جدایی از ونگر؟

نویسنده: علی ارشدی

وبلاگ من
نویسنده: علی ارشدی
دانشجوی حسابداری
کل بازدید: 195,564 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

جدایی از ونگر؟

رئال مادرید کور خونده


سلام
دوستان همین الان تو سایت ورزش 3 یک چیزی خوندم بسیار خنده دار
قبل از اینکه بخوام نظر شخصی خودمو بگم مجبورم خبر رو عینا نقل کنم تا بدونید راجع به چی حرف میزنم(قصدم کپی کردن نیست با توجه به بحثی که این چند روز تو سایت راه افتاده که کپی نکنید و ...) اما اصل خبر:

"به نقل از اسپورت کاتالونیا، فلورنتینو پرس که همچنان از شکست سه بر یک تیمش در برنابئو مقابل بارسلونا عصبانی و دلخور است، نام سه مربی بزرگ را وارد فهرست جانشینان مورینیو کرده است و احتمالا اولین ناکامی در لالیگا یا لیگ قهرمانان اروپا باعث انتخاب قطعی یکی از این سه گزینه به جای مورینیو خواهد شد.
نام‌های این سه تن عبارتند از: بنیتس، هیدینک و ونگر.
رافائل بنیتس به طرز غیر قابل انکاری به دنبال شغل تازه است و آرسن ونگر نیز بهانه کافی برای جدایی از آرسنال را در اختیار دارد، از طرفی هیدینک نیز به آرزوی دیرینه خود در سمت سرمربیگری تیم فوتبال رئال مادرید خواهد رسید"
همون طور که دیدید اون قسمتی که به ما مربوطه این جمله هست
"آرسن ونگر نیز بهانه کافی برای جدایی از آرسنال را در اختیار دارد"

اول اینکه باید بگم پرز کور خونده ونگر هیچ جا نمیره
دوما یکی بیاد به من بگه منظور از بهانه کافی برای جدایی از آرسنال چیه؟؟؟
نمی دونم چی باید بگم ولی کلی خندیدم به پرز خیلی احمقه اگر فکر کرده میتونه ونگر رو استخدام کنه

ضمن اینکه یک نکته دیگه هم وجود داره و اون اینکه رئالی ها تازه دارن به این نتیجه میرسن که مورینیو مربی نیست به غیر از فینال جام حذفی مورینیو ال کلاسیکوی دیگه ای رو هم برده؟ تا جایی که من یادم میاد فقط رئال رو تحقیر کرده تو این چند فصل
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مهناز پرتوی در 25/9/1390 | 19:42 گفت:

خيال كردن ونگرم عين موريانه جاه طلب...

محسن در 25/9/1390 | 18:16 گفت:

ونگر که مثل بقیه مربیا نیست با یه پیشنهاد بزرگ هوایی بشه قبل از اینم پیشنهاد اینجوری زیاد داشته اگه می خواست از آرسنال بره همون اول این کارو می کرد

(Hooman sam (Dark metal در 25/9/1390 | 17:55 گفت:

هم رئال تیم خوبیه هم مورینیو مربی خوبیه ولی متاسفانه بارسا همیشه دستای پشت پرده رو(یونیسف و...«اونایی که اون پست قدیمیه منو خوندن میدونن») همراه خودش داره...

حمیدرضا در 25/9/1390 | 17:41 گفت:

من طرفدار رئال هم هستم ولی الف آرسنال رو به کل رئال نمیدم.قرار نیست آرسن ونگر جایی بره پرز هم بره به جهنم با این مورینیو مغرور و بی فرهنگش

علی ارشدی در 25/9/1390 | 17:16 گفت:

فکر می کنی چرا از کیریس بدم میاد؟؟؟ همین غرورشه

Saeed Milani در 25/9/1390 | 17:03 گفت:

مورینیو جایی نمیره ، ونگر هم رئال برو نیست . جدیدترین خبر این بود که زرافه به خاطر ضایع شدن پیاپی در مقابل بارسلونا در الکلاسیکو گفته می خوام از رئال برم ، تیم بزرگی نیست! ببین غرور تا کجا!

علی ارشدی در 25/9/1390 | 16:03 گفت:

منم مطمئنم که ونگر نمیره
طفلک رئالی ها حسرت یک مربی بزرگ به معنای واقعی رو دارن
خوش به حال خودمون

حمید فرازی در 25/9/1390 | 14:49 گفت:

چندسال پیشم این بحث بود ولی دیدی که چطور هوادارا نذاشتن بره و اینم جمله معروف ونگر که همون موقع گفت"ناامید شده ام ولی نه اونقدر که به رئال برم"

mostafaa در 25/9/1390 | 14:45 گفت:

پرز آدم خیلی جاه طلبیه که فکر می کنه با پول همه چیز رو می تونه بخره.ونگر اگر می خواست بره رئال همون دو سال پیش می رفت که پله گرینی رو اخراج کرده بودن. بنابراین ونگر نمی ره. در ضمن مورینیو هم نشون داد که بویی از مربی گری نبرده که با این همه بازیکن نمیتونه هیچ غلطی بکنه. در ضمن تو بازی با بارسلون فقط رفت تولاک دفاع و چقر بازی و امید به حرکت کناره های رونالدو و دی ماریا داشت. آخه اینم تاکتیکه؟مرد حسابی؟یه جوری ترکیبشو از همون اول چید که میانه ی میذان و تقدیم کرد به گواردیولای کچل.

رضاشاماخ چوک بندر در 25/9/1390 | 14:43 گفت:

پخش مستقیم قرعه کشی الجزیره3

علی قاسمی در 25/9/1390 | 14:42 گفت:

علی جون چه زمانی داری پست میذاری
دقیقا زمان قرعه کشی لیگ قهرمانمان

بابا این افرادی که پست میذارند هیچی از فوتبال نمیدونند

من عادت کردم به این پست ها

رضاشاماخ چوک بندر در 25/9/1390 | 14:39 گفت:

همشون میش هستن