توافق با سانتی کازورلا .. باور کنیم یا نه

نویسنده: علی شهروز

وبلاگ من
نویسنده: علی شهروز
.
کل بازدید: 21,111 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 راب هولدینگ : من باختن را دوست ندارم و از باختن متنفر هستم ، من با تنفر از مغلوب شدن بزرگ شدم. بدون در نظر گرفتن فصل ۲۰۱۷/۱۸ که بدترین فصل آرسنال در ۲۰ سال اخیر بود ، در دو فصل دیگر حضور هولدینگ در آرسنال ، او ۳۰ بازی انجام داده‌ است که شامل ۱٩ بازی لیگ برتری میشود که تنها در اولین حضورش در مقابل لیورپول مغلوب شده است.
راب هولدینگ : من باختن را دوست ندارم و از باختن متنفر هستم ، من با تنفر از مغلوب شدن بزرگ شدم. بدون در نظر گرفتن فصل ۲۰۱۷/۱۸ که بدترین فصل آرسنال در ۲۰ سال اخیر بود ، در دو فصل دیگر حضور هولدینگ در آرسنال ، او ۳۰ بازی انجام داده‌ است که شامل ۱٩ بازی لیگ برتری میشود که تنها در اولین حضورش در مقابل لیورپول مغلوب شده است.
 ریس نلسون: این حس فوق العاده است که در تیم بازیکنانی داریم که به بازیکنان جوانتر تیم کمک ‌میکنند ، بازیکنانی مثل لاکازت ، اوبامیانگ و ژاکا از جمله بازیکنان بزرگ تیم هستند که به جوانان کمک میکنند. همچنین داوید لوییز همیشه با من درمورد بخش روحی روانی فوتبال صحبت میکند. ریس نلسون: این حس فوق العاده است که در تیم بازیکنانی داریم که به بازیکنان جوانتر تیم کمک ‌میکنند ، بازیکنانی مثل لاکازت ، اوبامیانگ و ژاکا از جمله بازیکنان بزرگ تیم هستند که به جوانان کمک میکنند. همچنین داوید لوییز همیشه با من درمورد بخش روحی روانی فوتبال صحبت میکند.
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران فرارسیدن عاشورای حسینی را به همه محبان آن حضرت تسلیت عرض می‌نماید. کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران فرارسیدن عاشورای حسینی را به همه محبان آن حضرت تسلیت عرض می‌نماید.
📊 پیر امریک اوبامیانگ هم اکنون موفق به گلزنی در هفت دیدار متوالی که ترکیب اصلی حضور داشته در ورزشگاه امارات شده است. تنها تیری آنری با گلزنی در ٩ بازی پیاپی خانگی در سال ۲۰۰۰ برای آرسنال نسبت به او رکورد بهتری دارد. 📊 پیر امریک اوبامیانگ هم اکنون موفق به گلزنی در هفت دیدار متوالی که ترکیب اصلی حضور داشته در ورزشگاه امارات شده است. تنها تیری آنری با گلزنی در ٩ بازی پیاپی خانگی در سال ۲۰۰۰ برای آرسنال نسبت به او رکورد بهتری دارد.
متئو گوندوزی راجع به دعوت شدنش به تیم ملی فرانسه برای اولین بار:

"عصری چرت زده بودم که در را زدند اما نشنیدم چون خواب بودم. امروز خیلی غافلگیر شدم. رویای کودکی ام است که به حقیقت پیوسته." متئو گوندوزی راجع به دعوت شدنش به تیم ملی فرانسه برای اولین بار: "عصری چرت زده بودم که در را زدند اما نشنیدم چون خواب بودم. امروز خیلی غافلگیر شدم. رویای کودکی ام است که به حقیقت پیوسته."
کلچی نواکالی از فصل ۲۰۱٦ که به آرسنال آمد در هر فصل قرض داده شده بود و در نهایت نیز نتوانست مجوز کار را دریافت کند و مجبور به ترک آرسنال شد. کلچی نواکالی از فصل ۲۰۱٦ که به آرسنال آمد در هر فصل قرض داده شده بود و در نهایت نیز نتوانست مجوز کار را دریافت کند و مجبور به ترک آرسنال شد.
📝 چارلز واتس [ سایت گل ] :

'' بازی آرسنال با ناتینگهام فارست در دور سوم جام اتحادیه که قرار بود روز ۲۳ سپتامبر برگزار بشود با یک روز تاخیر در روز سه شنبه ۲۴ سپتامبر [ ۲ مهر ] ساعت ۲۳:۱۵ به وقت ایران در ورزشگاه امارات برگزار خواهد شد.''

📝 چارلز واتس [ سایت گل ] : '' بازی آرسنال با ناتینگهام فارست در دور سوم جام اتحادیه که قرار بود روز ۲۳ سپتامبر برگزار بشود با یک روز تاخیر در روز سه شنبه ۲۴ سپتامبر [ ۲ مهر ] ساعت ۲۳:۱۵ به وقت ایران در ورزشگاه امارات برگزار خواهد شد.''
 آرسنال ۲۳ سپتامبر در امارات میزبان ناتینگهام‌فارست خواهد بود. این بازی، اولین بازی آرسنال در لیگ‌کاپ ۲۰۱۹-۲۰۲۰ بشمار میآید. آرسنال ۲۳ سپتامبر در امارات میزبان ناتینگهام‌فارست خواهد بود. این بازی، اولین بازی آرسنال در لیگ‌کاپ ۲۰۱۹-۲۰۲۰ بشمار میآید.
انتظار میرود اونای امری در کنفرانس قبل از بازی کاپیتان تیم خود را به طور قطعی مشخص کند،اگر صحبتی در این مورد نشود احتملا همه چیز روز بازی مشخص خواهد شد.
انتظار میرود اونای امری در کنفرانس قبل از بازی کاپیتان تیم خود را به طور قطعی مشخص کند،اگر صحبتی در این مورد نشود احتملا همه چیز روز بازی مشخص خواهد شد.
 انتظار میرود الکساندر لاکازت که برای بازی روز شنبه در دسترس باشد. انتظار میرود الکساندر لاکازت که برای بازی روز شنبه در دسترس باشد.
تبلیغات توپچی

توافق با سانتی کازورلا .. باور کنیم یا نه

دیشب خیلی توی سایت ها و بلاگ های مختلف از اینکه آرسنال میخواد سانتی کازورلا رو از مالاگا بخره نوشته بود .. ولی یه خبری روی خروجی سایت گاردین رفته که می گه آرسنال و کازورلا با هم به توافق رسیدن .. با اینکه در کل گاردین سایت معتبری محسوب می شه ولی هنوز یه ذره باور کردنش زوده ..

قیمت انتقال رو میگن که حدود 20 میلیون یورو هست! خرید خیلی خوبیه اگه که عملی بشه .. واقعا از بازیش خوشم میاد مخصوصن خیلی ضربه آزاد هم خوب میزنه .. با اومدن  سانتی احتمالا دیگه رفتن آرشاوین از آرسنال قابل پیش بینی می شه ..

اینم لینک خبر گاردین ...


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

soroosh در 4/5/1391 | 21:58 گفت:

باور کن کازورلا درده آرسنال رو دوا میکنه
به نظرم خیلی به درد بخور تر از ماتا واسه آرسنال خواهد بود

شاهين در 4/5/1391 | 21:52 گفت:

من با قیم

علی شهروز در 4/5/1391 | 16:03 گفت:

@شاهین

قیمت گانسو کجا و کازورلا کجا ... مشتری های گانسو کجا و کازورلا کجا ... خیلی بعیده که بیاد گانسو! توی بازیکنای در دسترس همین جدن خوبه!

شاهين در 4/5/1391 | 15:54 گفت:

من بازی هاشو دیدم ، ولی تکنیک گانسو کجا و کازورلا کجا ، قدرت دید گانسو کجا و کازورلا کجا ، سن گانسو کجا و کازورلا کجا ، و ....

نمی دونم ولی بعد از دیدن چند تا از بازی هاش اینو می گم ، به نظر من بازیکن خیلی فوق العاده ای نیست ... امیدوارم من اشتباه کنم

farhood در 4/5/1391 | 15:49 گفت:

كازورلا عاليه بابا به نظرمن از پولدي هم ميتونه موثر تر باشه با حرف علي شهروز هم موافقم

احسان در 4/5/1391 | 14:53 گفت:

چرا همه بر سر قیمتش مشکل دارین؟ اخه مگه پولشو شما میدین؟؟ اون مدیرای پول پرست بزارین یه حرکتی بکنن

وقتی رفتن رابین قطعیه پس چرا زودتر از موعد از پولش استفاده نکنیم؟؟

ناصر در 4/5/1391 | 13:43 گفت:

سانتری کازورلا!!!!
کاشکی بلهاندا یا گانسو رو گرفته بودیم.

حامد نوری در 4/5/1391 | 13:04 گفت:

به قول معروف لنگ کفش در بیابان نعمت است ، چوب خشکم بیاد آرسنال میتونه خوب بازی کنه حالا این بنده خدا که ملی پوش اسپانیایه،بابا از رمسی که بهتره!!!!!!!!

علی شهروز در 4/5/1391 | 12:28 گفت:

من در تکمیل سوال سروش یه سوال دیگه هم دارم ... شما ها که انقد با سانتی مشکل دارین مطمینید که بازیاشو دیدین؟؟!

soroosh در 4/5/1391 | 10:42 گفت:

یه سری سوال
چند تا بازی از گانسو دیدید که اصرار دارید گانسو شاخه ؟؟؟؟؟؟
آخرش میشه یکی مثه روبینیو یا پاتو
________________________________________
خریده کازورلا خیلی عالیه چون یه بازیکن چند پسته هست. ارسال حتی یه مقطع هافبک دفاعی بازی کرد !!!!!!!!
________________________________________
در مورد کاکا هم فکرش رو نکنید. حقوق بالای هفتگی کاکا باعث میشه که عمرا نیاد آرسنال
سالی 9 میلیون پوند می گیره در حالی که بیشترین پولی که آرسنال داده حدودا هفته ای 100 هزار پوند که میشه سالی 5.3 میلیون پوند !!!!!!
به کاکا دیگه فکر نکنید

شاهين در 4/5/1391 | 04:59 گفت:

من که با اومدنش موافق نیستم ... 100 % مخالفم ...
آرسنال شدیدا به یک بازی ساز مثل گانسو احتیاج داره ... بـــــــــــــــــــــــــــــــــازی ساز !!!

توپچی جنوب در 3/5/1391 | 22:11 گفت:

امیدوارم هرچه زود تر با آرسنال قرادارد ببنده و خیال ما هم راحن بشه
مرسی علی شهروز بابت خبر........

علی شهروز در 3/5/1391 | 21:47 گفت:

اگه یادتون باشه کازورلا توی یورو بیشتر از ماتای چلسی بهش بازی میرسد، 20 میلیون یورو ( 16 میلیون پوند ) هم خیلی قیمت بالایی نیست .. خیلی به خریدای آرسن عزیز نگاه نکنین که سروته کارو با 4 میلیون هم میاره

میثم در 3/5/1391 | 20:30 گفت:

دیلی میل هم این خبر رو گذاشته با قیمت 15.6میلیون پوند

سينا در 3/5/1391 | 19:17 گفت:

مگه جنگه !!!!20 مليون برا كازورلا !!!!!
نميدونم با ارشاوين اينجوري نبايد بكنند خيلي نامرديه اين همه به تيم كمك كرده گلش به بارسا واي !!!!الان به روسيس نكاه كنيد يه دفعه اوج كرفته با اين سن و سال ارشا هم 100 درصد فصل بعد هرجا باشه ميتركونه اشتباهه اشتباه نبايد بدنش بره

مهدی افسرده در 3/5/1391 | 17:42 گفت:

اونقدرا بازیکنه شاخی نیست

...* Ayda *... در 3/5/1391 | 16:58 گفت:

چی!!!!!!!!

اميرحسين اباذري در 3/5/1391 | 16:42 گفت:

کاکا رو بخریم خیلی خوب می شه

اميرحسين اباذري در 3/5/1391 | 16:42 گفت:

کاکا رو بخریم خیلی خوب می شه

reza در 3/5/1391 | 16:34 گفت:

باسه ی این بازیکن 20 تا ستم به خدا
کاکا با اون ابهتش 25 تاست

محمد على(اباى) در 3/5/1391 | 16:34 گفت:

خوشم نمیاد ازش این همه بازیکن چرا کازرلا...

حسین در 3/5/1391 | 16:24 گفت:

20 میلیون یورو برای بازیکنی در حد کاسورلا؟؟؟؟کلا خریدی نکنیم بهتره تا بخوایم همچین خریدی داشته باشم.

چرا سایت اینجوری شده بچه ها دائم قطع میشه چرا؟؟

حسین ملازینل در 3/5/1391 | 16:19 گفت:

20 میلیون؟ من که باور نمیکنم...

سعيد غلامي در 3/5/1391 | 16:13 گفت:

خيلي خوبه پارسال انقدر خوب كار كرد كه دلبوسكه رو مجبور كرد كه به تيم ملي دعوت كنه. ضربه ازاد زن خوبي هم هست شوت هاش هم حرف نداره. كلن سبك بازيش به ما ميخوره.
ميتونه جانشين خوبي واسه ارشاوين باشه

علی شهروز در 3/5/1391 | 16:09 گفت:

از پست یا سانتی؟؟!

مصطفی کاظمی در 3/5/1391 | 16:05 گفت:

استقبال نمیشه.