اخبار جدید تیم

نویسنده: علی ارشدی

وبلاگ من
نویسنده: علی ارشدی
دانشجوی حسابداری
کل بازدید: 206,458 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .
اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند
هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش . هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش .

اخبار جدید تیم

خبر هایی از سانتوس ژسنی آرتتا


اول از همه سلام
دوم خبری از سانتوس:
ظاهرا طبق بررسی های تیم پزشکی آرسنال سانتوس باید زیر تیغ جراحی بره قراره عمل جراحی این هفته در برزیل انجام بشه و همونطور که میدونید حدود سه ماه سانتوسو در اختیار نداریم(شانس نداریم انصافا)
سوم صحبت های آرتتا:
"من تا الان 5 گل برای تیم زدم و اگر دو گل من برای اورتون در آگوست رو هم حساب کنید فکر نمیکنم اوضاع بد باشه البته اگر بتونم به این تعداد اضافه کنم میتونه به تیم کمک کنه"
"ما باید ملّت رو مطمئن کنیم که به جز رابین بقیه هم برای تیم گل میزنن"
چهارم حرف های ژسنی:
"بعضی وقت ها خوبه که پیروزی های زشت داشته باشید"(منظور برد های 1_0 هست)
"حیاتیه که این مدل مسابقات رو ببریم مخصوصا در دسامبر جایی که بازی ها فشرده میشه و احتمال از دست دادن امتیاز زیاده"
"خیلی مهمه که روندمونو حفظ کنیم ما باور داریم میتونیم همه بازی ها رو ببریم"
"ما یک بازی سنگین برابر سیتی داریم درسته که اونا الان خیلی محبوب شدن ولی من معتقدم که میتونیم بریم اونجا و 3 امتیازو بگیریم(انشالله)"
پنجم اینکه این ترجمه ها کاملا آزاد بوده و مصاحبه ها کامل نیست انشالله کاملشو از همین سایت میخونید احتمالا
و در آخر اینکه اگر بعضی جاها ترجمه ضعیف بود ببخشید من سواد انگلیسیم در همین حده :))


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamed در 22/9/1390 | 21:27 گفت:

سیتی حتما از آرسنال می بازه و کلی بچه ها حال میکنند...........

علی ارشدی در 22/9/1390 | 15:26 گفت:

چشات شیرینه علی قاسمی!!!

علی قاسمی در 22/9/1390 | 15:07 گفت:

علی جون با قلم خوبی نوشتی

خدایی خوشم امد شیرین بود

علی ارشدی در 22/9/1390 | 14:12 گفت:

منظورم از ضعیف جمله بندی ها بود و اینکه شاید منظور درست منتقل نشه

sam baygan در 22/9/1390 | 13:56 گفت:

تو ترجمه ازاد که نمیگن ترجمه ضعیفه علی جون.اتفاقا هرچی محاوره تر بهتر!
دستت درد نکنه

علی ارشدی در 22/9/1390 | 12:19 گفت:

شروین@ حمید درست میگه سایت ورزش 3 هست که زبونش هم فارسیه
حسین عسگریان@ مرسی
حمید@ منم باهات موافقم در مورد چلسی اما خوب لازم بود سیتی ببازه
فاطمه@چرا میگید اگه؟؟ مطمئنا آرسنال کم شانس ترینه تو اروپا :((
کلا از همه ممنونم

محسن شعبانی در 22/9/1390 | 11:23 گفت:

تماشای گل زیبای فان پرسی:
http://soccer-portal.org/goal-of-the-day/7221-van-persie-goal-v-everton.html

سید امین هاشمی در 22/9/1390 | 08:02 گفت:

به امید بردن سیتی تو بازی بعدی.ممنون علی جان

حمید فرازی در 22/9/1390 | 07:36 گفت:

شروین جان میتونی از سایت www.varzesh3.com نتایجو ببینی

حمید فرازی در 22/9/1390 | 07:35 گفت:

مرسی داداش علی.باید به فکر یه مدافع چپ باشیم.اتفاقا از برد چلسی زیادهم خوشحال نباشین چون اونا هم بازی های سختشونو کردن و بعیده که حالا حالا بهشون برسیم.

shervin در 22/9/1390 | 02:58 گفت:

علی ارشدی.
با توجه به صداسیما و تحریم مسابقات.
لطفا شما یا هرکی میتونه نتیجه های 5لیگ برتر اروپا رو بگید ممنون.

Fateme در 22/9/1390 | 01:47 گفت:

من از همون اولم گفتم مصدومیت سانتوس طولانی تر از اینی که گفتنه . 3 هفته کجا و 3 ماه کجا .....:((
آرسنال اگه یه چیز نداشته باشه اون شانسه !!
ممنون علی :)

حسین عسگریان در 22/9/1390 | 01:42 گفت:

مرسی علی اقا درضمن زبانت خیلی خوبه کی گفته بده؟

علی ارشدی در 22/9/1390 | 01:25 گفت:

تموم شد چلسی برد و رکورد ما دست نخورده موند به یکی از دوستان شدیدا بارساییم گفتم ماجرای رکورد آرسنالو خبر نداشت وقتی فهمید گفت دمتون گرم بارسا هم نمی تونه همچو رکوردی بزنه واقعا کار هر تیمی نیست زدن رکورد ما فقط خودمون میتونیم و بس

علی ارشدی در 22/9/1390 | 01:22 گفت:

اگر چه بی ربطه ولی رم و یووه 1_1 مساوی شدن

mostafaa در 22/9/1390 | 01:21 گفت:

ایول
سیتی داره می ره تو افت

علی ارشدی در 22/9/1390 | 01:18 گفت:

چلسی 2_ من سیتی 1 دقیقه 90