دنیلسون ... وای نه!!! + یه خبر خوب از ژیرو

نویسنده: علی شهروز

وبلاگ من
نویسنده: علی شهروز
.
کل بازدید: 23,887 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
در چند ساعت گذشته شکودران مصطفی به باشگاه اینترمیلان ایتالیا پیشنهاد شده است. در چند ساعت گذشته شکودران مصطفی به باشگاه اینترمیلان ایتالیا پیشنهاد شده است.
 تیم منتخب دهه لیگ برتر از نگاه هواسکورد با حضور لورن کوشیلنی و البته گائل کلیچی و لوکاژ فابیانسکی تیم منتخب دهه لیگ برتر از نگاه هواسکورد با حضور لورن کوشیلنی و البته گائل کلیچی و لوکاژ فابیانسکی
اوزیل:اگر قرار بود این فرصت را داشتم تا به عنوان یک فرد شانزده ساله دوباره همه ی کارهایی که انجام داده ام را تکرار کنم همه آن ها را به همین شکل انجام می دادم.واقعا در زندگی ام خوشحال هستم.برای باشگاه های بزرگی به میدان رفته ام،هم تیمی های خوبی داشتم و به عنوان یک فرد رشد ‌و ترقی داشتم.تجربیات فراوانی به دست آورده ام و انرا با چیزی عوض نخواهم کرد . اوزیل:اگر قرار بود این فرصت را داشتم تا به عنوان یک فرد شانزده ساله دوباره همه ی کارهایی که انجام داده ام را تکرار کنم همه آن ها را به همین شکل انجام می دادم.واقعا در زندگی ام خوشحال هستم.برای باشگاه های بزرگی به میدان رفته ام،هم تیمی های خوبی داشتم و به عنوان یک فرد رشد ‌و ترقی داشتم.تجربیات فراوانی به دست آورده ام و انرا با چیزی عوض نخواهم کرد .
با او نشستی داشتم ‌ و من را تحت تاثیر خود قرار داد.فکر میکنم کار کردن در لیدز برایش چالشی عالی بود .مطمئنم که بازیکن بهتر و رقابتی تری خواهد شد.الان باید تصمیم بگیریم  برای او فرستادنش به دوره ی قرضی پنج ماهه بهتر است تا بتواند همه ی پتانسیل خود را نشان دهد ‌و برای فصل بعد در دسترس ما باشد یا او را در اینجا حفظ کنیم.در مورد او تا چند روز آینده تصمیم خواهیم گرفت . با او نشستی داشتم ‌ و من را تحت تاثیر خود قرار داد.فکر میکنم کار کردن در لیدز برایش چالشی عالی بود .مطمئنم که بازیکن بهتر و رقابتی تری خواهد شد.الان باید تصمیم بگیریم برای او فرستادنش به دوره ی قرضی پنج ماهه بهتر است تا بتواند همه ی پتانسیل خود را نشان دهد ‌و برای فصل بعد در دسترس ما باشد یا او را در اینجا حفظ کنیم.در مورد او تا چند روز آینده تصمیم خواهیم گرفت .
ساموئل اومتیتی هم تو استادیوم بوده دیشب.
اومتیتی وضع خوبی توی بارسلونا نداره و چند باری هم به آرسنال لینک شده. ساموئل اومتیتی هم تو استادیوم بوده دیشب. اومتیتی وضع خوبی توی بارسلونا نداره و چند باری هم به آرسنال لینک شده.
باکاری سانیا دفاع راست سابق باشگاه در توییتر:
آرسنال دوباره شروع به درخشیدن کرده است. باکاری سانیا دفاع راست سابق باشگاه در توییتر: آرسنال دوباره شروع به درخشیدن کرده است.
آرتتا: از سئاد تشکر میکنم بااینکه آماده نبود اما پیش من آمد و گفت: اگر شما بخواهید، می‌توانم بازی کنم. آرتتا: از سئاد تشکر میکنم بااینکه آماده نبود اما پیش من آمد و گفت: اگر شما بخواهید، می‌توانم بازی کنم.
تیم بانوان آرسنال موفق شد سال ۲۰۱٩ را با صدرنشینی در سوپرلیگ به پایان برساند. تیم بانوان آرسنال موفق شد سال ۲۰۱٩ را با صدرنشینی در سوپرلیگ به پایان برساند.
رائول سانلهی :ارتتا در آنالیزهای خود متوجه شد که پتانسیل عالی ایی در ترکیب و بازیکنان جوان ما وجود دارد‌ و تیمی که می تواند بر پایه ی آن در آینده بسازد. رائول سانلهی :ارتتا در آنالیزهای خود متوجه شد که پتانسیل عالی ایی در ترکیب و بازیکنان جوان ما وجود دارد‌ و تیمی که می تواند بر پایه ی آن در آینده بسازد.
ایل ماتینو گزارش می‌دهد آرسنال علاقه مند به امضای قرارداد با دریس مرتنز هافبک بلژیکی باشگاه ناپولی است.قیمت او‌ ۱۰ میلیون یورو برآورد می‌شود . ایل ماتینو گزارش می‌دهد آرسنال علاقه مند به امضای قرارداد با دریس مرتنز هافبک بلژیکی باشگاه ناپولی است.قیمت او‌ ۱۰ میلیون یورو برآورد می‌شود .
تبلیغات توپچی

دنیلسون ... وای نه!!! + یه خبر خوب از ژیرو

اولا سلام ..  بعد از حدود سه ماه : دی


یه چند تا خبر کوچولو از نقل و انتقال بازیکنای قرضی ..

دنیلسون رو که یادتونه؟؟ دوره قرارداد قرضیش با ساوپاولو تموم شده ظاهرا اونام نمیخوانش.. مدیر باشگاه برزیلی گفته که قیمت دنیلسون به نسبت کیفیتش خیلی بالاست و اونا قصد پرداخت این پولو ندارن .. از قضا که کل هزینه لازم واسه دنیلسون کمتر از 5 میلیون پوند هستش، این یعنی این که دوستان برزیلی از عملکرد این بازیکن بی هنر ما کلا ناراضین، حالا با توجه به اینکه دنیلسون سال آخر قراردادش با آرسناله، احتمالا که سال بعد مجانی از دستش بدیم!

نیکلاس بنتنر که احتمالا بازی های خوبش توی یورو مشتری هاش رو بیشتر می کنه ظاهرا توجه مالاگا رو به خودش جذب کرده! با اومدن پولدی و خرید قریب الوقوع ژیرو دیگه بنتنر جایی تو ترکیب آرسنال نداره. نکته عجیب این شایعه اینه که " چلسی اسپانیا " میخواد 17 میلیون پوند واسه مهاجم قدبلند مون بده که خیلی غیرواقعی به نظر می رسه. آخه ژیرو 12 میلیون اونوخ بنتنر 17 میلیون؟؟!

کارلوس ولا هم احتمالا فصل بعد پیش ما نیس. بازیکنی که شاید خیلی میتونس بهتر باشه واسه آرسنال، اون بازیای کارلینگ کاپ فصل اولش واقن عالی بود و فوق العاده چیپ میزد : دی . ولی خب سوسیداد مشتریه!! البته قیمت پیشنهادی اونا با ما خیلی فرق داره، امیدواریم که خوب بخرنش و اونم خوب گل بزنه واسشون!!


حالا خبر خوب واسه اولیویه ژیرو ... همونجوری که توی همین سایت هم روی خبرا اومده ونگر گفته بود که 90 درصد کار تمومه .. امروز توی صفحه توییترش ژیرو نوشته بود " گانر ... " یعنی دیگه عملا خریدیمش تموم شد رفت . اینم لینک پیج توییترش و اون توییت که گفتم:
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 3/4/1391 | 13:04 گفت:

علی شهروز@ مشکل اینجاست که پیشرفتی به چشم نمی ومد تو بازیش

Morteza(Jack)Bauer@

علی شهروز در 3/4/1391 | 12:32 گفت:

می شه توپچی داش مرتضی .. لقب تیممونه دیگه !!

آره علی .. ولی میتونس نقش هرناندز آرسنالو داشته باشه اگه پیشرفتشو ادامه میداد، امیدوارم خوب بفروشیمش!

محمد على(اباى) در 3/4/1391 | 12:31 گفت:

نیکلاس باید بره...دنیلسون هم باید بره هرچی سریع تر...ولا هم بدروه انگلیس نمیخوره
دمت گرم داش

Morteza Bauer در 3/4/1391 | 12:29 گفت:

علی گانر یعنی چی؟

علی ارشدی در 3/4/1391 | 12:27 گفت:

همه شون باس برن!

درخشش ولا گولتون نزنه! اولا که فرهنگ اسپانیا و مکزیک بهم نزدیک تره دوما ولا تو سیستم آرسنال(3-3-4) جایی نداره سوما دفاع های لالیگا خیلی از پرمیرلیگ پایین ترن

همه ی اینا باعث میشه که ولا با برگشتش بشه همون بازیکن قبلی در اصل ولا پیشرف نکرده بلکه شرایط براش ساده تر شده و خب درخشیده

علی شهروز در 3/4/1391 | 12:26 گفت:

مرتضی الان یه خبری خوندم که ظاهرا خود ژیرو توی اکانت توییترش نوشته "گانر ..."
حله دیگه؟؟!

Morteza Bauer در 3/4/1391 | 12:20 گفت:

اتشالله که همینجورباشه.

علی شهروز در 3/4/1391 | 12:17 گفت:

نه آقا مرتضی .. جدی نگیر .. من به عنوان یه طرفدار همیشه بدبین قول میدم که بیاد آرسنال!!

Morteza Bauer در 3/4/1391 | 12:14 گفت:

بچه ها شایعه شده ژیرود رو تیمای چلسی، اورتون، تاتنهام، مالاگا و بایرن
مونیخ خواهان وی هستند.
خداکنه بیادارسنال

توپچی جنوب در 3/4/1391 | 12:00 گفت:

دنلیلسون رو بدون چک و چونه باید ردش کنیم بره...

بنتنر هم 10 از سرش هم زیاده باید ردش کنیم بره
ولا خوب بازیکنی بود حیف که بد مصدوم شد و بد هم افت کرد اونم باید ردش کنیم بره

خوش برگشتی بعد 3 ماه علی شهروز....

علی شهروز در 3/4/1391 | 11:43 گفت:

علی قاسمی : فک کنم 6 یورو باشه که می شه تقریبا همون کمتر از 5 پوند : دی

parsa در 3/4/1391 | 11:06 گفت:

دنیلسون زیاد بدم نیست

علی قاسمی در 3/4/1391 | 10:34 گفت:

فکر کنم دنیلسون رو میخوایم با مبلغ 6 تا بفروشیم نه 5 تا : دی
ولا هم در حد آرسنال نبود
بندتنر بدون شک 10 تا لااقل میارزه اما جیرود فکر کنم کمتر از 20 نباشه اما ما مفت خریدیمش (داریم میخریم ) بهتره بگم داریم میدزدیمش