نگاهی به آینده

نویسنده: علی ارشدی

وبلاگ من
نویسنده: علی ارشدی
دانشجوی حسابداری
کل بازدید: 197,891 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

نگاهی به آینده

ببخشید که طولانی شد فقط لطفا با دقت بخونیدسلام

من تو این چند روز خیلی به اوضاع تیم فکر کردم . متاسفانه به نتایج خیلی بدی رسیدم امیدوارم که اشتباه کرده باشم ولی اونچه که ظاهر امر نشون میده حرفای منو تایید میکنه:

احتمالا مقاله ای که سعید میلانی عزیز زحمتشو کشیده بود(قرارداد ترکمانچای) رو خوندید و با گوشه ای از وضعیت مالی باشگاه آشنا شدید وضع اقتصادی باشگاه با حماقت آقایون مالک به شدت داغونه بدهی های زیادی داریم و اینکه می بینید همیشه تو رده بندی های مالی سوم هستیم(بعد رئال و من یو) قسمت عمده اش مربوط به فروش ستاره هامونه لطفا دقت کنید که بدهی باشگاه مثل بدهی یک فرد معمولی نیست که نهایتا سه چهار میلیون باشه  فکر می کنید پول فروش نصری و سسک کجا رفت؟ مطمئنا قسمت عمده ایش صرف همین بدهی ها شده ضمنا یادتون باشه باشگاه باید حقوق عومالش رو هم از محل درامد هاش بده و از همه مهمتر آقایون سهام دارای عوضی سود سهامشونو میخوان این حرفهایی که پول داریم برای خرید کشکه دروغه آقا دروغه باور نکنید

شاید برای شما هم این سوال پیش اومده که : اگر تیم قهرمان بشه که سود بیشتری نصیب باشگاه و بالتبع سهام دارا میشه پس چرا تیم رو برای قهرمانی نمی بندن؟ جواب این سوال اینجاست: امثال کرونکه و عثمانوف تاجرن و فقط به سود خودشون فکر میکنن و علاقه ای به فوتبال ندارن مسلما یک تاجر راهی رو برای کسب درآمد انتخاب میکنه که ریسک کمتری داره و خب معلومه که فروختن ستاره ها ریسکش نزدیک به صفره در حالی که رقابت برای قهرمانی کار خیلی سختیه اونم در حالی که مدعی ها یکی و دو تا نیستن و متاسفانه فقط هم یک تیم قهرمان میشه تازه این روش نیاز به یک سرمایه گذاری اولیه زیاد داره که همچین پولی توی باشگاه نیست و اگه باشه هم این عوضی ها تو این راهی که ریسکش اینقدر زیاده خرجش نمی کنن

این قسمتی از وضع اقتصادی تیمه که متاسفانه در حد فاجعه است و با این وضعیت باید قید خرید بازیکن خوب(و متعاقبا گرون و با دستمزد بالا) رو زد تازه اگه فصل بعد رابین و وولکات رو نفروشن معجزه است چون بازیکن اگه خودش هم نخواد بره به زور میندازنش بیرون تا به پولشون برسن

یک مشکل دیگه ما هم مصدومیته که سالهاست گریبان گیرمون شده و چون نمی دونم مشکل از کجاست(نوع تمرینات/کادر پزشکی/بدنسازی/ضعف بدنی بازیکنا/و...) راجع بهش حرف نمی زنم فقط همین که اگه الان این همه مصدوم نداشتیم مطمئنا وضعمون خیلی بهتر بود از الان مدعی قهرمانی نبودیم اما خیالمون از سهمیه راحت بود

به قول محسن آزاده رفتن ونگر هم یک راهکاره(البته من مخالفم ) ولی نه الزاما بهترین راهکار چون با رفتن ونگر مطمئنا سهام دارا اجازه نمیدن یکی بیاد مربی بشه که اهل خرج کردن باشه تازه خود همچو مربی هایی هم اصلا به آرسنال نمیان چون پولی زیادی برای خرج کردن نیست تازه بر فرض هم که همچو شخصی مربی تیم بشه وقتی ببینه باهاش سر ناسازگاری دارن میذاره میره و این جوری با تعویض 6 تا مربی تو  دو سه فصل به جایی نمیرسیم

خلاصه که گمون نمی کنم اوضاع تیم رو به بهبودی باشه تا زمانی که وضع مالی مون خرابه همین آشه و همین کاسه

سهام دارا هم فقط وقتی میرن که دیگه نتونن از اینجا کسب درآمد کنن یعنی سهامشون افت کنه و بفروشنش که این وقتی اتفاق میافته که دیگه حتی نتونیم به لیگ اروپا هم راه پیدا کنیم و می ترسم اون روز دیگه کسی  نتونه به داد تیم برسه     
 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

میلاد آرشام در 14/8/1391 | 23:05 گفت:

ورودت رو به بلاگ نویسی تبریک میگم!

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

اولین بلاگت طولانی بوده هااااااااااااا

Saeed Milani در 4/11/1390 | 14:22 گفت:

به اینم توجه کنید که یه بازیکن خوب حداقل 30-40 میلیون پاوند قیمتشه اما یه مربی خوب رو با یک چهارم این مبلغ میشه جذب کرد.

علی ارشدی در 4/11/1390 | 02:34 گفت:

محسن حرف منم همینه جانشین ونگر کی قراره باشه؟ مطمئنم آدم حسابی جاش نمیارن

محسن آزاده در 4/11/1390 | 00:37 گفت:

@saeed :
t\فرض رو بر این می زاریم که تنها راهکار باقی مونده رفتن ونگره! و به نظر شما با رفتنش مشکلات حل میشه! حالا بحث بعدی انتخاب جانشینه که احساس می کنم ما یکم تو این زمینه تو توهمیم ، سعید یکم رویاپردازانه نیست که فکز کنیم مالکا فن خال یا به قول حمید بلان رو بیارن سر تیم یا از این جور مربیا رو ؟! من فکر می کنم همونطور که ما تو خرید بازیکن مشکل داریم و نمی تونیم بازیکن خوبی رو برای اومدن به تیم متقاعد کنیم در به خدمت گرفتن مربی هم مشکل پیدا کنیم . . .
و در مجموع در صورت رفتن ونگر منطقی ترین و در دسترس ترین گزینه ها اسطوره هامون مثل برگکمپ و آدامز باشن . . .

شاهین فدوی در 3/11/1390 | 18:48 گفت:

من با شهرام بد جورررررررررررررررررررر موافقم خدا به داد میلان برسه اگه مصدومامون برسن بازیکنایی فسیل میلان چه جوری میخوان چمبرلین روبگیرن!!!!!!!!!!!!

توپچی جنوب در 3/11/1390 | 18:17 گفت:

خوب بود علی ارشدی خوب نوشتی پسر من با رفتن ونگر مخالفم من میگم بزار مصدومامون برسن اونوقت اگه از تیم ها بزرگ باختیم یا امتیاز تاکتیکی دادیم بعدش خودم میرم انگلیس و از تیم میندازمش بیرون فقط تا رسیدن بازیکنامون صبر کنید لطفا

علی ارشدی در 3/11/1390 | 17:57 گفت:

جالبه که منتقدین ونگر تو این طور بحثا زبان به کام میگیرن؟!؟!؟! بازم دم شما گرم که تو بحث شرکت کردین

حمید فرازی در 3/11/1390 | 16:53 گفت:

با حرفای سعید و علی موافقم.واقعا فوتبال علاوه بر جذابیتش ورزش بی رحمیه و شاید ونگر مجبور باشه بعد از 15 سال به خاطر همون دلایلی که علی گفت باشگاهو ترک کنه که در حال حاضر تنها گزینه هست و شاید این امر باشگاهو دگرگون کنه.ولی واسه من یه سوال پیش میاد وقتی ما وضع مالیمون اینقدر خرابه با مربی جدید میشه خرید کرد؟ شایدم مربیایی باشن که حتی با بازیکنای کوچیک خوب کار کنن مثل مارتین اونیل که قطعا در آینده ازش بیشتر خواهیم شنید ولی آرسنال شاید بازیکناش کوچیک باشم اما تیمش بزرگه و نیازمند یه مربی بزرگ و صاحب سبکه.منم مثل سعید گزینه های هلندیو ترجیح میدم ولی میتونم در کنارش نام اونیل هم اضافه کنم اما به نظر من اگه قرار باشه ونگر بره مسئولین تیم لوران بلانو جانشینش میکنن چون هم جوانه هم مثل ونگر فرانسویه هم مربی ولخرجی نیست و از همه مهم تر کارنامه درخشانش در چندسال اخیر در رده باشگاهی و همچنین پایان کارش با فرانسه بعد از یورو.با این حال این فقط حدش خودم بود ولی فکر نکنم اون تفکر آرسنالی که ما مد مظر داریمو داشته باشه

علی ارشدی در 3/11/1390 | 14:26 گفت:

حمید رضا تو به قول خودت شاید آدم بد دهنی نباشی ولی مجبورم کامنتتو حذف کنم :(((

علی ارشدی در 3/11/1390 | 14:25 گفت:

سعید نکات به خوبی اشاره کردی
در مورد سهام دارا کاملا درست گفتی این سهام دارا فقط وقتی میرن که حضورشون تو باشگاه براشون سود نداشته باشه و به نظر می رسه حالا حالاها در خدمتشون هستیم

در مورد مصدومیت ها هم واقعا نمی تونم قضاوت کنم به قول تو بهترین امکانات رو تو باشگاه های اروپایی می بینیم و از طرفی اینکه میگی بعضیا برا فوتبال ساخته نشدن رو قبول ندارم نمونه اش از مصدوم های این فصل : ویلشر سانیا سانتوس ورمالن و قبلا هم رابین وولکات فابرگاس و... که اگه بگیم به درد فوتبال نمی خورن انصافا منطقی نیست حالا چی میشه که مصدوم میشن و 3 ماه 3 ماه خونه نشین واقعا نمی دونم

کلا 3 راه بیشتر نداریم:
1. عوض شدن سهام دارا که تقریبا غیر ممکنه چنین اتفاقی بیافته
2. تقویت تیم و خرید بازیکن و حفظ بازیکنای خوبمون که اینم واقع سخته با وضع مالیمون
3. عوض کردن مربی که ظاهرا در دسترس ترین گزینه هست

بذارید اینطور بگم: من دوست دارم ونگر بمونه و شماره های 1و2 اتفاق بیفتن اما احتمال چنین چیزی تقریبا صفره و
به نظر خود من شماره 3 زودتر اتفاق میافته فقط امیدوارم وضع از اینی که هست بدتر نشه چون همون طور که در متن بالا هم گفتم با فرض رفتن ونگر بعید می دونم مربی بهتری رو جایگزینش کنن :(

Saeed Milani در 3/11/1390 | 13:58 گفت:

چقدر لجباز و مغروره این ونگر ، کاملا مطمئن بودم امروز میاد مصاحبه می کنه و انگار نه انگار که اشتباهاتش تیم رو نابود کرده و 68 هزار نفر هو کردنش. خیلی رو داره به خدا. با این آدم دیگه به جایی نخواهیم رسید. احترامش برای منی که چندین ساله با این تیمم و برد و باخت هاش رو دیدم و خوبی و بدی هاش رو تحمل کردم دیگه از بین رفت. واقعا دچار بیماری حاد خود بزرگ بینی شده پیرمرد

Saeed Milani در 3/11/1390 | 13:50 گفت:

با بخش اقتصادیه صحبت هات موافقم علی جان.
این سهامدارها مریض نبودن که اومدن تیم رو خریدین! از قبال نام آرسنال و قراردادهای مالی و حق پخش تلویزیونی و سود سهام کلی پول گیرشون میاد تنها مساله اینه که اینها یعنی کرونکه و عثمانوف هیچ ربطی به فوتبال ندارن! نه مثل بجه شیخ های عرب عاشق فوتبالن و نه مثل امثال آبراموویچ علاقه مند ورزش. در ضمن کسانی که میگن مدیریت یا مالکان باید عوض بشن اصلا تحلیل درستی از شرایط ندارن متاسفانه ، اینها اصلا رفتنی نیستن! سهامدارا سر جاشون هستند و چشم اندازی که برای باشگاه تعریف شده قرار گرفتن در نیمه بالای جدوله! مدیریت هم که همسو با مالکانه پس دلیلی برای عوض کردنش نیست!

اما بخش فنی تیم و مسائل مربوط به اون.
بازهم با اون قسمت از صحبت ها که تقصیر بندازیم گردن چه می دونم دکتر و ماساژور و این حرفا به شدت مخالفم چون واقعا بچه گانه است. امکاناتی که در باشگاه های اروپایی هست در هیچ کجا پیدا نمیشه ، پس این بر می گرده به فرم بازیکن هایی که بازی می کنن که یعنی اصلا مناسب فوتبال نیستن بعضی هاشون. تنها راهی که میشه به تیم کمکی کرد تعویض مربی و جایگزین کردن یک طرز فکر تازه در تیمه. ونگر نشون داده که بدون ستاره ها کارایی نداره و تنها هنرش معرفی نهایتا یک دو استعداد جوان به فوتباله که اونم کم کم داره رنگ می بازه. ما به یک مربی نیاز داریم که بیاد کلا نگرش تیم رو با همین بضاعتی که داریم تغییر بده و شاید فرجی حاصل بشه. این که بگیم کی بیاد حالا یعنی بزرگترین اشتباهی که در این هفت سال کردیو نگذاشتیم بقیه شانسشون رو در این تیم امتحان کنن. آرسنال ارث پدری کسی نیست. وقتی هم که به ونگر داده شده کافی بوده حتی بیشتر از حقش هم بوده. هر مربی نامی تو دنیا میتونه با آرسنال کار کنه ، چون آرسنال بالفطره و بالذات بزرگه و در حال حاضر نیاز به یک روح تازه وتزریق اندیشه جدید و پویا داره.

درباره گزینه ها
همه میتونن بیان باید به اونها هم فرصت داد. نمیشه گفت مثلا ونگال جون از بایرن اخراج شد به در د نمی خوره ، همین ونگال سال پیش بایرن رو قهرمان کرد وبا بارسایی به مراتب ضعیفتر از بارسای فعلی کلی افتخار آفرید ، اما وقتی تایمش به اتمام رسد کنار گذاشته شد. این ذاته فوتباله ، حرکت ، تغییر ، پیشرفت. توی فوتبال امروز اگه تیمی مثل ما دچار جمود و ثبات بشه تبدیل به مردابی میشه که حاصلش رو می بینیم. اگه میخوایم پیشرفت کنیم باید به کسایی که می تونن کمکمون کنن این امکان رو بدیم. من گزینه خاصی رو نام نمی برم ولی نظرم به شدت روی مربی های هلندیه. اونها میتونن با آرسنال موفق باشن.

ببخشید طولانی شد.

javad sbo در 3/11/1390 | 13:37 گفت:

موافقم! ولی فکر نکنم فصل بعد بیکار بشینن

محمودرضا معینی در 3/11/1390 | 12:45 گفت:

من که می گم مقصر اون سهام دارایین که سهمشون رو به این دو فروختن؟ تا حالا فکر کردیم چرا باید اونا سهامشون رو به اینا بفروشن در حالیکه می تونستن با همون شیوه مدیریت پول به مراتب بیشتر از فروش سهامشون رو بدست بیارن!!! اره مشکل اصلیه ما اینه که شدیم جولانگاه 2 سهام دار بزرگ باشگاه که یکیشون نفت براش مهم تره اون یکیم ورزشهای آمریکایی! اما من یه ذره فک کردم شاید غلط باشه اما شاید دلیل اینکه سهامدارای قبلی سهامشون رو به این دو فروختن علاوه بر پول بیشتر واقعا دیدن که از این تیم و ونگر چیزه بیشتری در نمی اد!!!و سهامشون رو فروختن چون هیلوود و امثال اون پشت ونگر بودن چون می دونستن زورشون به اینا نمی رسه!!!!
همه اینا تصورات ذهن منیه که آرسنال رو با ونگر شناختم ولی الان حدود 2-3 سالیه امید بستن به این کادر و این مدیریت رو چیزی جز رویا نمی دونم! الان دغدغه اصلی ونگر کشف استعداد تا جام!!!!همون طوری هم که آقا سعید میلانی گفت آرسنال رو ونگر بزرگ نکرد بلکه ونگر رو آرسنال بزرگ کرد!