نگاهی به بازی های مهم چلسی و آرسنال

نویسنده: hosein

وبلاگ من
نویسنده: hosein
Bye Bye cesc, Arsenal 4 ever
کل بازدید: 7,813 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
 آرسنال در هشت بازی خارج از خانه رقابت های بزرگسالان اروپایی (W٦ D۲) شکست ناپذیر است ، که طولانی ترین روند آنها از مارس ۱٩٩۵ است. توپچی ها هرگز ٩ بازی بدون شکست نبوده اند.
آرسنال در هشت بازی خارج از خانه رقابت های بزرگسالان اروپایی (W٦ D۲) شکست ناپذیر است ، که طولانی ترین روند آنها از مارس ۱٩٩۵ است. توپچی ها هرگز ٩ بازی بدون شکست نبوده اند.
به گزارش TheAFCBeII :"میکل آرتتا تأیید کرد که توماس پارتی فردا به تمرینات باز می گردد. همانطور که چندی پیش اشاره کرده بودیم ، احتمال یک اتفاق غافلگیر کننده برای یکشنبه پیش رو بسیار زیاد است و این شانس وجود دارد که "اختاپوس" را در ترکیب تیم برای دربی مقابل تاتنهام ببینیم." به گزارش TheAFCBeII :"میکل آرتتا تأیید کرد که توماس پارتی فردا به تمرینات باز می گردد. همانطور که چندی پیش اشاره کرده بودیم ، احتمال یک اتفاق غافلگیر کننده برای یکشنبه پیش رو بسیار زیاد است و این شانس وجود دارد که "اختاپوس" را در ترکیب تیم برای دربی مقابل تاتنهام ببینیم."
الکساندر لاکازت در بازی شب گذشته به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد👏👏 الکساندر لاکازت در بازی شب گذشته به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد👏👏
اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور
در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود. در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود.
لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است." لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است."
 اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان. اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان.
در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم
پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است.  اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز].  او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است.  ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! "  [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود] پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است. اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز]. او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است. ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! " [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود]

نگاهی به بازی های مهم چلسی و آرسنال

سلام به همه رفقا. بابت برد شیرین دیشب با گل عمو تی تی تبریک میگم و بابت بازگشت به رده چهارم. در این پست میخوام یه بررسی رو بازی های مهم چلسی و آرسنال داشته باشم. به نظر من از بین چلسی، لیورپول و نیوکاسل، چلسی رقیب اصلی برای ردۀ 4 هست.و اما ...
ما و چلسی الان هم امتیازیم... و تفاضل گلمون هم حتی یکیه!!:-) یعنی انگار لیگ برای ما و چلسی تازه شروع شده. این بازی های باقی مونده رو هرکی بهتر نتیجه بگیره، خوب چهارمی رو بدست میاره.
البته واقعا تمام بازی های جزیره غ ق پ هستند!(غیر قابل پیشبینی:-) ) ولی بیاید مهم هاش رو نگاه کنیم.

بازی های مهم چلسی:
السیتی - چلسی (ورزشگاه السیتی)
چلسی - تاتنهام (استندفورد بریج)
چلسی - نیوکاسی (بازم زمین چلسی)
آرسنال - چلسی (امارات)
لیورپول - چلسی (آنفیلد)

بازی های مهم آرسنال:
آرسنال - تاتنهام (امارات)
لیورپول - آرسنال (آنفیلد)
آرسنال - السیتی (امارات)
آرسنال - چلسی (امارات)
آرسنال - نیوکاسل (امارات)

ما 4 تا تو زمین خودمون داریم، چلسی 2 تا. به نظرم چهارمی دست خودمونه و بس. دممون گرم، خودمون گرفتیمش، دیگه باید با نگهداریش عرضۀ خودمون رو نشون بدیم.
البته من فرض رو برای دو تیم بر این گذاشتم که تو بقیه بازیا مشابه نتیجه بگیرن.

اینم اضافه کنم، باز نگید چه بدبختیم که دیگه باید برای 4رمی رقابت کنیم. این فصل خوب اینطوریه دیگه رفیق. ایشالله جامهای حذفی و لیگ قهرمانان رو نشون میکنیم و لااقل یکیش رو بگیریم.

زنده باد آرسنال و آرسنالی.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 23/11/1390 | 18:54 گفت:

بالاتر از تاتنهام قرار میگیریم......

sam baygan در 23/11/1390 | 18:02 گفت:

خدا لعنتتون کنه کنه مرغ ماشینی ام میاد برا ما شاخ میشه!

ali jamshidi در 23/11/1390 | 14:31 گفت:

واقعاً چه راحت سطح توقعات مون رو اوردن پائین

javad sbo در 23/11/1390 | 14:19 گفت:

در جواب اقا سجاد: صد درصد امسال بالاتر از تاتنهام میشیم

ایمان بهادران در 23/11/1390 | 13:55 گفت:

kari nadarm vali yezamani be 2 ham razi nabodim alan be 4 ham razim

ایمان بهادران در 23/11/1390 | 13:54 گفت:

kari nadarm vali yezamani be 2 ham razi nabodim alan be 4 ham razim

علی ارشدی در 23/11/1390 | 12:49 گفت:

این فصل از چهارم بالاتر نیومدیم!!!! انشالله که دیگه پایین تر هم نیاییم

سید سجاد حسینی در 23/11/1390 | 12:44 گفت:

صد درصد امسال پایین تر از تاتنهام میشیم

حمید فرازی در 23/11/1390 | 12:42 گفت:

به قول خودت سرنوشتمون دست خودمونه.بعیده امسال بالای تاتنهام قرار بگیریم ولی امیدوارم سهمیه رو هرطور شده به دست بیاریم

سید امین هاشمی در 23/11/1390 | 12:00 گفت:

امیدوارم بعد از تاتنهام قرار نگیریم.ممنون حسین جان

ali jamshidi در 23/11/1390 | 11:50 گفت:

آره حسین جان موافقم.
چهارمی ما الان دیگه کاملاً دسته خودمونه.
خدا کنه حفظش کنیم. آرسنال با با ونگر پائین از چهارمی مقامی نداشته.
حاضرم یک سال هر روز یه مهمونی پیش بیاد و من جورابم سوراخ باشه ولی آرسنال از تاتهنام پائین تر نباشه.

Masoud در 23/11/1390 | 11:46 گفت:

به امید چهارمی