رابین میرود یا نه؟

نویسنده: علی ارشدی

وبلاگ من
نویسنده: علی ارشدی
دانشجوی حسابداری
کل بازدید: 198,071 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد. تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد.
لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب
طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند. طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند.
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.

رابین میرود یا نه؟

سوال اینجاست


سلام دوستان
این روز ها شایعات پیرامون رابین زیاد شده خبر پیشنهاد اینتر هم آخریشه
حالا به نظر شما رابین چه تصمیمی میگیره؟ مثل دنیس کبیر عمل میکنه یا مثل...؟
من خودم میگم رابین جایی نمیره لا اقل واسه پول نمیره
شاید اگر تیم نتیجه نگیره و بازیکن نخریم رابین به توصیه فان باستن گوش کنه که گفته بود(( بمون و به باشگاه برای خرید فشار بیار ولی اگه فایده دار نبود برو)) (نقل به مظمون)
به هر حال اگر رابین بره من مسئولان این اتفاق رو نمیبخشم و زیر پل صراط حسابشونو میرسم :))
نظر شما چیه؟
رفتن یا ماندن؟ مسئله اینست
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد رستگار در 18/8/1390 | 01:57 گفت:

چرا دست از سر جورو برداریم...شش هفت ساله تو ارسناله هر روز بدتر می شه.به نظرم جنکینسون حق داره بد بازی کنه.چون اولین سالشه توی آرسنال.سونگ هم اون اوایل همین طور بود.ولی جورو!!!!!!!!!!!!!!!!!1

HOSSEIN در 18/8/1390 | 00:50 گفت:

این روندا ادامه بدیم حتما موندنیه

سعید نوری در 17/8/1390 | 23:20 گفت:

اون با بقیه فرق داره و اشبرتون رو ترک نمی کنه....................یکی به این حامد بگه دست از سر کچل ژورو برداره(-:

hamed در 17/8/1390 | 22:12 گفت:

امید به اینکه بازیکنایی مثل ون پرسی که واقعا اؤسنال بهشون احتیاج داره توی آرسنال بمونن

به نظر من که میمونه......

علیرضا در 17/8/1390 | 22:06 گفت:

به نظرم روبین میمونه.........یعنی من اصلا فکرشم نمیتونم بکنم که کاپیتان پیراهن یه تیم دیگه بپوشه............
خدا کنه باشگاه پول خوردای ته جیبشو بده و چندتا بازیکن خوب بخریم که فکر کنم دیگه این کارو بکنه.........

Fateme در 17/8/1390 | 21:12 گفت:

قابل نداشت :)

HAMED toopchi در 17/8/1390 | 21:00 گفت:

رابي ميمونه، مطمئنم. ولي شما ميدونيد چرا هيچكي پيدا نميشه واسه جورو پيشنهاد بده!؟؟؟؟؟

Saeed Milani در 17/8/1390 | 20:56 گفت:

بازیکن نخرن اینم میره 100%

علی ارشدی در 17/8/1390 | 20:24 گفت:

واقعا ممنون خانم توپچی

Fateme در 17/8/1390 | 20:10 گفت:

http://www.internetdownloadmanager.com/download.html
دانلود منیجرو دانلود کن که دیگه مجبور نشی دنبال لینک دانلود کلیپا بگردی . خیلی خیلی چیز به درد بخوریه ;)

Fateme در 17/8/1390 | 19:56 گفت:

http://www.uploadbaz.com/sp1rqbq1wra0
همین بود دیگه آره ؟؟

mahdi rajaei در 17/8/1390 | 18:59 گفت:

به نظر من اگه اوضاع این باشه وبازیکن نخریم هر کی باشه میره حتی رابین؟!!!ولی من احساسم میگه این فصل بازیکنایی بهتری رو تو فصل نقل وانتقالات بخریم.البته بازیکنایی که تو تابستان خریدیم خیلی هم بد نیسند وجا پیشرفت دارند ولی دهن پرکن نیستند!

علی ارشدی در 17/8/1390 | 18:43 گفت:

هنوز نه فاطمه خانوم شما لینکشو داری؟

محمد اصغری در 17/8/1390 | 18:14 گفت:

اگه تیم تو ژانویه موفق عمل کنه مطمئن باشید رابین رفتنی نیست.
با این پیشنهادهایی هم که ارسنال داره برای خرید های بازیکن ها میده به نظرم تو ژانویه خرید های خوبی داشته باشیم.

توپچی جنوب در 17/8/1390 | 18:04 گفت:

روبین الگوی ورزشیش دنیس برکگمپه و دیگه خودتون تا تهش رو بخونین !!!!!!!

فقط امیدوارم مدیران باشگاه بازیکنان بزرگ بگیرن تا ونپرسی متعصب جایی نره حیفه بازیکن به این دوست داشتنی رو الکی الکی از دست بدیم............

محمدرضاجاشي در 17/8/1390 | 18:03 گفت:

راستي اگه رابين رفت ارمان بايد سايت رو جمع كنه به جاش چندتا روضه خون بياره روضه ي تيم ارسنالو بخونن وبدبختيه هوادارارو

mostafaa در 17/8/1390 | 18:02 گفت:

به نظر من نمیره و نباید هم بره . رفتنش نه به صلاح اونه نه نه صلاح باشگاه

محمدرضاجاشي در 17/8/1390 | 17:59 گفت:

بستگي داره چه تيمي بخوادش وباشگاه دستمزدش رو اضافه كنه يا نه
مثلا بعيد ميدونم اگه رئال بياد براش وارسنالم سر كيسه رو شل نكنه بمونه
اما همه چي بستگي به باشگاه داره اگه باشگاه بخواد نه رابين حتي نصري هم نميرفت

محمد جواد در 17/8/1390 | 17:54 گفت:

این کاملا واضحه که رفتنش خیلی خیلی خیلی بده و به شدت به ضرر تیم تموم میشه.

این یه امتحانه بزرگ و یا شاید هم آخرین امتحانه واسه مسوولین و مدیران آرسنال. اگه از این امتحان(تمدید قرارداد رابین) سربلند

بیرون بیان یعنی باشگاه روند تازه ای در پیش گرفته و میشه بهش امیدوار شد ولی خدایی نکرده اگه تو این امتحان (تمدید قرار داد

رابین) موفق نشن یعنی اینکه باید 6 سال دیگه هم منتظر جام بمونیم!!! حالا به نظر شما مسولین آرسنال تو این امتحان(تمدید

قرار داد رابین) موفق میشن؟؟؟ یا از این امتحان(تمدید ...

علی آقا واسه اینکه *زیر* پل سراط یقه ما رو هم نگیری نظر دادیما!!!

Fateme در 17/8/1390 | 17:47 گفت:

راستی علی اون کلیپی که میخواستی رو دانلود کردی یا نه ؟؟

Fateme در 17/8/1390 | 17:45 گفت:

نمیره.حداقل امسال نمیره .البته اگه گدابازی مدیرا ادامه پیدا کنه باید تابستون منتظر دیدن کاپیتان با لباس یه تیم دیگه باشیم .... (خدا اون روزو نیاره!)اما من که از بابت این فصل خیالم راحته که میمونه.

sam baygan در 17/8/1390 | 17:40 گفت:

رابین قبلا گفته که اگه باشگاه دست به جیب بشه و چن تا بازیکن تراز اول بگیره هیج جا نمیره.با توجه به شرایط الان که هوادارا دیگه صداشون به خاطر از دست دادن بازیکنا دراومده مدیرا دیگه حماقت نمیکنن و حداقل رابینو حفظ میکنن.رابیم تا الان وفاداریشو ثابت کرده.منم فک نمیکنم بره.لااقل برا پول هیچ جا نمیره.

علی ارشدی در 17/8/1390 | 17:33 گفت:

کامنت لطفا؟

علی ارشدی در 17/8/1390 | 17:29 گفت:

در ضمن راضی نیستم اگه نظر ندین

حتی اگه شده در حد بله یا نه نظرتونو بگین

علی ارشدی در 17/8/1390 | 17:23 گفت:

مضمون درسته ببخشید که حس ویرایش نیست