مرگ یک اسطوره

نویسنده: علی ارشدی

وبلاگ من
نویسنده: علی ارشدی
دانشجوی حسابداری
کل بازدید: 197,880 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

مرگ یک اسطوره

چپمن کبیر درگذشتسلام دوستان

6 ژانویه 1934 سالروز درگذشت هربرت چپمن سر مربی افسانه ای آرسنال و صاحب یکی از 3 تندیس باشگاه بود این مطلب رو باید دیروز میذاشتم ولی یادم شد اما دلیل نمیشه که دیگه نذارمش!

چپمن سال 1878 در یورک شایر انگلیس به دنیا اومد چپمن قبل از اینکه سرمربی آرسنال بشه هدایت تیم های نورت همپتون لیدز سیتی و هادرزفیلد رو به عهده داشت تا اینکه در سال 1925 به آرسنال اومد و تا سال 1934 در آرسنال بود در حقیقت فقط مرگ تونست اون رو از آرسنال جدا کنه!

دوران چپمن برای آرسنال بسیار پر افتخار بود و چپمن در این مدت با سیستمی که به سیستم  WM معروف بود تونست بازی های زیبایی رو به نمایش بذاره

                                                                                                               

 

چپمن با آرسنال دو بار قهرمان لیگ شد یک بار جام حذفی رو بدست آورد همچنین تیمی که او ساخته بود موفق شد در فصل هزار و نهصد وسی و سه سی و چهار و سی و چهار سی و پنج دو بار دیگه قهرمان لیگ بشه

مرگ چپمن در سن  56 سالگی و بر اثر ذات الریه اتفاق افتاد اگر چپمن زنده میموند می تونست آرسنال رو به تیمی واقعا فراتر از یک تیم تبدیل کنه

 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محتشم تمیزی در 18/10/1390 | 14:00 گفت:

جونش و خونش واسه آرسنال بود ........ خدایش بیامرزد

sam baygan در 17/10/1390 | 21:27 گفت:

مرد خوبی بود،خدا رحمتش کنه

توپچی جنوب در 17/10/1390 | 20:56 گفت:

مردان بزرگ هرگز نمیمیرند وچپمن همیشه زنده است.....!!!!!!!!!!!!!!

mostafaa در 17/10/1390 | 19:46 گفت:

چه سیستم جالبی داشته.سه دفاعه.دو تا هافبک دفاعی. دو تا هافبک تهاجمی سه تا مهاجم

Saeed Milani در 17/10/1390 | 19:16 گفت:

ما کوچیک همه دوستان هم هستیم ، نه به خدا مشکلات زندگیه ، در به در دنبال کار می گردیم گیر نمیاد متاسفانه

شاهین فدوی در 17/10/1390 | 18:52 گفت:

خدابیامرزه

♥Arsenal♥ در 17/10/1390 | 18:45 گفت:

خدا بیامرزش:)
دست توهم دردنکنه که زحمت کشیدی!!

علی ارشدی در 17/10/1390 | 18:45 گفت:

سعید میلانی کم پیدایی؟ بابا با ما باش

فرهاد در 17/10/1390 | 17:34 گفت:

درگیر امتحاناتم حمید جون......نتیجه نگرفتن تیم هم بی علت نبوده

حمید فرازی در 17/10/1390 | 17:31 گفت:

آقا سعید دیگه از ما بهترون شدی دیر به دیر سر میزنی داداش.بابا دلمون واست تنگ میشه.فرهاد تو کجایی پسر؟

حمید فرازی در 17/10/1390 | 17:30 گفت:

مرسی علی جون.تنها کسیه که آرسنالو مدیون خودش کرد.واقعااگه این اسطوره نبود الان از سبک زیبای آرسنالی هم خبری نبود.حتی هنوز هم بسیاری از تئوری های فوتبالیش ناشناخته مونده(چیزی شبیه انیشتین) به قول ونگر چاپمن جلوتر از زمان خودش زندگی میکرده

فرهاد در 17/10/1390 | 17:22 گفت:

حیف که چنین مردی تو 56 سالگی مرده

Saeed Milani در 17/10/1390 | 16:44 گفت:

مردی بود برا خودش ، نام آرسنال رو اون به سر زبان ها انداخت.