آرسنال، تیم 21 رنکینگ فیفا؟؟ + یه درخواست کوچولو

نویسنده: علی شهروز

وبلاگ من
نویسنده: علی شهروز
.
کل بازدید: 21,114 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 راب هولدینگ : من باختن را دوست ندارم و از باختن متنفر هستم ، من با تنفر از مغلوب شدن بزرگ شدم. بدون در نظر گرفتن فصل ۲۰۱۷/۱۸ که بدترین فصل آرسنال در ۲۰ سال اخیر بود ، در دو فصل دیگر حضور هولدینگ در آرسنال ، او ۳۰ بازی انجام داده‌ است که شامل ۱٩ بازی لیگ برتری میشود که تنها در اولین حضورش در مقابل لیورپول مغلوب شده است.
راب هولدینگ : من باختن را دوست ندارم و از باختن متنفر هستم ، من با تنفر از مغلوب شدن بزرگ شدم. بدون در نظر گرفتن فصل ۲۰۱۷/۱۸ که بدترین فصل آرسنال در ۲۰ سال اخیر بود ، در دو فصل دیگر حضور هولدینگ در آرسنال ، او ۳۰ بازی انجام داده‌ است که شامل ۱٩ بازی لیگ برتری میشود که تنها در اولین حضورش در مقابل لیورپول مغلوب شده است.
 ریس نلسون: این حس فوق العاده است که در تیم بازیکنانی داریم که به بازیکنان جوانتر تیم کمک ‌میکنند ، بازیکنانی مثل لاکازت ، اوبامیانگ و ژاکا از جمله بازیکنان بزرگ تیم هستند که به جوانان کمک میکنند. همچنین داوید لوییز همیشه با من درمورد بخش روحی روانی فوتبال صحبت میکند. ریس نلسون: این حس فوق العاده است که در تیم بازیکنانی داریم که به بازیکنان جوانتر تیم کمک ‌میکنند ، بازیکنانی مثل لاکازت ، اوبامیانگ و ژاکا از جمله بازیکنان بزرگ تیم هستند که به جوانان کمک میکنند. همچنین داوید لوییز همیشه با من درمورد بخش روحی روانی فوتبال صحبت میکند.
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران فرارسیدن عاشورای حسینی را به همه محبان آن حضرت تسلیت عرض می‌نماید. کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران فرارسیدن عاشورای حسینی را به همه محبان آن حضرت تسلیت عرض می‌نماید.
📊 پیر امریک اوبامیانگ هم اکنون موفق به گلزنی در هفت دیدار متوالی که ترکیب اصلی حضور داشته در ورزشگاه امارات شده است. تنها تیری آنری با گلزنی در ٩ بازی پیاپی خانگی در سال ۲۰۰۰ برای آرسنال نسبت به او رکورد بهتری دارد. 📊 پیر امریک اوبامیانگ هم اکنون موفق به گلزنی در هفت دیدار متوالی که ترکیب اصلی حضور داشته در ورزشگاه امارات شده است. تنها تیری آنری با گلزنی در ٩ بازی پیاپی خانگی در سال ۲۰۰۰ برای آرسنال نسبت به او رکورد بهتری دارد.
متئو گوندوزی راجع به دعوت شدنش به تیم ملی فرانسه برای اولین بار:

"عصری چرت زده بودم که در را زدند اما نشنیدم چون خواب بودم. امروز خیلی غافلگیر شدم. رویای کودکی ام است که به حقیقت پیوسته." متئو گوندوزی راجع به دعوت شدنش به تیم ملی فرانسه برای اولین بار: "عصری چرت زده بودم که در را زدند اما نشنیدم چون خواب بودم. امروز خیلی غافلگیر شدم. رویای کودکی ام است که به حقیقت پیوسته."
کلچی نواکالی از فصل ۲۰۱٦ که به آرسنال آمد در هر فصل قرض داده شده بود و در نهایت نیز نتوانست مجوز کار را دریافت کند و مجبور به ترک آرسنال شد. کلچی نواکالی از فصل ۲۰۱٦ که به آرسنال آمد در هر فصل قرض داده شده بود و در نهایت نیز نتوانست مجوز کار را دریافت کند و مجبور به ترک آرسنال شد.
📝 چارلز واتس [ سایت گل ] :

'' بازی آرسنال با ناتینگهام فارست در دور سوم جام اتحادیه که قرار بود روز ۲۳ سپتامبر برگزار بشود با یک روز تاخیر در روز سه شنبه ۲۴ سپتامبر [ ۲ مهر ] ساعت ۲۳:۱۵ به وقت ایران در ورزشگاه امارات برگزار خواهد شد.''

📝 چارلز واتس [ سایت گل ] : '' بازی آرسنال با ناتینگهام فارست در دور سوم جام اتحادیه که قرار بود روز ۲۳ سپتامبر برگزار بشود با یک روز تاخیر در روز سه شنبه ۲۴ سپتامبر [ ۲ مهر ] ساعت ۲۳:۱۵ به وقت ایران در ورزشگاه امارات برگزار خواهد شد.''
 آرسنال ۲۳ سپتامبر در امارات میزبان ناتینگهام‌فارست خواهد بود. این بازی، اولین بازی آرسنال در لیگ‌کاپ ۲۰۱۹-۲۰۲۰ بشمار میآید. آرسنال ۲۳ سپتامبر در امارات میزبان ناتینگهام‌فارست خواهد بود. این بازی، اولین بازی آرسنال در لیگ‌کاپ ۲۰۱۹-۲۰۲۰ بشمار میآید.
انتظار میرود اونای امری در کنفرانس قبل از بازی کاپیتان تیم خود را به طور قطعی مشخص کند،اگر صحبتی در این مورد نشود احتملا همه چیز روز بازی مشخص خواهد شد.
انتظار میرود اونای امری در کنفرانس قبل از بازی کاپیتان تیم خود را به طور قطعی مشخص کند،اگر صحبتی در این مورد نشود احتملا همه چیز روز بازی مشخص خواهد شد.
 انتظار میرود الکساندر لاکازت که برای بازی روز شنبه در دسترس باشد. انتظار میرود الکساندر لاکازت که برای بازی روز شنبه در دسترس باشد.
تبلیغات توپچی

آرسنال، تیم 21 رنکینگ فیفا؟؟ + یه درخواست کوچولو

عاشق این رنکینگای تاریخ و ارقام فیفام، کلا اگه برعکس سورتشون کنی به نتیجه بهتری می رسی!!


توی روزایی که هیچ خبری توی بازار نقل و انتقالات نیست به این رده بندی توی سایت تاریخ و ارقام فیفا برخوردم که واسم جالب بود،  این لینکشه یه نگاه بندازین :


حالا من حرفم این نیس که مثلن چرا یونیورسیداد شیلی از ریال و بایرن بالاتره، مشکلی هم با این ندارم که چرا آلکمار بالای آرسناله، چون کلا خیلی انتظاری از این رده بندی ها نمی ره و این اتفاق چیز جدیدی نیست، ولی ده آخه بی مروتا ... استقلال چرا از لیورپول و رم بالاتره؟! چه جوری حساب کردین که اینجوری شد؟؟! رتبه 106 و 109 و 148 رو با هم مقایسه کنید ببینید چی میگم.

حالا این به کنار، چیزی که می خواستم بگم اینه که الان این سایت، حدود 3000 و خورده این نفر عضو رسمی داره .. قطعا هم کلی آدم هستن که توی این جا عضو نیستن ولی به سایت سر میزنن، و کلی آدم هم هستن که نه توی این سایت عضون نه سر میزنن :دی!! حالا که این همه آدم آرسنالی هستن، چرا فقط 3300 تا لایک داره صفحه فیس بوک این کانون هواداران؟؟!  مثلا من خودم تو فیس بوک 15 تا دوستم رو میدونم که آرسنالین ولی فقط 2 تا شون پیج کانون رو لایک کردن، پس اگه می شه یه همتی بکنیم واسه افزایش این تعداد حدود 3300!! آخه این درسته که چلسی 6500 تا باشه ما 3300؟؟ ینی حدودا نصف اونا!!

این لینک پیج رسمیه کانونه : 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی قاسمی در 14/4/1391 | 19:42 گفت:

سپاهان بالا تر از رم و استقلال بالا تر از لیورپول و رم
براشون متاسفم با این رنک بندیشون ... جک خوبی بود امروز مرسی

(Hooman sam (Dark metal در 14/4/1391 | 18:40 گفت:

مرسی...
فیس بوق رو هم ردیف میکنم ، اما من لایک زدما ؟؟

like like

nima در 14/4/1391 | 17:39 گفت:

بابا بیخیال این آمار و ارقام شو که هیچ ارزشی ندارن!!!
در کل مرسی

sepehr najafian در 14/4/1391 | 17:39 گفت:

يه پيج آرسنالي ديگه هم هست.
https://www.facebook.com/Fan.OF.ArsenalClub.IN.Iran

علی ارشدی در 14/4/1391 | 17:19 گفت:

فیس بوک= شکلک سبز

مصطفی کاظمی در 14/4/1391 | 16:16 گفت:

اون سایت آمار که کلا خط مشی درست حسابی ای نداره یا شایدم داره و ما نمیدونیم،درباره ی فیسبوکم بگم که خیلی از آرسنالیا خبر ندارن،من آرسنالی میشناسم که این جا رو نمیشناخت حالا چه برسه به پیج فیسبوک.

Keivan در 14/4/1391 | 15:53 گفت:

وقتی اتلتیکو بیلبائو از منسیتی و میلان و آرسنال بالاتره چه انتظاری داری...

Sajad در 14/4/1391 | 15:28 گفت:

) ))=

sepehr najafian در 14/4/1391 | 15:12 گفت:

مسخرس.استقلال از ليورپول بالاتره