اخبار جدید

نویسنده: علی ارشدی

وبلاگ من
نویسنده: علی ارشدی
دانشجوی حسابداری
کل بازدید: 199,817 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فرانس فوتبال، باشگاه مارسی فرانسه در صدد است تا ناچو مونرئال یا آلبرتو مورنو (بازیکن لیورپول) را برای تقویت پست دفاع چپ خود جذب کند، با توجه به ۳۲ ساله بودن مونرئال و اینکه قراردادش رو به اتمام است، احتمال این انتقال بیشتر وجود دارد. طبق گزارش فرانس فوتبال، باشگاه مارسی فرانسه در صدد است تا ناچو مونرئال یا آلبرتو مورنو (بازیکن لیورپول) را برای تقویت پست دفاع چپ خود جذب کند، با توجه به ۳۲ ساله بودن مونرئال و اینکه قراردادش رو به اتمام است، احتمال این انتقال بیشتر وجود دارد.
طبق گزارش مترو، آرسنال و منچستر یونایتد وضعیت آرنه مایر هافبک هرتابرلین را زیر نظر دارند، این بازیکن ۱۹ ساله جزء ترکیب ثابت هرتابرلین در بوندسلیگا شده است و به تیم زیر ۲۱ ساله‌های آلمان نیز دعوت شده است.استعدادیاب‌های دو باشگاه آرسنال و منچستر یونایتد بازی این هفته این بازیکن را در آلمان از نزدیک مشاهده کرده‌اند، پیش بینی می‌شود مایر قیمتی در حدود ۳۰ میلیون یورو داشته باشد، اسون میسلینتات مدیر نقل و انتقالات باشگاه آرسنال شخصاً علاقه شدیدی به این بازیکن دارد و از او به عنوان تونی کروس جدید یاد می‌کند. طبق گزارش مترو، آرسنال و منچستر یونایتد وضعیت آرنه مایر هافبک هرتابرلین را زیر نظر دارند، این بازیکن ۱۹ ساله جزء ترکیب ثابت هرتابرلین در بوندسلیگا شده است و به تیم زیر ۲۱ ساله‌های آلمان نیز دعوت شده است.استعدادیاب‌های دو باشگاه آرسنال و منچستر یونایتد بازی این هفته این بازیکن را در آلمان از نزدیک مشاهده کرده‌اند، پیش بینی می‌شود مایر قیمتی در حدود ۳۰ میلیون یورو داشته باشد، اسون میسلینتات مدیر نقل و انتقالات باشگاه آرسنال شخصاً علاقه شدیدی به این بازیکن دارد و از او به عنوان تونی کروس جدید یاد می‌کند.
طبق گزارش سان، اینتر میلان آماده ارائه پیشنهادی برای جذب ستاره آلمانی توپچی‌ها در تابستان است، که در ژانویه گذشته بعد از تمدید قراردادش با آرسنال موفق به جذب این بازیکن نشدند.اوزیل در صحبت‌های اخیر خود اظهار کرده بود اگر شرایط فراهم باشد ممکن است در آرسنال خود را بازنشسته بکند، اما حالا مدتی است که شایعات اختلاف بین امری و اوزیل زیاد شده است و اینکه این بازیکن به درهای خروج باشگاه نزدیک شده است، اما مسوت اوزیل این بازیکن ۳۰ ساله خودش مایل است که تا پایان فصل در آرسنال بماند، اما او در تابستان پیش رو در مورد آینده خود تصمیم‌گیری خواهد کرد.
طبق گزارش سان، اینتر میلان آماده ارائه پیشنهادی برای جذب ستاره آلمانی توپچی‌ها در تابستان است، که در ژانویه گذشته بعد از تمدید قراردادش با آرسنال موفق به جذب این بازیکن نشدند.اوزیل در صحبت‌های اخیر خود اظهار کرده بود اگر شرایط فراهم باشد ممکن است در آرسنال خود را بازنشسته بکند، اما حالا مدتی است که شایعات اختلاف بین امری و اوزیل زیاد شده است و اینکه این بازیکن به درهای خروج باشگاه نزدیک شده است، اما مسوت اوزیل این بازیکن ۳۰ ساله خودش مایل است که تا پایان فصل در آرسنال بماند، اما او در تابستان پیش رو در مورد آینده خود تصمیم‌گیری خواهد کرد.
قرعه‌کشی دور سوم جام حذفی انگلستان برگزار شد و آرسنال در دور سوم جام حذفی با برنده سولی هال و بلکپول رقابت خواهد کرد. قرعه‌کشی دور سوم جام حذفی انگلستان برگزار شد و آرسنال در دور سوم جام حذفی با برنده سولی هال و بلکپول رقابت خواهد کرد.
آرسنال اکنون در ۱۹ بازی اخیر خود بازنده نبوده است و این طولانی‌ترین روند شکست ناپذیری تیم از سال ۲۰۱۶ بوده است. آرسنال اکنون در ۱۹ بازی اخیر خود بازنده نبوده است و این طولانی‌ترین روند شکست ناپذیری تیم از سال ۲۰۱۶ بوده است.
پیر امریک اوبامیانگ و الکس ایوبی نامزد بهترین بازیکن سال آفریقا انتخاب شدند، این دو بازیکن از طرف اعضای کنفدراسیون فوتبال آفریقا، رسانه‌ها، کمیته فنی و پیشرفت و گروهی از مسئولان صاحب نظر انتخاب شدند. پیر امریک اوبامیانگ و الکس ایوبی نامزد بهترین بازیکن سال آفریقا انتخاب شدند، این دو بازیکن از طرف اعضای کنفدراسیون فوتبال آفریقا، رسانه‌ها، کمیته فنی و پیشرفت و گروهی از مسئولان صاحب نظر انتخاب شدند.
سول کمپل اسطوره‌ی آرسنال رسماً به عنوان سرمربی باشگاه مکلسفیلد تاون در لیگ دو انگلستان انتخاب شد. سول کمپل اسطوره‌ی آرسنال رسماً به عنوان سرمربی باشگاه مکلسفیلد تاون در لیگ دو انگلستان انتخاب شد.
لورن کوشیلنی پس از ۶ ماه دوران مصدومیت دیشب در دیدار تیم زیر ۲۳ سال‌های آرسنال و دربی کانتی به مدت ۴۵ دقیقه (نیمه نخست) به میدان رفت، آرسنال در این دیدار با نتیجه ۰-۵ از این تیم صدرنشین جدول شکست خورد.
لورن کوشیلنی پس از ۶ ماه دوران مصدومیت دیشب در دیدار تیم زیر ۲۳ سال‌های آرسنال و دربی کانتی به مدت ۴۵ دقیقه (نیمه نخست) به میدان رفت، آرسنال در این دیدار با نتیجه ۰-۵ از این تیم صدرنشین جدول شکست خورد.
 پیر امریک اوبامیانگ در ۱٦ بازی لیگ برتری آرسنال که در روز یکشنبه انجام شده است، ۱۴ گل بثمر رسانده است که تقریبا ۷۸ درصد تمام گلهای او برای آرسنال در لیگ را شامل می شود. پیر امریک اوبامیانگ در ۱٦ بازی لیگ برتری آرسنال که در روز یکشنبه انجام شده است، ۱۴ گل بثمر رسانده است که تقریبا ۷۸ درصد تمام گلهای او برای آرسنال در لیگ را شامل می شود.
گل اوبامیانگ به بورنموث، هزار و هشتصدمین گل آرسنال در تاریخ لیگ برتر بود، تنها تیم منچستر یونایتد با ۱۹۴۴ گل در لیگ، بیشتر از آرسنال گل زده است. گل اوبامیانگ به بورنموث، هزار و هشتصدمین گل آرسنال در تاریخ لیگ برتر بود، تنها تیم منچستر یونایتد با ۱۹۴۴ گل در لیگ، بیشتر از آرسنال گل زده است.

اخبار جدید

چند خبر جدید


سلام
خبر اول این که تئو گفته از بازی کردن کنار رابین لذت میبره نقل قول بعضی حرفای تئو:
ما واقعا دوست داریم با هم بازی کنیم
در طول سال های گذشته من مصدومیت های خودم رو داشتم و رابین مال خودشو پس فرصت زیادی نداشتیم که کنار هم بازی کنیم اما امسال میتونید نشانه های اینو ببینید که ما به خوبی میدونیم که اون یکی دیگه به کجای زمین میره (راحت هم رو پیدا میکنیم)
و البته این که کل تیم داره رشد میکنه
اما خبر بعدی این که داور بازی آرسنال فولام مایک دین هست که داور سرشناسیه
خبر بعدی هم که البته خیلی جدید نیست برد تاتنهامه که قابل پیش بینی بود و حالا تاتنهام با 11 بازی(یک بازی کمتر از بقیه) و 25 امتیاز بالتر از آرسنال و چلسی در رتبه سوم قرار گرفته هر چند که به نظر من این جایگاه دوام نداره و باز هم در آخر فصل این آرسنال هست که بالاتر از تاتنهام قرار میگیره
سوال اینجاست ترتیب تیم های لندنی در جدول آخر فصل چیه؟ یعنی کدوم یکی بالاتر از بقیه قرار میگیره کی دوم و کی سوم میشه بین 3 تیم لندنی منظورمه)
نظر من اینه : آرسنال چلسی تاتنهام
نظر شما چیه؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

عليرضاپارسا فرد در 1/9/1390 | 20:05 گفت:

تو فوتبال هيچي معلوم نيست ولي من حدث ميزنم من سيتي قهرمان بعدش شانچستر بعدش ارسنال بعدش تاتنهام بعد ليور پول بع چلسي

aso در 1/9/1390 | 19:19 گفت:

به نظرم من که اگه بواس تو چلسی بمونه اینجوری میشه :
آرسنال - تاتنهام - چلسی

توپچی جنوب در 1/9/1390 | 18:01 گفت:

رضا جون بهت تبریک میگم امیدوارم همسرت هم ارسنالی باشه اصلا بزارش جزو شرایط ازدواجت ها ها ها شوخی کرم ایشالله خوشبخت بشین.

hamidtopchi در 1/9/1390 | 17:16 گفت:

ویلاس بواس کم تجربه است آنجلوتی با اون همه تجربش تو لیگ برتر غرق شد!!

hamed در 1/9/1390 | 16:35 گفت:

آرسنال - چلسی - تاتنهام.......

saeed در 1/9/1390 | 16:25 گفت:

آرنال باید زمستون تیمو قوی کنه

saeed در 1/9/1390 | 16:23 گفت:

به نظر من چلس تیمی نیست که بتونه خودش رو جمع کنه و حال و روزش از این بد تر هم میشه ولی تاتنهام مربی بزرگی داره و مطمئنم افت نمیکنه اگه آرسنال امسال دوباره خدای نکرده افت کنه تاتنهام فاصله رو زیاد میکنه

hamidtopchi در 1/9/1390 | 16:22 گفت:

آرسنال-تاتنهام-چلسی!شاید نه اصلا نمیدونم!
آرسنال همیشه آخرای فصل کم میاره برعکس چلسی و تاتنهام!ولی امیدوارم و باید صبر داشته باشیم!


آقا رضا مبارکه ایشالله خوشبخت بشین!!
بچه ها به آقا رضا تبریک بگید!:))

علی ارشدی در 1/9/1390 | 16:10 گفت:

چی گفتم! رضا جام؟ منظورم رضا جان بود شرمنده

علی ارشدی در 1/9/1390 | 16:09 گفت:

رضا جام مبارکه انشاالله که خوشبخت مشین با هم دیگه از راه دور میبوسمت شما هم از راه دور شیرینی یادت نشه :))

علی ارشدی در 1/9/1390 | 16:08 گفت:

حامد کجایی؟ جورو مصاحبه کرده برو خبرشو لایک بزن !!!!!!!!

رضاشاماخ چوک بندر در 1/9/1390 | 16:07 گفت:

بچه هاامشب عقدمه برام دعاکنید.21سالمه نمیدونم زوده یانه.عاشق همتونم.بهم ایمیل بدین[email protected]

sam baygan در 1/9/1390 | 15:32 گفت:

تو این چن ساله این اولین ساله این همه ازخودگذشتگی و فداکاری تو تیمه.بازیکنای این نسلم ظاهرا نسبت به چن سال قبل با غیرت ترن.(مصاحبه و بازیای رابین و سانگ و ویلشر و ولکات و ژسنی که ادمو دلگرم میکنه کجا،فلامینی و کلیچی و هلب و سسک کجا!
ترتیبشم به نظر من:چلسی،آرسنال،تاتنهام.

رضاشاماخ چوک بندر در 1/9/1390 | 15:25 گفت:

بچه هالیساندرولوپربازیکن لیون چطوره؟

حسین عسگریان در 1/9/1390 | 15:23 گفت:

ارسنال چلسی تاتنهام

سید امین هاشمی در 1/9/1390 | 14:43 گفت:

علی عزیز ممنون.آرسنال-تاتنهام -چلسی

توپچی جنوب در 1/9/1390 | 14:18 گفت:

اره دیشب بازی تاتنهام رو شبکه های اسکای اسپورت1و canal+sportو نوا اسپرت1 هم پخش میکرد منم دیدم دقیقه 80 وتاتنهام 2بر 0 پیشه تی وی رو خاموش کردم!!!!!!!!!!!!!!

اما ترتیب قرار گرفتن تیم های لندنی ارسنال -چلسی -تاتنهام -ساندرلند -فولام
شک نکنید همینجوری میشه

حمید فرازی در 1/9/1390 | 14:16 گفت:

چلسی آرسنال تاتنهام

sepehr najafian در 1/9/1390 | 14:06 گفت:

تاتنهام بالاتر از چلسی قرار میگیره.

علی ارشدی در 1/9/1390 | 14:00 گفت:

میدونم فولام ساندر لند وست هام و... ولی آرسنال چلسی و تاتنهام تیمای مهم لندن هستن

رضاشاماخ چوک بندر در 1/9/1390 | 13:42 گفت:

آقاشهرام.دیشب دانگلم اسکای اسپورت 1و2وسوپرکالچوواسکای اسپورت24واسپورت activ1و2و3روبازکرد.ون بازی تاتنهام واستون ویلارونیه اول ازکانال canal+sportدیدم ونیمه دوم ازاسکای اسپورت1

رضاشاماخ چوک بندر در 1/9/1390 | 13:38 گفت:

ماقهرمانیم اینومطمئنم منچسترسیتی بحرانش نزدیکه .آرسنال چلسی تاتنهام.تازه فولام وساندرلندهم لندنی هستن

امین در 1/9/1390 | 13:26 گفت:

تاتنهام-آرسنال-چلسی