رابین میرود یا نه؟

نویسنده: علی ارشدی

وبلاگ من
نویسنده: علی ارشدی
دانشجوی حسابداری
کل بازدید: 195,416 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .
مارتین کیون درمورد اینکه آیا آرسنال بازیکن دیگری جذب میکند یا نه :

"نمیدانم که آیا بودجه کافی وجود دارد یا نه. فکر میکنم اگر امری بخواهد بازیکنی جذب کند باید چند بازیکن را بفروشد. بنظر نمیرسد که این اتفاق در پنجره نقل انتقالات اتفاق بیوفتد. فکر میکنم که او احتمالا کار خود در بازار به خوبی انجام داده است.

او [ امری ] قرار است با آرسنال و گروهی که کار میکند آماده شود و خواهند دید که تا چه حدی پیش میروند و احتمالا در نقل انتقالات زمستانی به بازار برگردند و بازیکن به خدمت بگیرند. فقط زمانی که فصل شروع بشود و آنها بازی های واقعی خود را انجام بدهند شما خواهید فهمید چه کسانی (بازیکنانی) میتوانند کار خود را انجام بدهند و چه کسانی نمیتوانند."[مجله آرسنال] مارتین کیون درمورد اینکه آیا آرسنال بازیکن دیگری جذب میکند یا نه : "نمیدانم که آیا بودجه کافی وجود دارد یا نه. فکر میکنم اگر امری بخواهد بازیکنی جذب کند باید چند بازیکن را بفروشد. بنظر نمیرسد که این اتفاق در پنجره نقل انتقالات اتفاق بیوفتد. فکر میکنم که او احتمالا کار خود در بازار به خوبی انجام داده است. او [ امری ] قرار است با آرسنال و گروهی که کار میکند آماده شود و خواهند دید که تا چه حدی پیش میروند و احتمالا در نقل انتقالات زمستانی به بازار برگردند و بازیکن به خدمت بگیرند. فقط زمانی که فصل شروع بشود و آنها بازی های واقعی خود را انجام بدهند شما خواهید فهمید چه کسانی (بازیکنانی) میتوانند کار خود را انجام بدهند و چه کسانی نمیتوانند."[مجله آرسنال]
برنامه تیم بانوان آرسنال در فصل جدید اعلام شد. دختران پیش از شروع فصل ۱٩ آگوست برای دفاع از عنوان قهرمانی خود در جام کانتیننشال تایر به مصاف وستهام بروند و در اولین دیدار لیگ با لیورپول دیدار کنند. برنامه تیم بانوان آرسنال در فصل جدید اعلام شد. دختران پیش از شروع فصل ۱٩ آگوست برای دفاع از عنوان قهرمانی خود در جام کانتیننشال تایر به مصاف وستهام بروند و در اولین دیدار لیگ با لیورپول دیدار کنند.
بازی‌های قابل قبول اسمیت باعث شد تا بعد از بازگشت تیم به لندن ، آرسنال با او قرارداد حرفه‌ای امضا کند. بازی‌های قابل قبول اسمیت باعث شد تا بعد از بازگشت تیم به لندن ، آرسنال با او قرارداد حرفه‌ای امضا کند.
پیروزی ۳-۱ اتلتیکو مقابل آرسنال در ضربات پنالتی - بازی در ۹۰ دقیقه ۱-۱ مساوی به پایان رسیده بود. آرسنال ۱ امتیاز و اتلتیکو ۲ امتیاز از این بازی دریافت کردند. پیروزی ۳-۱ اتلتیکو مقابل آرسنال در ضربات پنالتی - بازی در ۹۰ دقیقه ۱-۱ مساوی به پایان رسیده بود. آرسنال ۱ امتیاز و اتلتیکو ۲ امتیاز از این بازی دریافت کردند.
الکس ایوبی در آستانه ی تمدید قراداد با باشگاه قرار دارد. به گزارش نشریه میرور ، به نظر میرسد اونای امری سرمربی جدید آرسنال به الکس ایوبی اعتقاد دارد و با وجود داشتن چندیدن پیشنهاد مختلف قصد دارد او را در باشگاه نگه دارد .ایوبی در سال ۲۰۱۵ قرارداد ۵ ساله ای با باشگاه به امضا رسانید که او را تا سال ۲۰۲۰ در باشگاه نگه میداشت . حال سرمربی جدید تیم تصمیم گرفته است که قراداد او را مجددا تا سال ۲۰۲۲ تمدید کند. سه تیم میلان ، لاتزیو و اورتون به جذب الکس ایوبی علاقه مند بودند . الکس ایوبی در آستانه ی تمدید قراداد با باشگاه قرار دارد. به گزارش نشریه میرور ، به نظر میرسد اونای امری سرمربی جدید آرسنال به الکس ایوبی اعتقاد دارد و با وجود داشتن چندیدن پیشنهاد مختلف قصد دارد او را در باشگاه نگه دارد .ایوبی در سال ۲۰۱۵ قرارداد ۵ ساله ای با باشگاه به امضا رسانید که او را تا سال ۲۰۲۰ در باشگاه نگه میداشت . حال سرمربی جدید تیم تصمیم گرفته است که قراداد او را مجددا تا سال ۲۰۲۲ تمدید کند. سه تیم میلان ، لاتزیو و اورتون به جذب الکس ایوبی علاقه مند بودند .
ایوبی مورد توجه لازیو قرار گرفته است.لازیو باید حدود ۲۵ میلیون یورو برای خرید ایوبی هزینه کند. ایوبی زیر نظر یکی از قدرتمندترین تیم های سری‌آ قرار دارد. لازیو پیش از این یک بازیکن نیجریه‌ای دیگر به نام "اونازی" داشته است و میخواهد تا یک بازیکن دیگر از همین کشور را به خدمت بگیرد. ایوبی هم اکنون همراه آرسنال و اونای امری در تور سنگاپور به سر میبرد، اما علاقه امری به اشتن یک ویـــنگر و یک هافبک دفاعی شاید بتواند دلیل خوبی برای فروش ایوبی باشد.
ایوبی مورد توجه لازیو قرار گرفته است.لازیو باید حدود ۲۵ میلیون یورو برای خرید ایوبی هزینه کند. ایوبی زیر نظر یکی از قدرتمندترین تیم های سری‌آ قرار دارد. لازیو پیش از این یک بازیکن نیجریه‌ای دیگر به نام "اونازی" داشته است و میخواهد تا یک بازیکن دیگر از همین کشور را به خدمت بگیرد. ایوبی هم اکنون همراه آرسنال و اونای امری در تور سنگاپور به سر میبرد، اما علاقه امری به اشتن یک ویـــنگر و یک هافبک دفاعی شاید بتواند دلیل خوبی برای فروش ایوبی باشد.

رابین میرود یا نه؟

سوال اینجاست


سلام دوستان
این روز ها شایعات پیرامون رابین زیاد شده خبر پیشنهاد اینتر هم آخریشه
حالا به نظر شما رابین چه تصمیمی میگیره؟ مثل دنیس کبیر عمل میکنه یا مثل...؟
من خودم میگم رابین جایی نمیره لا اقل واسه پول نمیره
شاید اگر تیم نتیجه نگیره و بازیکن نخریم رابین به توصیه فان باستن گوش کنه که گفته بود(( بمون و به باشگاه برای خرید فشار بیار ولی اگه فایده دار نبود برو)) (نقل به مظمون)
به هر حال اگر رابین بره من مسئولان این اتفاق رو نمیبخشم و زیر پل صراط حسابشونو میرسم :))
نظر شما چیه؟
رفتن یا ماندن؟ مسئله اینست
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد رستگار در 18/8/1390 | 01:57 گفت:

چرا دست از سر جورو برداریم...شش هفت ساله تو ارسناله هر روز بدتر می شه.به نظرم جنکینسون حق داره بد بازی کنه.چون اولین سالشه توی آرسنال.سونگ هم اون اوایل همین طور بود.ولی جورو!!!!!!!!!!!!!!!!!1

HOSSEIN در 18/8/1390 | 00:50 گفت:

این روندا ادامه بدیم حتما موندنیه

سعید نوری در 17/8/1390 | 23:20 گفت:

اون با بقیه فرق داره و اشبرتون رو ترک نمی کنه....................یکی به این حامد بگه دست از سر کچل ژورو برداره(-:

hamed در 17/8/1390 | 22:12 گفت:

امید به اینکه بازیکنایی مثل ون پرسی که واقعا اؤسنال بهشون احتیاج داره توی آرسنال بمونن

به نظر من که میمونه......

علیرضا در 17/8/1390 | 22:06 گفت:

به نظرم روبین میمونه.........یعنی من اصلا فکرشم نمیتونم بکنم که کاپیتان پیراهن یه تیم دیگه بپوشه............
خدا کنه باشگاه پول خوردای ته جیبشو بده و چندتا بازیکن خوب بخریم که فکر کنم دیگه این کارو بکنه.........

Fateme در 17/8/1390 | 21:12 گفت:

قابل نداشت :)

HAMED toopchi در 17/8/1390 | 21:00 گفت:

رابي ميمونه، مطمئنم. ولي شما ميدونيد چرا هيچكي پيدا نميشه واسه جورو پيشنهاد بده!؟؟؟؟؟

Saeed Milani در 17/8/1390 | 20:56 گفت:

بازیکن نخرن اینم میره 100%

علی ارشدی در 17/8/1390 | 20:24 گفت:

واقعا ممنون خانم توپچی

Fateme در 17/8/1390 | 20:10 گفت:

http://www.internetdownloadmanager.com/download.html
دانلود منیجرو دانلود کن که دیگه مجبور نشی دنبال لینک دانلود کلیپا بگردی . خیلی خیلی چیز به درد بخوریه ;)

Fateme در 17/8/1390 | 19:56 گفت:

http://www.uploadbaz.com/sp1rqbq1wra0
همین بود دیگه آره ؟؟

mahdi rajaei در 17/8/1390 | 18:59 گفت:

به نظر من اگه اوضاع این باشه وبازیکن نخریم هر کی باشه میره حتی رابین؟!!!ولی من احساسم میگه این فصل بازیکنایی بهتری رو تو فصل نقل وانتقالات بخریم.البته بازیکنایی که تو تابستان خریدیم خیلی هم بد نیسند وجا پیشرفت دارند ولی دهن پرکن نیستند!

علی ارشدی در 17/8/1390 | 18:43 گفت:

هنوز نه فاطمه خانوم شما لینکشو داری؟

محمد اصغری در 17/8/1390 | 18:14 گفت:

اگه تیم تو ژانویه موفق عمل کنه مطمئن باشید رابین رفتنی نیست.
با این پیشنهادهایی هم که ارسنال داره برای خرید های بازیکن ها میده به نظرم تو ژانویه خرید های خوبی داشته باشیم.

توپچی جنوب در 17/8/1390 | 18:04 گفت:

روبین الگوی ورزشیش دنیس برکگمپه و دیگه خودتون تا تهش رو بخونین !!!!!!!

فقط امیدوارم مدیران باشگاه بازیکنان بزرگ بگیرن تا ونپرسی متعصب جایی نره حیفه بازیکن به این دوست داشتنی رو الکی الکی از دست بدیم............

محمدرضاجاشي در 17/8/1390 | 18:03 گفت:

راستي اگه رابين رفت ارمان بايد سايت رو جمع كنه به جاش چندتا روضه خون بياره روضه ي تيم ارسنالو بخونن وبدبختيه هوادارارو

mostafaa در 17/8/1390 | 18:02 گفت:

به نظر من نمیره و نباید هم بره . رفتنش نه به صلاح اونه نه نه صلاح باشگاه

محمدرضاجاشي در 17/8/1390 | 17:59 گفت:

بستگي داره چه تيمي بخوادش وباشگاه دستمزدش رو اضافه كنه يا نه
مثلا بعيد ميدونم اگه رئال بياد براش وارسنالم سر كيسه رو شل نكنه بمونه
اما همه چي بستگي به باشگاه داره اگه باشگاه بخواد نه رابين حتي نصري هم نميرفت

محمد جواد در 17/8/1390 | 17:54 گفت:

این کاملا واضحه که رفتنش خیلی خیلی خیلی بده و به شدت به ضرر تیم تموم میشه.

این یه امتحانه بزرگ و یا شاید هم آخرین امتحانه واسه مسوولین و مدیران آرسنال. اگه از این امتحان(تمدید قرارداد رابین) سربلند

بیرون بیان یعنی باشگاه روند تازه ای در پیش گرفته و میشه بهش امیدوار شد ولی خدایی نکرده اگه تو این امتحان (تمدید قرار داد

رابین) موفق نشن یعنی اینکه باید 6 سال دیگه هم منتظر جام بمونیم!!! حالا به نظر شما مسولین آرسنال تو این امتحان(تمدید

قرار داد رابین) موفق میشن؟؟؟ یا از این امتحان(تمدید ...

علی آقا واسه اینکه *زیر* پل سراط یقه ما رو هم نگیری نظر دادیما!!!

Fateme در 17/8/1390 | 17:47 گفت:

راستی علی اون کلیپی که میخواستی رو دانلود کردی یا نه ؟؟

Fateme در 17/8/1390 | 17:45 گفت:

نمیره.حداقل امسال نمیره .البته اگه گدابازی مدیرا ادامه پیدا کنه باید تابستون منتظر دیدن کاپیتان با لباس یه تیم دیگه باشیم .... (خدا اون روزو نیاره!)اما من که از بابت این فصل خیالم راحته که میمونه.

sam baygan در 17/8/1390 | 17:40 گفت:

رابین قبلا گفته که اگه باشگاه دست به جیب بشه و چن تا بازیکن تراز اول بگیره هیج جا نمیره.با توجه به شرایط الان که هوادارا دیگه صداشون به خاطر از دست دادن بازیکنا دراومده مدیرا دیگه حماقت نمیکنن و حداقل رابینو حفظ میکنن.رابیم تا الان وفاداریشو ثابت کرده.منم فک نمیکنم بره.لااقل برا پول هیچ جا نمیره.

علی ارشدی در 17/8/1390 | 17:33 گفت:

کامنت لطفا؟

علی ارشدی در 17/8/1390 | 17:29 گفت:

در ضمن راضی نیستم اگه نظر ندین

حتی اگه شده در حد بله یا نه نظرتونو بگین

علی ارشدی در 17/8/1390 | 17:23 گفت:

مضمون درسته ببخشید که حس ویرایش نیست