جام است...
لیگ مهمتر است.و از همه مهتر باید بین 4 تیم اول کار را تمام کنیم
متاسفم رئیس ولی با شما مخالفم کی گفته از همه مهمتره که بین 4 تیم باشیم این یعنی پایین آوردن توقع هوادارا این یعنی به چهارم شدن قانع بشید یعنی بی خیال قهرمانی و این یک فاجعه است البته میدونم که با توجه به شرایط بغرنج این فصل اگه بتونیم جزو 4 تیم باشیم شاهکار کردیم اما ونگر هم در بوجود اومدن این شرایط بی تقصیر نیست البته تنها مقصر هم نیست مدیرا خائنا و مصئومیت ها هه کاملا موثرن( قابل توجه منتقدین ونگر : دیدید من هم جاش که باشه ونگرو نقد میکنم؟ )
بگذریم فعلا که باختیم و کاریش نمیشه کرد به امید روز های آینده
دعا کنید دیگه کسی مصدوم نشه و تیم هم تقویت بشه(این یکی بعیده ونگر خیلی کله شقه و همش میگه ترکیب بزرگ و با کیفیتی داریم)
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حسین عسگریان در 9/9/1390 | 23:40 گفت:

هوادارا به گوش پرچم بالاست به قول شروین ایستاده مردیم واین نشان ازروحییه بالای تیم داره

شاهين در 9/9/1390 | 22:51 گفت:

واقعا جای یه مهاجم تمام کننده کم بود . آخر بازی ون پرسی دیگه کم مونده بود بیاد و خودش گل بزنه ( منظورم دقیقه 93 )
دیشب فقط مشکل تمام کننده بود .....

Saeed Milani در 9/9/1390 | 20:31 گفت:

خوب بودیم روی یک ضد حمله گل خوردیم.

علی ارشدی در 9/9/1390 | 19:23 گفت:

ممنون دوستان
hamid @ راستش بعد از بازی تاتنهام جو سایت خیلی بد شد و همه چی بهم ریخت ولی خدا رو شکر این بار اونجوری نشد

BEHNAM در 9/9/1390 | 17:12 گفت:

بد جور موافقم

حمید فرازی در 9/9/1390 | 17:02 گفت:

مرسی علی جان.چرا آیه یاس بخونیم.اونموقع تیم خوب بازی نمیکرد ولی الان فوق العاده هست و دیدید که جوانان آرسنال با ستاره های سیتی چیکار کردن.پس اگه ما با ترکیب اصلی بازی کنیم لولشون میگنیم.

محسن شعبانی در 9/9/1390 | 17:02 گفت:

آقا رضا شما که طرفدار شاماخی . خدایی شانس نداره این شاماخ نه

محسن شعبانی در 9/9/1390 | 16:59 گفت:

آخه چرا باختیم

حسین ملازینل در 9/9/1390 | 15:55 گفت:

واسه آدمی مثل من همیشه گرفتن جام پشت سر بازی زیبا و سزاوارانه قرار میگیره...ممنون علی جان.

shervin در 9/9/1390 | 14:15 گفت:

امیدوار کننده بود. ایستاده مردیم!

علی ارشدی در 9/9/1390 | 13:56 گفت:

اتفاقا دو سه روز پیش ونگر بهم زنگ زد گفت بیا با من کار کن ولی من گفتم دارم درس میخونم باشه بعدا :))

رضاشاماخ چوک بندر در 9/9/1390 | 13:42 گفت:

عجب بازی کردچمبرلین

سید امین هاشمی در 9/9/1390 | 13:31 گفت:

وای که تو چقد دلسوزه تیمی پسر!باید بری جبی پت رایس به رئیس مشاوره بده علی جان

توپچی جنوب در 9/9/1390 | 13:12 گفت:

مرسی علی جون حرفات همه بجا بود دم بچه های کانون هواداران گرم که اینقدر فهمیده هستند و شعور بالای دارن خوشحالم که ارسنال چنین طرفدارانی دارد.

کاش دیشب رئیس ارشاوین و ژروینیو رو از اول تو ترکیب میزاشت حتما گل میزدیم اخه همه خوب بازی کردن جز 2تا فرواردامون نمیدونم چرا این کار رو نکرد و خیلی دیر دست به تعویض زد!!!!!!

دیشب خیلی عصبی شدم الان هم حال و حوصله هیچی رو ندارم حیف شد با اینکه ترکیب جونی داشتیم ولی از السیتی سر تر بودیم و موقعیت گلزنی خوبی داشتیم اما شانس که همیشه منچستر داره و ما نداریم !!!!!!

کاش میبردیمشون حیف شد واقغا موتاسفم

علی ارشدی در 9/9/1390 | 12:52 گفت:

مصدومیت ها منظورم بوده :)