شرکت در دو نظر سنجی+یک نکته

نویسنده: علی ارشدی

وبلاگ من
نویسنده: علی ارشدی
دانشجوی حسابداری
کل بازدید: 209,883 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

شرکت در دو نظر سنجی+یک نکته


شرکت در دو نظر سنجی+ یک نکتهسلام چند وقت بود پست بلاگ نذاشته بودم  دلیلش هم این بود که مطلبی که واقعا بدرد پست کردن بخوره نداشتم :)))

نظر سنجی:   http://www.arsenal.com/news/news-archive/arsenal-v-blackburn-choose-your-motm 

برید به آدرس بالا و بهترین بازیکن بازی با بلکبرن رو انتخاب کنید از نتیجه هم چیزی نمی گم که روی رایتون تاثیر نذاره خودتون می تونین نتیجه رو ببینید

نکته : خبر رسیده بارسا مذاکره با رابین رو تکذیب کرده اتفاقا دوستان زحمت کشیدن خبرشو تو سایت خودمونم گذاشتن اما نکته جالب این بود که تا این لحظه این خبر 114 تا بازدید داشته و فقط 2 تا لایک!!!!!!! تازه یکیش رو هم من زدم یا دوستان نسبت به لایک زدن بی توجهن یا براشون موندن یا رفتن رابین مهم نیست شاید هم به حرف بارسایی ها اعتماد ندارن؟ به هر حال خبر خوبیه برید لایکشو بزنید رفقا

ننظر سنجی دوم: ماجرای جابجایی ونگر مورینیو هنوز تموم نشده مثل اینکه

قبلا راجع به این موضوع همینجا چند بار بحث کردیم اما چه کنم که ظاهرا ماجرا هنوز ادامه داره می خوام یک نظر سنجی بذارم: با این جا به جایی موافقید؟ همه لطفا شرکت کنید تا نتیجه دقیق تر باشه در حد بله یا خیر هم نظرتونو بذارید من قبول دارم اگه دوست داشتین دلیل هم بنویسین نخواستین هم ننویسین ولی حتما نظر بدین.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ali jamshidi در 17/11/1390 | 13:46 گفت:

با جابجایی مورینیو و نگر اصلا موافق نیستم.
مورینیو استاد جارو جنجال و این اصلاً مورد پسند من نیست. حالا هر کی می خواد باشه و با هر دانشی من دوست ندارم سرمربی تیمم کسی باشه که با یه حرف نا به جا باعث بشه زندگی یه نفر زیر و رو بشه یا تهدید جانی بشه یا شغلش رو بذاره کنار یا همش توهین کنه یا ...
اصلاً تو لیگ انگلیس هم با ونگر زیاد مشکل داشتن.بیاد آرسنال ونگر می شینه پشتش بد میگه بد آرسنالی ها تو ورزشگاه اگه مورینیو نتیجه نگیرن شعار میدن آرسِــــــــــــــــــنِ وِنگِــــــــــــــــــــــــــــــــــــر :))))

ناصر در 17/11/1390 | 08:20 گفت:

1-Like
2-Dislike

mahdi rajaei در 17/11/1390 | 01:26 گفت:

خیر.کاملا مخالف.الان بیا فرض کنیم مورینیو تو ارسناله اونوقت این همه بازیکن با استعداد و تکنینکی باید بشینن رو نیمکت جاشون رو بدن به چند تا بازیکن خشن و بی تکنیک مثله پپه و کاروالیو و تیمم از ضد فوتبال بیشتر از خوده فوتبال امتیاز بگیر!!!!!!
ارسنال شاید با رفتن ونگر جام بگیره ولی تو این مقطع تنها مربیکه میتونه ارسنال رو نجات بده خوده ونگره و به نظر من تا اینجا هم نتیجه ی بدی نگرفته که بخواد بره.من ارسنال فعلی رو به بارسا(بهترین تیم حال حاضر دنیا؟!!!!!!!!!!!!!) کاملا ترجیح میدم.

محسن آزاده در 17/11/1390 | 00:16 گفت:

در ضمن علی خداییش منم نمی دونستم مطالب سایت لایک هم دارن . . . تازه بعد از این که فهمیدم هم یه ربع دنبال لایکش می گشتم :))

محسن آزاده در 17/11/1390 | 00:14 گفت:

در مورد این که ونگر بره ، اصلا موافق نیستم ، در حقیقت اعتقاد دارم خراب کاری ای رو که کرده ( فرض کنیم که این اوضاع بد تقصیر ونگره !!) خودش باید جمع و جورش کنه ، یعنی بهتره بگم تنها کسی که می تونه اوضاع دوباره مثل سابق بکنه خود ونگره چون اصطلاحا قلق تیم دستشه ! اما در هر صورت بالاخره باید بپذیریم که دیر یا زود ونگر خواهد رفت و احیانا عمر نوح نداره !!! اما امیدوارم رفتنش بعد از درست کردن اوضاع باشه . . . در ضمن اگه فرض کنیم که ونگر هم بخواد بره ، اصلا نمی تونم جاش مورینیو رو تصور کنم ! آخه این همه شخصیت و احترام رو یه شبه به دست نیاوردیم که بدیم دست مورینیو تا یه شبه به باد بده ( با اون رفتارای بی شخصیتیش )

Farhad Rahbari در 17/11/1390 | 00:11 گفت:

مخالفم
جایگاه ونگر تو فوتبال بالاتر از خوزست(به حرفم ایمان دارم)

سجاد کریمی در 17/11/1390 | 00:04 گفت:

کاملا مخالفم

علی ارشدی در 16/11/1390 | 23:38 گفت:

راستی بچه ها مرسی واسه لایک زدن کارتون درسته شده 106 تا ایول

سعید@ حالا ونگر بره رئال یا نره مهم نیست این موجود نیاد اینجا مهمه
حمید@ ربطی به من و سعید تنها نداره ماشالله همه دارن زحمت میکشن اسم نمی برم چون تعداد زیاده می ترسم کسی از قلم بیفته سو تفاهم بشه
شهرام@ انشالله اگه فرصت کنم تا فرداشب این پستو میذارم

نیک پاول رو هم جدی بگیرید دعا کنید بیاد آرسنال من تو فیفا خریدمش البته واسه بایرن اعجوبه ایه از ارکان تیممه الان

Saeed Milani در 16/11/1390 | 22:57 گفت:

صد البته با آمدن این اسکیزوفرنی مخالفم :-) ! اما نکته اینه که قرار نیست جابجا بشن این میره اونجا اما اون قرار نیست بیاد اینجا ! یه چیزی تو این مایه ها !

masoud mahmudpur در 16/11/1390 | 22:18 گفت:

خیر

حمید فرازی در 16/11/1390 | 22:10 گفت:

البته علی جان در مورد لایک هم باید اعتراف کنم من بیشتر همون تیتر خبرای سایتو میخونم چون یه کم دیر آپدیت میشه و قبلا خبرا رو خوندم و نمیدونستم لایک داره.البته خوشبختانه بعد از شروع کار علی و سعید خبرا خیلی زودتر آپدیت میشه و سعی میکنم از این به بعد خبرا رو کامل بخونم

حمید فرازی در 16/11/1390 | 22:08 گفت:

کاملا مخالفم.حداقل با اومدن این روانی مخالفم

میلاد کشوری در 16/11/1390 | 21:57 گفت:

کاملا موافقم. البته مگه خوابشو ببینیم :(

توپچی جنوب در 16/11/1390 | 21:45 گفت:

اولا چنین جابه جایی ممکن نیست صورت بگیره و همش جز شایعه ای بش نیست ,

چون ونگر خودش گفته به باشگاهش متعهده و هنوز کار های بزرگی مونده که انجام نداده پس ونگر جایی نمیره و فکرش هم از سرتون بیرون کنین.(علامت عصبانیت)

علی پست بدرد بخور برات سراغ دارم فقط موضوعش رو من میدم تو برو تحقیق کن بیار تا بعدش بهت نمره بدم!!!(علامت خنده)

موضوع:مربی هلندی: گاس هیدینگ .......
خیلی وقت پیش گفته بودی میخوای درموردش پست بزاری ولی هیچ وقت این کار رو نکردی(علامت حواس پرتی)

farhad bj در 16/11/1390 | 21:33 گفت:

no0ch

علی ارشدی در 16/11/1390 | 21:33 گفت:

راستی نظر خودم: منم شدیدا مخالفم

علیرضا در 16/11/1390 | 21:24 گفت:

اصلا موافق نیستم............

hesam در 16/11/1390 | 21:21 گفت:

اصلن.اه مورينيو و مسي و زلاتان و رونالدو و..... هر کيو بدن بازم ونگر رو نميدم!بدون ونگر ارسنال تيمي مثل چلسي هست که نه بازيکن ميده نه قهرمان ميشه.

مهران کاظمی در 16/11/1390 | 21:14 گفت:

منم جدیداً موافق این جابجایی هستم، یه جورایی برد-برد برای دو طرفه، هم برای آرسنال و رئال، هم برای ونگر و مورینیو

HAMED toopchi در 16/11/1390 | 20:58 گفت:

be shedat esteghbal mikonam

javad sbo در 16/11/1390 | 20:51 گفت:

خیر