چند نقل قول+نظر شخصی

نویسنده: علی ارشدی

وبلاگ من
نویسنده: علی ارشدی
دانشجوی حسابداری
کل بازدید: 195,440 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

چند نقل قول+نظر شخصی

سلام چند تا نقل قول از مربیهای پرمیر لیگ


اول از همه رئیس:
" جام ملت های آفریقا میتونه برامون مشکل ساز بشه نبود جروینیو و شاماخ باعث میشه انتخاب های ما محدود بشن البته آرشا و AOC هستن که امیدوارم در اون مدت محروم یا مصدوم نشن و بتونن برامون مفید باشن"
نظر شخصی:
شاماخ که همینجورش هم برا تیم مفید نیست(صرف نظر از دلیلش که میتونه روحیه و اعتماد به نفس پایین باشه یا کیفیت پایین بازیکن یا هر چی من به اینش کار ندارم مهم اینه که الان برا تیم کار خاصی نمیکنه) پس بود و نبودش شاید خیلی تفاوت نکنه اما جروین خیلی خوب تو تیم جا افتاده درسته که گل نمیزنه اما حرکاتش ویران کننده ست باز جای شکر داره که سانگ نمیره در مورد مصدومیت هم باید بگم اگه به شانس مائه که چمبرلین همچو مصدوم میشه که از فوتبال خداحافظی میکنه(مثل فان باستن) البته خدا نکنه

اما مانچوی ... :
"حق ما باخت نبود اما باختیم بازی بعدیمون با آرسناله که خیلی سخته و باید روش تمرکز کنیم تا بتونیم نتیجه بگیریم"
"خوب میدونیم که این امتیازات چقدر مهم هستن اما هنوز تا آخر فصل راه درازی داریم"
نظر شخصی:
در مورد اینکه حقشون باخت بوده یا نه اظهار نظری نمیکنم قضاوت با شما
اما راجع به راه دراز پیش رو باید بگم این بابا هنوز فکر میکنه میتونن قهرمان بشن( البته میتونن ولی عرضشو و شخصیتشو ندارن جام قهرمانانو که گرفتن پرمیر رو هم میگیرن انشالله)
درباره بازی آرسنال هم که معلومه میدونن ممکنه ببازن یعنی ترسیدن و الان خودشونم میدونن که شکست ناپذیر نیستن انشالله میبریمشون

و در آخر ویاس بوآس:
"بازیکنای من شخصیت بالای خودشونو نشون دادن و لایق این برد بودن"
نظر شخصی:
مثل اینکه 5_3 یادش رفته امارات میبینیمتون
در نهایت مثل همیشه
زنده باد آرسنال
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamed در 22/9/1390 | 21:30 گفت:

آرسنال برای رسیدن به رتبه های بالای جدول باید این بازی رو حتما ببره.............

aliakbarhossine در 22/9/1390 | 20:52 گفت:

mersi ali vaghean khoob bud khilikhili khoob bud

علی ارشدی در 22/9/1390 | 18:02 گفت:

سام منم با فرهاد موافقم

فرهاد در 22/9/1390 | 17:19 گفت:

سام عزیز اگه میدونستی روسیچکی چقدر خوبه نمی گفتی باید بره

علی ارشدی در 22/9/1390 | 14:20 گفت:

الان درست شد

علی ارشدی در 22/9/1390 | 14:13 گفت:

زنده باد آقا اشتباه شد شیفت+ز =ژ شرمنده که گاهی اوقات پیش میاد میرم از ویرایش درستش می کنم اگه بشه

sam baygan در 22/9/1390 | 13:56 گفت:

به نظر من آلمونیا+فابیانسکی+اسکیلاچی+ژورو+دنیلسون+روسیچکی+آرشاوین+پارک+شاماخ+بنتنر رو باید بدیم بره...!
آنژی،سیتی،مالاگا،العین،الوصل،شانگهای شینهوا اینا رو رو هوا میزنن!

محمد اصغری در 22/9/1390 | 13:38 گفت:

عشق است ارسنال

حمیدرضا در 22/9/1390 | 13:32 گفت:

زنده باد تمام آرسنال

حمیدرضا در 22/9/1390 | 13:31 گفت:

سلام با همش موافقم با همش

محسن در 22/9/1390 | 13:20 گفت:

زنده باد آرسنال

حمید فرازی در 22/9/1390 | 13:19 گفت:

مرسی علی جون.واقعا اگه تو ژانویه تقویت نشیم موقع جام ملت ها شاید بازم آسیب اول فصلو ببینیم.البته فریمپونگ هم میره انصافا جانشین خوبی واسه سانگه ولی کوکولین هم داریم.به نظر من در صورتی که بازیکن بزرگی نگیریم چمبرلین میتونه تو این مدت ارزش خودشو نشون بده چون از آرشا هیچ امیدی نیست

محمدرضاجاشي در 22/9/1390 | 13:18 گفت:

الان گفتي ژنده باد ارسنال؟ژنده يعني كهنه
وياس بواس شخصيت جذابي داره من ازش بدم نمياد
ژروين خيلي ماهه من ياد رونالينيو ميفتم وقتي ميبينمش