حذف شدیم اما نباختیم

نویسنده: علی ارشدی

وبلاگ من
نویسنده: علی ارشدی
دانشجوی حسابداری
کل بازدید: 197,961 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

حذف شدیم اما نباختیم

...سلام رفقا

قصد داشتم تحلیل و تفسیری درباره این بازی ارائه کنم اما اینقدر هیجان زده و با استرس بازی رو دیدم که کلا فراموش کردم نکات رو یادداشت کنم
فقط در همین حد از من بپذیرین :
نمیه اول: بدون نیاز به تحلیل! عالی بودیم با توجه به بازی نیمه اول خیلی به صعود امیدوار شدم

نیمه دوم: سعی کردیم مثل نیمه اول باشیم اما میلانی ها خودشونو جمع و جور کرده بودن و نذاشتن برتری مطلق نیمه اول رو تکرار کنیم و یک نیمه پایاپای رو دیدیم

حواشی:
1) اول می خواستم تیتر بزنم نباختیم اما حذف شدیم که بعدا نظرم غعوض شد و تیتر فعلی رو زدم

2) با حذف از لیگ قهرمانان امیدوارم بقیه فصل رو تو پرمیر لیگ به خوبی پشت سر بذاریم و حداقل چهارمی رو تضمین کنیم برای خودمون

3) درسته که حذف شدیم اما واقعا آبروداری کردیم و به همه پابت شد آرسنال تیم کوچکی نیست امشب لااقل رو زمین چمن بازی کردیم نه رو دشت های استوایی سن سیرو

4) دواری بازی اشتباه تاثیر گزاری نداشت اما داوره کلا یه ذره شاس میزد آخرای بازی
به نظرم هول شده بود

5) آخرین و مهم ترین نکته: اونا چی بود پشت سر ونگر رو نیمکت؟ کسی دچار حالت تهوع شده بود؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد حسینی در 17/12/1390 | 01:37 گفت:

دوستان بعضا خیلی بی انصافا
میلان نیمه دوم به خودش اومد
اگر یک گل می خوردیم باید 6 تا می زدیم!
در ضمن رابین یک توپ خوبو خراب کرد
تئو هم یک تک به تکشو داور آفساید گرفت!آرزو به دل موندم یک بار داور به نفع ما اشتباه کنه!
بازی خوب و منطقی ای بود!
اگر 4 رو زده بودیم معادلات تغییر می کرد!اما نشد!

M o o r I در 17/12/1390 | 01:36 گفت:

اگه چمبو آخرای بازی مصدوم میشد بهتر بود یا 10 دقیقه مونده ب آخر بازی میرفت بیرون؟
چمبو پتانسیل 90 دقیقه بازیرو نداره

سینا سالک در 17/12/1390 | 01:33 گفت:

قربونت برم بنایون بازیسازه وقتی مربی وسط زمین خودش رو خالی می کنه و به جاش یه بازیکنی رو میاره که عملا تیم رو 10 نفره می کنه دیگه فکر نکنم چیزی بشه گفت . می تونست بنایون رو بیاره روسیچکی رو یه خط ببره عقب پیش سانگ بنایون رو ببره جای روسیچکی یعنی پشت مهجم به نظر من این تعویض خیلی بهتر جواب می داد . ......................................


با یه تیکه از حرفات موافقم آقا میلاد منم یخورده که از نیمه دوم گذشت متوجه تفاوت بازیکنا با نیمه اول شدم و پیش خودم گفتم این ونگر تو رختکن معلوم نیست چی بهشون گفته ولی یه لحظه به ذهنم رسید شاید بازیکنا بدنشون خالی کرده که فکر کنم دلیل اصلیش هم همین بود چون نیمه اول دوندگی فوق العاده بالایی داشتیم .

mohsen abbasi در 17/12/1390 | 01:32 گفت:

خیلی با غیرت بودیم من اصلا انتظار برد نداشتم چه به صعود

علی ارشدی در 17/12/1390 | 01:30 گفت:

اونا چی بود پشت سر ونگر رو نیمکت؟ کسی دچار حالت تهوع شده بود؟

mohsen abbasi در 17/12/1390 | 01:29 گفت:

نمردیم زنده ایم و به ارسنالی بودنمون افتخار می کنیم

HOSSEIN در 17/12/1390 | 01:29 گفت:

نمیشه یه طرفه به قاضی بریم شاید چمبرلین مثل آرشاوین مرد 90 دقیقه نیست اینا برما پوشیدست.خواهشا دوستان زود قضاوت نکنن بابا چمبرلین فقط 18 سالشه میدونین برا یه بازیکن تو این سن و تو این بازی به این حساسیت چقدر بازی کردن سخته؟!!

M o o r I در 17/12/1390 | 01:27 گفت:

1 موقعیت %100 رو رابین هدر داد . 1 موقعیت %100 نچرینو . ک شدیم مساوی . تورو خدا اختلافات رو بعد هر بازی بذارید کنار

mohsen abbasi در 17/12/1390 | 01:27 گفت:

بلاخره یکی باید تعویض می شد ولی والکات مناسب تر بود بدون تعویض نمی شه

محسن آزاده در 17/12/1390 | 01:24 گفت:

این جور مواقع اصطلاحا میگن:
" ایستاده مُردیم "

M o o r I در 17/12/1390 | 01:23 گفت:

سینا اگه تو میبودی به جای ونگر چی کار میکردی ؟ تورو خدا اینقد بی انصاف نباشید . ما نیاز به 1 گل داشتیم و همچنین مهاجم بیشتر . اخه مگه بنایون گلزنه ؟ گزینه دیگه ای واسه تعویض نبود

محمد حسینی در 17/12/1390 | 01:19 گفت:

saeid bazan kheili bi ensafi
Natije khoobi bood har chand 2ta gol nAzadiim
In tim ke qahreman nemishod pas qose khordan nadare
Tu lig ba sobat bashim behtare
Har chand manam nime 2vom entezar ye shabe estesnaei ro mikeshidam

M o o r I در 17/12/1390 | 01:19 گفت:

چی میگی میلاد ؟ بنظر تو زدن 3 گل اونم تو نیمه اول کم حرفیه ؟ بس کنید بخدا ونگرو . آیا اگر آرسنال صعود میکردم همینو میگفتی؟ واقعا خیلی بی انصافیه

سینا سالک در 17/12/1390 | 01:18 گفت:

تیم فوق العاده بود . ون پرسی بعد از اون موقعیتی که توپو از رو خط نکرد تو گل که من هنوز موندم چطور به طور کامل روحیه اش رو از دست داد و 3 دقیقه باقیمانده کاملا محو بود و بازم شاهد یه تعویض فضایی دیگه از ونگر بودیم چمبرلینی که رو فرم بود و داشت همون کاری که ویلشیر تو بازی با بارسلونا برامون کرد رو تو این بازی می کرد بیرون کشید و شاماخ بی روحیه وبی انگیزه رو به بازی آورد که غیر از چن خطای بی مورد کاری نکرد . ولکات هم که داشت خوب بازی می کرد مصدوم شد و به جاش پارک در سطح لیگ ایران اومد تو به نظرم اگه بنایون و میاورد تو خیلی بهتر میشد

میلاد کشوری در 17/12/1390 | 01:14 گفت:

اه. بازم به ونگر باختیمش. این آقا برای حذف شدن آبرومندانه اومده بود و نیمه ی اول ارضا شد. اینجائه که فرق مربی خوب و بد مشخص میشه. میلانی هایی که از لحاظ روحیه وضع بدی داشتن و رویاهاشون رو از دست رفته میدیدن توی زمین آرسنال جلو کشیدن و مربی عزیز ما سرمست از نتیجه به اهداف خودش رسید و عقب نشست.
آقای ونگر ترسوئه. همین که فهمید با مساوی کردن فقط یک گل فاصله داریم، ترس ورش داشت که نکنه این نتیجه رو از دست بدیم و با اینکه 3 گل نیمه ی اول روی حملات شدید ما حاصل شده بود ترجیح داد گل چهارم رو به قضا و قدر بسپاره و خوش شانس بودیم که بازی رو واگذار نکردیم.

mohsen abbasi در 17/12/1390 | 01:13 گفت:

اینو هستم شسنی اعصاب خورد کنه ادم نمی دونه باهاش جه کار کنه

mohsen abbasi در 17/12/1390 | 01:11 گفت:

رابین بد بود بقیه که همیشه همینن به خاطر یه صحنه نیست کلا بد بود

Saeed Milani در 17/12/1390 | 01:07 گفت:

چه بد بازیکنیه این سانگ ، خسته ام کرد دیگه ، فقط به خاطر سانگ تنونستیم مساوی کنیم.

محسن آزاده در 17/12/1390 | 00:43 گفت:

دوستان ببخشید دیگه نمیتونم نظر بدم !!! عذر خواهی می کنم دارم بالا میارم !!!

مهدی احتشام در 17/12/1390 | 00:17 گفت:

بچه ها اختلافات رو بزارید کنار بزارید این نیمه یه حالی بکنیم همه بچه ها یک جا جمع شن این یه فراخوانه من می رم اونور شما هم بیایید

شاهین فدوی در 17/12/1390 | 00:17 گفت:

معلوم نیس ونگر چه جور دادی سر بچه ها کشیده که همه رو میبرن تاتنهام سوسک کردن حالا هم نوبت میلان رسیده
نیمه دوم اگه همین طوری بازی کنن به لطف خدا 3تامیزنیم

علی صادقزاده در 17/12/1390 | 00:16 گفت:

دارم میترکم از هیجان . دعا برای آرسنال از تبریز .... :)

(Hooman sam (Dark metal در 17/12/1390 | 00:15 گفت:

توروخدا قسمتون میدم واسه بالا رفتن هرکی هرچقدر میتونه صلوات بفرسته با نیت تعجیل در ظهور آقا...فعلا که 3-0یم...
حتی یکی باشه از ته دل باشه هم کافیه...
قسم خوردما....
نیت فقط ظهور آقا باشه ها ...ممنون

peyman در 17/12/1390 | 00:15 گفت:

اره عزیزم

علی ارشدی در 17/12/1390 | 00:14 گفت:

یه چیز دیگه دعا کنین مصدوم هم ندیم!

آره سجاد جان

سجاد کریمی در 17/12/1390 | 00:12 گفت:

اگه 4-0 ببریم به پنارت کشیده میشه ؟

علی ارشدی در 17/12/1390 | 00:12 گفت:

مرسی آرسنال
فقط دعا کنید گل نخوریم وگرنه :(