ادای دین به آرسنال با شرکت در نظرسنجی

نویسنده: علی ارشدی

وبلاگ من
نویسنده: علی ارشدی
دانشجوی حسابداری
کل بازدید: 197,842 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

ادای دین به آرسنال با شرکت در نظرسنجی

رای گیری ادامه دارد


سلام
این یکی دو روزه همه پست بلاگ ها و کامنت ها یک جوری مربوط به این رای گیری سایت گله
راستش این نظر سنجی اولش برای من مثل بقیه نظر سنجیا بود : معمولی
ولی از دیشب برام به یک جور وسیله برای حمایت از تیمم تبدیل شده
تیمی که شما هم دوستش دارید
تیمی که مدیون اون هستید چون شما رو خوشحال کرده و لذت بی نهایتی رو به شما داده
لطفا همه حتی کسانی که بیشتر از 100 بار هم رای دادن برن و رای بدن
اصلا نگران تقلب و حرف دیگران نباشید چون مطمئنا هوادارای سایر تیم ها هم میدونن میشه در این نظر سنجی n بار شرکت کرد و این کارو میکنن
آبروی آرسنال در میونه
رای شما آبروی تیم رو تضمین میکنه
امروز 11/11/2011 هست و تا 13/11/2011 نظر سنجی ادامه داره دیشب خیلی خوب رای دادین ولی کافی نیست تا پایان روز رای گیری باید به همون شکل ادامه بدید
در ضمن آقاین عزیز جون و دشت بش بیخود کامنت نذارید چون کامنت هاتون رو حذف میکنم لطفا دیگران هم این کارو بکنن
زنده باد آرسنال
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

mohammad-sadegh در 21/8/1390 | 00:00 گفت:

مننننننننننننننن هستم
تا ابد آرسنال

حسین عسگریان در 20/8/1390 | 23:38 گفت:

داداش من هستم

محمدرضاجاشي در 20/8/1390 | 22:40 گفت:

بچه ها من امروز اصلا نيمدم نت كه شب تا صبح بتركونم
گروه ديشب همه هستيد؟

Fateme در 20/8/1390 | 21:01 گفت:

من که فقط سه تا رای تونستم بدم :((
امیدوارم پایین تر از دوم نیایم که خیلی افت داره واسمون .

حسین عسگریان در 20/8/1390 | 19:07 گفت:

اقایکی بیادمنو جمع کنه از10صبح تاحالادارم رای میدم کلم داره میترکه

علی ارشدی در 20/8/1390 | 18:52 گفت:

با تشکر از سعید و سام عزیز راستش این نظرسنجی فاقد اعتباره چون نتیجه واقعی نشون نمیده ولی بحث الان فقط کل کله

Saeed Milani در 20/8/1390 | 18:39 گفت:

آقا مرورگر رو یک باز ببند بعد بازکن دوباره رای بده! سایت گل اینقدر زرده که آی پی اینا حالیش نیست. همه تقلب کردن نه ما ، درصد رئال مادریدو که دستی مینویسه نامرد ، همه میدونن گل عشق رئال و رونالدوست. حالم ازش بهم میخوره ، اما تا میتونین رای بدین بازهم.

sam baygan در 20/8/1390 | 18:33 گفت:

دوستای ما که صد تا دویست تا رای دادن از صد تا دویست تا سیستم استفاده کردن!
پنجره رو ببندین باز کنین دوباره میاد،همین!

mahdi rajaei در 20/8/1390 | 18:14 گفت:

چون بچه ها دارن از چندتا سیستم استفاده میکنن.من خودم هم با موبایل رای دادم هم با کامپیوتر خونه هم با لب تاپ.ولی شاید بچه ها راههایی برا دور زدن سیستم بلد باشن ولی من میدونم به صورت عادی با یک ای پی فقط یکبار میشه رای بدی.

محمد اصغری در 20/8/1390 | 18:05 گفت:

اگه نمی شه چند بار با یک سیستم رای داد پس بچه ها چرا اینقدر گفتند که نظر سنجی زیر سوال بره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

mahdi rajaei در 20/8/1390 | 17:55 گفت:

فاطمه خانم باید با یه سیستم دیگه رای بدی ای پی کامپیوتر شما وقتی رای می دی تو سیستم سیو میشه و با یه ای پی فقط یکبار میشه رای بدی.شما باید با گوشی یا با یه سیستم دیگه رای بدی.

Fateme در 20/8/1390 | 17:38 گفت:

علی nبار چیه؟؟؟ من یه بار رای دادم دیگه نمیذاره رای بدم !
صفحه ی نظر سنجیو که باز میکنم نتیجه و درصدارو نشونم میده !!
(اما انصافا کار ضایعیه ها ... همون یه رای بسه بابا ...)

Amir در 20/8/1390 | 17:17 گفت:

سلام
دوستان من امیر هستم از مراغه
عاشق هانری

Amir در 20/8/1390 | 17:14 گفت:

Only Arsenal

ایمان بهادران در 20/8/1390 | 17:09 گفت:

agha man nafahmidam ray bedam bazam ya na

hamed در 20/8/1390 | 17:09 گفت:

ما هم رای دادیم.

saeed در 20/8/1390 | 16:59 گفت:

امشب دوباره باید بترکونیم خواب رو برای طرفدارایه تیم های دیگه حروم کنیم فقط آرسنال

محمد اصغری در 20/8/1390 | 16:52 گفت:

1نفر 1رای.
اگه همه رای بدن بازن تو صدریم.
فقط همه رای بدن.

حمید رضا قزوینیان در 20/8/1390 | 16:42 گفت:

از دوستان خواهش میکنم،تورو خدا تقلب نکنید-------میدونم همه میکنن ولی واسه ما دیگه خیلی ضایع شده-----نصف کامنت های سایت گل لینک سایت ماست که همه رو به تقلب دعوت کرده-----ممنون

علی ارشدی در 20/8/1390 | 16:41 گفت:

دقیقا محمد راست میگه نظرات رو بخونید و نظر هم بدید فکر نکنن آرسنالیا کمن

محمد اصغری در 20/8/1390 | 16:39 گفت:

بابا این رئال داره خرکی میره بالا.بجنبید دیگه.امشب ارسنالیه با ید بسیج بشن اگه این 2624نفر هر کدوم 1بار هم رای می دادند الان هیچ کدوم از تیم ها به گرد پای ارسنال هم نمی رسیدند.
من تو سایت گل نظرات رو خوندم معلوم میشه این نظر سنجی برای همه مهمه.
فقط تزل...تزل....تزل

علی ارشدی در 20/8/1390 | 16:35 گفت:

vote ARSENAL

علی ارشدی در 20/8/1390 | 16:33 گفت:

2624 تا این لحظه

محمد اصغری در 20/8/1390 | 16:31 گفت:

یکی به من بگه کانون ما چند تا عضو داره؟