آیا ونگر باید برود؟

نویسنده: علی ارشدی

وبلاگ من
نویسنده: علی ارشدی
دانشجوی حسابداری
کل بازدید: 198,027 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.

آیا ونگر باید برود؟

در این ماه ها و روز های اخیر خیلی ها خواستار رفتن ونگر شده اند نمونش توی همین سایت هست


راستش به نظرم این که میگیم ونگر باید بره حرفه درستی نیست البته این اتفاقیه که بالاخره میفته اما امیدوارم به این زودی ها نباشه
بحثا و حرفا و نظرا رو خوندم راجع به این موضوع و الان میخوام نظر خودمو بگم
بزرگترین مشکل تیم الان دفاعشه که این مشکل تا حدودی تقصیر دیدگاه های ونگره اما نشون داد که کمی عقب نشینی کرده(با خرید مرتساکر) قسمتی هم تقصیر پول پرستی مدیرانه

میدونم این تیم با آرسنال رویایی سال های قبل خیلی فاصله داره اما کدوم باشگاه بوده که همیشه رویایی بوده باشه با اسطوره ها؟ باز هم اینجا دیدگاه های ونگر دخیله و باز هم عدم حمایت مالی که تیم بازیکن بزرگی نداره
قضیه استعداد یابی خوبه ولی واسه تیم رزرو نه تیم اصلی این رو اساسی قبول دارم ونگر معصوم که نیست
نکته بعدی جانشینه ونگره مربی خوب زیاده اما کی؟ اینو حتما بگین مهمه
ضمنا این که ونگر با بازیکنان بزگ جام گرفته و هنر نکرده و این حرفا درست نیست خیلی مربیا با بهترین بازیکنا نتایج بدی گرفتن و تازه هر کی اومد و با این بازیکنای دو سه سال تخیر ارسنال بهتر از این نتیجه گرفت تیمش مدعی بود زیبا بازی میکرد و... اون وقت شاید بشه حرف زد
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حمید پیرنیا در 27/6/1390 | 23:25 گفت:

عزیزم شما بگو ونگر بره کی میاد؟ اصلا از کجت معلوم مربی بعدی اگه بیاد و اگه موفق هم باشه مثل خیلی ها تیمو ول نکنه بره رئال یا بارسا . یادت نره ونگر وقتی از بهترین تیمها پیشنهاد داشت موند

اميرحسين اباذري در 27/6/1390 | 21:40 گفت:

ونگر مربی خیلی خوبیه .اگه الان ونگر مربی تیم پر ستاره بود بی شک بهترین مربی بود.تیمش اول جهان بود.مشکل از بی تجربگی بازیکنان ماست.

علیرضا غلامی در 27/6/1390 | 20:47 گفت:

باید بره !!!! اما رو نیکمت و کارشو ادامه بده !!!! منم از رو سکو مشاوره میدم :D

Saeed Milani در 27/6/1390 | 19:29 گفت:

حرفهای بعضی از دوستان آدم رو یاد حرفهای طرفداران پرسپولیس میندازه که دلخوشیشون 6 تای 52 هست! البته برای مثال گفتم. جالبه تمام کامنت هایی که به نفع ونگر گذاشته میشه همش با این جمله شروع میشه که یادتون هست اون سال، یادمون نره ونگر فلان کرد یا خیلی کلمات مشابه! اما انگار این دوستان تو این 5-6 سال اخیر اصلا فوتبال تماشا نمیکردن! از داشته هامون بگیم نه از خاطراتمون!

محتشم تمیزی در 27/6/1390 | 19:09 گفت:

بنظر من ونگر خوبه ولی باید یه فشاری از بالا حس کنه تا دیگه اینقدر بازیکنای الکی نگیره

حمید پیرنیا در 27/6/1390 | 19:00 گفت:

بهتر از ونگر وجود نداره به شرطی که دست از لجبازی برداره

sepehr paydarfar در 27/6/1390 | 18:17 گفت:

به نظر من هم ونگر باید بمونه مشکل اکثر ما ایرانی ها این هستش که نیمه خالی لیوان رو می بینیم همین ونگر بود که در فصل 2004-2005 آرسنال رو بدون باخت قهرمان لیگ کرد و کلی از مشکلات مالی آرسنال رو حل کرد اگه ونگر بره وضع آرسنال از این هم که هست بدتر میشه باید کمی صبر داشته باشیم مشکل از ونگر نیست مشکل از نداشتن اعتماد به نفس کافی کسانی که می گن ونگر باید بره دارن الکی و احساسی حرف میزنند بهتره که کمی عاقلانه فکر کنیم

علی ارشدی در 27/6/1390 | 18:11 گفت:

iهمون طور که گفتم کاملا با این قسمت از حرفات موافقم رفیق

Saeed Milani در 27/6/1390 | 18:06 گفت:

منظورم شما نبود علی جان همه حرفات درست و قابل قبول اما یه نکته اساسی رو تمنا دارم دوستان فراموش نکنن. اینجا آرسناله این کافی نیست که بازیه خوب ارایه بدی موقعیت ایجاد کنی یا مدعیه جام باشی. اینجا باید فقط جام کسب کنی که هوادارانت راضی باشن. تو پست های قبلیم گفتم خدمت دوستان آرسنال یه مفهومه یک دنیاست یه واژه بی ارزش نیست که مثل تیم های درجه دو یا سه ازش توقع داشت. 5 سال بدون جام برای نامی به عظمت آرسنال یعنی فاجعه! فکر نکنم هیچ هواداری با این حرف مخالف باشه. بازی کردن استعدادهایی مثل سندروس جورو کوژیلنی یعنی القاعه این موضوع به تماشاچی که بضاعت این تیم اینه حدو اندازه هاش اینه! چه اسراری به بازی دادن امثال سندروس ها در آرسنال بود؟ جز یک دندگی و سماجت ونگر؟ اگه اشتباهه من روهم روشن کنین! دیگه اسم نمیارم که کیا این لباس رو به تن کردن سالهای نه چندان دور لااقل دو سوم بازیکنهای حال حاضر تیم لیاقت پوشیدن این لباس رو ندارن اینکه دیگه واضحه. شما بگین مقصرش جز ونگر کی میتونه باشه؟ امسال باید سوخت و ساخت بازهم. میگن سالی که نکوست از بهارش پیداست. امیدوارم مدیران باشگاه به خودشون بیان و سیاست های واپسگرایانشونو برای سال بعد تغییر بدن.

HAMED toopchi در 27/6/1390 | 17:57 گفت:

اونا كه بايد شرشون رو كم كنن هيلوود و كرونكه هستن. اينا ظاهرا بازيكن 2 دلار بخرن 10 ميليون بفروشن بهشون چسبيده. ونگر پدرخوانده آرسناله. الان همه عصاباني هستيم و حيا كن رها كن راه انداختيم. حالا نگفتي ما واسه چي تحت پيگرديم رفيق؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

علی ارشدی در 27/6/1390 | 17:47 گفت:

آقا سعید من کی توهین کردم داداش؟ اگه همچین احساسی داری عذر میخوام بیجام بودن خوب نیست اما شما بگو تیم بد بازی کرد و جام نگرفت ؟ مدعی نبود برای جام ؟ عمدا جام نگرفتن؟ جام نگرفتیم ولی کلی نقاط مثبت داریم که بعضیاشو قبلن گفتم(آیا ناکام بودیم 1و2) در مورد مربی من فقط گفتم کی نگفتم جانشین نیست بلکه گفتم هست و فقط خواستم نظر بقیه رو بدونم همین رفتن ونگر الان به صلاح باشگاه نیست حداقل باید تا آخر این فصل صبر کرد

Saeed Milani در 27/6/1390 | 17:41 گفت:

دوستان عزیز ما اینجا جمع نشدیم که به همدیگه و افکار هم دیگه توهین کنیم نا سلامتی اکثر بچه ها یا دانشجو هستن یا از قشر تحصیلکرده دوستان خوبم علی آقای آقا شاهی و علی خان ارشدی عزیز ما تو این چند روز کانال های مختلف رو مرورکردیم و میدیدم که تمامیه مفسر های بزرگ مثل روی هجسون تو اسکای اسپورت یا کریستوف دوگاری تو تلویزیون فرانسه همگی متفق القول عقیده دارن ونگر باید بره، درسته شاید خیلی ها ونگر رو در حد یه بت بدونن برای آرسنال اما خوب اینم یه حقیقته که 5 سال بدون جام اصلا عملکرد قابل قبولی برای یه مربیه تراز اول نیست! بدون تعصب خودتون بگین. الآن جوی که اونجا حاکمه علیه ونگره و برای همین هم هست که شایعه برکناریش سر زبونها افتاده. بازار مربیگریه دنیا اینقدر کساد نیست شما ببینین تیم پورتو مثلا یه روز مورینیو رو رو میکنه و روز بعد آندره ویلاس رو. نباید اینقدر دلبستگی های شخصی رو وارد دنیای حرف ای کرد. هر کسی یه تایمی داره اگه نتونه مسلما آلترناتیوهای زیادی هستن که بتونن یه شوک خوب برای تیم باشن. نکته آخر که ما ها به عنوان ایرانی اینقدر داریم میزنیم تو سر و کله هم که این بابا بره اونیکی بیاد در حالیکه فوتبال یه سیاسته و اونهایی که برای آرسنال تصمیم میگیرن فارغ از این بحث ها سیاست های خودشون رو دنبال خواهند کرد.