دیدید بردیم؟

نویسنده: علی ارشدی

وبلاگ من
نویسنده: علی ارشدی
دانشجوی حسابداری
کل بازدید: 258,076 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور
در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود. در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود.
لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است." لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است."
 اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان. اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان.
در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم
پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است.  اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز].  او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است.  ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! "  [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود] پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است. اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز]. او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است. ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! " [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود]
 آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم." آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم."
✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است. ✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است.
💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند.

💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد.

💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد. 💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند. 💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد. 💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد.
مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا  (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود.

☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست. مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود. ☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست.

دیدید بردیم؟

دیدید بردیم؟


سلام به همه
اول از همه باید بگم اون پست قبلیم که گفتم امیدمون بر باد رفت منظورم امید به پخش بازی بود از شبکه 3 نه امید برای بردن چلسی و اما بعد
دیدید بردیم کی فکرشو میکرد دیدید میشه چلسی رو له کرد اونم تو استنفورد بریج کی بود میگفت آرسنال با ونگر نمیتونه چلسی رو ببره بیاد ببینه آرسنال ونگر هر تیمی رو میتونه ببره چلسی منچستر یونایتد من سیتی بارسا رئال میلان فرقی نداره شاید من یو شانسکی 8 تا به ما بزنه ولی دور برگشت اگه همینجوری بازی کنیم نه 8 تا ولی دو سه تا بهشون میزنیم دعا کنید این روند حفظ بشه الان بیشتر از همیشه خوشحالم
ژنده باد آرسنال هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شما



نظرات پیشین

توپچی جنوب در 7/8/1390 | 20:37 گفت:

بچه ها این aziz joon پسر خاله منه تو هر لیگی طرفدار یه تیمه ,,,منچستر وبارسلون وبایرن مونیخ من خودم خیلی بخاطر بی ثباتیش مسخرش میکنم و بهش میگم پرچم ,از لج من اومده عضو سایت شده زیاد یعنی اصلا حرفاش رو جدی نگیرید چون طرفدار ارسنال نیست و ضد ارسناله...............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

ali در 7/8/1390 | 20:37 گفت:

من قبلا هم توضیح دادم آقا مصطفی که بنده از اینکه عنوان کردم طرفدار منسیتی شدم ، منظورم این بود که بنده حامی پول خرج کردنم دوست عزیز.این رو دارم برای بار هزارم میگم ، دیگه اهمیت نمیدم که کسی بخواد بنده رو هوادار منسیتی بودنه یا ارسنال.بعضی در اوردن استدلال و بحث کم میارن و حاشا میکنه و سعی میکنن بنده رو هوادار یه تیم دیگه جا بزنن تا احساسات بعضی از هواداران رو تحریک کنن و علیه بنده بشورنن.شما به وضوح میتونید این رو در پست های بعضی از آقایون ببینید.
بنده همنطور که بعضی از ونگر پرستان عزیز ما رو احمق خطاب میکنن ، از این رو بنده هم ونگر رو لجباز و .... معرفی میکنم.((آخه جواب سیلی رو باید با سیلی داد.))
ولی بنده متوجه نشدم از کجا این آمار روشما گیر اوردید که 95 درصد هوادارای ارسنال ، ارسنال رو بی ونگر نمیخوان ((فکر کنم من در اوردی باشی یا شایدم احساسی یا شایدم فقط خودتون رو در نظر گرفتید)).به هر حال شما باید به حرف اون 5 درصد هم (به قول شما) گوش کنید و بهشون توهین نکیند.
کدوم مربی از بازیکن 19 سال ستاره میسازه!!!! فرگوسن که هرسال داره یه 7 الی 8 تا تحویل فوتبال میده ، نمونشم ولبک و چیچاریتو و کلورکی و .........
اصلا اینا رو ولش کن گیرم که بازیکن 17 سال ما شد بهترین بازیکن ، بدون جام چه ارزشی برای ما داره؟اصلا بدون جام بازیکن هر چقدر هم بدرخش آخرش مگر به سختی اونقدر خوب باشه که بتونه عنوان بهترین بازیکن جهان رو بدست بیاره.غیر از اینه اگر همین ونپرسی امسال 40 تا گل بزنه ، آخرش یا مسی میشه یا رونالدو.
ببخشید فابرگاس و نصری دیگه باید برای تیم هاشون چکار کنن؟!!!یعنی توی ارسنال از این کولاک تر بودن؟!!در ضمن شما بذار یه چند هفته بگذره بعد بیا این حرف ها رو بزنه دوست عزیز.((ولی در مورد نصری اصلا نمتونم قبول کنم ، نصری برو ببین تا حالا چند پاس گل برای منسیتی داد)).
ولی اینکه ارسن ونگر دوتا بچه رو بازیکن کرده اصلا دلیل بر خوب بودنش نیست؟؟اگه جوان ها رو این آقا خیلی دوست داره بهتر بره مربی جوانان بشه اینطوری هم خیلی بهتر میشه برای ارسنال.

sam baygan در 7/8/1390 | 20:35 گفت:

امروز خوابگاه مونو،رو سرم خراب کردم.آخ چه حالی دارم امروز.این بردو به همه "آرسنالی ها"ی گل تبریک میگم.

mostafaa در 7/8/1390 | 20:21 گفت:

تیم تو اول فصل یازیکن نداشت بی روحیه بود و همه از رفتن نصری و فابرگاس دپرس بوده. اما حالا تیم ثبات پیدا کرده و همه دیدن که چجوری چلسی رو لول پیچ کرد تو زمین خودش.تازه بازیکن ها با هم هماهنگ شدن. دو دفاع جدید و خوب (مرتساکر و سانتوس) به تیم اضافه شدن. کوژلنی هر بازی داره بهتر می شه. بازیکن هایی مثل سانگ و رمزی که همیشه زیر سایه فابرگاس بودن الان دارن پررنگ تر و روز به روز بهتر میشن.آرتتای باتجربه و خوش استیل به تیم اضافه شده. فن پرسی هم که تو اوجه. این ها همه واقعیته دوست عزیز.

mostafaa در 7/8/1390 | 20:16 گفت:

علی آقا من منظورم هم به شما بود و هم به کسی دیگه و هر کس که به جای صحبت و بحث دوستانه میخواد روی دیگری رو کم کنه. واز همه ی دوستان خواهش می کنم جو این سایت به این خوبی و هماهنگی رو بهم نزنید. شما می گی طرفدار آرسنالی ولی قبلا یادمه گفتی من طرفدار من سیتی شدم و به ونگر توهین کردی. باید بدونی اکثر(95درصد)آرسنالی ها عاشق سبک بازی ونگر هستند و آرستال رو بدون ونگر نمیخان. همین الان ببین فابرگاس و نصری (بدون ونگر) تو تیم های خودشون نیمکت نشین شدن. کدم مربی از بازیکن 19 ساله ستاره می سازه؟همین رابین یه روزی نیم کت نشین بر کمپ بوده و تو گنده های آرسنال یه بچه بود. الان تیم داره رو پاشنش میچرخه. کی رابین رو کرد رابین فن پرسی ستاره؟ پاسخ همه این سوالا یک کلمست : آرسن ونگر.خدای بازی تهاجمی وفوتبال زیبا

ali در 7/8/1390 | 20:00 گفت:

آقا علی حسن آبادی.ولی من عاشق ارسنالم نه ارسن ونگر.این مشکل داره؟از کجای حرف بنده برداشت کردی که بنده از این برد لجم گرفته؟!!!.بگو تا برات توضیح بدم.کسی بهتون نگفت به این برد افتخار نکن ، افتخار کن ، کسی جلوت گرفته؟کسی بهت چیزی کفته؟اگه میتونی درست ومنطقی بحث کن ، نه احساسی نظر بده.

علی حسن آبادی در 7/8/1390 | 19:54 گفت:

دوست عزیز ali
اولا یک گل نیست و و 7-8 تا برد هست که تیم داره میاره.
نمیدونم از چی لجت گرفته ولی ما عاشق آرسنال و ونگر هستیم. حالا هر چی دلت میخاد بگو این باعث نمیشه به این برد افتخار نکنیم.
وقتی گلهارو دانلود کردم دیدم بهم خیلی حس خوبی داد و اینا همه شاگردان کم نام و نشان ونگر بود که استمفرود بریج رو آتش زدن

علی حسن آبادی در 7/8/1390 | 19:54 گفت:

دوست عزیز ali
اولا یک گل نیست و و 7-8 تا برد هست که تیم داره میاره.
نمیدونم از چی لجت گرفته ولی ما عاشق آرسنال و ونگر هستیم. حالا هر چی دلت میخاد بگو این باعث نمیشه به این برد افتخار نکنیم.
وقتی گلهارو دانلود کردم دیدم بهم خیلی حس خوبی داد و اینا همه شاگردان کم نام و نشان ونگر بود که استمفرود بریج رو آتش زدن

ali در 7/8/1390 | 19:48 گفت:

داداش مصطفی شما برو به اون کسایی که طوری پست میدن که طرف مقابل تحریک میشه واکنش نشون بده گیر بدید نه بنده.من دارم غیر منطقی حرف میزنم یا بعضی از آقایون؟!!!! من دارم میگم با یه گل بهار نمیشه ، نمیام اینو شما نظر احساسی بدم بگم تمام ارسنال دیگه با این برد فاتح تمام جام ها میشه.کاملا هم حرف بنده منطقی هست.از این نتایج عجیب وغریب در فوتبال انگلستان زیاد رقم میخوره و در همین چند هفته پیش نمونه های مختلفشم دیدم.فرق من با شما اینه که بنده زیاد به این پیروزی های پر گل و عجیب و قریب دلخوش نمی کنم.مهم برای من تکرار این روند(ثابت بودن در پیروزی بدست اوردن) هست. هر تیمی ثوبات داشت باشه پیروز لیگ انگلیس.حالا آقا مصطفی عزیز بگو ببینم کجای حرف بنده غیر منطقی بود؟!!!
شما وقتی یارو میاد نظر میده میگه اون کسایی که میگفتن ارسنال میبازه (منظورشون من )حالا برن گورشون رو گم کنن وچرت و پرت نگن.واقعا ، تو رو خدا بگو شما به یارو چی میگفتی؟که حالا میای به بنده میگی ادب رو رعایت کن.بنده کجای پستم به کسی توهین کردم ، فقط نظرم گفتم و هیچی توهینی به کسی نکردم.اما دفعه بعد اگه کسی توهین کرد ، جوابش جور دیگه میدم.پس حرمت نگه دارید.وسعی کنید اخلاق رو رعایت کنید.

توپچی جنوب در 7/8/1390 | 19:45 گفت:

به به اقا علی (سنگ پای قزوین)از طرفداران السیتی صبح خوب چرند میگفتی هنوز هم که داری چرند میگی خیلی رو داری والا اگه من بودم تا 1هفته به اینترنت سر نمیزدم چبرسه به..........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ساده خودتی ,یه بازی هم نیست و چندمین بازی بدون شکست واین یک واقعیته که تیم داره با ونگر (رئیس بزرگ)به فرم ایده الش برمیگرده تا چشت دارات..........!
تو من رو یاد سفرهای گالیور میندازی همون کوتله ای که همیشه نا امید بود هر دفعه میگفت""من میدونم کارمون تمومه """
یک نصیهت:یا خودت رو اصلاح کن یا برو سایت السیتی عضو بشو!!!!!!!!!!!
ارسنالی های گل برد ارسنال در زمین چلسی و.....سوزی بعضی ها رو بهتون تبریک میگم.
درود بر ونگر مغز متفکر ودرود بر روبین جا رسنال بزرگ.

سعید نوری در 7/8/1390 | 19:28 گفت:

یکی بیاد ببینه این علی چی میگه....انگار هوس...کرده!!!خاهشن فقط آرسنالیای متعصب کامنت بزارن!

mostafaa در 7/8/1390 | 19:01 گفت:

جناب علی آقا خواهشا ً درست صحبت کنید
نمیفهمی داری چی میگی یعنی چی؟
چرا ادب رو رعایت نمی کنید؟
به جای حرف و بحث منطقیه این جور حرف زدن ها چه معنی میده؟

محمود در 7/8/1390 | 18:49 گفت:

من بازی رو ندیدم نتیجه ی خیلی جالبی به دست اومده . یونایتد 8 آرسنال 2 - سیتی 6 یونایتد1 - حالا هم آرسنال 5 وچلسی 3 از اتفاقات جالب لیگ جزیره است . به قول ونگر گل های بزرگ خبر از شرایط خاص میده . بعضی تیم ها قدرتشون تا نیم فصله مثل نیوکاسل و تاتنهام حتی سیتی ولی آرسنال نسبت به اوایل فصل داره بهتر میشه این خیلی خوبه امیدوارم با این برد ونگر ایمان لازم رو برای خودش و تیمش کسب کرده باشه

hamed در 7/8/1390 | 18:41 گفت:

آقایون یه سوال توی این عکسی که گذاشتید برای برد 5-3 آرسنال چرا ون پرسی روی شانه های آرتتا و سانتوس داره راه میره یعنی مصدوم شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه کسی اطلاع داره زودتر خبر بده....

ali در 7/8/1390 | 18:41 گفت:

میبینم که باز کبکت داره خروس میخونه ، باز نمیفهمی داری چی میگی؟ فقط اینو رو در جواب شما دوستان میگم که آخ شما چقدر ساده اید ، سریعا با یه بازی فکر کردید همیچی برگشت به حالت اولش و الان این ارسنال شد ارسنال شکست ناپذیر قدیم :)))ببینیم و تعریف کنیم. ما که بخیل نیستیم خیلی هم خوشحال شدیم که ارسنال پیروز شد وامیدوارم این روند ادامه داشت باشه تا این ناکامی ها تمام بشه. و در آخر
عزیز بنده با یه گل بهار نمیشه.


این پیروزی رو به همه ی هوادارای واقعی آرسنال تاکید میکنم هواداری واقعی ارسنال تبریک عرض میکنم.به امید این پیروزی ها بدون ونگر

mostafaa در 7/8/1390 | 18:29 گفت:

پارسال آرسنال تنها تایمی بود که بارسا رو برد غیر از اینه؟
منچستر هم برد نبرد؟
ما درسته به خاطر کمبود باز یکن و کمبود تجربه جام نگرفیتم و لی با ترکیب کامل مون دو تا تیم شاخ اروپا که فینالیت شدن رو برده بودیم. الان هم ونگر ترکیب اصلی رو پیدا کرده. ورمائلن هم که برگشته. کوشلنی هم که ترکونده .سانتوس هم که سالاره .سونگ که واقعاً عصای دست تیمه هم تو حمله هم تو دفاع.آرتتا و رمزی هم که روز به رو دارن بهتر میشن. فن پرسی که دیگه ترکونده. به همین منوال پیش بره همونی میشه که میخاستیم

آرمان امیراحمدی در 7/8/1390 | 18:22 گفت:

واقعا تعحب برانگیز بود !