احتمالا امروز یک بازیکن میگیریم . . .

نویسنده: علی شهروز

وبلاگ من
نویسنده: علی شهروز
.
کل بازدید: 17,809 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

احتمالا امروز یک بازیکن میگیریم . . .

این بازیکن دوباره یکی برای " آینده " هست


گزارش ها و سایت های زیادی امروز خبری رو روی خروجی شون گذاشتن که میگفت آرسنال تقریبا کارش رو با توماس آیسفیلد ستاره 19 ساله دورتموند تموم کرده و قراره که امروز اون با دادن تست پزشکی به آرسنال بیاد

با توجه به  اینکه امسال سال آخر قرارداد اون با دورتموند هست و آرسنال میتونه طبق معمول با مبلغ خیلی کمی اون رو به امارات بیاره. حتی بعضی از نشریه های آلمانی از جمله رور ناخریشتن خبر دادن که ایجنت این بازیکن که اسمش هم رضا فاضلی (!!) هست به توافق نهایی با آرسنال رسیده.

نمیدونم یه بازیکن که خیلی کم توی دورتموند بهش بازی رسیده به درد آرسنال میخوره یا نه، هر چند که توی پستش بازیکنایی مثل گوتزه و کاگاوا بازی می کنن.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حمید فرازی در 11/11/1390 | 18:56 گفت:

سروش عزیز مشکل اینه که بازیکن خریدن فقط به قیمت اون بازیکن نیست.البته قبلا یه کم در این مورد توضیح دادم و اگه بخوام بیشتر توضیح بدم طولانی میشه.اگه مایلید تا یه پست جدا بذاریم و در این مورد بحث و تبادل نظر کنیم

سروش در 11/11/1390 | 14:57 گفت:

آقا تا این تیم , تیم بشه فکر کنم آرسن ونگر مرده باشه.آخه تا کی جوون میگیری.نخر داداش من ! نخر !
پولاتو جمع کن یک بازیکن خوب بخر . باز فصل دیگه میگی بازیکن خوب با این پولی که ما داریم نیست .
بسه دیگه.این سیاستت دورش تموم شد . سیاست های بهتر هم هست بخدا .

amir mohebbi در 11/11/1390 | 13:16 گفت:

سلام
آرسنال و خرید؟؟؟
چیز های جدید میشنوم!!!!

sepehr najafian در 11/11/1390 | 13:07 گفت:

لوکاس باريوس بهتره.

حمید فرازی در 11/11/1390 | 12:47 گفت:

این بازیکن بیشتر در جوانا دورتموند بازی کرده و از بازیکنای آینده دار آلمان به شمار میره.همچنین مبلغ انتقالش 500 هزار پوتده و اینجنتش محمد رضا فاضلیه که اینجنت بیشتر بازیکنای ایرانی و ترکیه ای شاغل در اروپاست.در گذشته هم اینجنت بازیکنایی مثل مهدوی کیا و علی کریمی و مبعلی بوده و حالا اینجنت بازیکنایی مثل نوری شاهین و آلتینتوپ هست

علی ارشدی در 11/11/1390 | 12:41 گفت:

خرید؟ نمی دونم چی بگم نمی شناسمش

♥Arsenal♥ در 11/11/1390 | 12:38 گفت:

والله ونگر خودش میدونه چیکار میکنه....

فقط اگه میاد بزرگ شد نزاره بره...

saeed در 11/11/1390 | 11:29 گفت:

این بازیکن به درد آرسنال نمی خوره ولی بدرده ونگر می خوره

Morteza Bauer در 11/11/1390 | 11:23 گفت:

این دیگه کیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

ali jamshidi در 11/11/1390 | 11:12 گفت:

یه مطلب باحال تو هایبوری دیدم. نوشته بود ونگر میره پیش مدیر درتموند میگه گوتزه رو می خوایم. میگن نمیدیم.
میگه کاگاوا رو می خوایم. میگن نمی دیم.
.
.
.
.
میگه آیسفیلد رو می خوایم. مدیر درتموند میگه کیه این که میگی؟
ونگر میگه 19 ساله هستش تو تیم جوانانتون و ...
مدیر درتموند میگه باشه مال شما.
بس نمی کنیم این خرید های آینده دار رو؟
شدیم مرکز کشف و استعداد یابی و آکادمی برای بقیه تیم ها. مخصوصاً من سیتی. انگار قسم خوره هر سال 2 بازیکن از ما بگیره