اخبار جدید تیم

نویسنده: علی ارشدی

وبلاگ من
نویسنده: علی ارشدی
دانشجوی حسابداری
کل بازدید: 198,023 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.

اخبار جدید تیم

خبر هایی از سانتوس ژسنی آرتتا


اول از همه سلام
دوم خبری از سانتوس:
ظاهرا طبق بررسی های تیم پزشکی آرسنال سانتوس باید زیر تیغ جراحی بره قراره عمل جراحی این هفته در برزیل انجام بشه و همونطور که میدونید حدود سه ماه سانتوسو در اختیار نداریم(شانس نداریم انصافا)
سوم صحبت های آرتتا:
"من تا الان 5 گل برای تیم زدم و اگر دو گل من برای اورتون در آگوست رو هم حساب کنید فکر نمیکنم اوضاع بد باشه البته اگر بتونم به این تعداد اضافه کنم میتونه به تیم کمک کنه"
"ما باید ملّت رو مطمئن کنیم که به جز رابین بقیه هم برای تیم گل میزنن"
چهارم حرف های ژسنی:
"بعضی وقت ها خوبه که پیروزی های زشت داشته باشید"(منظور برد های 1_0 هست)
"حیاتیه که این مدل مسابقات رو ببریم مخصوصا در دسامبر جایی که بازی ها فشرده میشه و احتمال از دست دادن امتیاز زیاده"
"خیلی مهمه که روندمونو حفظ کنیم ما باور داریم میتونیم همه بازی ها رو ببریم"
"ما یک بازی سنگین برابر سیتی داریم درسته که اونا الان خیلی محبوب شدن ولی من معتقدم که میتونیم بریم اونجا و 3 امتیازو بگیریم(انشالله)"
پنجم اینکه این ترجمه ها کاملا آزاد بوده و مصاحبه ها کامل نیست انشالله کاملشو از همین سایت میخونید احتمالا
و در آخر اینکه اگر بعضی جاها ترجمه ضعیف بود ببخشید من سواد انگلیسیم در همین حده :))


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamed در 22/9/1390 | 21:27 گفت:

سیتی حتما از آرسنال می بازه و کلی بچه ها حال میکنند...........

علی ارشدی در 22/9/1390 | 15:26 گفت:

چشات شیرینه علی قاسمی!!!

علی قاسمی در 22/9/1390 | 15:07 گفت:

علی جون با قلم خوبی نوشتی

خدایی خوشم امد شیرین بود

علی ارشدی در 22/9/1390 | 14:12 گفت:

منظورم از ضعیف جمله بندی ها بود و اینکه شاید منظور درست منتقل نشه

sam baygan در 22/9/1390 | 13:56 گفت:

تو ترجمه ازاد که نمیگن ترجمه ضعیفه علی جون.اتفاقا هرچی محاوره تر بهتر!
دستت درد نکنه

علی ارشدی در 22/9/1390 | 12:19 گفت:

شروین@ حمید درست میگه سایت ورزش 3 هست که زبونش هم فارسیه
حسین عسگریان@ مرسی
حمید@ منم باهات موافقم در مورد چلسی اما خوب لازم بود سیتی ببازه
فاطمه@چرا میگید اگه؟؟ مطمئنا آرسنال کم شانس ترینه تو اروپا :((
کلا از همه ممنونم

محسن شعبانی در 22/9/1390 | 11:23 گفت:

تماشای گل زیبای فان پرسی:
http://soccer-portal.org/goal-of-the-day/7221-van-persie-goal-v-everton.html

سید امین هاشمی در 22/9/1390 | 08:02 گفت:

به امید بردن سیتی تو بازی بعدی.ممنون علی جان

حمید فرازی در 22/9/1390 | 07:36 گفت:

شروین جان میتونی از سایت www.varzesh3.com نتایجو ببینی

حمید فرازی در 22/9/1390 | 07:35 گفت:

مرسی داداش علی.باید به فکر یه مدافع چپ باشیم.اتفاقا از برد چلسی زیادهم خوشحال نباشین چون اونا هم بازی های سختشونو کردن و بعیده که حالا حالا بهشون برسیم.

shervin در 22/9/1390 | 02:58 گفت:

علی ارشدی.
با توجه به صداسیما و تحریم مسابقات.
لطفا شما یا هرکی میتونه نتیجه های 5لیگ برتر اروپا رو بگید ممنون.

Fateme در 22/9/1390 | 01:47 گفت:

من از همون اولم گفتم مصدومیت سانتوس طولانی تر از اینی که گفتنه . 3 هفته کجا و 3 ماه کجا .....:((
آرسنال اگه یه چیز نداشته باشه اون شانسه !!
ممنون علی :)

حسین عسگریان در 22/9/1390 | 01:42 گفت:

مرسی علی اقا درضمن زبانت خیلی خوبه کی گفته بده؟

علی ارشدی در 22/9/1390 | 01:25 گفت:

تموم شد چلسی برد و رکورد ما دست نخورده موند به یکی از دوستان شدیدا بارساییم گفتم ماجرای رکورد آرسنالو خبر نداشت وقتی فهمید گفت دمتون گرم بارسا هم نمی تونه همچو رکوردی بزنه واقعا کار هر تیمی نیست زدن رکورد ما فقط خودمون میتونیم و بس

علی ارشدی در 22/9/1390 | 01:22 گفت:

اگر چه بی ربطه ولی رم و یووه 1_1 مساوی شدن

mostafaa در 22/9/1390 | 01:21 گفت:

ایول
سیتی داره می ره تو افت

علی ارشدی در 22/9/1390 | 01:18 گفت:

چلسی 2_ من سیتی 1 دقیقه 90