چند نقل قول+نظر شخصی

نویسنده: علی ارشدی

وبلاگ من
نویسنده: علی ارشدی
دانشجوی حسابداری
کل بازدید: 209,809 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

چند نقل قول+نظر شخصی

سلام چند تا نقل قول از مربیهای پرمیر لیگ


اول از همه رئیس:
" جام ملت های آفریقا میتونه برامون مشکل ساز بشه نبود جروینیو و شاماخ باعث میشه انتخاب های ما محدود بشن البته آرشا و AOC هستن که امیدوارم در اون مدت محروم یا مصدوم نشن و بتونن برامون مفید باشن"
نظر شخصی:
شاماخ که همینجورش هم برا تیم مفید نیست(صرف نظر از دلیلش که میتونه روحیه و اعتماد به نفس پایین باشه یا کیفیت پایین بازیکن یا هر چی من به اینش کار ندارم مهم اینه که الان برا تیم کار خاصی نمیکنه) پس بود و نبودش شاید خیلی تفاوت نکنه اما جروین خیلی خوب تو تیم جا افتاده درسته که گل نمیزنه اما حرکاتش ویران کننده ست باز جای شکر داره که سانگ نمیره در مورد مصدومیت هم باید بگم اگه به شانس مائه که چمبرلین همچو مصدوم میشه که از فوتبال خداحافظی میکنه(مثل فان باستن) البته خدا نکنه

اما مانچوی ... :
"حق ما باخت نبود اما باختیم بازی بعدیمون با آرسناله که خیلی سخته و باید روش تمرکز کنیم تا بتونیم نتیجه بگیریم"
"خوب میدونیم که این امتیازات چقدر مهم هستن اما هنوز تا آخر فصل راه درازی داریم"
نظر شخصی:
در مورد اینکه حقشون باخت بوده یا نه اظهار نظری نمیکنم قضاوت با شما
اما راجع به راه دراز پیش رو باید بگم این بابا هنوز فکر میکنه میتونن قهرمان بشن( البته میتونن ولی عرضشو و شخصیتشو ندارن جام قهرمانانو که گرفتن پرمیر رو هم میگیرن انشالله)
درباره بازی آرسنال هم که معلومه میدونن ممکنه ببازن یعنی ترسیدن و الان خودشونم میدونن که شکست ناپذیر نیستن انشالله میبریمشون

و در آخر ویاس بوآس:
"بازیکنای من شخصیت بالای خودشونو نشون دادن و لایق این برد بودن"
نظر شخصی:
مثل اینکه 5_3 یادش رفته امارات میبینیمتون
در نهایت مثل همیشه
زنده باد آرسنال
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamed در 22/9/1390 | 21:30 گفت:

آرسنال برای رسیدن به رتبه های بالای جدول باید این بازی رو حتما ببره.............

aliakbarhossine در 22/9/1390 | 20:52 گفت:

mersi ali vaghean khoob bud khilikhili khoob bud

علی ارشدی در 22/9/1390 | 18:02 گفت:

سام منم با فرهاد موافقم

فرهاد در 22/9/1390 | 17:19 گفت:

سام عزیز اگه میدونستی روسیچکی چقدر خوبه نمی گفتی باید بره

علی ارشدی در 22/9/1390 | 14:20 گفت:

الان درست شد

علی ارشدی در 22/9/1390 | 14:13 گفت:

زنده باد آقا اشتباه شد شیفت+ز =ژ شرمنده که گاهی اوقات پیش میاد میرم از ویرایش درستش می کنم اگه بشه

sam baygan در 22/9/1390 | 13:56 گفت:

به نظر من آلمونیا+فابیانسکی+اسکیلاچی+ژورو+دنیلسون+روسیچکی+آرشاوین+پارک+شاماخ+بنتنر رو باید بدیم بره...!
آنژی،سیتی،مالاگا،العین،الوصل،شانگهای شینهوا اینا رو رو هوا میزنن!

محمد اصغری در 22/9/1390 | 13:38 گفت:

عشق است ارسنال

حمیدرضا در 22/9/1390 | 13:32 گفت:

زنده باد تمام آرسنال

حمیدرضا در 22/9/1390 | 13:31 گفت:

سلام با همش موافقم با همش

محسن در 22/9/1390 | 13:20 گفت:

زنده باد آرسنال

حمید فرازی در 22/9/1390 | 13:19 گفت:

مرسی علی جون.واقعا اگه تو ژانویه تقویت نشیم موقع جام ملت ها شاید بازم آسیب اول فصلو ببینیم.البته فریمپونگ هم میره انصافا جانشین خوبی واسه سانگه ولی کوکولین هم داریم.به نظر من در صورتی که بازیکن بزرگی نگیریم چمبرلین میتونه تو این مدت ارزش خودشو نشون بده چون از آرشا هیچ امیدی نیست

محمدرضاجاشي در 22/9/1390 | 13:18 گفت:

الان گفتي ژنده باد ارسنال؟ژنده يعني كهنه
وياس بواس شخصيت جذابي داره من ازش بدم نمياد
ژروين خيلي ماهه من ياد رونالينيو ميفتم وقتي ميبينمش