ویدئوهای قهرمانی

نویسنده: علی ارشدی

وبلاگ من
نویسنده: علی ارشدی
دانشجوی حسابداری
کل بازدید: 195,423 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .
مارتین کیون درمورد اینکه آیا آرسنال بازیکن دیگری جذب میکند یا نه :

"نمیدانم که آیا بودجه کافی وجود دارد یا نه. فکر میکنم اگر امری بخواهد بازیکنی جذب کند باید چند بازیکن را بفروشد. بنظر نمیرسد که این اتفاق در پنجره نقل انتقالات اتفاق بیوفتد. فکر میکنم که او احتمالا کار خود در بازار به خوبی انجام داده است.

او [ امری ] قرار است با آرسنال و گروهی که کار میکند آماده شود و خواهند دید که تا چه حدی پیش میروند و احتمالا در نقل انتقالات زمستانی به بازار برگردند و بازیکن به خدمت بگیرند. فقط زمانی که فصل شروع بشود و آنها بازی های واقعی خود را انجام بدهند شما خواهید فهمید چه کسانی (بازیکنانی) میتوانند کار خود را انجام بدهند و چه کسانی نمیتوانند."[مجله آرسنال] مارتین کیون درمورد اینکه آیا آرسنال بازیکن دیگری جذب میکند یا نه : "نمیدانم که آیا بودجه کافی وجود دارد یا نه. فکر میکنم اگر امری بخواهد بازیکنی جذب کند باید چند بازیکن را بفروشد. بنظر نمیرسد که این اتفاق در پنجره نقل انتقالات اتفاق بیوفتد. فکر میکنم که او احتمالا کار خود در بازار به خوبی انجام داده است. او [ امری ] قرار است با آرسنال و گروهی که کار میکند آماده شود و خواهند دید که تا چه حدی پیش میروند و احتمالا در نقل انتقالات زمستانی به بازار برگردند و بازیکن به خدمت بگیرند. فقط زمانی که فصل شروع بشود و آنها بازی های واقعی خود را انجام بدهند شما خواهید فهمید چه کسانی (بازیکنانی) میتوانند کار خود را انجام بدهند و چه کسانی نمیتوانند."[مجله آرسنال]
برنامه تیم بانوان آرسنال در فصل جدید اعلام شد. دختران پیش از شروع فصل ۱٩ آگوست برای دفاع از عنوان قهرمانی خود در جام کانتیننشال تایر به مصاف وستهام بروند و در اولین دیدار لیگ با لیورپول دیدار کنند. برنامه تیم بانوان آرسنال در فصل جدید اعلام شد. دختران پیش از شروع فصل ۱٩ آگوست برای دفاع از عنوان قهرمانی خود در جام کانتیننشال تایر به مصاف وستهام بروند و در اولین دیدار لیگ با لیورپول دیدار کنند.
بازی‌های قابل قبول اسمیت باعث شد تا بعد از بازگشت تیم به لندن ، آرسنال با او قرارداد حرفه‌ای امضا کند. بازی‌های قابل قبول اسمیت باعث شد تا بعد از بازگشت تیم به لندن ، آرسنال با او قرارداد حرفه‌ای امضا کند.
پیروزی ۳-۱ اتلتیکو مقابل آرسنال در ضربات پنالتی - بازی در ۹۰ دقیقه ۱-۱ مساوی به پایان رسیده بود. آرسنال ۱ امتیاز و اتلتیکو ۲ امتیاز از این بازی دریافت کردند. پیروزی ۳-۱ اتلتیکو مقابل آرسنال در ضربات پنالتی - بازی در ۹۰ دقیقه ۱-۱ مساوی به پایان رسیده بود. آرسنال ۱ امتیاز و اتلتیکو ۲ امتیاز از این بازی دریافت کردند.
الکس ایوبی در آستانه ی تمدید قراداد با باشگاه قرار دارد. به گزارش نشریه میرور ، به نظر میرسد اونای امری سرمربی جدید آرسنال به الکس ایوبی اعتقاد دارد و با وجود داشتن چندیدن پیشنهاد مختلف قصد دارد او را در باشگاه نگه دارد .ایوبی در سال ۲۰۱۵ قرارداد ۵ ساله ای با باشگاه به امضا رسانید که او را تا سال ۲۰۲۰ در باشگاه نگه میداشت . حال سرمربی جدید تیم تصمیم گرفته است که قراداد او را مجددا تا سال ۲۰۲۲ تمدید کند. سه تیم میلان ، لاتزیو و اورتون به جذب الکس ایوبی علاقه مند بودند . الکس ایوبی در آستانه ی تمدید قراداد با باشگاه قرار دارد. به گزارش نشریه میرور ، به نظر میرسد اونای امری سرمربی جدید آرسنال به الکس ایوبی اعتقاد دارد و با وجود داشتن چندیدن پیشنهاد مختلف قصد دارد او را در باشگاه نگه دارد .ایوبی در سال ۲۰۱۵ قرارداد ۵ ساله ای با باشگاه به امضا رسانید که او را تا سال ۲۰۲۰ در باشگاه نگه میداشت . حال سرمربی جدید تیم تصمیم گرفته است که قراداد او را مجددا تا سال ۲۰۲۲ تمدید کند. سه تیم میلان ، لاتزیو و اورتون به جذب الکس ایوبی علاقه مند بودند .
ایوبی مورد توجه لازیو قرار گرفته است.لازیو باید حدود ۲۵ میلیون یورو برای خرید ایوبی هزینه کند. ایوبی زیر نظر یکی از قدرتمندترین تیم های سری‌آ قرار دارد. لازیو پیش از این یک بازیکن نیجریه‌ای دیگر به نام "اونازی" داشته است و میخواهد تا یک بازیکن دیگر از همین کشور را به خدمت بگیرد. ایوبی هم اکنون همراه آرسنال و اونای امری در تور سنگاپور به سر میبرد، اما علاقه امری به اشتن یک ویـــنگر و یک هافبک دفاعی شاید بتواند دلیل خوبی برای فروش ایوبی باشد.
ایوبی مورد توجه لازیو قرار گرفته است.لازیو باید حدود ۲۵ میلیون یورو برای خرید ایوبی هزینه کند. ایوبی زیر نظر یکی از قدرتمندترین تیم های سری‌آ قرار دارد. لازیو پیش از این یک بازیکن نیجریه‌ای دیگر به نام "اونازی" داشته است و میخواهد تا یک بازیکن دیگر از همین کشور را به خدمت بگیرد. ایوبی هم اکنون همراه آرسنال و اونای امری در تور سنگاپور به سر میبرد، اما علاقه امری به اشتن یک ویـــنگر و یک هافبک دفاعی شاید بتواند دلیل خوبی برای فروش ایوبی باشد.

ویدئوهای قهرمانی

سلام 


یه سری ویدئو از فینال جام و حذفی و جشنای بعدش داشتم که گفتم برای شما هم بذارم

منبع همشون هم Arsenal player هستش

جشن امارات - 12 مگاتوبوس رژه قهرمانی - 26 مگرختکن - 12 مگهوادارا در ومبلی - 14 مگجشن بازیکنا بعد اهدای جام تو ومبلی - 8 مگ_________________________________

اینم هواداری که صاحب کراوات ونگر شدتو ویدئوی چهارم خودتون می تونید این صحنه رو هم ببینید

خوش به حال این یارو
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 7/3/1393 | 22:27 گفت:

مرسی
بازم از این کارا بکن

Vishka در 2/3/1393 | 00:15 گفت:

تنکس علی سینا

Lotfali khan zand در 1/3/1393 | 22:14 گفت:

نقل قول : سجاد@ مخلصم
من که همین جام شما کم پیدایی


پاسخ شما : علی جان بچه ها بیحالن من کلی نظر دادم تو پستا بچه ها هیچکی حال نداشت نظرشو بگه

منم یه مدت بیحال شدم فقط میخوندم دیگه انگیزه ای واسم نمونده بود نظر بدم وقتی هیچ بازخوردی نبود

علی ارشدی در 1/3/1393 | 22:04 گفت:

فرشاد@ چرا شایعه میکنی؟ هیچ صحنه منشوری و فرامنشوری ای وجود نداره تو ویدئو ها

با خیال راحت دانلود کنید

علی ارشدی در 1/3/1393 | 22:04 گفت:

سجاد@ مخلصم
من که همین جام شما کم پیدایی

Lotfali khan zand در 1/3/1393 | 21:59 گفت:

علی ارشدی چطوری پسر؟ دلمون سیت تنگ شده برا

Enrique در 1/3/1393 | 18:33 گفت:


عاغا این ویدئوی رختکن به قول فردوسی پور صحنه های فرا منشوری زیاد داره !!!!!!!

از ویشکا ، آیدا ، افسون ، سیمونه ، ماری ، و ..... شدیدا استدعا داریم که نگاه نکنن ، چون دیدن بازیکنای سفید پوست

تیممون خصوصا روسیچکی و کوش و مرته خییییییییییییلی براشون بد آموزی داره !!!!

Enrique در 1/3/1393 | 18:17 گفت:

مرسی داش علی ...

عاااااااااااااااااااااااااااالی بودن !!!! وقتی دیدم موهای تنم سیخ شد !!!!!!!!!

وااااااااااااااااااااااااااااااای چقد باحال بووووووووووووووود !!!!!!!!!خدایا یعنی میشه یه روز همین جشنو برا قهرمانی لیگ برتر و لیگ قهرمانان بگیریم ؟؟؟ خدا کنه که بشه !!! الهی آمین...

محمد در 1/3/1393 | 17:42 گفت:

بابا دمت گرم

میلاد آرشام در 1/3/1393 | 13:45 گفت:

گرم!

میلاد آرشام در 1/3/1393 | 13:40 گفت:

دمت گردم

Keivan در 1/3/1393 | 13:06 گفت:

علی ارشدی در 1/3/1393 | 12:56 گفت:

کیوان@ درست میگی الان اصلاحش می کنم

masoud mahmudpur در 1/3/1393 | 12:35 گفت:

مرسی

hosein در 1/3/1393 | 12:23 گفت:

مر30 علي آقا دمت گررررررررررررررررررررم

علیرضا در 1/3/1393 | 12:17 گفت:

تشکر

Keivan در 1/3/1393 | 12:06 گفت:

آقا این 2 تا کلیپ یکی هستن اشتباه گذاشتی...8 مگابایتیِ نیست !

هوادارا در ومبلی - 14 مگ

http://s5.picofile.com/file/8123889792/Fans_at_the_final.flv.html

جشن بازیکنا بعد اهدای جام تو ومبلی - 8 مگ

http://s5.picofile.com/file/8123889792/Fans_at_the_final.flv.html

Keivan در 1/3/1393 | 12:00 گفت:

ممنون

احسان در 1/3/1393 | 11:45 گفت:

داشتم با خودم فکر میکردم این پسره که کراوات ونگر رو زده گردنش اگه تو ورزشگاهای ایران بود ملت خفش میکردن ..ببین بقیه چقد عادی رفتار میکنن

علی ارشدی در 1/3/1393 | 11:28 گفت:

نیما@ از تهران که خبر ندارم عکسای مشهد رو داریم جمع می کنیم تا بفرستیم داداش

نیما در 1/3/1393 | 11:27 گفت:

امروز تو سایت خود باشگاه بودم تقریبا از همه جای دنیا عکس های میتینگ و شادیشون پس از قهرمانی تو سایت بود به جز ایران حتی از کوزوو و گوا و ویتنام کانونشون عکس فرستاده بود ولی از کانون هواداری ما ...

حاکم 26 در 1/3/1393 | 11:24 گفت:

ممنون داش علی ...

علی ارشدی در 1/3/1393 | 11:18 گفت:

مهرزاد@ بله باید ببخشید این کم کاری ما رو

مهرزاد در 1/3/1393 | 11:15 گفت:

تشکر.
چه عجب مدیرها یه بار پست گذاشتن.

mehdi در 1/3/1393 | 11:13 گفت:

مرسی علی جان