پیش بینی همینو میکردم

نویسنده: hosein

وبلاگ من
نویسنده: hosein
Bye Bye cesc, Arsenal 4 ever
کل بازدید: 6,346 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

پیش بینی همینو میکردم

گفته بودم نگرانم... هوادار!!! طرفدار آرسنال!! عاشق آرسنال ... چرا؟!! تو دیگه چرا؟!سلام

1-2 روز پیش بعد اون هفته که همه باختن و ما بردیم، یه پست گذاشتم که مراقب افراط و تفریط باشید. شما که اینقدر از 1 هفته با اون نتایج خوشحال میشید و 1001 خیال برای تیم میبافید، معلومه ... با این باخت هم 1002 نسخه برای تیم میپیچید. به زمین و زمان هم گیر میدین. بله امثال ژورو و اسکیلاچی پاشنه آشیل تیم هستن. ولی ژسنی؟!!!! این پسر فوق العاده است. واسه چی میگی دروازه بان نداریم رفیق؟!! دلیلش همونیه که اول گفتم.

ههه!! ولی قضاوت من و تو ملاک نیست رفیق!!:-) این جمله سایت EuroSport در حین گزارش بازی خیلی بهم چسبید.

Arsenal lost three of their first five
PL fixtures this season. Victory today will mean that, since then, the
Gunners are the best form team in the Premier League, jointly with their
north London neighbours Tottenham Hotspur.


همتون استاد زبانید. ولی خلاصشو میگم. 5 هفته اول لیگ رو بزاری کنار، آرسنال و تاتنهام بهترین تیمهای لیگ هستن. حالا ما بشینیم برا این تیم نسخه بپیچیم!!:-)

حرف آخر... دیروز یکی از دوستام پرسید "تو واسه چی طرفدار آرسنال شدی؟" ... سنگهاتو با خودت وا بکن ... اینجور طرفداری بدرد استقلال و پرسپولیس ایران میخوره!!!

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

♥Arsenal♥ در 14/10/1390 | 07:45 گفت:

حق میگی!!
حامد:ژسنی فقط کم تجربه تشریف داره وگرنه از خیلی دروازه بان ها بهتره و باهات 100%موافقم!
راستی سید مهدی رحمتی با اینتر چیکار کرد؟حالا واقعا اومدن دنبالش یا نه؟

سید امین هاشمی در 14/10/1390 | 02:29 گفت:

ای آقا حسین.از نتیچه 1-2 نگو که خونه دلم

sam baygan در 13/10/1390 | 23:31 گفت:

درباره رفتار هوادار،این حرف،حرف ماهم هست،خیلی ام اینا تکرار کردیم
ولی درباره تیم بگم این متاسفانه آینده ای رو برای این تیم تصور نمیکنم.اینو تجربه داره میگه...

حمید فرازی در 13/10/1390 | 22:51 گفت:

کاملا موافقم.ما فعلا باید تیممونو با همین شرایط قبول کنیم و ازش هیچ انتظاری نداشته باشیم

hamed در 13/10/1390 | 15:55 گفت:

ژسنی یک بازیکن فوق العادست و باید آرسنال برای همیشه نگهش داره...............

hamed در 13/10/1390 | 15:54 گفت:

به نظر من ژورو ، اسکیلاچی ، ژروینیو ، پارک چو یونگ برای آرسنال اضافی هستند و باید از آرسنال بروند یعنی لیاقت بازی برای آرسنال رو ندارند.......

راستی اگه میشه حداقل همین ژروینیو از تیم بندازین بیرون...............

mostafaa در 13/10/1390 | 13:01 گفت:

دوستان عزیز.این باخت درد ناک بود ولی وقتی تیمت میاد همه تیمارو با اختلاف یک گل میبره.دقایق پایانی گل میزنی می بری. یعنی تیمت خط حمله ی زهر داری نداره.بار ها قبل هم گفتم دلیل نداره هم حروینهو و هم ولکات تو زمین باشن.یه کدومشون باید باشن و ما یه مهاجم گلزن مثل هیگواین یا بنزما احتیاج داریم.

توپچی جنوب در 13/10/1390 | 12:55 گفت:

آه ...... از ته دل

همه بچه ها درست میگن از افراط و تفریطی که حسین میگه تا از جام نگرفتنی که اقای یگانه میگه ولی باید نشست و با ارامش و بدون عصبانیت فکر کرد ودلیل شکست رو پیدا کرد نه همینجوربی به زمین و زمان فحش و ناسزا بگیم

اره ارسنال 4 بازیه که از داور داره ضربه میخوره و تصمیماتی که میتونه نتیجه بازی رو عوض کنه رو برعلیه ارسنال میگیرن و این جور موارد از دست ونگر خارجه,, و 2بازی هم هست که به دلیل نداشتن بازیکن ضربه میخوریم طی چند هفته 3دفاع چپ و 2دفاع راست رو از دست دادیم و حلا هم ژورو این هم میتونه بزرگترین بد شانسی برای یک تیم باشه و یه مربی نمیتونه 7تا دفاع کناری بگیره که احیانا اینجور مشکلی قرار پیش بیاد واین هم از دست مربی بیرونه

اما نداشتن نیمکت قوی باعث اکثر باخت ها و مساوی های نه تنها این فصل بلکه 2,3فصل اخیره وتنها راه اون خرید بازیکن با کیفیت و بیرون انداختن بازیکنان بدون خاصیت میباشد اومید وارم و فقط امیدوارم ونگر اینبار دیگه بازیکن بگیره اونم از نوع خوبش نه بنجل.........

علی ارشدی در 13/10/1390 | 12:41 گفت:

اره حسین جون خیلی منطقی هستی دمت گرم من همون روزم گفتم حرفات همش درسته الان 100 در 100 حق با توئه بیشتر بهمون سر بزن

Hossein Y در 13/10/1390 | 12:35 گفت:

دادش من آخه چقدر تحمل ديگه الان 100 فصل داريم جام نگرفتن و باختن و جزو سه تيم نشدن رو تحمل ميكنيم آخه تا كي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فرزین سلامي در 13/10/1390 | 11:33 گفت:

گرچه اینجور باختها تو ذهن آدم میمونه و رو اعصابمون راه میره ولی قبول دارم ،نباید به زمین و زمان بد و بیراه گفت

ali jamshidi در 13/10/1390 | 11:21 گفت:

حسین جان حرف دل خیلی را رو زدی. البته نمیشه گفت بقیه که کاسه صبرشون لبریز میشه و به قوله تو افراط و تفریطین هوادار نیستن. بلاخره هر کسی عشقش رو یه جوری نشون میده. ولی باهات موافقم. ضمن اینکه بضاعت تیم مون امسال همینه باید قبول کرد. خیلی نیمکت مون قویه هصدوم هامونم هی اضافه میشن

ایمان بهادران در 13/10/1390 | 09:17 گفت:

on dostet ras gofte be manam migan ye zamani hame tima az arsenal mitarsidan hala shodim zang tafriheshon

سراج در 13/10/1390 | 08:59 گفت:

با هات موافقم اقا رضا

رضا در 13/10/1390 | 08:56 گفت:

شسنی دیگه چکار میتونه بکنه وقتی امثال جورو و اسکیلاچی مدافعان تیم باشن!!!
شسنی همین الان بدون شک یکی از پنج دروازه بان برتر دنیا است!!!!!!

سراج در 13/10/1390 | 08:52 گفت:

راست می گی
ادم باید تو شادی و غم کنار تیم محبوببش باشه

رضا در 13/10/1390 | 08:45 گفت:

خدا !!!!!
چرا همچین اتفاق ها ای باید همیشه برای ما بیفته !!!!!!
چرا اینقدر بد شانسیم همین تاتنهام فولام حداقل ۱۰ تا مقعیت صد در صد داشت اما باخت!!!!
بخدا خیلی بد شانسیم!!!!