و با تشکر از...

نویسنده: علی ارشدی

وبلاگ من
نویسنده: علی ارشدی
دانشجوی حسابداری
کل بازدید: 258,459 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور
در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود. در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود.
لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است." لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است."
 اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان. اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان.
در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم
پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است.  اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز].  او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است.  ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! "  [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود] پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است. اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز]. او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است. ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! " [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود]
 آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم." آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم."
✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است. ✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است.
💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند.

💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد.

💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد. 💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند. 💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد. 💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد.
مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا  (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود.

☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست. مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود. ☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست.

و با تشکر از...

و با تشکر از...


سلام رفقای آرسنالی
چند روز پیش داشتم تو اینترنت میچرخیدم و در همون حال سری به کانون هوادارای من یو و چلسی زدم و وقتی اونجا رو دیدم خدا رو شکر کردم و با خودم گفتم اگه اونا کانون دارن ما قصری چیزی داریم کافیه خودتون برید ببنید تا دستتون بیاد من چی میگم
این وسط آرمان و دستاندرکاران و گردانندگان سایتمون واقعا شایستگی بهترین تقدیر ها رو دارن چند روز پیش یکی از بچه ها تو بلاگش نوشته بود به نظر شما بهترین راه برای تشکر از آرمان و بقیه چیه؟
اون روز چیزی به ذهنم نرسید اما حالا میگم بهترین راه اینه که فضای کانون رو گرم و صمیمی نگه داریم و به اختلافات دامن نزنیم اختلاف نظر طبیعیه و اگر جایی اختلاف نظر نباشه جای تعجب داره اما مهم نحوه بیان نظرمون و حرفمونه همه میدونیم که بفرما و بشین و بتمرگ یک پیام رو میرسونه اما...
منظورم شخص خاصی نیست و کلی میگم و اول از همه به خودم میگم
بیایید برای تشکر از آرمان از امکانات این سایت درست استفاده کنیم و کاری نکنیم که پیش خودش فکر بگه کاش این سایتو به این شیوه در نمیاوردم و از کارش پشیمون نشه
ممنون که وقت گذاشتین و حرفامو خوندین
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

sam baygan در 16/8/1390 | 13:22 گفت:

دمتون گرم بخاطر قدرشناسیتون! آقا آرمان دست مریزاد!

ehsan در 16/8/1390 | 03:15 گفت:

تازه یه پیشنهاد : من برای اینکه آدرسه سایتی که پخش مستقیم فوتبالارو نشون میده به دوستام گفتم بیان این سایت از قسمت نظرات پیدا کنن که محیط اینجارو ببینن شرمشون بشه طرفداره تیمه دیگه ای هستن اگه شمام بتونین اینکارو کنین خیلی رو افکار عمومی بقیه تاثیر میزاریم

ehsan در 16/8/1390 | 03:10 گفت:

کلا از همه متشکرم و همیشه به همه میگم که طرفدارای آرسنال یه چیز دیگن، یکیشون صدتا طرفداره تیمای دیگرو طرفن ، من خودم به شخصه اخبار آرسنالو از تیم ملی بیشتر دنبال میکنم و اگه روزی خدای نکرده تیم منحل شه فوتبالو می بوشم می زارم کنار
مخلص همتونم هستم

توپچی جنوب در 16/8/1390 | 00:49 گفت:

اول از ارمان وبعدش از تمام بچه ها که کامنت میزارند چه نقد میکنند چه تعریف متشکرم واقعا از شانچستری ها و بقیه بهتریم!!!!!!

همه تون رو دوست دارم چون همتون ارسنال رو دوست دارین.....

علی ارشدی در 15/8/1390 | 23:46 گفت:

لحنت شبیه یکی از قسمتای این مجله هست

محمد جواد در 15/8/1390 | 23:21 گفت:

به دلیل مشغله درسی غیر اینترنت به هیچ رسانه جمعی دیگه ای مراجعه نمی کنم!!! چه طور مگه علی جون؟
(راستس می تونی جواد صدام کنی)

محمد رستگار در 15/8/1390 | 23:17 گفت:

دمتون و دمشون گرم...سایت روز به روز حرفه ای تر می شه.خصوصا از موقعی که کادر ثانیه شمار بهش اضافه شد!

علی ارشدی در 15/8/1390 | 23:07 گفت:

راستی محمد جواد همشهری جوان میخونی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

محمد جواد در 15/8/1390 | 23:05 گفت:

علی جون انگار شما دراحتتر دستت به آقا آرمان می رسه! ازش بخواه اسم همکاراشون تو سایت رو یه جایی بزارن تا از اون ها هم تقدیر بشه!!!

علی ارشدی در 15/8/1390 | 23:00 گفت:

من کوچیک شما آرسنالی های با مرامم هستم

محمد جواد در 15/8/1390 | 22:57 گفت:

در همین راستا از آقا سعید میلانی هم تقدیر و تشکر فراوان به عمل می آید!

محمد جواد در 15/8/1390 | 22:55 گفت:

راستی دم علی آقا هم گرم که خداییش تو این سایت خیلی فعاله و با نظرا و کامنتاش فضای سایت رو گرم نیگه می داره!!!

reza najm در 15/8/1390 | 22:53 گفت:

حرف راست جواب نداره!!!

محمد جواد در 15/8/1390 | 22:52 گفت:

1- واقعا واقعا واقعا دست آقا آرمان و همکارای این سایت درد نکنه.

2-از آقا آرمان خواهش می کنم اسم همکاراشون تو سایت رو یه جایی بزارن تا از اون ها هم تقدیر بشه!!!

saeed در 15/8/1390 | 22:47 گفت:

موافقم علی آقا

علیرضا در 15/8/1390 | 22:41 گفت:

100 در 100 حق با شماست..........
واسه همینه که ما هوادارای آرسنال،بهترین هوادارای جهان هستیم..........
زنده باد آرسنال.........

Saeed Milani در 15/8/1390 | 22:26 گفت:

احسنت علی آقا.

Nima در 15/8/1390 | 22:25 گفت:

واقعا راست میگه
کانون های دیگه رو میبینیم اشک آدم در میاد دل آدم براشون میسوزه
ایول آرمان جا
ایول تمام کسایی که برای آرسنال زحمت کشیدن که نامش باز بر سر زبان ها باشد
حقا که آرسنال آرسنال است