اطلاعیه مهم

نویسنده: علی ارشدی

وبلاگ من
نویسنده: علی ارشدی
دانشجوی حسابداری
کل بازدید: 198,087 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد. تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد.
لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب
طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند. طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند.
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.

اطلاعیه مهم


اطلاعیه مهم

با اجازه ی مدیران سایت جهت اطلاع دوستان
و کاربران محترم این سایت به اطلاع می رساند شخصی که با نام کاربری زهرا وارد سایت
شده بود و قصد بر هم زدن آرامش و ایجاد آشوب در محیط سایت را داشت توسط مدیر سایت
بن شد و اکانت ایشان مسدود گردیدایشان به دلیلی که بر ما پوشیده است به
ناگاه شروع به فحاشی کرده و رکیک ترین الفاظ ممکن را به کار برد که زبان از بیان
آنها شرم دارد از مدتی پیش برای کاربران سایت مشخص شده بود که ایشان از طرفداران
آرسنال نیستند اما از آنجا که حرکت منفی و نابه جایی از ایشان سر نزده بود کسی هم
کاری به ایشان نداشت اما با بروز این رفتار بر آن شدیم تا به مدیران سایت گزارش
دهیم و یوسف بذرکار عزیز را در جریان قرار دادیم تا اکانت این شخص مسدود گرددقابل ذکر است اینجا یک محیط عمومی است
اما این بدان معنا نیست که افراد آزادند هر آنچه می خواهند بگویند و در صورت بروز
چنین تخلفاتی با افراد متخلف برخورد خواهد شددر پایان جا دارد از مدیران سایت به خاطر
این واکنش به موقع تشکر کنیم

ویرایش: یوسف اعلام کرده که انشالله طی
چند ماه آینده بلاگ ها کامل میشه و دیگه شاهد مسائل این چنینی نخواهیم بود

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 14/12/1390 | 20:24 گفت:

So You Kicked The Psycho Out.Thanks alot!!!! Nice

محسن آزاده در 13/12/1390 | 02:39 گفت:

به به دوستان یه چیز جالب دیدم . . . دوستمون " زهرا " با همون عکس و این بار با نام "نسیم " یه اکانت ساخته!! گفتم پیش پیش به همتون یه انذاری داده باشم :) مسئولین هم لطف کنن از همین الان ایشون رو تحت تعقیب قرار بدن !

moeinem در 12/12/1390 | 19:21 گفت:

ما باید دخترایه خوشگل رو جذب کنیم تا ملتم جذب بشن دیگه نه اینکه بنشون کنیم:)

Benyamin Esmaili در 12/12/1390 | 18:22 گفت:

بچه ها میتینگ کییه؟:دی

moeinem در 12/12/1390 | 16:23 گفت:

وای حامد خودتی؟

moeinem در 12/12/1390 | 16:14 گفت:

بخون میفهمی:)

HAMED toopchi در 12/12/1390 | 16:10 گفت:

الان چي شده؟!

moeinem در 12/12/1390 | 15:56 گفت:

خب اینکه نمیشه یارو میره یه اکانت دیگه باز میکنه باز همون اش و همون کاسه دیگه!یه فکر اساسی باید کرد!در ضمن دختره خوشگل بودا چرا بنش کردین؟:-)

پويان در 12/12/1390 | 15:21 گفت:

در ادامه داورى به ضرر بارسا بايد عرض كنم تمام گلهايى كه بارسا طى سالهاى اخير خورده افسايد بوده و در هر بازى ميانگين 5 پنالتى براى بارسا گرفته نشده...واى چقد خنديدم

moeinem در 12/12/1390 | 14:18 گفت:

ماشاا...توپچی ها.viva arsenal.viva amo13(ali arshadi

حمید فرازی در 12/12/1390 | 13:53 گفت:

همینور که جناب بذرکار گفتن سیستم مشکل داشت و الان این کاربر مسدود شد و امیدوارم ازاین به بعد مراقب باشیم و دیگه شاهد همچین مواردی نباشیم

محتشم تمیزی در 12/12/1390 | 13:53 گفت:

شرمنده .... ولی مثل اینکه این طرفمون خارش داره .... اگه دنبال کسی میگردی خب راحت بگو........... (بچه ها بازم معذرت)

یوسف بذرکار در 12/12/1390 | 13:50 گفت:

از دوستان بابت ایراد پنل عذر خواهی می کنم
مشکل بر طرف شد
انشاالله در طی ماه های آینده این مبحث به طور کامل در اختیار قرار خواهد گرفت و شاهد موارد مشابه نخواهیم بود

Farhad Rahbari در 12/12/1390 | 13:10 گفت:

سگان از ناتوانی مهربانند
وگرنه سگ کجا و مهربانی

علی ارشدی در 12/12/1390 | 13:01 گفت:

والا به خدا من نمی دونم!!!!!!!!!!!!!!! چیزی که یوسف به من گفت این بود که ایشون بن شده حالا چرا هنوز اینجاست؟ نمی دونم

علیرضا در 12/12/1390 | 12:11 گفت:

علی جون دمت گرم..............از مدیرای سایت هم تشکر میکنم...............
ولی این که هنوز گورش رو گم نکرده..............

حمید فرازی در 12/12/1390 | 12:10 گفت:

برای من هیچ فرقی نمیکنه که دختری یا پسر فقط میدونم یه مریض هستی که و همون بارسا شایسته خودته.من دوستان بارسایی زیادی دارم و براشون خیلی احترام قائلم ولی به اشخاص حقیری مثل تو فکر هم نمیکنم و در ضمن قبلا در بقیه کانون ها هم اطلاع رسانی شده و دیگه نمیتونید از این کارا کنید.
بچه ها لطفا محل این انگل روانی نذارید

سید سجاد حسینی در 12/12/1390 | 11:55 گفت:

تو غلط میکنی از اسم آرسنال سو استفاده میکنی !!!

رضاشاماخ چوک بندر در 12/12/1390 | 11:27 گفت:

به ایمیلت سربزن طاهری

آرمان امیراحمدی در 12/12/1390 | 11:07 گفت:

آقایون خود شما باید مدیر خودتون باشید !

شایان در 12/12/1390 | 11:02 گفت:

علی .. گفتی فکر کردی راست گفتی!!! D:

(Hooman sam (Dark metal در 12/12/1390 | 10:52 گفت:

این که هنوزم عضوه و داره پست میده داش علی !!!
شوتش کنید بره دیگه...

(Hooman sam (Dark metal در 12/12/1390 | 10:50 گفت:

شرمنده مسعود جون بود...

(Hooman sam (Dark metal در 12/12/1390 | 10:49 گفت:

معود جون حتما داره دیگه...!!!
دست خودش نیست بدبخت...

masoud mahmudpur در 12/12/1390 | 10:21 گفت:

مگه کرم داری؟

مرتضی در 12/12/1390 | 09:58 گفت:

خانم زهرا اگه شما طرفدار بارسلون هستید دیگه اینجا نیاید لطفا

مرتضی در 12/12/1390 | 09:57 گفت:

به کسانی که اینکار ها رو میکنن ترول گفته میشود .

زهرا در 12/12/1390 | 09:42 گفت:

من از همتون عذرخواهی میکنم و با هدف تخریب فروم سایت هایی دیگر مثل سایت میلان و اینتر از اینجا میرم.
ولی اینبار بنام هوادار آرسنال میرم سایت میلان...

تنها دلیل اینکارم بیکاریه.تمنا میکنم منو ببخشید.

زهرا در 12/12/1390 | 09:40 گفت:

من ز همتون عذرخواهی میکنم.اولا من دخترم و دوما من فقط با هدف تخریب جو اینجا عضو این سایت شدم و هدف دیگه ای نداشتم ببخشید

masoud mahmudpur در 12/12/1390 | 09:04 گفت:

حالا چی گفته بود

شایان در 12/12/1390 | 08:57 گفت:

بحث اینه که یکی فحاشی..

شایان در 12/12/1390 | 08:53 گفت:

نمیدونم واقعا درسته شاید فحاشی کرده باشه!! خب علی آقا اگه بحث اسینه که یکی فحاشی کرده پس چرا اون یارو(shervin) v رو هیچ حرکتی انجام ندادید؟؟؟؟ حداقل ارسال یک ایمیل از سوی مدیریت سایت!!
واقعا که حالا من کاری ندارم اگه کاربر زهرا آرسنالی نبوده پس این shervin هم اصلا آرسنالی نیست!! چون بعد از برد5-2 مقابل تاتنهام تو این سایت ندیدمش!!! فقط دوست دارم ببینم بعد از شکست بعدی آرسنال هم سروکله اش اینجا پیدا بشه!!در پایان بگم با آقا آرمان صحبت کردم گفت در روزهای آینده تسلط ام روروی سایت میبرم بالاتر!!
قابل توجه علی آقا ارشدی

mohammad ali در 12/12/1390 | 03:17 گفت:

name hokme ghatl neveshtin ?!

رضاشاماخ چوک بندر در 12/12/1390 | 03:04 گفت:

آهای بی پدراگه عرضه داری اگه جرأت داری اگه مردی به این شماره زنگ بزن تاحالیت کنم09385866009.منتظرتم گاگول

رضاشاماخ چوک بندر در 12/12/1390 | 03:00 گفت:

ایمیل این مادرسگوبدین تاحالیش کنم.الان بدجورعصبانیم

علی ارشدی در 12/12/1390 | 02:49 گفت:

البته ایشون بنده رو هم مستقیما مورد لطف قرار دادن :)

حمید فرازی در 12/12/1390 | 02:48 گفت:

نه آقا شما تا میتویند با من شوخی کنید.راحت باشید.گفتم که این شخص جنسیتش فرقی نداره ولی پسر بود و اون عکس هم پیشاز این بارها در فیس بوک و جاهای دیگه دیده بودم.دیگه بهش فکر نکنید و مراقیب باشید تا دیگه موردی پیش نیاد

علی ارشدی در 12/12/1390 | 02:46 گفت:

خب مرسی از حمید فرازی عزیز به خاطر توضیحات خوبش

میلاد کشوری در 12/12/1390 | 02:42 گفت:

حمید جون حالا خودمونیم. اینکه کاملا زیر نظرش گرفتی و همه نظراتشو می خوندی به این خاطر بود که بهش مشکوک بودی یا دلیل دیگه ای داشت ;) D:
البته شوخی کردم. ناراحت نشی. حمید بچه ی گلیه

رضاشاماخ چوک بندر در 12/12/1390 | 02:40 گفت:

حالادختربود؟یاپسربوداسمش زهرابود؟

میلاد کشوری در 12/12/1390 | 02:39 گفت:

همون دختره نبود که گفت خبرنگار ورزشیه؟
مردم بیکارن!

حمید فرازی در 12/12/1390 | 02:31 گفت:

لطف دارین بچه ها ولی این وظیفه همه ما هست.

میلاد شما هم به من لطف داری ولی منم فقط نظرات خودمو میگم و بقیه هم قطعا نظراتشون خیلی خوب و زیباست.آره این مدت یه کم کم خواب شدم ولی دیگه عادت کردم :)

arash در 12/12/1390 | 02:16 گفت:

آقا حمید فرازی از شما هم ممنون

MILAD در 12/12/1390 | 02:13 گفت:

حميد شبي جند ساعتي رو ميخوابي اصلا استراحت ميكني آرسنالي باغيرت يا همش تحليل ـرشتت جيه

MILAD در 12/12/1390 | 02:10 گفت:

حميد بيا برو جاي دكتر صدر كارشناسي كو خيلي زيبا تحليل ميكني

حمید فرازی در 12/12/1390 | 02:07 گفت:

مهران عزیز مطمئن باش من همون شب این شخص رو زیر نظر گرفتم و کاملا کامنتا و نظراتشو میخوندم که در کامنت زیر هم بهش اشاره کردم ولی نمیخواستم اون موقع بعد از اون شکست جو کانون رو خراب تر کنم و همینطور که دیدید فورا به مدیریت گزارش دادم و این کاربر بن شد.ممطئن باش اینجا کسی از این خراب کاریا انجام بده

MILAD در 12/12/1390 | 02:05 گفت:

جوابشون سال ديكه تو زمين مىديم با آمدن بودولسكي هازارد

حمید فرازی در 12/12/1390 | 02:03 گفت:

بحث پسر بودن یا نبودن نیست آرش جان.من همچین مواردی رو پیش از این در جاهای دیگه دیده بودم ولی در این کانون برای اولین بازه که مشاهده میکنم و با توجه به اینکه بلاگ نویسی در اینجا عمر زیادی نداره و ظاهرا بعضیا بهاین مساله حسادت میکنن باید دست به همچین کارایی بزنن که امیدوارم بعد از این همه متوجه بشن و دیگه همچین مواردی رو شاهد نباشیم.

میلاد مه برادر این چه کاریه؟ مگه اونا چه گناهی کردن؟ من برای هوادارای سایر تیما هم احترام زیادی قائلم ولی این شخص هدفی جز این داشته و ممطئن باشید ربطی به بارسا نداره.

مهران کاظمی در 12/12/1390 | 02:00 گفت:

دیدی آقا حمید، من همون شب اول بهش گفتم عقده ای شما گفتی چرا می گی (:

arash در 12/12/1390 | 01:59 گفت:

MILAD : مي خوايد برم سايت بارسا جبران كنم
======================================================================
پس فرق ما با اونا چیه اگه این کارو کنیم؟

MILAD در 12/12/1390 | 01:57 گفت:

مي خوايد برم سايت بارسا جبران كنم

arash در 12/12/1390 | 01:55 گفت:

دست شما درد نکنه
متاسفانه من الفاظی رو که به کار برده بودن رو دیدم فک کنم پسر بود

MILAD در 12/12/1390 | 01:53 گفت:

حميد جان جه رشته درس مي خوني

حمید فرازی در 12/12/1390 | 01:51 گفت:

در آخر هم از قول مدیریت سایت باید عرض کنم در صورت مشاهده همچین مواردی هیچ واکنشی انجام ندین و ماجرا رو فورا به مدیریت گزارش بدین تا به امید خدا دیگه شاهد همچین مسائلی نباشیم و امیدوارم این مورد حداقل باعث این بشه که قدر همو بیشتر بدونیم و سعی کنیم اختلافات رو کنار بذاریم

MILAD در 12/12/1390 | 01:50 گفت:

فردا در راي كيري شركت كنيد و كرنه از سايت حذف خواهيد شد~كروه سياسي سايت آرسنال

مهدی افسرده در 12/12/1390 | 01:50 گفت:

علی آقا دیگه تشخیص چهره نمیزاری؟؟!!

حمید فرازی در 12/12/1390 | 01:48 گفت:

اول اینکه باید از علی بابت اینکه زحمت کشید و اطلاعیه رو گذاشت تشکر کنم.خب اول اینکه یه توضیح مختصر در مورد این زهرا که قطعا جنسیت و اسم اصلیش این نبود باید بدم:
ایشون چند وقت پیش با عنوان کارشناس ورزشی وارد سایت شد که هدفش فقط بازدید از سایتای ورزشیه.در ادامه به طور آشکار از تیم اف سی پلاتینی(بارسا) حمایت کرد و وقتی با اعتراض بچه ها رو به رو شد گفت من هوادارای بارسا و آرسنال رو دوست دارم و به همین دلیل دوست دارم از کانون این دو تیم بازدید کنم.اما این قضیه ادامه دار شد تا اینکه به وضوح به آرسنال توهین کرد و این باعث عصبانیت بچه ها شد که مدتی ناپدید شد و امروز با توپ پر برگشت و رکیک ترین الفاط رو به کار برد که این مساله فورا به مدیریت سایت گزارش داده شد و این کاربر بن شد.

اما نکته اصلی اینه که هدف این شخص چی بود؟ من همیشه معتقدم که وقتی یه عده به چیزی که داری حسادت میکنن یعنی اون چیزی خیلی با ارزشه و من با این کارا عشقم به آرسنال بیشتر میشه و واقعا متوجه شدم چه دوستان خوبی اینجا دارم که یه عده باید حسادت کنن و هنوزم نمیدونم هدف این شخص چی بوده.ولی اینو میدونم گاهی همچین افرادی وقتی موقعیت خودشون رو در خظر میبینن دست به همچین کارایی میزنن که نمیخوام به اتهام زدن به اشخاص دیگه این مساله رو ادامه دار کنم ولی شکی ندارم که هدف همچین افرادی فقط اینه که منافع خودشون رو در خطر میبینن و این باید تلاش ما برای ارتقای این کانون و اتحاد در هواداری از تیم خود رو بیشتر کنیم.

محسن آزاده در 12/12/1390 | 01:48 گفت:

ماشالا به این واکنش های انقلابی :))

محسن آزاده در 12/12/1390 | 01:48 گفت:

ماشالا به این واکنش های انقلابی :))

MILAD در 12/12/1390 | 01:44 گفت:

حذفيات كنكور

Saeed Milani در 12/12/1390 | 01:41 گفت:

merc va mamnoon

مهدی افسرده در 12/12/1390 | 01:34 گفت:

دمتون گرم

بازم از کارا بکنین

شاهين در 12/12/1390 | 01:34 گفت:

امیدوارم دیگه این چنین اتفاقاتی تکرار نشه .
سپاس ...

Miladarsenal در 12/12/1390 | 01:31 گفت:

حمیدم بابت بیانیه ممنون

یه نفرم چند روز پیش می خواست یه چیزی بگه من بنش کردم

علی ارشدی در 12/12/1390 | 01:30 گفت:

مهران جان همون بهتر که ندیدی :)

MILAD در 12/12/1390 | 01:29 گفت:

دستتون درد نكنه _زده بودي اطلاعيه مهم فكر كردم بودولسكي آمده

مهران کاظمی در 12/12/1390 | 01:26 گفت:

یه جورایی تابلو بود طرف پسره، بیچاره دختری که عکسشو این احمق جای آواتارش گذاشته بود، ولی من فحشی ازش ندیدم

(Hooman sam (Dark metal در 12/12/1390 | 01:23 گفت:

دستتون طلا...
یه نفر دیگه هم بود که خیلی مشکوک بود اما این چند وقتا دیگه پیداش نمیشه...