امار نقل و انتقالات در یک نگاه!

نویسنده: majid r

وبلاگ من
نویسنده: majid r
!!!
کل بازدید: 222,659 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
به گزارش تلگراف دنی ولبک حداقل ۴ هفته به دلیل مصدومیت از ناحیه ی کشاله ی ران از میادین دور خواهد بود . به گزارش تلگراف دنی ولبک حداقل ۴ هفته به دلیل مصدومیت از ناحیه ی کشاله ی ران از میادین دور خواهد بود .
مشکل ولبک جدی است.او برابر چلسی در دقیقه ۷۳ مصدوم شد، جای خود را به ژیرو داد. ولبک از ناحیه کشاله ران مصدوم شده است و به نظر میرسد مصدومیت او جدی باشد مشکل ولبک جدی است.او برابر چلسی در دقیقه ۷۳ مصدوم شد، جای خود را به ژیرو داد. ولبک از ناحیه کشاله ران مصدوم شده است و به نظر میرسد مصدومیت او جدی باشد
تیم منتخب هفته ی پنجم لیگ برتر از دید bbc ... موستافی و کولاسیناچ دو نماینده ی آرسنال در این تیم هستند . تیم منتخب هفته ی پنجم لیگ برتر از دید bbc ... موستافی و کولاسیناچ دو نماینده ی آرسنال در این تیم هستند .
جدول مسابقات لیگ برتر انگلیس در پایان هفته ی پنجم جدول مسابقات لیگ برتر انگلیس در پایان هفته ی پنجم
 پست هکتور بلرین بعد از بازی با چلسی، از تماشاگرام بابت حمایت امروز تشکر میکنم ، متاسفانه نتوانستیم با سه امتیاز زمین بازی را ترک کنیم اما یکی کلین شیت قوی انجام دادیم . پست هکتور بلرین بعد از بازی با چلسی، از تماشاگرام بابت حمایت امروز تشکر میکنم ، متاسفانه نتوانستیم با سه امتیاز زمین بازی را ترک کنیم اما یکی کلین شیت قوی انجام دادیم .
آخرین باری که الکسیس به عنوان یار تعویضی وارد بازی شده است و موفق به گلزنی شده به برد ۲-۱ بارسلونا در برابر رئال مادرید در اکتبر ۲۰۱۳ بر میگردد . در ۲۴ بار بعدی که به عنوان یار تعویضی وارد زمین شده نتوانسته است گلزنی کند .
آخرین باری که الکسیس به عنوان یار تعویضی وارد بازی شده است و موفق به گلزنی شده به برد ۲-۱ بارسلونا در برابر رئال مادرید در اکتبر ۲۰۱۳ بر میگردد . در ۲۴ بار بعدی که به عنوان یار تعویضی وارد زمین شده نتوانسته است گلزنی کند .
آرسنال بعد از سال ۲۰۰۵ برای اولین بار توانست در یک بازی از لیگ برتر در ورزشگاه استمفوربریج برابر چلسی دروازه اش را بسته نگه دارد . آرسنال بعد از سال ۲۰۰۵ برای اولین بار توانست در یک بازی از لیگ برتر در ورزشگاه استمفوربریج برابر چلسی دروازه اش را بسته نگه دارد .
 چلسی برای اولین بار در استمفوربریج بعد از ۲۲ مسابقه زیر نظر آنتونیو کونته در لیگ جزیره موفق به گلزنی نشد . چلسی برای اولین بار در استمفوربریج بعد از ۲۲ مسابقه زیر نظر آنتونیو کونته در لیگ جزیره موفق به گلزنی نشد .
بهترین بازیکن زمین : آرون رمزی ، ۷۳ لمس توپ، ۴۲ پاس صحیح از ۵۱ پاس، دو شوت به طرف دروازه ( یک برخورد با تیر ) ، ۱۲.۳۴ کیلومتر  دوندگی ( بیشترین میزان دوندگی در بین بازیکنان ) بهترین بازیکن زمین : آرون رمزی ، ۷۳ لمس توپ، ۴۲ پاس صحیح از ۵۱ پاس، دو شوت به طرف دروازه ( یک برخورد با تیر ) ، ۱۲.۳۴ کیلومتر دوندگی ( بیشترین میزان دوندگی در بین بازیکنان )
حاشیه پیش از بازی : موراتا هکتور بلرین را در تونل هل داد !  به گزارش مترو در حالی که بلرین در حال مصاحبه با شبکه ی اسکای اسپرت پیش از رفتن دو تیم به میدان بود آلوارو موراتا از پشت او رد شد و به هکتور تنه زد . هکتور بلرین واکنش خاصی به این حرکت موراتا نشان نداد و فقط لبخند زد ، مشخص نیست این حرکت موراتا جدی بوده یا فقط خواسته است شیطنت کند زیرا او و بلرین در تیم ملی اسپانیا هم بازی هستند . حاشیه پیش از بازی : موراتا هکتور بلرین را در تونل هل داد ! به گزارش مترو در حالی که بلرین در حال مصاحبه با شبکه ی اسکای اسپرت پیش از رفتن دو تیم به میدان بود آلوارو موراتا از پشت او رد شد و به هکتور تنه زد . هکتور بلرین واکنش خاصی به این حرکت موراتا نشان نداد و فقط لبخند زد ، مشخص نیست این حرکت موراتا جدی بوده یا فقط خواسته است شیطنت کند زیرا او و بلرین در تیم ملی اسپانیا هم بازی هستند .

امار نقل و انتقالات در یک نگاه!

سلام دوستان طبق انتظار ونگر گند زد واقعا هیچی نمیشه گفت ارسنال 50-60میلیون پوند درامدش از لیورپول بیشتره اونم چندین سال متوالی  ولی لیور خیلی بهتر هزینه کرده و شانس قهرمانی داره و ارسنال هدفش چهارمی اونم نمیتونه دیگه استارت افول ارسنال خیلی وقته خورده الان سرعتش بیشتر شده!اول ورودیههادو تا ورودی داشتیم ک عالی نه ولی خوب ب نظر میرسنhttp://uupload.ir/files/grap_yghb.pngواما خروجی زیاد داشتیم هفتاد میلیون پوند خروجی داشتیم +لوکاس پرز که قرضی رفت دپور ولی 46 میلیون ورودی و تراز مثبت 24 میلیون پوندیخروجی ها:http://uupload.ir/files/wmah_ggyt.pnghttp://uupload.ir/files/g34_capture.pngاینم خلاصه ورود و خروجی ه غیر از انتقال غرضیhttp://uupload.ir/files/3zou_bhb.png چهر تا هم بازیکن غرضی داریم تقریبا چهار میلیون از اینجا و صرفه جویی تقریبا 150 هزار پوندی در دستمزد میشه تقریبا 8 میلیون پوند با سود 24 میلیو پوندی 36میلیون سود خالصحالا بودجه نقل و انتقالات هم کم کمش 60 میلیون باشه میشه 96 میلیون به حساب باشگاه(کروئنکه) عمق فاجعه هم اینجاست  تقریبا 200 میلیون

هم از قبل تو حساب باشگاست و ضعفی هم برطرف نشدبه نظر میاد تنها راه حل مشکل قصه تکراری امید ب فروش سهام کروئنکه و اخراج ونگر هست!! 

تشکر شده توسط : محمد , مبين , Saeed asili ,

ثبت نظر شمانظرات پیشین

abolfazl alayi fard در 12/6/1396 | 20:48 گفت:

محمدحسین من میتونم با اطمینان بگم اگر شکست لیورپول نبود الان لمار با ۱۰۰میلیون بازیکن آرسنال بود.
عملکرد جلو لیورپول افتضاح بود،حتی بازی که ۸تا خورد خیلی بهتر بود آرسنال. این عملکرد تاثیر منفی زیادی داشت. هیچکی حاضر نیست سوار یک قایق سوراخ بشه

محمد حسین در 12/6/1396 | 12:46 گفت:

این دیوید اورنستین هم مزخرف گفته ها قشنگ
فک کرده مردم ماشین حساب ندارن؟
لاکازت 9 میلیون میگیره و کولاشیناچ 6میلیون...
یعنی 52 به علاوه 9 و 6 میشه 67 میلیون.
قرارداد اوزیل و الکسیس هم اگه کنار بذارن برای تمدید که نمیشه و بقیه هم تمدید شن نهایتا روی هم 16 میلیون اضافه میشه به این پول که بشه 83 میلیون
حالا ما 50 میلیون فروش داشتیم و 10 میلیون هم حقوق اینایی که دائمی رفتن میشه 60 میلیون که قطعا سر سری محاسبه کردم و بیشتر هم هست.
حالا ما در واقع 26 میلیون خرج کردیم که با مالیات خرید میشه حدود 35 میلیون که هیچه.
ما خریم مگه؟

محمد حسین در 12/6/1396 | 12:43 گفت:

این دیوید اورنستین هم مزخرف گفته ها قشنگ
فک کرده مردم ماشین حساب ندارن؟
لاکازت 9 میلیون میگیره و کولاشیناچ 6میلیون...
یعنی 52 به علاوه 9 و 6 میشه 67 میلیون.
قرارداد اوزیل و الکسیس هم اگه کنار بذارن برای تمدید که نمیشه و بقیه هم تمدید شن نهایتا روی هم 16 میلیون اضافه میشه به این پول که بشه 83 میلیون
حالا ما 50 میلیون فروش داشتیم و 10 میلیون هم حقوق اینایی که دائمی رفتن میشه 60 میلیون که قطعا سر سری محاسبه کردم و بیشتر هم هست.
حالا ما در واقع 26 میلیون خرج کردیم که با مالیات خرید میشه حدود 35 میلیون که هیچه.
ما خریم مگه؟

محمد حسین در 12/6/1396 | 12:28 گفت:

ممنون آقا مجید عزیز...
و ونگر اوت و دیگر هیچ.
راستی ابوالفضل جان شما چرا؟ این پیشنهاد تکراریه. اگه مطمئن بشن پیشنهاد موفق نیست برای بستن دهن هوادارا این کار رو میکنن.
مثلا چون امباپه 150 قیمتش بود 130 تا پیشنهاد دادن که توپ بره توی زمین گزینه ها ولی خیلی روششون قدیمی شده
این مردیکه خبرنگار مبتدی هم برای شهرت این مزخرفا رو گفته...

majid r در 11/6/1396 | 16:04 گفت:

از دیوید اورنستین بعید بود همچین خبر اماتوری!!
من که برد و باخت از فصل پیش برام مهم نبود و تا وقتی ونگر هست مهم نیس فقط مایه ابروریزی شده نتایج!!
زودتر اخراج شه بهتر شاید ارسنالیهای قدیمی هم بیان تو سایت
چ فرصتها و بازیکنهای مفتی ک ونگر نگرفت
هیگواین و سوارز و گریزمن و ایکاردی و حتی اشنایدر تو اینتر بود ب ارسنال پیشنهاد شد قبول نکرد رفت گالا
همین نبری 100تای والکات میارزید فروختش
یه زمانی هر فصل یه بازیکن جون تاپ معرفی میکرد الان از هونم خبری نیس
جوانان یه نلسون و ادلاید خوبن ک اونارم بازی نمیده!!

abolfazl alayi fard در 11/6/1396 | 15:45 گفت:

شزنی رو خیلی جالب طراحی کرده، سیگار گوشه لبشه‎

abolfazl alayi fard در 11/6/1396 | 15:43 گفت:

با یک حرکت ناشیانه رسانه ای مثل پخش این خبر که آرسنال پول نداشته برای هزینه و جلو انداختن "دیوید اورنستین" که اعتبار نصفه نیمشو از اخبار مثلا سِرّی آرسنال داره، میخواستن جو منفی شکل گرفته رو از بین ببرن ولی همون اول با تمسخر بقیه رسانه ها مواجه شدن.
آرسنال پول نداره؟ این حرف تا سال ۲۰۱۲یا۱۳خریدار داشت ولی الان دیگه تاریخ مصرفش گذشته
دم خروس هم از اونجا بیرون زد که ونگر مصاحبه کرده و گفته لمار نخواسته که بیاد. یعنی پول موجود بوده.اکثرا پیشنهاد ۹۰میلیون پوندی رو برای لمار تایید کردن
ولی من اینطور حس میکنم بعد بازی لیورپول شرایط مدیریتی آرسنال مقداری تغییر کرده و ونگر محدودتر شده. میدونیم ونگر اگر بمیره ۹۰میلیون پوند پیشنهاد نمیده برا کسی، پس احتمالا ونگر دیگه دخالتش کمتر شده وجایگاه سابق رو تو تصمیمات نداره،یعنی امیدوارم اینطور باشه‎
آرسنال با عملکرد خوب تو بازار میتونست تا حد زیادی فشار رسانه ها و هوادارهارو کمتر بکنه ولی اینکارو نکرد و الان تنها راهش اینه که با عملکردش تو زمین بازی جو رو تلطیف بکنه، که با این مربی و این عمق ترکیب فکر نمیکنم اتفاق بیفته و خیلی سخته.
تو چندتا بلاگ قبلی گفتم تاکتیکا و تمرینا برای بازی با بایرن، استوک، لیورپول، وسترن سیدنی و... یکیه و بازیکنا نا امید میشن. گویا قبل از وقفه ملی بازیکنا به ساختار تمرینا اعتراض کردن و گفتن اینا همونایی هست که قبلا بوده و همش منجر به پیروزی شده‎
فعلاً باید صبر کرد چاره ای نیست‎

majid r در 11/6/1396 | 12:16 گفت:

بازیکنای قرضی
مارتینز
جوئل کمپل
لوکاس پرز
وکارل جنکینسون هستن