تشخیص چهره 3

نویسنده: علی ارشدی

وبلاگ من
نویسنده: علی ارشدی
دانشجوی حسابداری
کل بازدید: 197,413 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش دیلی میل، آرسنال همچنان در حال تلاش است تا کریستین پاون وینگر تیم ملی آرژانتین و بوکاجونیورز را با مبلغی حدود ۴۴ میلیون پوند به خدمت درآورد. طبق گزارش دیلی میل، آرسنال همچنان در حال تلاش است تا کریستین پاون وینگر تیم ملی آرژانتین و بوکاجونیورز را با مبلغی حدود ۴۴ میلیون پوند به خدمت درآورد.
صحبت های وینای ونکتشام پس از انتصاب به عنوان مدیر اجرایی باشگاه آرسنال: "از زمانی که من به آرسنال پیوستم، من همیشه بهترین امتیازات را به این باشگاه فوتبال دادم، ما با کارکنان فوق العاده ای که در آرسنال داریم، احترام و بهبود تاریخ، منشور و ارزش های منحصر به فرد ما، با هدف کلی برای آوردن موفقیت به میلیون ها نفر از طرفداران خود در سراسر جهان و ایجاد افتخار آنها در باشگاه خود کار می کنند."
صحبت های وینای ونکتشام پس از انتصاب به عنوان مدیر اجرایی باشگاه آرسنال: "از زمانی که من به آرسنال پیوستم، من همیشه بهترین امتیازات را به این باشگاه فوتبال دادم، ما با کارکنان فوق العاده ای که در آرسنال داریم، احترام و بهبود تاریخ، منشور و ارزش های منحصر به فرد ما، با هدف کلی برای آوردن موفقیت به میلیون ها نفر از طرفداران خود در سراسر جهان و ایجاد افتخار آنها در باشگاه خود کار می کنند."
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران فرا رسیدن ایام تاسوعا و عاشورا حسینی را به رهروان واقعی آن حضرت تسلیت عرض میکند. انشالله عزاداری‌های شما مقبول درگاه حق قرار گرفته باشد. کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران فرا رسیدن ایام تاسوعا و عاشورا حسینی را به رهروان واقعی آن حضرت تسلیت عرض میکند. انشالله عزاداری‌های شما مقبول درگاه حق قرار گرفته باشد.
اوزیل به ژاکا چه توصیه‌ای کرد ... ژاکا پیش از زدن ضربه آزاد از مسوت اوزیل اجازه خواست تا او ضربه را بزند. ژاکا در این مورد گفت: من به اوزیل گفتم که آیا میتوانم ضربه را بزنم و اوزیل گفت مشکلی نیست، تلاشت را بکن. ژاکا ادامه داد: بازی در ۲۰ دقیقه اول برای ما دشوار پیش رفت اما به هر ترتیب توانستیم بر بازی سوار شویم. نیم دوم کاملا مسلط بودیم و سه امتیاز مهم را کسب کردیم. اوزیل به ژاکا چه توصیه‌ای کرد ... ژاکا پیش از زدن ضربه آزاد از مسوت اوزیل اجازه خواست تا او ضربه را بزند. ژاکا در این مورد گفت: من به اوزیل گفتم که آیا میتوانم ضربه را بزنم و اوزیل گفت مشکلی نیست، تلاشت را بکن. ژاکا ادامه داد: بازی در ۲۰ دقیقه اول برای ما دشوار پیش رفت اما به هر ترتیب توانستیم بر بازی سوار شویم. نیم دوم کاملا مسلط بودیم و سه امتیاز مهم را کسب کردیم.
تعریف و پشتیبانی عجیب ازارد از ژیرو امروز خط اول اخبار تیم چلسی بود. این مهاجم پیشین آرسنال که فروخته شد تا اوبامیانگ به تیم بیآید توسط هازار "بهترین مهاجم نوک دنیا" نامیده شد !!!! ژیرو در تمام طول جام‌جهانی با اینکه فینالیست شدند، حتی نتوانست یک گل به ثمر رساند! اما ظاهرا هازارد در چلسی از او راضی است !!! تعریف و پشتیبانی عجیب ازارد از ژیرو امروز خط اول اخبار تیم چلسی بود. این مهاجم پیشین آرسنال که فروخته شد تا اوبامیانگ به تیم بیآید توسط هازار "بهترین مهاجم نوک دنیا" نامیده شد !!!! ژیرو در تمام طول جام‌جهانی با اینکه فینالیست شدند، حتی نتوانست یک گل به ثمر رساند! اما ظاهرا هازارد در چلسی از او راضی است !!!
آرسنال جایدن آدتیبای نیجریه ای که فقط ۹ سال سن دارد را به خدمت گرفت . به گزارش نشریه گاردین ، آدتیبا که ۵ هفته در آکادمی باشگاه در لندن حضور داشت و تمرین میکرد با تشخیص کارد فنی با باشگاه آرسنال قرارداد امضا کرد . آرسنال جایدن آدتیبای نیجریه ای که فقط ۹ سال سن دارد را به خدمت گرفت . به گزارش نشریه گاردین ، آدتیبا که ۵ هفته در آکادمی باشگاه در لندن حضور داشت و تمرین میکرد با تشخیص کارد فنی با باشگاه آرسنال قرارداد امضا کرد .
الکساندر لاکازت بهترین بازیکن هفته اخیر لیگ انگلستان از دیدگاه گل شد.لاکازت، مهاجم تیم آرسنال در بازی مقابل کاردیف سیتی، یکی از ارکان اصلی دومین پیروزی متوالی شاگردان امری در لیگ بود. او با به ثمر رساندن یک گل و فراهم ساختن یک پاس گل برای اوبامیانگ، یکی از موثرترین بازیکنان تیم در پیروزی ۳-۲ آرسنال مقابل کاردیف بود. او از اوپتا و شور نمره فوق العاده ٩۴/۱۰۰ را گرفت. او بالاتر از ادن آزارد با ٩۳ امتیاز و موتینیو هافبک ولوز با ٩۱ امتیاز قرار گرفت و عنوان بهترین بازیکن هفته را از آن خود کرد.
الکساندر لاکازت بهترین بازیکن هفته اخیر لیگ انگلستان از دیدگاه گل شد.لاکازت، مهاجم تیم آرسنال در بازی مقابل کاردیف سیتی، یکی از ارکان اصلی دومین پیروزی متوالی شاگردان امری در لیگ بود. او با به ثمر رساندن یک گل و فراهم ساختن یک پاس گل برای اوبامیانگ، یکی از موثرترین بازیکنان تیم در پیروزی ۳-۲ آرسنال مقابل کاردیف بود. او از اوپتا و شور نمره فوق العاده ٩۴/۱۰۰ را گرفت. او بالاتر از ادن آزارد با ٩۳ امتیاز و موتینیو هافبک ولوز با ٩۱ امتیاز قرار گرفت و عنوان بهترین بازیکن هفته را از آن خود کرد.
کالچومرکاتو :آرسنال در چند ساعت آینده انتقال یحیی توره به این تیم را اعلام رسمی خواهد کرد[مجله آرسنال] کالچومرکاتو :آرسنال در چند ساعت آینده انتقال یحیی توره به این تیم را اعلام رسمی خواهد کرد[مجله آرسنال]
نشریه سان در گزارشی به جایگزین ایوان گازیدیس در آرسنال پرداخته است وگفته که با رفتن ایوان گازیدیس از آرسنال، احتمال اینکه شخصی مشهور جایگزین او شود بسیار کم است. احتمالا فردی نزدیک به باشگاه (مثل جاش کرونکه) جایگزین او شود. اینطور که بنظر میرسد جاش کرونکه جایگزین ایوان گازیدیس در آرسنال خواهد شد.[مجله آرسنال] نشریه سان در گزارشی به جایگزین ایوان گازیدیس در آرسنال پرداخته است وگفته که با رفتن ایوان گازیدیس از آرسنال، احتمال اینکه شخصی مشهور جایگزین او شود بسیار کم است. احتمالا فردی نزدیک به باشگاه (مثل جاش کرونکه) جایگزین او شود. اینطور که بنظر میرسد جاش کرونکه جایگزین ایوان گازیدیس در آرسنال خواهد شد.[مجله آرسنال]
برند لنو راجع به پیوستن به آرسنال:من دیوانه نیستم، متقاعد شدم که تصمیم درست بوده است و مدت زمانی کمی یا چند ماه باید بگذرد تا زمان بازی من فرا برسد.[مجله آرسنال] برند لنو راجع به پیوستن به آرسنال:من دیوانه نیستم، متقاعد شدم که تصمیم درست بوده است و مدت زمانی کمی یا چند ماه باید بگذرد تا زمان بازی من فرا برسد.[مجله آرسنال]

تشخیص چهره 3


تشخیص چهره 3سلام به همه آرسنالی ها

جوابای صحیح اعلام شد البتهخیلی زوده ولی متاسفانه فردا صبح تا عصر کلاسم و تا اون موقع این پست میره تو هیستوری پس چاره ای نیست

 

1.

کریستین اریکسن

2.

آندره شورله

 

3.

داریوژ واسل (بازنشسته نیست؟ کجاست؟)

 

4.

 ادن آزارد

5.

 میلوش کراسیچ

6.

 الاف ملبرگ

7.

 نهایتا بازم شرمنده که "مجبور" شدم این قدر سریع جوابا رو بذارم

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

♥Arsenal♥ در 29/11/1390 | 11:48 گفت:

بابا اگه عکساشونم میزاشتی غیر کراسیچ هیچکدوم قابل تشخیص نبودن.....

جواد تی تی در 29/11/1390 | 11:42 گفت:

بعضی هاشون مثل اریکسون ، شورله و ملبرگ رو اصلا نمی شناسم ولی بقیه رو می شناسم منظورم اینه که بازیکن هایی که به ذهن خطور کنن و همین طور زیاد تو دید باشن البته هازارد و کراسیچ خوبه بازیکن هایی در همین سطح

Hossein.A در 29/11/1390 | 11:40 گفت:

مسلما اینها شناخته شده هستند ولی از روی اسمشون نه عکسشون...

علی ارشدی در 29/11/1390 | 09:54 گفت:

بابا صبح پا شدیم رفتیم کلاس می گن استاده باباش مرده برید خونتون :(

جواد@ یعنی واقعا اینا رو نمیشناسی؟ :)

حمید فرازی در 29/11/1390 | 01:17 گفت:

جواد جان درسته بهضیاشون خیلی معروف نیستن ولی دیگه همه اینا رو میشناسن.
اریکسن که هر روز بچه ها پیشنهاد خریدشو میدن.هازاردو که همه میشناسن.ملبرگ که سال ها کاپیتان سوئد بود.واسل که دوران درخشانش در تیم سینی و انگلیس فراموش نمیشه.کراسچ هم بازیکن شناخته شده ای.ماکای هم سال ها در در بایرن و هلند خوش درخشید.پس اگه تا حالا اسمش به گوشت نخورده شاید واسه اینه که به جز آرسنال به بقیه تیما توجهی نکردی.

علی توهم دفعه دیگه بازیکن مشهور بذار فهمیدی؟ :دی

جواد تی تی در 29/11/1390 | 01:07 گفت:

بازیکن های معروفتر رو بذار بعضیاشون خیلی گمنامن و حتی اسمشون به گوشمون نخورده

محسن آزاده در 29/11/1390 | 00:24 گفت:

وسل الان تو لستر سیتیه ، اما این فصل دچار یه مصدومیت طولانی مدت شده، اما بازنشسته نشده !!! بی چاره فقط 31 سالشه !!!

علی ارشدی در 29/11/1390 | 00:04 گفت:

شرمنده حسین جان متاسفانه همون طور که گفتم میخوام راهنمایی بیشتر بذارم ولی الان باید بخوابم چون فردا صبح کلاس دارم تا عصر تا اون موقع هم این پست میره تو هیستوری پس چاره ای نیست

Saeed Milani در 28/11/1390 | 23:54 گفت:

دانشجو رو گفتی یاد یه مصاحبه تو برنامه نود افتادم که گفتنش و یاد آوریش خالی از لطف نیست ، البته قضیه مال سه چهار سال پیشه :-) یه سری بیژن کوشکی ، سعید دقیقی رو زده بود تو بازی و کارشون بالا گرفته بود بعد بازی ، دوربین نود از دقیقی مصاحبه گرفته بود ، :-) نزدیک بود گریه ش در بیاد می گفت به من میگه با چاقو میزنمت بعد بازی ، آقا به خدا من دانشجوام! :-)

Hossein.A در 28/11/1390 | 23:52 گفت:

قرار بود راهنمایی بیشتر بزاری پس چی شد؟

علی ارشدی در 28/11/1390 | 23:50 گفت:

اعلام پاسخ ها تا ده دقیقه دیگه

علی ارشدی در 28/11/1390 | 23:36 گفت:

سعید@ جایزه ام کجا بوده! من دانشج هستما دانشجو جماعت پولش کجا بوده که بخواد جایزه بده

تا نیم ساعت دیگه جوابا رو میذارم البته خیلی زوده ولی متاسفانه فردا صبح تا عصر کلاسم و تا اون موقع این پست میره تو هیستوری پس چاره ای نیست :(

محسن آزاده در 28/11/1390 | 23:24 گفت:

1- بی تردید کریستین اریکسِنه
2- خداییش یه راهنمایی نیاز داره
3- هر چی فکر می کنم ، میبینم نمیتونه کسی جز داریوژ وَسِل باشه ، اما خوب وسل بازنشسته نیست ( علامت گیج شدن )
4- در مورد این یکی هم به تعصی از دوستان می گم آزارده ، اما راستش رو بخوای خیلی بهش مطمئن نیستم
5- این هم از اون عکسایی که منو بدجوری گیج می کنه!! از همه نظر داویده سانتونه ، اما خوب الان تو سری آ بازی نمیکنه !!!
6- والا چه عرض کنم ؟!؟!؟
7- به همون میزان که از سفیدیه ماست مطمئنم ، از ماکای بودن این هم مطمئنم :)

Saeed Milani در 28/11/1390 | 23:19 گفت:

دداش یه جایزه ای پولی چیزی در نظر بگیر آخه همینجوری خشک و خالی به سلول های خاکستری فشار بیاریم که چی بشه؟! :-)

Hossein.A در 28/11/1390 | 22:49 گفت:

اگه برای مسابقت امتیاز بزاری هیجان انگیزتر میشه

Vishka در 28/11/1390 | 22:41 گفت:

هازارد نیست؟

Vishka در 28/11/1390 | 22:37 گفت:

آقا اجازه بلد نیستیم.

Vishka در 28/11/1390 | 22:36 گفت:

بگم؟میگما...............الان بگم؟ اریکسونه؟

Vishka در 28/11/1390 | 22:34 گفت:

بگم؟میگما...............الان بگم؟

اميرحسين اباذري در 28/11/1390 | 22:02 گفت:

4...هازارد
6...کاناوارو
7...نصری

حمید فرازی در 28/11/1390 | 21:51 گفت:

1-اریکسون
2-؟
3- داریوژ واسل
4-هازارد
5-کراسیچ
6-مورینیو
7-نصری

علی ارشدی در 28/11/1390 | 21:06 گفت:

خوبه تا اینجا بعضی جوابا درست بودن بعضی غلط :)

توپچی جنوب در 28/11/1390 | 20:07 گفت:

همش رو بلدم اما اخر شب میگم که لو نره!!!!!!!!

علیرضا در 28/11/1390 | 19:52 گفت:

4-آزارد
6-مورینیو
7-فکر کنم نصری

mahbod در 28/11/1390 | 19:45 گفت:

3.toure 4.hazard 5.ambrosini 6.morinio 7.nasri

Hossein.A در 28/11/1390 | 19:43 گفت:

1)christian eriksen
2)?
3)darius vassell
4)Eden HAZARD
5)milos krasic
6)?
7)roy makaay

mohammad ali در 28/11/1390 | 19:26 گفت:

7 o eshteb goftam.

mohammad ali در 28/11/1390 | 19:24 گفت:

7 yekam shabi nasrie
baghiaro nemidoonam.

mohammad ali در 28/11/1390 | 19:23 گفت:

6-cannavaro

mohammad ali در 28/11/1390 | 19:21 گفت:

5-pirlo

mohammad ali در 28/11/1390 | 19:21 گفت:

4-hazard