احتمالا امروز یک بازیکن میگیریم . . .

نویسنده: علی شهروز

وبلاگ من
نویسنده: علی شهروز
.
کل بازدید: 17,766 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

احتمالا امروز یک بازیکن میگیریم . . .

این بازیکن دوباره یکی برای " آینده " هست


گزارش ها و سایت های زیادی امروز خبری رو روی خروجی شون گذاشتن که میگفت آرسنال تقریبا کارش رو با توماس آیسفیلد ستاره 19 ساله دورتموند تموم کرده و قراره که امروز اون با دادن تست پزشکی به آرسنال بیاد

با توجه به  اینکه امسال سال آخر قرارداد اون با دورتموند هست و آرسنال میتونه طبق معمول با مبلغ خیلی کمی اون رو به امارات بیاره. حتی بعضی از نشریه های آلمانی از جمله رور ناخریشتن خبر دادن که ایجنت این بازیکن که اسمش هم رضا فاضلی (!!) هست به توافق نهایی با آرسنال رسیده.

نمیدونم یه بازیکن که خیلی کم توی دورتموند بهش بازی رسیده به درد آرسنال میخوره یا نه، هر چند که توی پستش بازیکنایی مثل گوتزه و کاگاوا بازی می کنن.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حمید فرازی در 11/11/1390 | 18:56 گفت:

سروش عزیز مشکل اینه که بازیکن خریدن فقط به قیمت اون بازیکن نیست.البته قبلا یه کم در این مورد توضیح دادم و اگه بخوام بیشتر توضیح بدم طولانی میشه.اگه مایلید تا یه پست جدا بذاریم و در این مورد بحث و تبادل نظر کنیم

سروش در 11/11/1390 | 14:57 گفت:

آقا تا این تیم , تیم بشه فکر کنم آرسن ونگر مرده باشه.آخه تا کی جوون میگیری.نخر داداش من ! نخر !
پولاتو جمع کن یک بازیکن خوب بخر . باز فصل دیگه میگی بازیکن خوب با این پولی که ما داریم نیست .
بسه دیگه.این سیاستت دورش تموم شد . سیاست های بهتر هم هست بخدا .

amir mohebbi در 11/11/1390 | 13:16 گفت:

سلام
آرسنال و خرید؟؟؟
چیز های جدید میشنوم!!!!

sepehr najafian در 11/11/1390 | 13:07 گفت:

لوکاس باريوس بهتره.

حمید فرازی در 11/11/1390 | 12:47 گفت:

این بازیکن بیشتر در جوانا دورتموند بازی کرده و از بازیکنای آینده دار آلمان به شمار میره.همچنین مبلغ انتقالش 500 هزار پوتده و اینجنتش محمد رضا فاضلیه که اینجنت بیشتر بازیکنای ایرانی و ترکیه ای شاغل در اروپاست.در گذشته هم اینجنت بازیکنایی مثل مهدوی کیا و علی کریمی و مبعلی بوده و حالا اینجنت بازیکنایی مثل نوری شاهین و آلتینتوپ هست

علی ارشدی در 11/11/1390 | 12:41 گفت:

خرید؟ نمی دونم چی بگم نمی شناسمش

♥Arsenal♥ در 11/11/1390 | 12:38 گفت:

والله ونگر خودش میدونه چیکار میکنه....

فقط اگه میاد بزرگ شد نزاره بره...

saeed در 11/11/1390 | 11:29 گفت:

این بازیکن به درد آرسنال نمی خوره ولی بدرده ونگر می خوره

Morteza Bauer در 11/11/1390 | 11:23 گفت:

این دیگه کیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

ali jamshidi در 11/11/1390 | 11:12 گفت:

یه مطلب باحال تو هایبوری دیدم. نوشته بود ونگر میره پیش مدیر درتموند میگه گوتزه رو می خوایم. میگن نمیدیم.
میگه کاگاوا رو می خوایم. میگن نمی دیم.
.
.
.
.
میگه آیسفیلد رو می خوایم. مدیر درتموند میگه کیه این که میگی؟
ونگر میگه 19 ساله هستش تو تیم جوانانتون و ...
مدیر درتموند میگه باشه مال شما.
بس نمی کنیم این خرید های آینده دار رو؟
شدیم مرکز کشف و استعداد یابی و آکادمی برای بقیه تیم ها. مخصوصاً من سیتی. انگار قسم خوره هر سال 2 بازیکن از ما بگیره