رابین میرود یا نه؟

نویسنده: علی ارشدی

وبلاگ من
نویسنده: علی ارشدی
دانشجوی حسابداری
کل بازدید: 251,941 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان. اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان.
در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم
پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است.  اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز].  او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است.  ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! "  [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود] پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است. اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز]. او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است. ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! " [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود]
 آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم." آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم."
✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است. ✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است.
💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند.

💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد.

💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد. 💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند. 💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد. 💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد.
مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا  (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود.

☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست. مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود. ☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست.
برنامه کامل بازی های آرسنال در فصل ۲۰۲۰/۲۱ برنامه کامل بازی های آرسنال در فصل ۲۰۲۰/۲۱
برنامه بازی های هفته اول لیگ برتر انگلیس در فصل ۲۰۲۰/۲۱ برنامه بازی های هفته اول لیگ برتر انگلیس در فصل ۲۰۲۰/۲۱
 ۱۰ بازی اول آرسنال در فصل ۲۰۲۰/۲۱ + تاریخ برگزاری
۱۰ بازی اول آرسنال در فصل ۲۰۲۰/۲۱ + تاریخ برگزاری
تبلیغات توپچی

رابین میرود یا نه؟

سوال اینجاست


سلام دوستان
این روز ها شایعات پیرامون رابین زیاد شده خبر پیشنهاد اینتر هم آخریشه
حالا به نظر شما رابین چه تصمیمی میگیره؟ مثل دنیس کبیر عمل میکنه یا مثل...؟
من خودم میگم رابین جایی نمیره لا اقل واسه پول نمیره
شاید اگر تیم نتیجه نگیره و بازیکن نخریم رابین به توصیه فان باستن گوش کنه که گفته بود(( بمون و به باشگاه برای خرید فشار بیار ولی اگه فایده دار نبود برو)) (نقل به مظمون)
به هر حال اگر رابین بره من مسئولان این اتفاق رو نمیبخشم و زیر پل صراط حسابشونو میرسم :))
نظر شما چیه؟
رفتن یا ماندن؟ مسئله اینست
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد رستگار در 18/8/1390 | 01:57 گفت:

چرا دست از سر جورو برداریم...شش هفت ساله تو ارسناله هر روز بدتر می شه.به نظرم جنکینسون حق داره بد بازی کنه.چون اولین سالشه توی آرسنال.سونگ هم اون اوایل همین طور بود.ولی جورو!!!!!!!!!!!!!!!!!1

HOSSEIN در 18/8/1390 | 00:50 گفت:

این روندا ادامه بدیم حتما موندنیه

سعید نوری در 17/8/1390 | 23:20 گفت:

اون با بقیه فرق داره و اشبرتون رو ترک نمی کنه....................یکی به این حامد بگه دست از سر کچل ژورو برداره(-:

hamed در 17/8/1390 | 22:12 گفت:

امید به اینکه بازیکنایی مثل ون پرسی که واقعا اؤسنال بهشون احتیاج داره توی آرسنال بمونن

به نظر من که میمونه......

علیرضا در 17/8/1390 | 22:06 گفت:

به نظرم روبین میمونه.........یعنی من اصلا فکرشم نمیتونم بکنم که کاپیتان پیراهن یه تیم دیگه بپوشه............
خدا کنه باشگاه پول خوردای ته جیبشو بده و چندتا بازیکن خوب بخریم که فکر کنم دیگه این کارو بکنه.........

Fateme در 17/8/1390 | 21:12 گفت:

قابل نداشت :)

HAMED toopchi در 17/8/1390 | 21:00 گفت:

رابي ميمونه، مطمئنم. ولي شما ميدونيد چرا هيچكي پيدا نميشه واسه جورو پيشنهاد بده!؟؟؟؟؟

Saeed Milani در 17/8/1390 | 20:56 گفت:

بازیکن نخرن اینم میره 100%

علی ارشدی در 17/8/1390 | 20:24 گفت:

واقعا ممنون خانم توپچی

Fateme در 17/8/1390 | 20:10 گفت:

http://www.internetdownloadmanager.com/download.html
دانلود منیجرو دانلود کن که دیگه مجبور نشی دنبال لینک دانلود کلیپا بگردی . خیلی خیلی چیز به درد بخوریه ;)

Fateme در 17/8/1390 | 19:56 گفت:

http://www.uploadbaz.com/sp1rqbq1wra0
همین بود دیگه آره ؟؟

mahdi rajaei در 17/8/1390 | 18:59 گفت:

به نظر من اگه اوضاع این باشه وبازیکن نخریم هر کی باشه میره حتی رابین؟!!!ولی من احساسم میگه این فصل بازیکنایی بهتری رو تو فصل نقل وانتقالات بخریم.البته بازیکنایی که تو تابستان خریدیم خیلی هم بد نیسند وجا پیشرفت دارند ولی دهن پرکن نیستند!

علی ارشدی در 17/8/1390 | 18:43 گفت:

هنوز نه فاطمه خانوم شما لینکشو داری؟

محمد اصغری در 17/8/1390 | 18:14 گفت:

اگه تیم تو ژانویه موفق عمل کنه مطمئن باشید رابین رفتنی نیست.
با این پیشنهادهایی هم که ارسنال داره برای خرید های بازیکن ها میده به نظرم تو ژانویه خرید های خوبی داشته باشیم.

توپچی جنوب در 17/8/1390 | 18:04 گفت:

روبین الگوی ورزشیش دنیس برکگمپه و دیگه خودتون تا تهش رو بخونین !!!!!!!

فقط امیدوارم مدیران باشگاه بازیکنان بزرگ بگیرن تا ونپرسی متعصب جایی نره حیفه بازیکن به این دوست داشتنی رو الکی الکی از دست بدیم............

محمدرضاجاشي در 17/8/1390 | 18:03 گفت:

راستي اگه رابين رفت ارمان بايد سايت رو جمع كنه به جاش چندتا روضه خون بياره روضه ي تيم ارسنالو بخونن وبدبختيه هوادارارو

mostafaa در 17/8/1390 | 18:02 گفت:

به نظر من نمیره و نباید هم بره . رفتنش نه به صلاح اونه نه نه صلاح باشگاه

محمدرضاجاشي در 17/8/1390 | 17:59 گفت:

بستگي داره چه تيمي بخوادش وباشگاه دستمزدش رو اضافه كنه يا نه
مثلا بعيد ميدونم اگه رئال بياد براش وارسنالم سر كيسه رو شل نكنه بمونه
اما همه چي بستگي به باشگاه داره اگه باشگاه بخواد نه رابين حتي نصري هم نميرفت

محمد جواد در 17/8/1390 | 17:54 گفت:

این کاملا واضحه که رفتنش خیلی خیلی خیلی بده و به شدت به ضرر تیم تموم میشه.

این یه امتحانه بزرگ و یا شاید هم آخرین امتحانه واسه مسوولین و مدیران آرسنال. اگه از این امتحان(تمدید قرارداد رابین) سربلند

بیرون بیان یعنی باشگاه روند تازه ای در پیش گرفته و میشه بهش امیدوار شد ولی خدایی نکرده اگه تو این امتحان (تمدید قرار داد

رابین) موفق نشن یعنی اینکه باید 6 سال دیگه هم منتظر جام بمونیم!!! حالا به نظر شما مسولین آرسنال تو این امتحان(تمدید

قرار داد رابین) موفق میشن؟؟؟ یا از این امتحان(تمدید ...

علی آقا واسه اینکه *زیر* پل سراط یقه ما رو هم نگیری نظر دادیما!!!

Fateme در 17/8/1390 | 17:47 گفت:

راستی علی اون کلیپی که میخواستی رو دانلود کردی یا نه ؟؟

Fateme در 17/8/1390 | 17:45 گفت:

نمیره.حداقل امسال نمیره .البته اگه گدابازی مدیرا ادامه پیدا کنه باید تابستون منتظر دیدن کاپیتان با لباس یه تیم دیگه باشیم .... (خدا اون روزو نیاره!)اما من که از بابت این فصل خیالم راحته که میمونه.

sam baygan در 17/8/1390 | 17:40 گفت:

رابین قبلا گفته که اگه باشگاه دست به جیب بشه و چن تا بازیکن تراز اول بگیره هیج جا نمیره.با توجه به شرایط الان که هوادارا دیگه صداشون به خاطر از دست دادن بازیکنا دراومده مدیرا دیگه حماقت نمیکنن و حداقل رابینو حفظ میکنن.رابیم تا الان وفاداریشو ثابت کرده.منم فک نمیکنم بره.لااقل برا پول هیچ جا نمیره.

علی ارشدی در 17/8/1390 | 17:33 گفت:

کامنت لطفا؟

علی ارشدی در 17/8/1390 | 17:29 گفت:

در ضمن راضی نیستم اگه نظر ندین

حتی اگه شده در حد بله یا نه نظرتونو بگین

علی ارشدی در 17/8/1390 | 17:23 گفت:

مضمون درسته ببخشید که حس ویرایش نیست