اخبار جدید

نویسنده: علی ارشدی

وبلاگ من
نویسنده: علی ارشدی
دانشجوی حسابداری
کل بازدید: 210,018 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

اخبار جدید

چند خبر جدید


سلام
خبر اول این که تئو گفته از بازی کردن کنار رابین لذت میبره نقل قول بعضی حرفای تئو:
ما واقعا دوست داریم با هم بازی کنیم
در طول سال های گذشته من مصدومیت های خودم رو داشتم و رابین مال خودشو پس فرصت زیادی نداشتیم که کنار هم بازی کنیم اما امسال میتونید نشانه های اینو ببینید که ما به خوبی میدونیم که اون یکی دیگه به کجای زمین میره (راحت هم رو پیدا میکنیم)
و البته این که کل تیم داره رشد میکنه
اما خبر بعدی این که داور بازی آرسنال فولام مایک دین هست که داور سرشناسیه
خبر بعدی هم که البته خیلی جدید نیست برد تاتنهامه که قابل پیش بینی بود و حالا تاتنهام با 11 بازی(یک بازی کمتر از بقیه) و 25 امتیاز بالتر از آرسنال و چلسی در رتبه سوم قرار گرفته هر چند که به نظر من این جایگاه دوام نداره و باز هم در آخر فصل این آرسنال هست که بالاتر از تاتنهام قرار میگیره
سوال اینجاست ترتیب تیم های لندنی در جدول آخر فصل چیه؟ یعنی کدوم یکی بالاتر از بقیه قرار میگیره کی دوم و کی سوم میشه بین 3 تیم لندنی منظورمه)
نظر من اینه : آرسنال چلسی تاتنهام
نظر شما چیه؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

عليرضاپارسا فرد در 1/9/1390 | 20:05 گفت:

تو فوتبال هيچي معلوم نيست ولي من حدث ميزنم من سيتي قهرمان بعدش شانچستر بعدش ارسنال بعدش تاتنهام بعد ليور پول بع چلسي

aso در 1/9/1390 | 19:19 گفت:

به نظرم من که اگه بواس تو چلسی بمونه اینجوری میشه :
آرسنال - تاتنهام - چلسی

توپچی جنوب در 1/9/1390 | 18:01 گفت:

رضا جون بهت تبریک میگم امیدوارم همسرت هم ارسنالی باشه اصلا بزارش جزو شرایط ازدواجت ها ها ها شوخی کرم ایشالله خوشبخت بشین.

hamidtopchi در 1/9/1390 | 17:16 گفت:

ویلاس بواس کم تجربه است آنجلوتی با اون همه تجربش تو لیگ برتر غرق شد!!

hamed در 1/9/1390 | 16:35 گفت:

آرسنال - چلسی - تاتنهام.......

saeed در 1/9/1390 | 16:25 گفت:

آرنال باید زمستون تیمو قوی کنه

saeed در 1/9/1390 | 16:23 گفت:

به نظر من چلس تیمی نیست که بتونه خودش رو جمع کنه و حال و روزش از این بد تر هم میشه ولی تاتنهام مربی بزرگی داره و مطمئنم افت نمیکنه اگه آرسنال امسال دوباره خدای نکرده افت کنه تاتنهام فاصله رو زیاد میکنه

hamidtopchi در 1/9/1390 | 16:22 گفت:

آرسنال-تاتنهام-چلسی!شاید نه اصلا نمیدونم!
آرسنال همیشه آخرای فصل کم میاره برعکس چلسی و تاتنهام!ولی امیدوارم و باید صبر داشته باشیم!


آقا رضا مبارکه ایشالله خوشبخت بشین!!
بچه ها به آقا رضا تبریک بگید!:))

علی ارشدی در 1/9/1390 | 16:10 گفت:

چی گفتم! رضا جام؟ منظورم رضا جان بود شرمنده

علی ارشدی در 1/9/1390 | 16:09 گفت:

رضا جام مبارکه انشاالله که خوشبخت مشین با هم دیگه از راه دور میبوسمت شما هم از راه دور شیرینی یادت نشه :))

علی ارشدی در 1/9/1390 | 16:08 گفت:

حامد کجایی؟ جورو مصاحبه کرده برو خبرشو لایک بزن !!!!!!!!

رضاشاماخ چوک بندر در 1/9/1390 | 16:07 گفت:

بچه هاامشب عقدمه برام دعاکنید.21سالمه نمیدونم زوده یانه.عاشق همتونم.بهم ایمیل بدین[email protected]

sam baygan در 1/9/1390 | 15:32 گفت:

تو این چن ساله این اولین ساله این همه ازخودگذشتگی و فداکاری تو تیمه.بازیکنای این نسلم ظاهرا نسبت به چن سال قبل با غیرت ترن.(مصاحبه و بازیای رابین و سانگ و ویلشر و ولکات و ژسنی که ادمو دلگرم میکنه کجا،فلامینی و کلیچی و هلب و سسک کجا!
ترتیبشم به نظر من:چلسی،آرسنال،تاتنهام.

رضاشاماخ چوک بندر در 1/9/1390 | 15:25 گفت:

بچه هالیساندرولوپربازیکن لیون چطوره؟

حسین عسگریان در 1/9/1390 | 15:23 گفت:

ارسنال چلسی تاتنهام

سید امین هاشمی در 1/9/1390 | 14:43 گفت:

علی عزیز ممنون.آرسنال-تاتنهام -چلسی

توپچی جنوب در 1/9/1390 | 14:18 گفت:

اره دیشب بازی تاتنهام رو شبکه های اسکای اسپورت1و canal+sportو نوا اسپرت1 هم پخش میکرد منم دیدم دقیقه 80 وتاتنهام 2بر 0 پیشه تی وی رو خاموش کردم!!!!!!!!!!!!!!

اما ترتیب قرار گرفتن تیم های لندنی ارسنال -چلسی -تاتنهام -ساندرلند -فولام
شک نکنید همینجوری میشه

حمید فرازی در 1/9/1390 | 14:16 گفت:

چلسی آرسنال تاتنهام

sepehr najafian در 1/9/1390 | 14:06 گفت:

تاتنهام بالاتر از چلسی قرار میگیره.

علی ارشدی در 1/9/1390 | 14:00 گفت:

میدونم فولام ساندر لند وست هام و... ولی آرسنال چلسی و تاتنهام تیمای مهم لندن هستن

رضاشاماخ چوک بندر در 1/9/1390 | 13:42 گفت:

آقاشهرام.دیشب دانگلم اسکای اسپورت 1و2وسوپرکالچوواسکای اسپورت24واسپورت activ1و2و3روبازکرد.ون بازی تاتنهام واستون ویلارونیه اول ازکانال canal+sportدیدم ونیمه دوم ازاسکای اسپورت1

رضاشاماخ چوک بندر در 1/9/1390 | 13:38 گفت:

ماقهرمانیم اینومطمئنم منچسترسیتی بحرانش نزدیکه .آرسنال چلسی تاتنهام.تازه فولام وساندرلندهم لندنی هستن

امین در 1/9/1390 | 13:26 گفت:

تاتنهام-آرسنال-چلسی