به بهانه تولد داوور شوکر

نویسنده: علی ارشدی

وبلاگ من
نویسنده: علی ارشدی
دانشجوی حسابداری
کل بازدید: 206,141 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .
اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند
هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش . هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش .

به بهانه تولد داوور شوکر

"داوور شوکر "
امروز اول ژانویه سال 2012

44 سال(1968) پیش در این روز داوور شوکر بدنیا اومد این مهاجم از سال 1999 تا سال 2000 برای آرسنال بازی کرد که مجموعا در 39 بازی حاضر شد و تو 15 تا از این مسابقات از ابتدا برای آرسنال بازی کرد و موفق شد 11 تا از گل های تاریخ باشگاه رو هم به نام خودش ثبت کنه

شوکر از رئال به آرسنال اومد درست تو همون تابستونی که آنلکا از آرسنال به رئال رفت و قبل از اون هم تو تیم سویا بازی میکرد

یکی از گلهایی که برای ما زده یک گل جالب و کم نظیره در بازی مقابل استون ویلا از داخل محوطه جریمه با یک ضربه آزاد برای آرسنال گلزنی می کنه آخرین نمونه ای که از ضربات آزاد داخل محوطه جریمه رو من یادمه اگه اشتباه نکنم تو بازی بارسا با لیورپول بود بارسا رو مطمئنم (به خاطر سوتی والدز که پاس رو به عقبو با دست برداشت) اما تیم حریف رو یادم نیست فکر کنم لیورپول بود البته اون ضربه گل نشد

شوکر بعد از آرسنال به وستهام رفت و بعد هم سر از تیم 1860 مونیخ در آورد

من که به شخصه چیزی ازش یادم نمیاد (از سال 2005 بازی های آرسنالو میبینم ) ولی شما اگه خاطره ای دارید بگید تا ما هم فیض ببریم و یک ذره خاطره بازی کنیم.

 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

HAMED toopchi در 12/10/1390 | 16:54 گفت:

جالبه، من بازيايي كه تو كرواسي بود رو يادمه، اما بازياي آرسنالش رو يادم نيست. آرسنال اون موقع رو يادمه، هرچند 2002 فن شدم!

فرهاد در 12/10/1390 | 16:24 گفت:

مرسی علی جون

سید امین هاشمی در 12/10/1390 | 14:11 گفت:

نمیدونم اصلا نمیشه نوشت بچه ها

علیرضا فراهانی در 12/10/1390 | 07:33 گفت:

پیر بود وقتی اومد آرسنال. خیلی هم خوب کار نکرد.

علیرضا فراهانی در 12/10/1390 | 07:33 گفت:

پیر بود وقتی اومد آرسنال. خیلی هم خوب کار نکرد.

مجید در 12/10/1390 | 03:17 گفت:

مرد خوبی بود

علی ارشدی در 12/10/1390 | 02:19 گفت:

منم با سام موافقم یک کاری کردی لابد سید :))

sam baygan در 12/10/1390 | 01:24 گفت:

سید معلوم نیس چیو دس زدی خرابش کردی!

sam baygan در 12/10/1390 | 01:23 گفت:

متاسفانه من اون زمان اصلا فوتبال نمیدیدم! کلا من تا یادمه با تی وی رابطه خوبی نداشتم...چجوری فوتبالی شدم نمیدونم!

سید امین هاشمی در 12/10/1390 | 00:51 گفت:

مرسی علی جان.
کمک... نمیتونم پست بذارم! مگه چیزای اضاف شده به سایتو موقع پست گذاشتن باید دس کاری کرد؟

علی ارشدی در 12/10/1390 | 00:27 گفت:

البته آمارش تو رئال بهتر بود ولی شاید اینجا به خاطر حضور آنری برگکمپ و کانو نتونست خودشو نشون بده

حبیب در 12/10/1390 | 00:09 گفت:

در تایید حرف سعید ، سال 98 با تیم کروواسی که تحت نظر بلاژویچ( سرمربی حال مس کرمان) بود، سوم دنیا شدن.تا اونجایی که یادمه هم تو آرسنال و هم تو تیم ملی شماره 9 میپوشید. ( اونموقع بهترین مهاجما 9 میپوشیدن مثل رونالدو) ولی شخصا به نظر من تو آرسنال خیلی خوب کار نکرد یا شاید من خاطره ی زیادی ازش ندارم.هر چند دلیلش این بود که از رئال اومد و رئالم که بزرگترین بازیکن خراب کن دنیاس

Saeed Milani در 11/10/1390 | 23:29 گفت:

مگه میشه کسی داوور شوکر رو نشناسه؟ بعد از درخشش در جام جهانی 98 فرانسه با تیم ملی کروواسی ، به آرسنال اومد و در مدت حضورش هم بد نبود. در اون دو سال که در آرسنال بود هماهنگی خوبی با دنیس برگ کمپ داشت ، اصلا خداییش همه این مهاجم ها رو دنیس برگ کمپ به دنیا شناسوند. مثل : آنلکا ، شوکر ، ویلتورد ، حتی آنری هم از بودن در کنار برگ کمپ فیض برده.

علی ارشدی در 11/10/1390 | 23:06 گفت:

بله رضا جون یادم شد بگم مهاجم بوده

آرمان امیراحمدی در 11/10/1390 | 22:52 گفت:

آره رضا کن ! اقای گل شد سال 98 فکر کنم تو فرانسه

رضا در 11/10/1390 | 22:35 گفت:

بسیار جالب بود !
راستی پست این اقای شوکر را نمیدونید احتمالا مهاجم بوده درسته؟

حمید فرازی در 11/10/1390 | 22:33 گفت:

مرسی علی جان.منم به سنم نمیرسه که بخوام از خاطره داشته باشم