مرگ یک اسطوره

نویسنده: علی ارشدی

وبلاگ من
نویسنده: علی ارشدی
دانشجوی حسابداری
کل بازدید: 195,576 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

مرگ یک اسطوره

چپمن کبیر درگذشتسلام دوستان

6 ژانویه 1934 سالروز درگذشت هربرت چپمن سر مربی افسانه ای آرسنال و صاحب یکی از 3 تندیس باشگاه بود این مطلب رو باید دیروز میذاشتم ولی یادم شد اما دلیل نمیشه که دیگه نذارمش!

چپمن سال 1878 در یورک شایر انگلیس به دنیا اومد چپمن قبل از اینکه سرمربی آرسنال بشه هدایت تیم های نورت همپتون لیدز سیتی و هادرزفیلد رو به عهده داشت تا اینکه در سال 1925 به آرسنال اومد و تا سال 1934 در آرسنال بود در حقیقت فقط مرگ تونست اون رو از آرسنال جدا کنه!

دوران چپمن برای آرسنال بسیار پر افتخار بود و چپمن در این مدت با سیستمی که به سیستم  WM معروف بود تونست بازی های زیبایی رو به نمایش بذاره

                                                                                                               

 

چپمن با آرسنال دو بار قهرمان لیگ شد یک بار جام حذفی رو بدست آورد همچنین تیمی که او ساخته بود موفق شد در فصل هزار و نهصد وسی و سه سی و چهار و سی و چهار سی و پنج دو بار دیگه قهرمان لیگ بشه

مرگ چپمن در سن  56 سالگی و بر اثر ذات الریه اتفاق افتاد اگر چپمن زنده میموند می تونست آرسنال رو به تیمی واقعا فراتر از یک تیم تبدیل کنه

 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محتشم تمیزی در 18/10/1390 | 14:00 گفت:

جونش و خونش واسه آرسنال بود ........ خدایش بیامرزد

sam baygan در 17/10/1390 | 21:27 گفت:

مرد خوبی بود،خدا رحمتش کنه

توپچی جنوب در 17/10/1390 | 20:56 گفت:

مردان بزرگ هرگز نمیمیرند وچپمن همیشه زنده است.....!!!!!!!!!!!!!!

mostafaa در 17/10/1390 | 19:46 گفت:

چه سیستم جالبی داشته.سه دفاعه.دو تا هافبک دفاعی. دو تا هافبک تهاجمی سه تا مهاجم

Saeed Milani در 17/10/1390 | 19:16 گفت:

ما کوچیک همه دوستان هم هستیم ، نه به خدا مشکلات زندگیه ، در به در دنبال کار می گردیم گیر نمیاد متاسفانه

شاهین فدوی در 17/10/1390 | 18:52 گفت:

خدابیامرزه

♥Arsenal♥ در 17/10/1390 | 18:45 گفت:

خدا بیامرزش:)
دست توهم دردنکنه که زحمت کشیدی!!

علی ارشدی در 17/10/1390 | 18:45 گفت:

سعید میلانی کم پیدایی؟ بابا با ما باش

فرهاد در 17/10/1390 | 17:34 گفت:

درگیر امتحاناتم حمید جون......نتیجه نگرفتن تیم هم بی علت نبوده

حمید فرازی در 17/10/1390 | 17:31 گفت:

آقا سعید دیگه از ما بهترون شدی دیر به دیر سر میزنی داداش.بابا دلمون واست تنگ میشه.فرهاد تو کجایی پسر؟

حمید فرازی در 17/10/1390 | 17:30 گفت:

مرسی علی جون.تنها کسیه که آرسنالو مدیون خودش کرد.واقعااگه این اسطوره نبود الان از سبک زیبای آرسنالی هم خبری نبود.حتی هنوز هم بسیاری از تئوری های فوتبالیش ناشناخته مونده(چیزی شبیه انیشتین) به قول ونگر چاپمن جلوتر از زمان خودش زندگی میکرده

فرهاد در 17/10/1390 | 17:22 گفت:

حیف که چنین مردی تو 56 سالگی مرده

Saeed Milani در 17/10/1390 | 16:44 گفت:

مردی بود برا خودش ، نام آرسنال رو اون به سر زبان ها انداخت.