ادای دین به آرسنال با شرکت در نظرسنجی

نویسنده: علی ارشدی

وبلاگ من
نویسنده: علی ارشدی
دانشجوی حسابداری
کل بازدید: 252,035 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان. اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان.
در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم
پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است.  اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز].  او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است.  ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! "  [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود] پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است. اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز]. او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است. ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! " [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود]
 آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم." آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم."
✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است. ✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است.
💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند.

💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد.

💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد. 💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند. 💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد. 💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد.
مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا  (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود.

☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست. مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود. ☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست.
برنامه کامل بازی های آرسنال در فصل ۲۰۲۰/۲۱ برنامه کامل بازی های آرسنال در فصل ۲۰۲۰/۲۱
برنامه بازی های هفته اول لیگ برتر انگلیس در فصل ۲۰۲۰/۲۱ برنامه بازی های هفته اول لیگ برتر انگلیس در فصل ۲۰۲۰/۲۱
 ۱۰ بازی اول آرسنال در فصل ۲۰۲۰/۲۱ + تاریخ برگزاری
۱۰ بازی اول آرسنال در فصل ۲۰۲۰/۲۱ + تاریخ برگزاری
تبلیغات توپچی

ادای دین به آرسنال با شرکت در نظرسنجی

رای گیری ادامه دارد


سلام
این یکی دو روزه همه پست بلاگ ها و کامنت ها یک جوری مربوط به این رای گیری سایت گله
راستش این نظر سنجی اولش برای من مثل بقیه نظر سنجیا بود : معمولی
ولی از دیشب برام به یک جور وسیله برای حمایت از تیمم تبدیل شده
تیمی که شما هم دوستش دارید
تیمی که مدیون اون هستید چون شما رو خوشحال کرده و لذت بی نهایتی رو به شما داده
لطفا همه حتی کسانی که بیشتر از 100 بار هم رای دادن برن و رای بدن
اصلا نگران تقلب و حرف دیگران نباشید چون مطمئنا هوادارای سایر تیم ها هم میدونن میشه در این نظر سنجی n بار شرکت کرد و این کارو میکنن
آبروی آرسنال در میونه
رای شما آبروی تیم رو تضمین میکنه
امروز 11/11/2011 هست و تا 13/11/2011 نظر سنجی ادامه داره دیشب خیلی خوب رای دادین ولی کافی نیست تا پایان روز رای گیری باید به همون شکل ادامه بدید
در ضمن آقاین عزیز جون و دشت بش بیخود کامنت نذارید چون کامنت هاتون رو حذف میکنم لطفا دیگران هم این کارو بکنن
زنده باد آرسنال
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

mohammad-sadegh در 21/8/1390 | 00:00 گفت:

مننننننننننننننن هستم
تا ابد آرسنال

حسین عسگریان در 20/8/1390 | 23:38 گفت:

داداش من هستم

محمدرضاجاشي در 20/8/1390 | 22:40 گفت:

بچه ها من امروز اصلا نيمدم نت كه شب تا صبح بتركونم
گروه ديشب همه هستيد؟

Fateme در 20/8/1390 | 21:01 گفت:

من که فقط سه تا رای تونستم بدم :((
امیدوارم پایین تر از دوم نیایم که خیلی افت داره واسمون .

حسین عسگریان در 20/8/1390 | 19:07 گفت:

اقایکی بیادمنو جمع کنه از10صبح تاحالادارم رای میدم کلم داره میترکه

علی ارشدی در 20/8/1390 | 18:52 گفت:

با تشکر از سعید و سام عزیز راستش این نظرسنجی فاقد اعتباره چون نتیجه واقعی نشون نمیده ولی بحث الان فقط کل کله

Saeed Milani در 20/8/1390 | 18:39 گفت:

آقا مرورگر رو یک باز ببند بعد بازکن دوباره رای بده! سایت گل اینقدر زرده که آی پی اینا حالیش نیست. همه تقلب کردن نه ما ، درصد رئال مادریدو که دستی مینویسه نامرد ، همه میدونن گل عشق رئال و رونالدوست. حالم ازش بهم میخوره ، اما تا میتونین رای بدین بازهم.

sam baygan در 20/8/1390 | 18:33 گفت:

دوستای ما که صد تا دویست تا رای دادن از صد تا دویست تا سیستم استفاده کردن!
پنجره رو ببندین باز کنین دوباره میاد،همین!

mahdi rajaei در 20/8/1390 | 18:14 گفت:

چون بچه ها دارن از چندتا سیستم استفاده میکنن.من خودم هم با موبایل رای دادم هم با کامپیوتر خونه هم با لب تاپ.ولی شاید بچه ها راههایی برا دور زدن سیستم بلد باشن ولی من میدونم به صورت عادی با یک ای پی فقط یکبار میشه رای بدی.

محمد اصغری در 20/8/1390 | 18:05 گفت:

اگه نمی شه چند بار با یک سیستم رای داد پس بچه ها چرا اینقدر گفتند که نظر سنجی زیر سوال بره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

mahdi rajaei در 20/8/1390 | 17:55 گفت:

فاطمه خانم باید با یه سیستم دیگه رای بدی ای پی کامپیوتر شما وقتی رای می دی تو سیستم سیو میشه و با یه ای پی فقط یکبار میشه رای بدی.شما باید با گوشی یا با یه سیستم دیگه رای بدی.

Fateme در 20/8/1390 | 17:38 گفت:

علی nبار چیه؟؟؟ من یه بار رای دادم دیگه نمیذاره رای بدم !
صفحه ی نظر سنجیو که باز میکنم نتیجه و درصدارو نشونم میده !!
(اما انصافا کار ضایعیه ها ... همون یه رای بسه بابا ...)

Amir در 20/8/1390 | 17:17 گفت:

سلام
دوستان من امیر هستم از مراغه
عاشق هانری

Amir در 20/8/1390 | 17:14 گفت:

Only Arsenal

ایمان بهادران در 20/8/1390 | 17:09 گفت:

agha man nafahmidam ray bedam bazam ya na

hamed در 20/8/1390 | 17:09 گفت:

ما هم رای دادیم.

saeed در 20/8/1390 | 16:59 گفت:

امشب دوباره باید بترکونیم خواب رو برای طرفدارایه تیم های دیگه حروم کنیم فقط آرسنال

محمد اصغری در 20/8/1390 | 16:52 گفت:

1نفر 1رای.
اگه همه رای بدن بازن تو صدریم.
فقط همه رای بدن.

حمید رضا قزوینیان در 20/8/1390 | 16:42 گفت:

از دوستان خواهش میکنم،تورو خدا تقلب نکنید-------میدونم همه میکنن ولی واسه ما دیگه خیلی ضایع شده-----نصف کامنت های سایت گل لینک سایت ماست که همه رو به تقلب دعوت کرده-----ممنون

علی ارشدی در 20/8/1390 | 16:41 گفت:

دقیقا محمد راست میگه نظرات رو بخونید و نظر هم بدید فکر نکنن آرسنالیا کمن

محمد اصغری در 20/8/1390 | 16:39 گفت:

بابا این رئال داره خرکی میره بالا.بجنبید دیگه.امشب ارسنالیه با ید بسیج بشن اگه این 2624نفر هر کدوم 1بار هم رای می دادند الان هیچ کدوم از تیم ها به گرد پای ارسنال هم نمی رسیدند.
من تو سایت گل نظرات رو خوندم معلوم میشه این نظر سنجی برای همه مهمه.
فقط تزل...تزل....تزل

علی ارشدی در 20/8/1390 | 16:35 گفت:

vote ARSENAL

علی ارشدی در 20/8/1390 | 16:33 گفت:

2624 تا این لحظه

محمد اصغری در 20/8/1390 | 16:31 گفت:

یکی به من بگه کانون ما چند تا عضو داره؟