آمار لیگ برتر

نویسنده: علی ارشدی

وبلاگ من
نویسنده: علی ارشدی
دانشجوی حسابداری
کل بازدید: 197,882 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

آمار لیگ برتر

...(خدا وکیلی این چیه که باید پر شود؟)سلام

امیدوارم مفید باشه و لذت ببرید

تعداد برد ها: 195   (مسلما تعداد باخت ها هم 195 خواهد بود یادمه یه خبرگزاری می خواست آمار لیگ ایرانو بده نوشته بود تعداد کل برد ها مثلا فلان اندازه بعدش نوشته بود با کمال تعجب تعداد باخت ها هم همان اندازاه است! خب آخه وقتی 100 بار برد رخ داده بالاخره باید 100 تا هم باخت رخ داده باشه یا نه؟)

تعداد مساوی ها: 64

شوت های در چارچوب: 3784

شوت های خارج از چارچوب: 2924

گل ها: 740

هت تریک: 14

کلین شیت: 133

کل بازیکنانی که به میدان رفته اند: 517 نفر

کارت زرد: 824

کارت قرمز: 47

کل تماشاگران: 8919259

متوسط تعداد تماشاگر هر مسابقه: 34437

بهترین برد خانگی: 8_2 منچستر آرسنال :(   7_1 آرسنال بلکبرن 6_0 فولام QPR

بهترین برد خارج از خانه: 1_6 من یو من سیتی 0_5 فولام من یو 0_5 بولتون من یو

نوار پیروزی فعلی: آرسنال و من سیتی 3 برد پیاپی

نوار شکست ناپذیری فعلی: من یو 6 بازی بدون باخت

نوار باخت فعلی: QPR و بولتون 3 باخت متوالی

بیشترین پیروزی متوالی: 7 برد برای من سیتی

رکورد شکست ناپذیری: 14 بازی برای من سیتی

بیشترین شکست متوالی: 8 باخت برای ویگان

بیشترین برد: 20/ من سیتی

کمترین برد: 4/ ویگان

کمترین باخت: 3/ سیتی و یونایتد

بیشترین باخت: 18/ بولتون

بیشترین تساوی: 11/ استون ویلا

کمترین تساوی: 2/ بولتون

بیشترین کلین شیت: 12/ سیتی و یونایتد

کمترین کلین شیت: 0!!!/ بلکبرن(تو همه بازی هاشون گل خوردن طفلیا)

آرسنال تا الان 8 تا کلین شیت داشته از 26 مسابقه

بهترین گلزن هم که رابینه با 23 گل

بیشترین پاس گل 12 برای سیلوا از من سیتی در این قسمت رابین با 8 پاس گل بهترین پاس گل دهنده آرسناله و در جدول کلی چهارمه

ببخشید که این قدر طولانی شد(شکلکی که عرق پیشانیشو پاک می کنه)
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

دانیال در 11/12/1390 | 16:22 گفت:

کامل و عالی بود . واقعا ممنون.

(Hooman sam (Dark metal در 11/12/1390 | 11:32 گفت:

مرسی...

moeinem در 11/12/1390 | 11:29 گفت:

سلام علی آقا خواهشا بازی ارسنال با لیورپول رو نیگا نکن:)خواهش میکنم.خواهش.خواهش.پلیز.لطف کن:)
علی آقا امیدوارم کلاس نداشته باشی تا از دیدن بازیه بهترین تیم جهان (آرسنال لذت ببری)با اختلاف4 گل میبریم.میگی نه نیگا کن!

مصطفي اكرامي در 11/12/1390 | 11:17 گفت:

علی اقا مرسی @};-

محسن آزاده در 11/12/1390 | 01:25 گفت:

احسنتم به شما ، علی آقا :)

توپچی جنوب در 11/12/1390 | 00:54 گفت:

مرسی علی جان فیض بردیم.........

علی ارشدی در 10/12/1390 | 23:59 گفت:

رضا باز داری کار خودمو سر خودم در میاری؟

شایان در 10/12/1390 | 23:55 گفت:

من لذت نبردم علی چون چیز جالبی نبود!!! بعد از 9 سال پست دادی که...

محمد حسینی در 10/12/1390 | 23:38 گفت:

merc

فرهاد در 10/12/1390 | 22:55 گفت:

مرسی

مهران کاظمی در 10/12/1390 | 22:54 گفت:

مرسی

sepehr najafian در 10/12/1390 | 22:29 گفت:

عالي.

milad foadiyan در 10/12/1390 | 22:24 گفت:

merc

حمید فرازی در 10/12/1390 | 22:15 گفت:

خیلی هم خوب. خسته نباشی :)
نکته مثبت این فصلمون آمار کلین شیتاست که نسبت به فصل پیش پیشرفت خیلی خوب داشتیم

Saeed Milani در 10/12/1390 | 22:10 گفت:

مرسی علی آقای گل

علیرضا در 10/12/1390 | 22:01 گفت:

مرسی.................

پويان در 10/12/1390 | 21:56 گفت:

دستت درد نكنه

moeinem در 10/12/1390 | 21:30 گفت:

عمو 13 ممنون.دمت گرم