نگاهی به بازی های مهم چلسی و آرسنال

نویسنده: hosein

وبلاگ من
نویسنده: hosein
Bye Bye cesc, Arsenal 4 ever
کل بازدید: 6,349 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

نگاهی به بازی های مهم چلسی و آرسنال

سلام به همه رفقا. بابت برد شیرین دیشب با گل عمو تی تی تبریک میگم و بابت بازگشت به رده چهارم. در این پست میخوام یه بررسی رو بازی های مهم چلسی و آرسنال داشته باشم. به نظر من از بین چلسی، لیورپول و نیوکاسل، چلسی رقیب اصلی برای ردۀ 4 هست.و اما ...
ما و چلسی الان هم امتیازیم... و تفاضل گلمون هم حتی یکیه!!:-) یعنی انگار لیگ برای ما و چلسی تازه شروع شده. این بازی های باقی مونده رو هرکی بهتر نتیجه بگیره، خوب چهارمی رو بدست میاره.
البته واقعا تمام بازی های جزیره غ ق پ هستند!(غیر قابل پیشبینی:-) ) ولی بیاید مهم هاش رو نگاه کنیم.

بازی های مهم چلسی:
السیتی - چلسی (ورزشگاه السیتی)
چلسی - تاتنهام (استندفورد بریج)
چلسی - نیوکاسی (بازم زمین چلسی)
آرسنال - چلسی (امارات)
لیورپول - چلسی (آنفیلد)

بازی های مهم آرسنال:
آرسنال - تاتنهام (امارات)
لیورپول - آرسنال (آنفیلد)
آرسنال - السیتی (امارات)
آرسنال - چلسی (امارات)
آرسنال - نیوکاسل (امارات)

ما 4 تا تو زمین خودمون داریم، چلسی 2 تا. به نظرم چهارمی دست خودمونه و بس. دممون گرم، خودمون گرفتیمش، دیگه باید با نگهداریش عرضۀ خودمون رو نشون بدیم.
البته من فرض رو برای دو تیم بر این گذاشتم که تو بقیه بازیا مشابه نتیجه بگیرن.

اینم اضافه کنم، باز نگید چه بدبختیم که دیگه باید برای 4رمی رقابت کنیم. این فصل خوب اینطوریه دیگه رفیق. ایشالله جامهای حذفی و لیگ قهرمانان رو نشون میکنیم و لااقل یکیش رو بگیریم.

زنده باد آرسنال و آرسنالی.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 23/11/1390 | 18:54 گفت:

بالاتر از تاتنهام قرار میگیریم......

sam baygan در 23/11/1390 | 18:02 گفت:

خدا لعنتتون کنه کنه مرغ ماشینی ام میاد برا ما شاخ میشه!

ali jamshidi در 23/11/1390 | 14:31 گفت:

واقعاً چه راحت سطح توقعات مون رو اوردن پائین

javad sbo در 23/11/1390 | 14:19 گفت:

در جواب اقا سجاد: صد درصد امسال بالاتر از تاتنهام میشیم

ایمان بهادران در 23/11/1390 | 13:55 گفت:

kari nadarm vali yezamani be 2 ham razi nabodim alan be 4 ham razim

ایمان بهادران در 23/11/1390 | 13:54 گفت:

kari nadarm vali yezamani be 2 ham razi nabodim alan be 4 ham razim

علی ارشدی در 23/11/1390 | 12:49 گفت:

این فصل از چهارم بالاتر نیومدیم!!!! انشالله که دیگه پایین تر هم نیاییم

سید سجاد حسینی در 23/11/1390 | 12:44 گفت:

صد درصد امسال پایین تر از تاتنهام میشیم

حمید فرازی در 23/11/1390 | 12:42 گفت:

به قول خودت سرنوشتمون دست خودمونه.بعیده امسال بالای تاتنهام قرار بگیریم ولی امیدوارم سهمیه رو هرطور شده به دست بیاریم

سید امین هاشمی در 23/11/1390 | 12:00 گفت:

امیدوارم بعد از تاتنهام قرار نگیریم.ممنون حسین جان

ali jamshidi در 23/11/1390 | 11:50 گفت:

آره حسین جان موافقم.
چهارمی ما الان دیگه کاملاً دسته خودمونه.
خدا کنه حفظش کنیم. آرسنال با با ونگر پائین از چهارمی مقامی نداشته.
حاضرم یک سال هر روز یه مهمونی پیش بیاد و من جورابم سوراخ باشه ولی آرسنال از تاتهنام پائین تر نباشه.

Masoud در 23/11/1390 | 11:46 گفت:

به امید چهارمی