سرنوشت منچستر سیتی

نویسنده: علی ارشدی

وبلاگ من
نویسنده: علی ارشدی
دانشجوی حسابداری
کل بازدید: 258,610 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور
در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود. در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود.
لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است." لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است."
 اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان. اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان.
در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم
پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است.  اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز].  او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است.  ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! "  [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود] پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است. اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز]. او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است. ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! " [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود]
 آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم." آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم."
✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است. ✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است.
💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند.

💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد.

💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد. 💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند. 💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد. 💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد.
مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا  (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود.

☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست. مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود. ☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست.

سرنوشت منچستر سیتی

سرنوشت منچستر سیتی


سلام رفقای گل آرسنالی
من میخوام بدونم نظر شما راجع به سرنوشت سیتی چیه کوتاه مدتش واسه این فصل بلند مدت واسه چند فصل آینده
اونچه که معلومه اگه این فصل به همین روال ادامه بدن میتونن قهرمان بشن ولی سوال اینجاست که آیا این روند رو میتونن حفظ کنن؟ من فکر میکنم احتمالا آره میتونن تا آخر فصل افت آنچنانی نخواهند داشت مگر یک بحرانی چیزی بره سراغشون که بعیده راستی ما ماه دسامبر با سیتی بازی رفتمون رو باید برگزار کنیم تا اینجا جلو یمای قوی فاجعه بودیم با در نظر گرفتن شرایط به من بگید فکر میکنید نتیجه بازی چی میشه

فقط لطفا منطقی و دور از احساسات و تعصب نظر بدین
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

فرهاد رضائی در 2/8/1390 | 14:44 گفت:

منچستر ازیه طرف 8 تا میزنه ازیه طرف 6 تا مخوره ، پیش بینی نتایج این فصل لیگ برتر خیلی سخته ، اگه بازی تو امارات باشه تساوی 2-2 غیر از این شاید 3-1 به نفع حریف...(دور از احساسات) . . . . . . 4-2 به نفع آرسنال(با تعصب واحساس)

mostafaa در 2/8/1390 | 11:47 گفت:

lمن سیتی بازیکن های خوبی داره مربی خوبی هم داره ولی به نظر من هر تیمی افت میکنه بخصوص وقتی تیم های دیگه رو اوج بیان. کافیه یه باخت تو لیگ برتر بدن اوناهنوز فشار و بازی های فشرده رو تجربه نکردن وقتی جام حذفی و انحادیه شروع بشه تو فشار میرن و تو لیگ فهرمانان هم هستن.از طرفی تو یکی از این ها که حذف بشن روحیشون خراب میشه.

saeed در 2/8/1390 | 01:47 گفت:

منچستر سیتی بلاخره پنچر میشه شاید آرسنال بتونه این کارو بکنه البته اگه دیابی و ورمالن آماده باشن و مصدوم دیگه ای نداشته باشیم

علی ارشدی در 2/8/1390 | 00:12 گفت:

منم به شخصه امیدوارم با یک نتیجه خوب بتونیم دهن همه رو ببندیم

آرمان امیراحمدی در 1/8/1390 | 23:56 گفت:

منچستر سیتی عین چلسی به اوح میرسه و بعد از ارضا شدن اخوال شهوت انگیز آقای عرب !!!! باید دید جه بلایی سرش میاد مقل چلسی که دیگه اونقدرها هم ترسناک نیست !

حسین در 1/8/1390 | 23:43 گفت:

من سیتی فقط این فصل و نهایتا یکی دو فصل دیگه میتونه رو بورس باشه...در مورد نتیجه ی بازیشون با ما هم باید بگم که اگه این هفته به چلسی نبازیم،حتما میتونیم حداقل یک امتیاز از من سیتی بگیریم ایشالا...البته امیدوارم که اینجوری بشه...

توپچی جنوب در 1/8/1390 | 23:42 گفت:

سوسکشون میکنیم تا دسامبر بچه ها کاملا با هم هماهنگ شدن وبازبیکنان جدیدمون تو تیم حسابی جا افتادن البته اگه بچه ها مصدوم نشن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
به امید پیروزی پیاپی توپچیها لندن..................!!!!!!!!!!!!!!!

حمید فرازی در 1/8/1390 | 23:34 گفت:

این سبک بازی سیتی دقیقا سبک بازی آرسنال تو سال های قبل هست.پس چون با این سبک آشنا هستیم میشه حداقل یه تساوی گرفت.

reeza در 1/8/1390 | 23:19 گفت:

به نظر من که اگه بخوایم می تونیم ببیرم مگه همین امسال تو لیگ قهرمانان بایرن 2 تا بهشون نزد؟؟؟

محمد رستگار در 1/8/1390 | 23:13 گفت:

ایشالله می بریم...ببخشید.نمی تونم به باخت فکر کنم