دنیلسون ... وای نه!!! + یه خبر خوب از ژیرو

نویسنده: علی شهروز

وبلاگ من
نویسنده: علی شهروز
.
کل بازدید: 21,109 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 راب هولدینگ : من باختن را دوست ندارم و از باختن متنفر هستم ، من با تنفر از مغلوب شدن بزرگ شدم. بدون در نظر گرفتن فصل ۲۰۱۷/۱۸ که بدترین فصل آرسنال در ۲۰ سال اخیر بود ، در دو فصل دیگر حضور هولدینگ در آرسنال ، او ۳۰ بازی انجام داده‌ است که شامل ۱٩ بازی لیگ برتری میشود که تنها در اولین حضورش در مقابل لیورپول مغلوب شده است.
راب هولدینگ : من باختن را دوست ندارم و از باختن متنفر هستم ، من با تنفر از مغلوب شدن بزرگ شدم. بدون در نظر گرفتن فصل ۲۰۱۷/۱۸ که بدترین فصل آرسنال در ۲۰ سال اخیر بود ، در دو فصل دیگر حضور هولدینگ در آرسنال ، او ۳۰ بازی انجام داده‌ است که شامل ۱٩ بازی لیگ برتری میشود که تنها در اولین حضورش در مقابل لیورپول مغلوب شده است.
 ریس نلسون: این حس فوق العاده است که در تیم بازیکنانی داریم که به بازیکنان جوانتر تیم کمک ‌میکنند ، بازیکنانی مثل لاکازت ، اوبامیانگ و ژاکا از جمله بازیکنان بزرگ تیم هستند که به جوانان کمک میکنند. همچنین داوید لوییز همیشه با من درمورد بخش روحی روانی فوتبال صحبت میکند. ریس نلسون: این حس فوق العاده است که در تیم بازیکنانی داریم که به بازیکنان جوانتر تیم کمک ‌میکنند ، بازیکنانی مثل لاکازت ، اوبامیانگ و ژاکا از جمله بازیکنان بزرگ تیم هستند که به جوانان کمک میکنند. همچنین داوید لوییز همیشه با من درمورد بخش روحی روانی فوتبال صحبت میکند.
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران فرارسیدن عاشورای حسینی را به همه محبان آن حضرت تسلیت عرض می‌نماید. کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران فرارسیدن عاشورای حسینی را به همه محبان آن حضرت تسلیت عرض می‌نماید.
📊 پیر امریک اوبامیانگ هم اکنون موفق به گلزنی در هفت دیدار متوالی که ترکیب اصلی حضور داشته در ورزشگاه امارات شده است. تنها تیری آنری با گلزنی در ٩ بازی پیاپی خانگی در سال ۲۰۰۰ برای آرسنال نسبت به او رکورد بهتری دارد. 📊 پیر امریک اوبامیانگ هم اکنون موفق به گلزنی در هفت دیدار متوالی که ترکیب اصلی حضور داشته در ورزشگاه امارات شده است. تنها تیری آنری با گلزنی در ٩ بازی پیاپی خانگی در سال ۲۰۰۰ برای آرسنال نسبت به او رکورد بهتری دارد.
متئو گوندوزی راجع به دعوت شدنش به تیم ملی فرانسه برای اولین بار:

"عصری چرت زده بودم که در را زدند اما نشنیدم چون خواب بودم. امروز خیلی غافلگیر شدم. رویای کودکی ام است که به حقیقت پیوسته." متئو گوندوزی راجع به دعوت شدنش به تیم ملی فرانسه برای اولین بار: "عصری چرت زده بودم که در را زدند اما نشنیدم چون خواب بودم. امروز خیلی غافلگیر شدم. رویای کودکی ام است که به حقیقت پیوسته."
کلچی نواکالی از فصل ۲۰۱٦ که به آرسنال آمد در هر فصل قرض داده شده بود و در نهایت نیز نتوانست مجوز کار را دریافت کند و مجبور به ترک آرسنال شد. کلچی نواکالی از فصل ۲۰۱٦ که به آرسنال آمد در هر فصل قرض داده شده بود و در نهایت نیز نتوانست مجوز کار را دریافت کند و مجبور به ترک آرسنال شد.
📝 چارلز واتس [ سایت گل ] :

'' بازی آرسنال با ناتینگهام فارست در دور سوم جام اتحادیه که قرار بود روز ۲۳ سپتامبر برگزار بشود با یک روز تاخیر در روز سه شنبه ۲۴ سپتامبر [ ۲ مهر ] ساعت ۲۳:۱۵ به وقت ایران در ورزشگاه امارات برگزار خواهد شد.''

📝 چارلز واتس [ سایت گل ] : '' بازی آرسنال با ناتینگهام فارست در دور سوم جام اتحادیه که قرار بود روز ۲۳ سپتامبر برگزار بشود با یک روز تاخیر در روز سه شنبه ۲۴ سپتامبر [ ۲ مهر ] ساعت ۲۳:۱۵ به وقت ایران در ورزشگاه امارات برگزار خواهد شد.''
 آرسنال ۲۳ سپتامبر در امارات میزبان ناتینگهام‌فارست خواهد بود. این بازی، اولین بازی آرسنال در لیگ‌کاپ ۲۰۱۹-۲۰۲۰ بشمار میآید. آرسنال ۲۳ سپتامبر در امارات میزبان ناتینگهام‌فارست خواهد بود. این بازی، اولین بازی آرسنال در لیگ‌کاپ ۲۰۱۹-۲۰۲۰ بشمار میآید.
انتظار میرود اونای امری در کنفرانس قبل از بازی کاپیتان تیم خود را به طور قطعی مشخص کند،اگر صحبتی در این مورد نشود احتملا همه چیز روز بازی مشخص خواهد شد.
انتظار میرود اونای امری در کنفرانس قبل از بازی کاپیتان تیم خود را به طور قطعی مشخص کند،اگر صحبتی در این مورد نشود احتملا همه چیز روز بازی مشخص خواهد شد.
 انتظار میرود الکساندر لاکازت که برای بازی روز شنبه در دسترس باشد. انتظار میرود الکساندر لاکازت که برای بازی روز شنبه در دسترس باشد.
تبلیغات توپچی

دنیلسون ... وای نه!!! + یه خبر خوب از ژیرو

اولا سلام ..  بعد از حدود سه ماه : دی


یه چند تا خبر کوچولو از نقل و انتقال بازیکنای قرضی ..

دنیلسون رو که یادتونه؟؟ دوره قرارداد قرضیش با ساوپاولو تموم شده ظاهرا اونام نمیخوانش.. مدیر باشگاه برزیلی گفته که قیمت دنیلسون به نسبت کیفیتش خیلی بالاست و اونا قصد پرداخت این پولو ندارن .. از قضا که کل هزینه لازم واسه دنیلسون کمتر از 5 میلیون پوند هستش، این یعنی این که دوستان برزیلی از عملکرد این بازیکن بی هنر ما کلا ناراضین، حالا با توجه به اینکه دنیلسون سال آخر قراردادش با آرسناله، احتمالا که سال بعد مجانی از دستش بدیم!

نیکلاس بنتنر که احتمالا بازی های خوبش توی یورو مشتری هاش رو بیشتر می کنه ظاهرا توجه مالاگا رو به خودش جذب کرده! با اومدن پولدی و خرید قریب الوقوع ژیرو دیگه بنتنر جایی تو ترکیب آرسنال نداره. نکته عجیب این شایعه اینه که " چلسی اسپانیا " میخواد 17 میلیون پوند واسه مهاجم قدبلند مون بده که خیلی غیرواقعی به نظر می رسه. آخه ژیرو 12 میلیون اونوخ بنتنر 17 میلیون؟؟!

کارلوس ولا هم احتمالا فصل بعد پیش ما نیس. بازیکنی که شاید خیلی میتونس بهتر باشه واسه آرسنال، اون بازیای کارلینگ کاپ فصل اولش واقن عالی بود و فوق العاده چیپ میزد : دی . ولی خب سوسیداد مشتریه!! البته قیمت پیشنهادی اونا با ما خیلی فرق داره، امیدواریم که خوب بخرنش و اونم خوب گل بزنه واسشون!!


حالا خبر خوب واسه اولیویه ژیرو ... همونجوری که توی همین سایت هم روی خبرا اومده ونگر گفته بود که 90 درصد کار تمومه .. امروز توی صفحه توییترش ژیرو نوشته بود " گانر ... " یعنی دیگه عملا خریدیمش تموم شد رفت . اینم لینک پیج توییترش و اون توییت که گفتم:
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 3/4/1391 | 13:04 گفت:

علی شهروز@ مشکل اینجاست که پیشرفتی به چشم نمی ومد تو بازیش

Morteza(Jack)Bauer@

علی شهروز در 3/4/1391 | 12:32 گفت:

می شه توپچی داش مرتضی .. لقب تیممونه دیگه !!

آره علی .. ولی میتونس نقش هرناندز آرسنالو داشته باشه اگه پیشرفتشو ادامه میداد، امیدوارم خوب بفروشیمش!

محمد على(اباى) در 3/4/1391 | 12:31 گفت:

نیکلاس باید بره...دنیلسون هم باید بره هرچی سریع تر...ولا هم بدروه انگلیس نمیخوره
دمت گرم داش

Morteza Bauer در 3/4/1391 | 12:29 گفت:

علی گانر یعنی چی؟

علی ارشدی در 3/4/1391 | 12:27 گفت:

همه شون باس برن!

درخشش ولا گولتون نزنه! اولا که فرهنگ اسپانیا و مکزیک بهم نزدیک تره دوما ولا تو سیستم آرسنال(3-3-4) جایی نداره سوما دفاع های لالیگا خیلی از پرمیرلیگ پایین ترن

همه ی اینا باعث میشه که ولا با برگشتش بشه همون بازیکن قبلی در اصل ولا پیشرف نکرده بلکه شرایط براش ساده تر شده و خب درخشیده

علی شهروز در 3/4/1391 | 12:26 گفت:

مرتضی الان یه خبری خوندم که ظاهرا خود ژیرو توی اکانت توییترش نوشته "گانر ..."
حله دیگه؟؟!

Morteza Bauer در 3/4/1391 | 12:20 گفت:

اتشالله که همینجورباشه.

علی شهروز در 3/4/1391 | 12:17 گفت:

نه آقا مرتضی .. جدی نگیر .. من به عنوان یه طرفدار همیشه بدبین قول میدم که بیاد آرسنال!!

Morteza Bauer در 3/4/1391 | 12:14 گفت:

بچه ها شایعه شده ژیرود رو تیمای چلسی، اورتون، تاتنهام، مالاگا و بایرن
مونیخ خواهان وی هستند.
خداکنه بیادارسنال

توپچی جنوب در 3/4/1391 | 12:00 گفت:

دنلیلسون رو بدون چک و چونه باید ردش کنیم بره...

بنتنر هم 10 از سرش هم زیاده باید ردش کنیم بره
ولا خوب بازیکنی بود حیف که بد مصدوم شد و بد هم افت کرد اونم باید ردش کنیم بره

خوش برگشتی بعد 3 ماه علی شهروز....

علی شهروز در 3/4/1391 | 11:43 گفت:

علی قاسمی : فک کنم 6 یورو باشه که می شه تقریبا همون کمتر از 5 پوند : دی

parsa در 3/4/1391 | 11:06 گفت:

دنیلسون زیاد بدم نیست

علی قاسمی در 3/4/1391 | 10:34 گفت:

فکر کنم دنیلسون رو میخوایم با مبلغ 6 تا بفروشیم نه 5 تا : دی
ولا هم در حد آرسنال نبود
بندتنر بدون شک 10 تا لااقل میارزه اما جیرود فکر کنم کمتر از 20 نباشه اما ما مفت خریدیمش (داریم میخریم ) بهتره بگم داریم میدزدیمش