کالو برای مذاکرات نهایی در لندن ؟؟؟

نویسنده: علی شهروز

وبلاگ من
نویسنده: علی شهروز
.
کل بازدید: 18,851 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .
اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند
هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش . هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش .

کالو برای مذاکرات نهایی در لندن ؟؟؟

به نظر میرسه که از شایعه عادی جدی تر باشه!


سایت فوتبال تاک امروز یه خبری منتشر کرد که توش گفته بود سولومون کالو ( سلیمون ) برای مذاکرات نهایی با مسیولان آرسنال از کمپ ساحل عاج که توی گابن برای جام ملت های آفریقا برگزار می شه با یه پرواز به لندن اومده. این خبر رو هنوز هیچ سایت معتبری تایید نکرده ولی بلاگ نویس ها خیلی زیاد این موضوع رو روی بلاگشون گذاشتن. توی توییتر هم با فرکانس بالایی بین طرفدارا  و خبرگزاری های کوچیک این رو نقل کردن. 

اصولا رسانه های انگلیسی چاخان زیاد می گن ولی هروقت یه خبر یهو با یه فرکانس بالایی روی صفحه ی سایتای مختلف گذاشته می شه یه خبرایی هست. مخصوصا که آرسن هم قبلا یه ابراز علاقه کرده بوده به اون و یه بار هم بهش پیشنهاد داده.

نکته منفی این ترانسفر درخواست بالای حقوق کالو هست که به حدود 90هزار پوند می رسه و آرسن هم که اصن از این شوخیا با احدالناسی نداره!

آها، راستی دیلی میل هم این خبر رو تلویحا تایید کرده! اصولا من فک میکنم قضیه جدیه!

kalou & arsenal
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی شهروز در 20/10/1390 | 09:41 گفت:

کلا جو سایت یه کم بد شده، حتی یه وختایی بیشتر از یه ذره به چشم میاد

امین در 20/10/1390 | 08:08 گفت:

hamidtoopchi

بار آخرت باشه با من این جور حرف میزنی
بی جنبه 7 جد آبادته

علی ارشدی در 20/10/1390 | 00:55 گفت:

ضمنا امین این طرز حرف زدن مال چاله میدونه نه اینجا

توپچی جنوب در 19/10/1390 | 23:02 گفت:

بچها لینک بازی ارسنال رو میدین تا از اینترنت بازی رو ببینم اخه چند تا گاو اینجا نشستن که بهشون میگن مهمون و میخوان برنامه نود رو ببینن!!!!!!!!!!!!!

خواهش میکنم یکی لینک بازی ارسنال رو بدین اخه میخوام دوباره بازی تی تی هانری رو ببینم.........

شاهین فدوی در 19/10/1390 | 22:52 گفت:

کالو اه اه ما خودمون یه سری بازیکن جووون داریم بهشون بازی بدیم نیازی به خرید نداریم
کالو بره پرسپولیس پیش نصرتی

رضا عالم در 19/10/1390 | 22:48 گفت:

شوخی نکنین بابا،
به نظرم این خبر خیلی احمقانه هست، آخه:

1-دستمزدش باید خیلی باشه که آرسنال قبول نمی کنه !
2-از همه ی مهاجمین حال حاضر آرسنال گل نزن تره !!! (حتی از شاماک شاسکول)
3-چلسی حاضر نمیشه تو این کمبود هافبک هجومی که داره بفروشه تش ...
4-چون تو باشگاه های اروپا بازی کرده، نمی تونه اونجا به تیم کمک کنه
5- مهمتر از همه اینکه تو این برهه ی زمانی که آرسنال می خواد جای شاماک و جروینهو را پر کنه، کالو هم نیست !!!

من اگه ونگر این خریت را بکنه، اصلا میرم طرفدار تاتنهام میشم !!!

♥Arsenal♥ در 19/10/1390 | 22:40 گفت:

امین:اححح ریدم تو این تیم کثافتا به گه کشیدنش آخه کالو هم شد بازیکن پدر سگاااا
زشته زشته هی میگی اینارو بعد..........................................................
واقعا متاسفم به خاطر اینکه اینجا میشه به راحتی به هرکی بخوای توهین کنی!!!
ما که خدارو شکر نفهمیدیم که با کی هستی با آرسنال با چلسی یا صاحب پست یا بچها یا انجمن!!!!
وای بر تو که هنر فحش دادن هم بلد نیستی!!!!
آدم جوری حرف میزنه که یه وقت به خودش بر نخوره!!!این جور حرف زدن بدترین توهین به انجمن یا هرکسیه که کامنت 100% بی خاصیت تورو میخونه!!!ایکاش حرفی که در میاد از دهن چه بی ادبی باشه یا با ادبی و شوخی و هرچی باشه اقلا هدف داشته باشه!!!!
آههه......................................
آرسنال ببین چیکار کردی؟مقصر تویی؟تو..................
افراد بی جنبه دور وبرتن و ازت حمایت میکنن و با این کاراشون زیباییات رو دارن از بین میبرن............

♥Arsenal♥ در 19/10/1390 | 22:30 گفت:

چیه بابا سلیمون کلو:)
اصلا دوست ندارم بیاد
از چلسی فقط دوست دارم داوید لویز یا لمپارد یا اسین و اشلی کول و بوسینگوا لیاد آرسنال نه کس دیگه:)

حمید پیرنیا در 19/10/1390 | 21:43 گفت:

یعنی اگه بیاد به جمعه شاماخ و جورو و اسکیلاچی اضافه میشه و باید حالا حالاها دنبال مشتری بگردیم آبشون کنیم

حمید فرازی در 19/10/1390 | 21:38 گفت:

منم این خبرو شنیدم ولی امروز صبح خبرنگار بی بی سی که با آرسنال رابطه خیلی نزدیکی داره این خبرو تکذیب کرد و گفت به شایعات دیلی میل توجه نکنید و بواس هم تاکید کرده که کالو جایی نمیره

hesam در 19/10/1390 | 21:22 گفت:

ونگر ميفهمه چيکار ميکنه,قطعن هم از من و تمام افراد کانون بيشتر بارشه!

T.Vermaelen در 19/10/1390 | 21:02 گفت:

قرضی بیاد خوبه ولا غیر

mostafaa در 19/10/1390 | 20:24 گفت:

چرا جهت گیری منفی می کنید؟چون تو چلسی نیمکت نشینه بده؟تورس هم الان تو چلسی نیمکت نشینه.لمپارد هم نیمکت نشینه. اتفاقا از ولکات و جروینهو گلزن تره.سبک بازیش به آرسنال می خوره.مفت مفت هم نیست. دستمزد هفتگیش بالاست.

mostafa در 19/10/1390 | 20:20 گفت:

مفته نمیفهمی مفت مفتم که واسه ارسنال همیشه بهترین گزینه ست

mostafa در 19/10/1390 | 20:20 گفت:

مفته نمیفهمی مفت مفتم که واسه ارسنال همیشه بهترین گزینه ست

masoud mahmudpur در 19/10/1390 | 19:58 گفت:

بازیکنبهتر از کالو نبود؟این کدوم چفت چولیه دیگه؟شاماخ که خیلی از این بهتره!

mohsen abbasi در 19/10/1390 | 19:52 گفت:

ونگر قبل از بازیاش راجه به خیلیا صحبت کرده
modrich , david silva , joe hart ,وووووووو

مجید در 19/10/1390 | 19:39 گفت:

بابا هی ارزون باشه مهم نیست که کی باشه

mostafaa در 19/10/1390 | 19:25 گفت:

بازیکن خوبیه به نظر من . هر چی باشه از آرشاوین و پارک و شاماخ بهتره.ونگر الکی رو بازیکین دست نمی ذاره

mostafaa در 19/10/1390 | 19:25 گفت:

امین درست صحبت کن اینجا گاراج نیست هرچی از دهنت در اومد بگی.

محمودرضا معینی در 19/10/1390 | 19:24 گفت:

ما بازیکن برا کسایی که رفتن جام ملتها می خایم یهو این میاد وسط!این به نظر شایعه میاد مث قضیه هازلرد تو تابستون تو اکثر وبلاگها زدن تو روز آخر هازارد به لندن پرواز کرد اما خبری نشد!خدا کنه که شایعه باشه فک کنم یکی مث پارک باشه!

علی ارشدی در 19/10/1390 | 19:24 گفت:

راستی سلام علی شهروز
خیلی کم پیدایی دادا

علی ارشدی در 19/10/1390 | 19:23 گفت:

کالو؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اینجا آرسناله ها!!! کالو کدوم خریه؟

فرهاد در 19/10/1390 | 19:23 گفت:

تا ونگر مربی آرسناله از خرید خوب خبری نیست از خرید های امسالشم فقط سانتوس و جروینیو خوب بودن واقعا متاسفم ننگ بر ونگر

امین در 19/10/1390 | 19:18 گفت:

اححح ریدم تو این تیم کثافتا به گه کشیدنش آخه کالو هم شد بازیکن پدر سگاااا

فرهاد در 19/10/1390 | 19:15 گفت:

بابا کالو دیگه کیه نخواستیم بابا نخواستیم

محتشم تمیزی در 19/10/1390 | 19:13 گفت:

اگه بیاد بد نیست به درد میخوره

mostafa در 19/10/1390 | 19:13 گفت:

بازیکن ازاده خوبیش فقط همینه که میتونیم پاش زیاد پول ندیم