پیراهن فصل 2012-2013

نویسنده: علی شهروز

وبلاگ من
نویسنده: علی شهروز
.
کل بازدید: 17,810 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

پیراهن فصل 2012-2013

عکس این پیراهن توی توییتر منتشر شده . . .


هرسال معمولا تعدادی عکس (دو سه تا) منتشر می شه که گفته میشه که این پیراهن ، پیراهن فصل بعد آرسنال هست و معمولا حتما یکی از این ها درست هستن. حداقل توی 3 فصل اخیر این تصاویر لو رفته یکیشون به پیراهن فصل بعد آرسنال تبدیل شده

این هم عکس پیرهن فصل آینده . . .اینم لینکش اگه مث من هیچوقت نمیتونین عکسارو ببینین

http://www.arsenalinsider.com/wp-content/uploads/2012/01/newawaykit.png
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محتشم تمیزی در 5/11/1390 | 11:14 گفت:

این چیه
لباسایی که آدیداس میزنه خیلی باحال تره

Poorya در 5/11/1390 | 00:26 گفت:

لباس پارسال خیلی‌ خوشکلتر بود....مالِ امسال هم بد نیس ولی‌ خدایی طرحهای نایک باحال نیست...طرحها کاپا رو نگا خدایی خیلی‌ باحاله...لباس رم،وردربرمن و....همیشه شاخه!

احسان در 5/11/1390 | 00:17 گفت:

معمولیه در حد ارسنال نیست

HAMED toopchi در 4/11/1390 | 23:52 گفت:

اين كه شبيه منچستر سيتيه!

محمد اصغری در 4/11/1390 | 23:44 گفت:

خیلی جالب نیست
امیدوارم این نباشه

حمید فرازی در 4/11/1390 | 23:09 گفت:

مثل تی شرت میمونه.امیدوارم این نباشه

♥Arsenal♥ در 4/11/1390 | 22:36 گفت:

لباس زدمون بازی با بارسا عالییییی بود عالی!!!
لباس یکمون هم آره خوب بود بازی با بارسا!!!
(منظورم پارساله)

♥Arsenal♥ در 4/11/1390 | 22:34 گفت:

طرحش قدیمیه؟؟؟اگه برا لباس اول که حتما هست افتضاحه

حمیدرضا در 4/11/1390 | 22:06 گفت:

برای پیرن دوم خوبه ولی پیرن اول باید قرمز باشه. اونم قرمز آتشین

فرهاد در 4/11/1390 | 22:00 گفت:

واسه پیراهن دوم خوبه.......ولی هیچی اون پیراهن زرده پنچ شش سال قبل نمیشه

Hossein Y در 4/11/1390 | 21:48 گفت:

يعني طراح حاي لباس آرستال خيلي اسكلن

شایان در 4/11/1390 | 20:12 گفت:

امیدوارم این لباس دوم آرسنال بدون ونگر باشه

sepehr najafian در 4/11/1390 | 20:05 گفت:

افتضاحه

علیرضا در 4/11/1390 | 19:57 گفت:

خیلی طرحش چرت بود..............

مصطفي اكرامي در 4/11/1390 | 19:46 گفت:

من از این خوشم نیومد

پیراهن دوم امسال قشنگه

davood در 4/11/1390 | 19:39 گفت:

پیراهن دوم امسال بنظرم قشنگه ولی پیراهن های زرد چند سال پیش جالب تر بودن مخصوصا یکی که دقیق یادم نیست فصل 2007 یا 2006 بود
اینم بد نیست ولی خیلی هم قشنگ نیست تقریبا شبیه پیراهن دوم امسال منچستره فقط رنگش فرق داره

علی ارشدی در 4/11/1390 | 19:38 گفت:

خیلی طرح بی خودیه :(

محسن آزاده در 4/11/1390 | 19:32 گفت:

به نظر من پیرهن های دوم این فصلمون خیلی از از این قشنگ تره !

رضاشاماخ چوک بندر در 4/11/1390 | 19:23 گفت:

پیراهن امسال واقعاافتضاح بودپیراهن پارسال عالی بودهم1و2

علی شهروز در 4/11/1390 | 18:56 گفت:

من به نوبه خودم اون پیرنای آبی و زرد 8-9 سال پیش رو ترجیح میدم