ویدئوهای قهرمانی

نویسنده: علی ارشدی

وبلاگ من
نویسنده: علی ارشدی
دانشجوی حسابداری
کل بازدید: 197,943 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

ویدئوهای قهرمانی

سلام 


یه سری ویدئو از فینال جام و حذفی و جشنای بعدش داشتم که گفتم برای شما هم بذارم

منبع همشون هم Arsenal player هستش

جشن امارات - 12 مگاتوبوس رژه قهرمانی - 26 مگرختکن - 12 مگهوادارا در ومبلی - 14 مگجشن بازیکنا بعد اهدای جام تو ومبلی - 8 مگ_________________________________

اینم هواداری که صاحب کراوات ونگر شدتو ویدئوی چهارم خودتون می تونید این صحنه رو هم ببینید

خوش به حال این یارو
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 7/3/1393 | 22:27 گفت:

مرسی
بازم از این کارا بکن

Vishka در 2/3/1393 | 00:15 گفت:

تنکس علی سینا

Lotfali khan zand در 1/3/1393 | 22:14 گفت:

نقل قول : سجاد@ مخلصم
من که همین جام شما کم پیدایی


پاسخ شما : علی جان بچه ها بیحالن من کلی نظر دادم تو پستا بچه ها هیچکی حال نداشت نظرشو بگه

منم یه مدت بیحال شدم فقط میخوندم دیگه انگیزه ای واسم نمونده بود نظر بدم وقتی هیچ بازخوردی نبود

علی ارشدی در 1/3/1393 | 22:04 گفت:

فرشاد@ چرا شایعه میکنی؟ هیچ صحنه منشوری و فرامنشوری ای وجود نداره تو ویدئو ها

با خیال راحت دانلود کنید

علی ارشدی در 1/3/1393 | 22:04 گفت:

سجاد@ مخلصم
من که همین جام شما کم پیدایی

Lotfali khan zand در 1/3/1393 | 21:59 گفت:

علی ارشدی چطوری پسر؟ دلمون سیت تنگ شده برا

Enrique در 1/3/1393 | 18:33 گفت:


عاغا این ویدئوی رختکن به قول فردوسی پور صحنه های فرا منشوری زیاد داره !!!!!!!

از ویشکا ، آیدا ، افسون ، سیمونه ، ماری ، و ..... شدیدا استدعا داریم که نگاه نکنن ، چون دیدن بازیکنای سفید پوست

تیممون خصوصا روسیچکی و کوش و مرته خییییییییییییلی براشون بد آموزی داره !!!!

Enrique در 1/3/1393 | 18:17 گفت:

مرسی داش علی ...

عاااااااااااااااااااااااااااالی بودن !!!! وقتی دیدم موهای تنم سیخ شد !!!!!!!!!

وااااااااااااااااااااااااااااااای چقد باحال بووووووووووووووود !!!!!!!!!خدایا یعنی میشه یه روز همین جشنو برا قهرمانی لیگ برتر و لیگ قهرمانان بگیریم ؟؟؟ خدا کنه که بشه !!! الهی آمین...

محمد در 1/3/1393 | 17:42 گفت:

بابا دمت گرم

میلاد آرشام در 1/3/1393 | 13:45 گفت:

گرم!

میلاد آرشام در 1/3/1393 | 13:40 گفت:

دمت گردم

Keivan در 1/3/1393 | 13:06 گفت:

علی ارشدی در 1/3/1393 | 12:56 گفت:

کیوان@ درست میگی الان اصلاحش می کنم

masoud mahmudpur در 1/3/1393 | 12:35 گفت:

مرسی

hosein در 1/3/1393 | 12:23 گفت:

مر30 علي آقا دمت گررررررررررررررررررررم

علیرضا در 1/3/1393 | 12:17 گفت:

تشکر

Keivan در 1/3/1393 | 12:06 گفت:

آقا این 2 تا کلیپ یکی هستن اشتباه گذاشتی...8 مگابایتیِ نیست !

هوادارا در ومبلی - 14 مگ

http://s5.picofile.com/file/8123889792/Fans_at_the_final.flv.html

جشن بازیکنا بعد اهدای جام تو ومبلی - 8 مگ

http://s5.picofile.com/file/8123889792/Fans_at_the_final.flv.html

Keivan در 1/3/1393 | 12:00 گفت:

ممنون

احسان در 1/3/1393 | 11:45 گفت:

داشتم با خودم فکر میکردم این پسره که کراوات ونگر رو زده گردنش اگه تو ورزشگاهای ایران بود ملت خفش میکردن ..ببین بقیه چقد عادی رفتار میکنن

علی ارشدی در 1/3/1393 | 11:28 گفت:

نیما@ از تهران که خبر ندارم عکسای مشهد رو داریم جمع می کنیم تا بفرستیم داداش

نیما در 1/3/1393 | 11:27 گفت:

امروز تو سایت خود باشگاه بودم تقریبا از همه جای دنیا عکس های میتینگ و شادیشون پس از قهرمانی تو سایت بود به جز ایران حتی از کوزوو و گوا و ویتنام کانونشون عکس فرستاده بود ولی از کانون هواداری ما ...

حاکم 26 در 1/3/1393 | 11:24 گفت:

ممنون داش علی ...

علی ارشدی در 1/3/1393 | 11:18 گفت:

مهرزاد@ بله باید ببخشید این کم کاری ما رو

مهرزاد در 1/3/1393 | 11:15 گفت:

تشکر.
چه عجب مدیرها یه بار پست گذاشتن.

mehdi در 1/3/1393 | 11:13 گفت:

مرسی علی جان