روند بسیار خطرناک آرسنال

نویسنده: علی ارشدی

وبلاگ من
نویسنده: علی ارشدی
دانشجوی حسابداری
کل بازدید: 197,965 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

روند بسیار خطرناک آرسنال
روند بسیار خطرناک آرسنال
سلام

قصد
دارم راجع به نقل و انتقالات بنویسم

خریدن
بازیکن الان برای ما یک ضرورت محضه این درست، اما الان قصد دارم طور دیگه ای به
مسئله نگاه کنم:

"طرف
میخواسته ازدواج کنه رفیقش بهش میگه خب بگو ببینم چقدر موفق شدی واسه قضیه ازدواجت
طرف میگه 50% دوستش میپرسه خب؟ طرف میگه 50% من حله مونده 50% دختره"

حکایت
خرید بازیکن هم دقیقا همینه صرف اینکه ما بازیکنی رو بخوایم دلیل نمیشه که اونو تو
پیراهم تیممون ببینیم این فقط 50% قضیه است باید دید اون بازیکن هم علاقه داره به
تیم ما بیاد؟

روندی
که آرسنال در این سالها در پیش گرفته(نبردن جام ها و عدم خرید های بزرگ و..) باعث
میشه کار ما برای جذب بازیکن سخت بشه به طوری که وقتی یک بازیکن میبینه همزمان از
آرسنال و من یونایتد پیشنهاد داره به احتمال قوی پیشنهاد منچسترو قبول میکنه چون
میدونه اونجا راحت تر میتونه موفقیت رو بدست بیاره و سهم ما میشن بازیکنایی که یا
تو تیمشون مازادن(مثل بنایون و سیلوستره) یا چون پیشنهاد بهتری ندارن میان آرسنال
یا هم اینکه جوونایی مثل جنکینسون که باید 4_5 سال بازی کنه تا بعد بشه یک بازیکن
خوب و تازه اگه اون موقع از تیم نره!!!

متاسفانه
هر چه این روند بیشتر ادامه پیدا کنه خرید بازیکن خوب هم برای ما سخت تر میشه تنها
راه حل این مشکل اینه که آرسنال دو سه تا بازیکن بزرگ رو به هر قیمتی که شده جذب
کنه تا شاید بقیه هم به هوای اون چند تا بازیکن با قیمت های معقولی به آرسنال بیان
هر چه دیرتر این اتفاق بیفته(خرید دو سه تا بازیکن بزرگ) هزینه ای که باید پرداخت
کنیم سنگین تر میشه و مطمئنا روزی به جایی میرسیم که میبینیم توان پرداخت این
هزینه رو نداریم

امیدوارم
مسئولان تیم هر چه زودتر به این روند پایان بدن وگرنه..

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 14/10/1390 | 22:15 گفت:

نه بابا کسی از کسی بدش نمیاد!!!!

محمدرضاجاشي در 14/10/1390 | 20:51 گفت:

علي ارشدي فكر كنم علي قاسمي از من بدش مياد:(

علی ارشدی در 14/10/1390 | 20:46 گفت:

بابا به جنبه ربطی نداره من آخه جاشی رو میشناسم میدونم اخلاقاشو برا همینه که میگم قصدش توهین نبوده

محمدرضاجاشي در 14/10/1390 | 20:27 گفت:

من نميام تو سايت كه به كسي توهين كنم يا كسي رو ناراحت كنم اما اگرم اين كارو كردم علي قاسمي معذرت ميخوام و بدون كه من دنبال مشاجره و توهين نيستم
در هر صورت من معذرت ميخوام

علی قاسمی در 14/10/1390 | 19:19 گفت:

علی جون تو دیگه خیلی جنبت بالاست

علی ارشدی در 14/10/1390 | 18:25 گفت:

علی قاسمی جون! من که از لحن ممدرضا جاشی احساس توهین نکردم ولی یک جورایی هر دو تون حق دارین

ایمان بهادران در 14/10/1390 | 17:14 گفت:

khiyalam rahate ke kesiyo nemikharan pas narahat nistam

محمدرضاجاشي در 14/10/1390 | 16:18 گفت:

دوستان عزيز منظورم اين بي نظمي تو پستاس يه خط درشت يه خط كو چيك يكي قرمز يكي ابي
به هر حال بايد يه نظمي باشه فقط همين نه توهين كردم و نه بي احترامي حتي منحرفم نشدم

محمدرضاجاشي در 14/10/1390 | 16:15 گفت:

اقا شهرام ما مخلصيم داداش امتحانا داغونم كرده به هيچ كاري نميرسم برام دعا كن موفق بشم
بعضي پستا نه اين پست ميبيني هر خط با يه فونته و بي نظميه و گرنه همه بزرگ باشه هم خوبه

حمید فرازی در 14/10/1390 | 13:40 گفت:

خوب بود علی جون.واقعا کاش یکی مثل فتح اله زاده رو داشتیم.سید امیدوارم موفق باشی

علی قاسمی در 14/10/1390 | 12:33 گفت:

به نظر من چندان ایرادی نداره که بچه ها یکم متفاوت پست بذارند نمیگم همه با فونت درشت بنویسند
و اینم جالب نیست که بیاید و بگید ای کاش برگرده به حالته قبل
این حرفت توهینه دوست عزیز
دقیقا به این معنیه که به این دوستمون و بقیه بچه ها بگی : شما جنبه پست گذاشتن ندارید

میتونستید نظرتون رو با لحن بهتری بگید..

در ضمن به نظر من به شخصه یه حسن بزرگ این قالب سایت اینه که این قسمت برای بچه ها گذاشته شد هرچند بعضی اوقات بعضی پست ها ایراد دارند و سلیقه ای اند اما میتونه باعث جذابیت و بازدید بیشتر سایت بشه

Hossein Y در 14/10/1390 | 11:59 گفت:

آره آرسنال حاجي فتح الله زاده رو ميخواد!

Hossein Y در 14/10/1390 | 11:58 گفت:

دمت گرم

علی ارشدی در 14/10/1390 | 11:43 گفت:

سعید میلانی و سروش@: اتفاقا آرسنال(زرادخونه اسلحه خونه) راست کار فتح الله زاده است تا بیاد هر چه قدر دلش میخواد بمب بترکونه :))
سید@: درسات که کم شد سعی کن بیشتر سر بزنی دل تنگت میشیم
جاشی@: به خدا من معمولی نوشتم نمی دونم چرا اینجوری شد؟؟؟؟
محمد اصغری@: آره حق با توئه ولی حالا که ستاره ها مونو فروختیم باید بخریم به جاشون
علی جمشیدی@: مشکلی نداره رفیق

ali jamshidi در 14/10/1390 | 08:21 گفت:

علی جان ممنون برای مطلبت من هم امروز بدون اینکه پست ها رو بخونم یه مطلب این چنینی تو سایت گذاشتم. :( معذرت اگه مطلب من تکرارای بودش

محمد يزداني در 14/10/1390 | 08:07 گفت:

مديراي ايراني كه دارن گند ميزنن برادر از تباني گرفته تا تجاوز به بازيكن البته منظورم اين آقاي استقلالي نيست در كل ايراني فقط واسه همينجا بدرد ميخوره.
آرسنال مطمئنن كسي كه بزرگ باشه رو نميخره چون دوست داره از بچه ها بازيكن بزرگ بسازه بعد بفروشه.يادش بخير فصل 98-99 بود اگه اشتباه نكنم آرسنال با 17 گل خورده قهرمان شد!الان به نيم فصل رسيديم گل خورده ما داره به 30 ميرسه.چي بوديم چي شديم..... متاسفم براي همشون كه احساسات طرفدارارو به بازي گرفتن بخاطر جيبهاي گشادشون.

♥Arsenal♥ در 14/10/1390 | 07:23 گفت:

خطاب به جاشی:
با فونت بزرگ که بهتره؟تازه اونم واسه تو که عینک میزنی؟
نه اینجوری بهتره!!!!!!چرا از دین منحرف میشی:)

محمد اصغری در 14/10/1390 | 06:59 گفت:

ارسنال از اول هم خرید های بزرگ انجام نمی دادش .تمام بازیکن هایی که اومدن ارسنال بعداز اومدنشون ستاره شدن .مشکل ما الان اینه که تیممون از ستاره خالی شده خدایی اگه تابستون این بازیکن ها رو نگه می داشتیم الان وضعمون این نبود و بازیکن های جوونمون کنار ستارهامون راحت رشد می کردند

توپچی جنوب در 14/10/1390 | 02:44 گفت:

محمد رضا خوبی کجایی کم پیدا شدی؟؟
با فونت درشت که بهتره چش و جالمون اذیت نمیشه!!!!!!!!!!!!!!!

محمدرضاجاشي در 14/10/1390 | 02:10 گفت:

اين جالب نيست كه هر كسي با يه فونت و يك سبكي بنويسه
كاشكي ارمان مثل قبلش كنه همه پستا اراي يه نظم خاص باشن

علی ارشدی در 14/10/1390 | 01:45 گفت:

hesam @ : راجع به مشکلات تیم قبلا مفصل نوشتم:http://arsenal.ir/blog/post.aspx?BlogId=43&PostID=1488

سید امین هاشمی در 14/10/1390 | 01:31 گفت:

سلام علی جان و بچه های گل.راستشو بخواین چند روزی کمتر به سایت سر میزنم که به اوضاع درسام سروسامون بدم یکم.البته کمم اعصابم از دس تیم خورد نیس. مرسی علی جان. فعلا

sam baygan در 14/10/1390 | 01:28 گفت:

قبلا هم گفتم تیم یه تغییر تو نگرشش میخواد.ونگرم که اهل خرید نیس.فقط میتونه با رفتنش این کارو انجام بده..
کلا همه چی تو آرسنال درهمه.از بی بخاری هوادارا تا لجاجت ونگر و ناخن خشکی آقای مدیر و بازیکنای بنجلمون همه دست در دست همدیگه داده اند تا تیم رو به این روز انداختن! دو سه تا ستاره هم نمیتونن کاری برا تیم بکنن...

mostafa در 14/10/1390 | 01:25 گفت:

نباید داورارو مقصر دونست اقا شهرام کلا ارسنال وقتی جلوی نمیتونه سوار بازی بشه . واسه همون حتی تیمای ضعیف هم بهش فشار میارن و این باعث میشه دفاع عصبی بشه و خطاهای بی مورد بده

توپچی جنوب در 14/10/1390 | 01:16 گفت:

عجیب داورا بر علیه ارسنال سوت میزنن اونم چه سوتی کاملا تاثیر گذار در نتیجه بازی نه ااین فصل چندین فصله حکایت ما همینه .........

مثلا تو همین 5و6 بازی اخیر 4تا پنالتی برای ارسنال نگرفتن واقعا از قبل برنامه ریزی شده است میترسم لیگ انگلیس هم مثل کالچو ایتالیا افتضاح به بار بیارن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سروش در 14/10/1390 | 01:03 گفت:

اخبار جدید : فتح الله زاده در راه لندن :-)
ولی حرف دل من رو زدی.
دمت گرم.

Saeed Milani در 14/10/1390 | 01:01 گفت:

البته ونگر راست می گفت ، اصلا خطاهای اونارو نمی گرفت داور ، مرته ساکر و خوابوند رسما رو سرش هد زد ، داورم خطا نگرفت!

توپچی جنوب در 14/10/1390 | 01:01 گفت:

کاملا منطقیه اگه خرید بزرگ نکنیم از جام هم خبری نیست ونگر گفته بازیکن قرضی میخوایم وهیچ بازیکن بزرگی قرضی نمیاد تو یه تیم .ولی من به این تابستونی که در راهه اعتقاد عجیبی دارم نمیدونم چرا حس میکنم یه تغییر بزرگ در راهه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hesam در 14/10/1390 | 00:59 گفت:

مشکل ارسنال بد شانسيه محض و داوريه.منظورم از شانس فقط ل نشدن توپامون نيست,مثلن اينه مرتساکري که تو تيم ملي هيچکي ازش رد نميشه,همين ديروز دمپسي با اون قدش رو سرش هد زد که شانس اورديم گل نشد.

hamidarsenal در 14/10/1390 | 00:57 گفت:

دمت گرم حرف دل بچه ها رو زدی

Saeed Milani در 14/10/1390 | 00:56 گفت:

آرسنال به یک مدیر مثل فتح الله زاده نیاز داره :-)