جدایی از ونگر؟

نویسنده: علی ارشدی

وبلاگ من
نویسنده: علی ارشدی
دانشجوی حسابداری
کل بازدید: 198,120 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
ونای امری در کنفرانس مطبوعاتی پس از دیدار در مقابل لسترسیتی از وضعیت بازیکنان تیم آرسنال پیش از دیدار هفته‌ی سوم لیگ اروپا در مقابل اسپورتینگ لیسبون، سخن گفت:دیروز روز بدی برای ما بود، چون کولاسیناچ و مونرئال را با هم از دست دادیم، علی‌رغم اینکه با ما تمرین کردند ولی با مصدومیت جزئی همسترینگ بازی با لستر را از دست دادند.لیختشتاینر و ژاکا در مقابل لستر در دفاع چپ بازی کردند، اما سئاد و ناچو مناسب این پست هستند و امیدوارم به بازی پنجشنبه برسند.سوکراتیس دیروز تمرینات خودش را آغاز کرد، احتمالا به بازی پنجشنبه می‌رسد، اما باید مراقب او باشیم چون بازی های زیادی در پیش داریم که باید برای آنها آماده باشد، وضعیت دیگر بازیکنان مصدوم تیم هم به همان شکل است و فعلا آنها در دسترس نیستند."
ونای امری در کنفرانس مطبوعاتی پس از دیدار در مقابل لسترسیتی از وضعیت بازیکنان تیم آرسنال پیش از دیدار هفته‌ی سوم لیگ اروپا در مقابل اسپورتینگ لیسبون، سخن گفت:دیروز روز بدی برای ما بود، چون کولاسیناچ و مونرئال را با هم از دست دادیم، علی‌رغم اینکه با ما تمرین کردند ولی با مصدومیت جزئی همسترینگ بازی با لستر را از دست دادند.لیختشتاینر و ژاکا در مقابل لستر در دفاع چپ بازی کردند، اما سئاد و ناچو مناسب این پست هستند و امیدوارم به بازی پنجشنبه برسند.سوکراتیس دیروز تمرینات خودش را آغاز کرد، احتمالا به بازی پنجشنبه می‌رسد، اما باید مراقب او باشیم چون بازی های زیادی در پیش داریم که باید برای آنها آماده باشد، وضعیت دیگر بازیکنان مصدوم تیم هم به همان شکل است و فعلا آنها در دسترس نیستند."
اوبامیانگ پس از به ثمر رساندن دو گل در دیدار مقابل لسترسیتی موفق شد در ۲۲ بازی ابتدایی خود در لیگ برتر ۱۶ گل به ثمر برساند، و از رکورد تیری آنری که در ۳۰ بازی ابتدایی خود موفق به زدن ۱۵ گل در لیگ برتر برای آرسنال شده بود، عبور کند. اوبامیانگ پس از به ثمر رساندن دو گل در دیدار مقابل لسترسیتی موفق شد در ۲۲ بازی ابتدایی خود در لیگ برتر ۱۶ گل به ثمر برساند، و از رکورد تیری آنری که در ۳۰ بازی ابتدایی خود موفق به زدن ۱۵ گل در لیگ برتر برای آرسنال شده بود، عبور کند.
آرسنال پس از پیروزی در مقابل لسترسیتی موفق شد، پس از سال ۲۰۰۷ برای اولین مرتبه در ۱۰ دیدار پیاپی در تمامی رقابت‌ها به پیروزی برسد. آرسنال پس از پیروزی در مقابل لسترسیتی موفق شد، پس از سال ۲۰۰۷ برای اولین مرتبه در ۱۰ دیدار پیاپی در تمامی رقابت‌ها به پیروزی برسد.
 جدول لیگ برتر جزیره پس از پایان هفته نهم - اختلاف دو امتیازی آرسنال تا صدر جدول جدول لیگ برتر جزیره پس از پایان هفته نهم - اختلاف دو امتیازی آرسنال تا صدر جدول
الکس ایوبی رسما به عنوان بهترین بازیکن زمین از طرف برگزار کننده‌ی مسابقات در دیدار آرسنال و لسترسیتی انتخاب شد. الکس ایوبی رسما به عنوان بهترین بازیکن زمین از طرف برگزار کننده‌ی مسابقات در دیدار آرسنال و لسترسیتی انتخاب شد.
 تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد. تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد.
لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب
طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند. طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند.
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.

جدایی از ونگر؟

رئال مادرید کور خونده


سلام
دوستان همین الان تو سایت ورزش 3 یک چیزی خوندم بسیار خنده دار
قبل از اینکه بخوام نظر شخصی خودمو بگم مجبورم خبر رو عینا نقل کنم تا بدونید راجع به چی حرف میزنم(قصدم کپی کردن نیست با توجه به بحثی که این چند روز تو سایت راه افتاده که کپی نکنید و ...) اما اصل خبر:

"به نقل از اسپورت کاتالونیا، فلورنتینو پرس که همچنان از شکست سه بر یک تیمش در برنابئو مقابل بارسلونا عصبانی و دلخور است، نام سه مربی بزرگ را وارد فهرست جانشینان مورینیو کرده است و احتمالا اولین ناکامی در لالیگا یا لیگ قهرمانان اروپا باعث انتخاب قطعی یکی از این سه گزینه به جای مورینیو خواهد شد.
نام‌های این سه تن عبارتند از: بنیتس، هیدینک و ونگر.
رافائل بنیتس به طرز غیر قابل انکاری به دنبال شغل تازه است و آرسن ونگر نیز بهانه کافی برای جدایی از آرسنال را در اختیار دارد، از طرفی هیدینک نیز به آرزوی دیرینه خود در سمت سرمربیگری تیم فوتبال رئال مادرید خواهد رسید"
همون طور که دیدید اون قسمتی که به ما مربوطه این جمله هست
"آرسن ونگر نیز بهانه کافی برای جدایی از آرسنال را در اختیار دارد"

اول اینکه باید بگم پرز کور خونده ونگر هیچ جا نمیره
دوما یکی بیاد به من بگه منظور از بهانه کافی برای جدایی از آرسنال چیه؟؟؟
نمی دونم چی باید بگم ولی کلی خندیدم به پرز خیلی احمقه اگر فکر کرده میتونه ونگر رو استخدام کنه

ضمن اینکه یک نکته دیگه هم وجود داره و اون اینکه رئالی ها تازه دارن به این نتیجه میرسن که مورینیو مربی نیست به غیر از فینال جام حذفی مورینیو ال کلاسیکوی دیگه ای رو هم برده؟ تا جایی که من یادم میاد فقط رئال رو تحقیر کرده تو این چند فصل
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مهناز پرتوی در 25/9/1390 | 19:42 گفت:

خيال كردن ونگرم عين موريانه جاه طلب...

محسن در 25/9/1390 | 18:16 گفت:

ونگر که مثل بقیه مربیا نیست با یه پیشنهاد بزرگ هوایی بشه قبل از اینم پیشنهاد اینجوری زیاد داشته اگه می خواست از آرسنال بره همون اول این کارو می کرد

(Hooman sam (Dark metal در 25/9/1390 | 17:55 گفت:

هم رئال تیم خوبیه هم مورینیو مربی خوبیه ولی متاسفانه بارسا همیشه دستای پشت پرده رو(یونیسف و...«اونایی که اون پست قدیمیه منو خوندن میدونن») همراه خودش داره...

حمیدرضا در 25/9/1390 | 17:41 گفت:

من طرفدار رئال هم هستم ولی الف آرسنال رو به کل رئال نمیدم.قرار نیست آرسن ونگر جایی بره پرز هم بره به جهنم با این مورینیو مغرور و بی فرهنگش

علی ارشدی در 25/9/1390 | 17:16 گفت:

فکر می کنی چرا از کیریس بدم میاد؟؟؟ همین غرورشه

Saeed Milani در 25/9/1390 | 17:03 گفت:

مورینیو جایی نمیره ، ونگر هم رئال برو نیست . جدیدترین خبر این بود که زرافه به خاطر ضایع شدن پیاپی در مقابل بارسلونا در الکلاسیکو گفته می خوام از رئال برم ، تیم بزرگی نیست! ببین غرور تا کجا!

علی ارشدی در 25/9/1390 | 16:03 گفت:

منم مطمئنم که ونگر نمیره
طفلک رئالی ها حسرت یک مربی بزرگ به معنای واقعی رو دارن
خوش به حال خودمون

حمید فرازی در 25/9/1390 | 14:49 گفت:

چندسال پیشم این بحث بود ولی دیدی که چطور هوادارا نذاشتن بره و اینم جمله معروف ونگر که همون موقع گفت"ناامید شده ام ولی نه اونقدر که به رئال برم"

mostafaa در 25/9/1390 | 14:45 گفت:

پرز آدم خیلی جاه طلبیه که فکر می کنه با پول همه چیز رو می تونه بخره.ونگر اگر می خواست بره رئال همون دو سال پیش می رفت که پله گرینی رو اخراج کرده بودن. بنابراین ونگر نمی ره. در ضمن مورینیو هم نشون داد که بویی از مربی گری نبرده که با این همه بازیکن نمیتونه هیچ غلطی بکنه. در ضمن تو بازی با بارسلون فقط رفت تولاک دفاع و چقر بازی و امید به حرکت کناره های رونالدو و دی ماریا داشت. آخه اینم تاکتیکه؟مرد حسابی؟یه جوری ترکیبشو از همون اول چید که میانه ی میذان و تقدیم کرد به گواردیولای کچل.

رضاشاماخ چوک بندر در 25/9/1390 | 14:43 گفت:

پخش مستقیم قرعه کشی الجزیره3

علی قاسمی در 25/9/1390 | 14:42 گفت:

علی جون چه زمانی داری پست میذاری
دقیقا زمان قرعه کشی لیگ قهرمانمان

بابا این افرادی که پست میذارند هیچی از فوتبال نمیدونند

من عادت کردم به این پست ها

رضاشاماخ چوک بندر در 25/9/1390 | 14:39 گفت:

همشون میش هستن