توجیهات مانچو و فرگی بعد از حذف

نویسنده: علی ارشدی

وبلاگ من
نویسنده: علی ارشدی
دانشجوی حسابداری
کل بازدید: 195,465 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

توجیهات مانچو و فرگی بعد از حذف

صحبت های این دو نفر بعد از حذف تیماشون خیلی جالب بود


سلام
خیلی خوشحالم(خوشحالیم) که دو تا تیم شهر منچستر حذف شدن خیلی ادعا داشتن
اما حرفای فرگی و مانچو رو بخونید تا روحیتون عوض شه

مانچو:
"متاسفم که صعود نکردیم 10 امتیاز گرفتیم که ظاهرا برای صعود کافی بود اما باید افسوس بخوریم که به دور بعد نرسیدیم"
معلومه باید افسوس بخوری وقتی با اون همه ستاره نتونستی بیای بالا برو افسوس بخور فعلا

"قبلا اشتباه کرده بودیم یعنی همان موقعی که در خانه ناپولی باختیم و آن باخت باعث شد نتوانیم جواز صعود به دور بعدی بگیریم"
چشم بسته غیب گفته طفلک خیلی داغون شده

"تیم خوبی داریم که بازی با کلاسی نشون داد با هواداران همدردی می‌کنم با این همه بازیکن نتونستیم بریم دور بعدی"
اعتراف به بی عرضگی خودش کرده این همه بازیکنو بده دست نگهبان دم در دانشگاه ما ببین کولاک میکنه این مانچو اگه مربی بود اینتر پرشو وا نمیکرد

اما روباه پیر :
"فکر می کنم نتیجه دیدار خانگی ما مقابل بازل اشکال کار ما بود اینجاست که ما باید دستهامونو بالا ببریم و بگیم که احمقانه بود(مساوی) ما با بی دقتی در اون بازی به تساوی رضایت دادیم بازی 0-2 بود و می تونستیم حتی بازی را 0-5 کنیم ولی اون بازی مساوی شد و الان باید خودمونو از این بابت سرزنش کنیم"
خوبه خودش قبول داره که احمقن :))

"کنار رفتن از لیگ قهرمانان اروپا ناامید کننده است و کنار رفتن زودهنگام شکست بزرگی برای ما حساب میشه"
معلومه که نا امید کننده است اونم با اون همه ادعا

اینم از خلاصه صحبت های این دو مربی لیگ برتری
اما نظر شخصی من درباره حضور این دو تیم در لیگ اروپا اینه که احتمالا سعی میکنن از اون جا حذف نشن دیگه(اگه حذف بشن مردم میگن عرضه بردن لیگ اروپا رو ندارن چه برسه به چمپیونز لیگ) و از اون طرف پرمیر لیگ هم هست و این یعنی فشار زیاد البته احتمالا به تیم دومشون بازی بدن واسه لیگ اروپا ولی بازم فشار بیشتری رو تحمل میکنن

در آخر اینکه هیگواین هم اظهار فضل کرده و گفته:"مقابل آژاکس عالی بودیم"
یکی نیست بگه اگه عالی بودین چرا به کمک داور بردین یعنی این تیم عالیتون بود که دو تا گل از آژاکس خورد؟ با این حساب از بارسا میخواین چند تا بخورین؟
فعلا زیاده عرضی نیست
باقی بقایتان
زنده باد آرسنالتشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Aylad در 18/9/1390 | 17:32 گفت:

عالی بود.ولی اینو بگم اینطر لیگ انگلیس ضعیف میشه و این اول به ضرر آرسناله نه تیمه دیگه ای
حالا باد منتظر باشیم ببینیم بارسا یا رئال کدوم یک جام قهرمانانو میبرن
امیدوارم امسال رکورد بزنیم
برا موفقیت تیم..................
viva arsenal

علی ارشدی در 18/9/1390 | 13:29 گفت:

موافقم آرمان مخصوصا وقتی اون همه ادعا کرده باشی بعدش اینجوری بشه دیگه یکهو خل میشی

آرمان امیراحمدی در 18/9/1390 | 11:07 گفت:

90% هم نه !!! 100% مربی ها چرت و چرت میگن وقتی تیمشون گند میزنه !!!!

علی ارشدی در 18/9/1390 | 03:09 گفت:

علی جون مرسی خوشم میاد کامنتات از همه طولانی تره

ali در 18/9/1390 | 01:27 گفت:

اتفاقا خوش به حالشون.خوش به حال سیتی و یونایتد که رفتن لیگ اروپا.اینطور دیگه از دست این تبانی های بارسا و پلاتینی و یوفا راحت میشن و میتونن یه رقابت سالم کنن برای من که دیگه چمپیونزلیگ مرده.
ای کاش میشد ارسنال هم بره لیگ اروپا تا شاهد یه رقابت باحال میشدیم.الان اونجا لیورپول هم هستش ، اتفاقا بازی های لیگ اروپا حساس تر هم هستن.
چیه این لیگ قهرمانان ، معلوم آخرش با تبانی میدنش به بارسا ، همون بهتر که همین اول کنار بکشیم.
علی ارشدی یه حرف خیلی قشنگی زد که حال کردم ، توی همین چند پست بلاگ قبلی گفته بود که :
ای کاش به میلان بخوریم.منم اول تعجب کردم از این حرفش ولی دلایلش خیلی هم قشنگ بودن
1-اینکه ما اول و آخر میریم بالا حذف میشم و اینکه باز احتمالا باید یه خفت دیگه رو تحمل کنیم ، پس چه بهتر که همین جا اگه قرار باشه حذف بشیم مقابل میلان و در همین مرحله حذف شیم.
2_یا اینکه بازی مقابل میلان رو ببریم ، اینطور هم روحیه ی ما میره بالا و به عنوان یه مدعی به حساب میام ، هم اینکه یکی از مدعیان رو حذف میکنیم.

هر جند چشم به گزینه 2 آب نمیخوره ، اما یکی از بهترین راحل ها برای مدعی شدن هست.
خلاصه
.
.
دیدم که دوباره خبر از تبانی لیون و فلان تیم رو دادن ، همش همینطوریه، پس بی خیال لیگ قهرمانان شید.
لیگ انگلیس هم که دیگه ایران نشون نمیده ، پس بی خیال لیگ انگلیس هم شید درنتیجه کلا بی خیال فوتبال شید و بچسبید به سیاست :( و (:
هیچی مثل سیاست نمیتونه به شما یه زندگی قشنگ رو هدیه کنه.
پس به امید آینده ای سبز

محمدرضاجاشي در 18/9/1390 | 01:26 گفت:

يه طوري ميگيد برا فوتبال انگليس بد شد انگار همگي بچه انگليس هستيد يا تو فدراسيون انگليسيد!
اينا كه ربطي به سهميه نداره مگه اسياست
ليگ انگليس صدر همه ليگاس و پر تماشاگر ترين ليگه نه اسپانيا كه فقط 2 تا تيم داره

محمدرضاجاشي در 18/9/1390 | 01:23 گفت:

رضا شاماخ تو الان بايد خوشحال باشي داري منحرف ميشي يه كلاس اصول هواداري پيش علي ارشدي بگير 2 واحديه پاسش كني اوكي ميشي درس اولش اينه كه هر ارسنالي از منچستر متنفره و بعداز برد ارسنال فقط باخت يو نايتد خوشحال كننده ترين اتفاقه

علی ارشدی در 18/9/1390 | 00:31 گفت:

راستی یک چند روزی بود پست جدید نذاشته بودم همچین بفهمی نفهمی وبلاگ خونم پایین اومده بود الان درست شد :))

علی ارشدی در 18/9/1390 | 00:20 گفت:

ممنون دوستان بابت نظرات

علی ارشدی در 18/9/1390 | 00:20 گفت:

به خاطر یک سال هیچ طوری نمیشه لیگ نروژ که نیست که با یک باخت نمایندشون سهمیه شون کم بشه

حمید فرازی در 17/9/1390 | 23:24 گفت:

اتفاقا یوفا یه دلیل مسئل و نفع مالی خودش دوست داره تیم های بزرگ تو این مسابقات شرکت کنن.مگه تیمای ایتالیایی به جز قهرمانی اینتر میلان تو این سالا چیکار کردن ولی همیشه 4 سهمشون محفوظ بوده چون تیمهای اسم و رسم دار و پرهواداری هستن

رضاشاماخ چوک بندر در 17/9/1390 | 23:07 گفت:

تیمهای اسپانیای2باربیشترازانگلیسی ها قهرمانی آوردن درضمن لالیگالیگ اول دنیاست.سپهرجان یوفاهم طرفداراسپانیاست

Saeed Milani در 17/9/1390 | 23:06 گفت:

حالا برن تو لیگ اروپا ببینن اونجا چه حالی می ده :-)

sepehr najafian در 17/9/1390 | 22:58 گفت:

مگه والنسیا و ویاریال حذف نشدن او نا هم 2 سهمیه آواردن

رضاشاماخ چوک بندر در 17/9/1390 | 22:47 گفت:

سپهرجان اگه سیتی ویونایتدمیومدن بالابرای لیگ انگلیس خیلی بهترمیشدسطح لیگ برترازلالیگابالاترمیرفت سهمیه حفظ میشدقبلاازلیگ برتر2تیم میرفتن مستقیم به گروهی ودوتیم پلی آف ولی وقت چلسی منچستراومدن فینال سهمه انگلیس شد3تیم گروهی1تیم پلی آف ولی بااین وضعیت فکرکنم برای فصل بعدسهمه برگرده به دوتیم مستقیم یوفابه دنبال اینه که 1سهمیه انگلیس کم کنه بده به سوئدوبااین وضعیت شایداین کاروبکنه اگه این کاروبکنه شانسمون برای رفتن به لیگ قهرمانان فصل بعدکم میشه.

محمد اصغری در 17/9/1390 | 22:25 گفت:

اخ اخ .چه حالی کردم خبر حذف اینا رو شنیدم.امیدوارم رو حیه شون به .....بره تا تو لیگ هم اساسی امتیاز از دست بدن.
من موندم اون مانچینی ابله با اون همه بازیکن چطوری حذف شد . خداییش علی اقا راست میگه اگه این تیم رو دست نگهبان دانشگاهشون که هیچ دست خر کدخدا هم می دادی می تونست تیم رو بالا بیاره.

sepehr najafian در 17/9/1390 | 22:19 گفت:

رضا شاماخ از این حرفا نزن.قبول دارم آقا فرهاد.

فرهاد در 17/9/1390 | 22:08 گفت:

زحمت کشیدی آقای ارشدی....ولی کلا برا فوتبال انگلستان بد شد که دو تا از نمایندگانش حذف شدن...چلسی هم که غیرت نداره آبرو داری کنه......میمونه آرسن ونگر که دیگه امسال باید غیرت نشون بده........................قبول دارین بچه ها؟

حمید فرازی در 17/9/1390 | 22:07 گفت:

من از این مانچو هنوزم بیشتر بدم میاد.فقط مغروره اگه مربی بود اینترو تو اروپا قهرمان میکرد.مورینیو دوسال اومد راحت قهرمانش کرد

رضاشاماخ چوک بندر در 17/9/1390 | 22:01 گفت:

ولی بچه هامن دوست داشتم اینابیان بالاوقتی حذف شدن ناراحت شدم

سید امین هاشمی در 17/9/1390 | 21:56 گفت:

آخه من نمیدونم روباه پیر نمیخواد بازنشسته بشه!یونایتد راحت ترین گروه رو داشتا!! ممنون علی جون

HAMED toopchi در 17/9/1390 | 21:54 گفت:

فرگي + مانچو = مانچي پير جادوگر ( دلفي و ليليبي)

رضاشاماخ چوک بندر در 17/9/1390 | 21:54 گفت:

کاشکی سیتی ویونایتدم بالامیومدن دیشب خیلی ناراحت شدم

علی ارشدی در 17/9/1390 | 21:46 گفت:

خوب سوختن! خوووووووووووووب

Hossein mo در 17/9/1390 | 21:45 گفت:

ای دارن می سوزنا