اخبار جدید

نویسنده: علی ارشدی

وبلاگ من
نویسنده: علی ارشدی
دانشجوی حسابداری
کل بازدید: 198,055 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد. تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد.
لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب
طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند. طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند.
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.

اخبار جدید

چند خبر جدید


سلام
خبر اول این که تئو گفته از بازی کردن کنار رابین لذت میبره نقل قول بعضی حرفای تئو:
ما واقعا دوست داریم با هم بازی کنیم
در طول سال های گذشته من مصدومیت های خودم رو داشتم و رابین مال خودشو پس فرصت زیادی نداشتیم که کنار هم بازی کنیم اما امسال میتونید نشانه های اینو ببینید که ما به خوبی میدونیم که اون یکی دیگه به کجای زمین میره (راحت هم رو پیدا میکنیم)
و البته این که کل تیم داره رشد میکنه
اما خبر بعدی این که داور بازی آرسنال فولام مایک دین هست که داور سرشناسیه
خبر بعدی هم که البته خیلی جدید نیست برد تاتنهامه که قابل پیش بینی بود و حالا تاتنهام با 11 بازی(یک بازی کمتر از بقیه) و 25 امتیاز بالتر از آرسنال و چلسی در رتبه سوم قرار گرفته هر چند که به نظر من این جایگاه دوام نداره و باز هم در آخر فصل این آرسنال هست که بالاتر از تاتنهام قرار میگیره
سوال اینجاست ترتیب تیم های لندنی در جدول آخر فصل چیه؟ یعنی کدوم یکی بالاتر از بقیه قرار میگیره کی دوم و کی سوم میشه بین 3 تیم لندنی منظورمه)
نظر من اینه : آرسنال چلسی تاتنهام
نظر شما چیه؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

عليرضاپارسا فرد در 1/9/1390 | 20:05 گفت:

تو فوتبال هيچي معلوم نيست ولي من حدث ميزنم من سيتي قهرمان بعدش شانچستر بعدش ارسنال بعدش تاتنهام بعد ليور پول بع چلسي

aso در 1/9/1390 | 19:19 گفت:

به نظرم من که اگه بواس تو چلسی بمونه اینجوری میشه :
آرسنال - تاتنهام - چلسی

توپچی جنوب در 1/9/1390 | 18:01 گفت:

رضا جون بهت تبریک میگم امیدوارم همسرت هم ارسنالی باشه اصلا بزارش جزو شرایط ازدواجت ها ها ها شوخی کرم ایشالله خوشبخت بشین.

hamidtopchi در 1/9/1390 | 17:16 گفت:

ویلاس بواس کم تجربه است آنجلوتی با اون همه تجربش تو لیگ برتر غرق شد!!

hamed در 1/9/1390 | 16:35 گفت:

آرسنال - چلسی - تاتنهام.......

saeed در 1/9/1390 | 16:25 گفت:

آرنال باید زمستون تیمو قوی کنه

saeed در 1/9/1390 | 16:23 گفت:

به نظر من چلس تیمی نیست که بتونه خودش رو جمع کنه و حال و روزش از این بد تر هم میشه ولی تاتنهام مربی بزرگی داره و مطمئنم افت نمیکنه اگه آرسنال امسال دوباره خدای نکرده افت کنه تاتنهام فاصله رو زیاد میکنه

hamidtopchi در 1/9/1390 | 16:22 گفت:

آرسنال-تاتنهام-چلسی!شاید نه اصلا نمیدونم!
آرسنال همیشه آخرای فصل کم میاره برعکس چلسی و تاتنهام!ولی امیدوارم و باید صبر داشته باشیم!


آقا رضا مبارکه ایشالله خوشبخت بشین!!
بچه ها به آقا رضا تبریک بگید!:))

علی ارشدی در 1/9/1390 | 16:10 گفت:

چی گفتم! رضا جام؟ منظورم رضا جان بود شرمنده

علی ارشدی در 1/9/1390 | 16:09 گفت:

رضا جام مبارکه انشاالله که خوشبخت مشین با هم دیگه از راه دور میبوسمت شما هم از راه دور شیرینی یادت نشه :))

علی ارشدی در 1/9/1390 | 16:08 گفت:

حامد کجایی؟ جورو مصاحبه کرده برو خبرشو لایک بزن !!!!!!!!

رضاشاماخ چوک بندر در 1/9/1390 | 16:07 گفت:

بچه هاامشب عقدمه برام دعاکنید.21سالمه نمیدونم زوده یانه.عاشق همتونم.بهم ایمیل بدین[email protected]

sam baygan در 1/9/1390 | 15:32 گفت:

تو این چن ساله این اولین ساله این همه ازخودگذشتگی و فداکاری تو تیمه.بازیکنای این نسلم ظاهرا نسبت به چن سال قبل با غیرت ترن.(مصاحبه و بازیای رابین و سانگ و ویلشر و ولکات و ژسنی که ادمو دلگرم میکنه کجا،فلامینی و کلیچی و هلب و سسک کجا!
ترتیبشم به نظر من:چلسی،آرسنال،تاتنهام.

رضاشاماخ چوک بندر در 1/9/1390 | 15:25 گفت:

بچه هالیساندرولوپربازیکن لیون چطوره؟

حسین عسگریان در 1/9/1390 | 15:23 گفت:

ارسنال چلسی تاتنهام

سید امین هاشمی در 1/9/1390 | 14:43 گفت:

علی عزیز ممنون.آرسنال-تاتنهام -چلسی

توپچی جنوب در 1/9/1390 | 14:18 گفت:

اره دیشب بازی تاتنهام رو شبکه های اسکای اسپورت1و canal+sportو نوا اسپرت1 هم پخش میکرد منم دیدم دقیقه 80 وتاتنهام 2بر 0 پیشه تی وی رو خاموش کردم!!!!!!!!!!!!!!

اما ترتیب قرار گرفتن تیم های لندنی ارسنال -چلسی -تاتنهام -ساندرلند -فولام
شک نکنید همینجوری میشه

حمید فرازی در 1/9/1390 | 14:16 گفت:

چلسی آرسنال تاتنهام

sepehr najafian در 1/9/1390 | 14:06 گفت:

تاتنهام بالاتر از چلسی قرار میگیره.

علی ارشدی در 1/9/1390 | 14:00 گفت:

میدونم فولام ساندر لند وست هام و... ولی آرسنال چلسی و تاتنهام تیمای مهم لندن هستن

رضاشاماخ چوک بندر در 1/9/1390 | 13:42 گفت:

آقاشهرام.دیشب دانگلم اسکای اسپورت 1و2وسوپرکالچوواسکای اسپورت24واسپورت activ1و2و3روبازکرد.ون بازی تاتنهام واستون ویلارونیه اول ازکانال canal+sportدیدم ونیمه دوم ازاسکای اسپورت1

رضاشاماخ چوک بندر در 1/9/1390 | 13:38 گفت:

ماقهرمانیم اینومطمئنم منچسترسیتی بحرانش نزدیکه .آرسنال چلسی تاتنهام.تازه فولام وساندرلندهم لندنی هستن

امین در 1/9/1390 | 13:26 گفت:

تاتنهام-آرسنال-چلسی