امار نقل و انتقالات در یک نگاه!

نویسنده: majid r

وبلاگ من
نویسنده: majid r
!!!
کل بازدید: 227,639 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
الکساندر لاکازت با منتشر کردن این استوری در اینستاگرام شخصی خود خبر از عمل موفقیت آمیز روی پایش داد و طبق اعلام خبرگزاری ها ممکن است به بازی ۱ آوریل مقابل استوک سیتی برسد.
الکساندر لاکازت با منتشر کردن این استوری در اینستاگرام شخصی خود خبر از عمل موفقیت آمیز روی پایش داد و طبق اعلام خبرگزاری ها ممکن است به بازی ۱ آوریل مقابل استوک سیتی برسد.
آرسنال حاضر است برای خرید اسمالینگ ۲۵ میلیون پوند بپردازد.یونایتد به تازگی می خواهد از پول فروش اسمالینگ، جانی ایوانز را نیز خریداری کند.بند فسخ قرارداد جانی ایوانز در صورت سقوط وست برومویچ ۳ میلیون پوند خواهد بود.آرسنال نیز در پنجره نقل انتقالات ماه ژانویه به ایوانز پیشنهاد ۱۰ میلیون پوندی داده بود اما این پیشنهاد رد شد چون آن ها اعتقاد داشتند که قیمت این مدافع سی ساله نزدیک ۲۵ میلیون پوند است. آرسنال حاضر است برای خرید اسمالینگ ۲۵ میلیون پوند بپردازد.یونایتد به تازگی می خواهد از پول فروش اسمالینگ، جانی ایوانز را نیز خریداری کند.بند فسخ قرارداد جانی ایوانز در صورت سقوط وست برومویچ ۳ میلیون پوند خواهد بود.آرسنال نیز در پنجره نقل انتقالات ماه ژانویه به ایوانز پیشنهاد ۱۰ میلیون پوندی داده بود اما این پیشنهاد رد شد چون آن ها اعتقاد داشتند که قیمت این مدافع سی ساله نزدیک ۲۵ میلیون پوند است.
قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا جمعه ۴ اسفند ماه در سوئیس برگزار خواهد شد.آرسنال در صورت صعود به مرحله ی بعد در این قرعه کشی شرکت داده خواهد شد. قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا جمعه ۴ اسفند ماه در سوئیس برگزار خواهد شد.آرسنال در صورت صعود به مرحله ی بعد در این قرعه کشی شرکت داده خواهد شد.
آرسنال رسما قرارداد تبلیغات شرکت هواپیمایی امارات بر روی البسه ی باشگاه را تا سال ۲۰۲۴ و بر روی نام ورزشگاه را تا سال ۲۰۲۸ تمدید کرد.طبق گزارش تلگراف، قرارداد ۵ ساله ی آرسنال با امارات با ارزشی بالغ بر ۲۰۰ میلیون پوند است. بر همین اساس پس از منچستر یونایتد با ۴۷ میلیون پوند در سال، آرسنال در کنار چلسی با ۴۰ میلیون پوند در سال جایگاه دوم باارزش ترین قرارداد تبلیغاتی در انگلستان را دریافت خواهد کرد. آرسنال رسما قرارداد تبلیغات شرکت هواپیمایی امارات بر روی البسه ی باشگاه را تا سال ۲۰۲۴ و بر روی نام ورزشگاه را تا سال ۲۰۲۸ تمدید کرد.طبق گزارش تلگراف، قرارداد ۵ ساله ی آرسنال با امارات با ارزشی بالغ بر ۲۰۰ میلیون پوند است. بر همین اساس پس از منچستر یونایتد با ۴۷ میلیون پوند در سال، آرسنال در کنار چلسی با ۴۰ میلیون پوند در سال جایگاه دوم باارزش ترین قرارداد تبلیغاتی در انگلستان را دریافت خواهد کرد.
نظر آرسن ونگر راجع به تیم اوسترشوندز و سامان قدوس:کاپیتان آنها (سامان قدوس) بازیکن بسیار موثری است، به نظرم عملکرد مناسب این تیم در لیگ اروپا به دلیل وجود چنین بازیکنانی بوده است. نظر آرسن ونگر راجع به تیم اوسترشوندز و سامان قدوس:کاپیتان آنها (سامان قدوس) بازیکن بسیار موثری است، به نظرم عملکرد مناسب این تیم در لیگ اروپا به دلیل وجود چنین بازیکنانی بوده است.
تیم منتخب دور رفت مرحله ۱/۱۶ لیگ اروپا از نگاه هو اسکورد، با حضور یک نماینده از آرسنال تیم منتخب دور رفت مرحله ۱/۱۶ لیگ اروپا از نگاه هو اسکورد، با حضور یک نماینده از آرسنال
تیم منتخب دور رفت مرحله ۱/۱۶ لیگ اروپا از نگاه یوفا، با حضور سه نماینده از آرسنال تیم منتخب دور رفت مرحله ۱/۱۶ لیگ اروپا از نگاه یوفا، با حضور سه نماینده از آرسنال
 ترکیب رسمی آرسنال در مقابل اوسترشوندز. داوید اوسپینا کاپیتان آرسنال در این دیدار خواهد بود. ترکیب رسمی آرسنال در مقابل اوسترشوندز. داوید اوسپینا کاپیتان آرسنال در این دیدار خواهد بود.
 لیام بردی اسطوره ی بزرگ باشگاه آرسنال ۶۲ ساله شد. او وقتی در آکادمی آرسنال فعال بود هری کین را به دلیل چاقی کنار گذاشت! لیام بردی اسطوره ی بزرگ باشگاه آرسنال ۶۲ ساله شد. او وقتی در آکادمی آرسنال فعال بود هری کین را به دلیل چاقی کنار گذاشت!
جدول لیگ برتر جزیره پس از پایان هفته بیست و هفتم جدول لیگ برتر جزیره پس از پایان هفته بیست و هفتم

امار نقل و انتقالات در یک نگاه!

سلام دوستان طبق انتظار ونگر گند زد واقعا هیچی نمیشه گفت ارسنال 50-60میلیون پوند درامدش از لیورپول بیشتره اونم چندین سال متوالی  ولی لیور خیلی بهتر هزینه کرده و شانس قهرمانی داره و ارسنال هدفش چهارمی اونم نمیتونه دیگه استارت افول ارسنال خیلی وقته خورده الان سرعتش بیشتر شده!اول ورودیههادو تا ورودی داشتیم ک عالی نه ولی خوب ب نظر میرسنhttp://uupload.ir/files/grap_yghb.pngواما خروجی زیاد داشتیم هفتاد میلیون پوند خروجی داشتیم +لوکاس پرز که قرضی رفت دپور ولی 46 میلیون ورودی و تراز مثبت 24 میلیون پوندیخروجی ها:http://uupload.ir/files/wmah_ggyt.pnghttp://uupload.ir/files/g34_capture.pngاینم خلاصه ورود و خروجی ه غیر از انتقال غرضیhttp://uupload.ir/files/3zou_bhb.png چهر تا هم بازیکن غرضی داریم تقریبا چهار میلیون از اینجا و صرفه جویی تقریبا 150 هزار پوندی در دستمزد میشه تقریبا 8 میلیون پوند با سود 24 میلیو پوندی 36میلیون سود خالصحالا بودجه نقل و انتقالات هم کم کمش 60 میلیون باشه میشه 96 میلیون به حساب باشگاه(کروئنکه) عمق فاجعه هم اینجاست  تقریبا 200 میلیون

هم از قبل تو حساب باشگاست و ضعفی هم برطرف نشدبه نظر میاد تنها راه حل مشکل قصه تکراری امید ب فروش سهام کروئنکه و اخراج ونگر هست!! 

تشکر شده توسط : محمد , مبين , Saeed asili ,

ثبت نظر شمانظرات پیشین

abolfazl alayi fard در 12/6/1396 | 20:48 گفت:

محمدحسین من میتونم با اطمینان بگم اگر شکست لیورپول نبود الان لمار با ۱۰۰میلیون بازیکن آرسنال بود.
عملکرد جلو لیورپول افتضاح بود،حتی بازی که ۸تا خورد خیلی بهتر بود آرسنال. این عملکرد تاثیر منفی زیادی داشت. هیچکی حاضر نیست سوار یک قایق سوراخ بشه

محمد حسین در 12/6/1396 | 12:46 گفت:

این دیوید اورنستین هم مزخرف گفته ها قشنگ
فک کرده مردم ماشین حساب ندارن؟
لاکازت 9 میلیون میگیره و کولاشیناچ 6میلیون...
یعنی 52 به علاوه 9 و 6 میشه 67 میلیون.
قرارداد اوزیل و الکسیس هم اگه کنار بذارن برای تمدید که نمیشه و بقیه هم تمدید شن نهایتا روی هم 16 میلیون اضافه میشه به این پول که بشه 83 میلیون
حالا ما 50 میلیون فروش داشتیم و 10 میلیون هم حقوق اینایی که دائمی رفتن میشه 60 میلیون که قطعا سر سری محاسبه کردم و بیشتر هم هست.
حالا ما در واقع 26 میلیون خرج کردیم که با مالیات خرید میشه حدود 35 میلیون که هیچه.
ما خریم مگه؟

محمد حسین در 12/6/1396 | 12:43 گفت:

این دیوید اورنستین هم مزخرف گفته ها قشنگ
فک کرده مردم ماشین حساب ندارن؟
لاکازت 9 میلیون میگیره و کولاشیناچ 6میلیون...
یعنی 52 به علاوه 9 و 6 میشه 67 میلیون.
قرارداد اوزیل و الکسیس هم اگه کنار بذارن برای تمدید که نمیشه و بقیه هم تمدید شن نهایتا روی هم 16 میلیون اضافه میشه به این پول که بشه 83 میلیون
حالا ما 50 میلیون فروش داشتیم و 10 میلیون هم حقوق اینایی که دائمی رفتن میشه 60 میلیون که قطعا سر سری محاسبه کردم و بیشتر هم هست.
حالا ما در واقع 26 میلیون خرج کردیم که با مالیات خرید میشه حدود 35 میلیون که هیچه.
ما خریم مگه؟

محمد حسین در 12/6/1396 | 12:28 گفت:

ممنون آقا مجید عزیز...
و ونگر اوت و دیگر هیچ.
راستی ابوالفضل جان شما چرا؟ این پیشنهاد تکراریه. اگه مطمئن بشن پیشنهاد موفق نیست برای بستن دهن هوادارا این کار رو میکنن.
مثلا چون امباپه 150 قیمتش بود 130 تا پیشنهاد دادن که توپ بره توی زمین گزینه ها ولی خیلی روششون قدیمی شده
این مردیکه خبرنگار مبتدی هم برای شهرت این مزخرفا رو گفته...

majid r در 11/6/1396 | 16:04 گفت:

از دیوید اورنستین بعید بود همچین خبر اماتوری!!
من که برد و باخت از فصل پیش برام مهم نبود و تا وقتی ونگر هست مهم نیس فقط مایه ابروریزی شده نتایج!!
زودتر اخراج شه بهتر شاید ارسنالیهای قدیمی هم بیان تو سایت
چ فرصتها و بازیکنهای مفتی ک ونگر نگرفت
هیگواین و سوارز و گریزمن و ایکاردی و حتی اشنایدر تو اینتر بود ب ارسنال پیشنهاد شد قبول نکرد رفت گالا
همین نبری 100تای والکات میارزید فروختش
یه زمانی هر فصل یه بازیکن جون تاپ معرفی میکرد الان از هونم خبری نیس
جوانان یه نلسون و ادلاید خوبن ک اونارم بازی نمیده!!

abolfazl alayi fard در 11/6/1396 | 15:45 گفت:

شزنی رو خیلی جالب طراحی کرده، سیگار گوشه لبشه‎

abolfazl alayi fard در 11/6/1396 | 15:43 گفت:

با یک حرکت ناشیانه رسانه ای مثل پخش این خبر که آرسنال پول نداشته برای هزینه و جلو انداختن "دیوید اورنستین" که اعتبار نصفه نیمشو از اخبار مثلا سِرّی آرسنال داره، میخواستن جو منفی شکل گرفته رو از بین ببرن ولی همون اول با تمسخر بقیه رسانه ها مواجه شدن.
آرسنال پول نداره؟ این حرف تا سال ۲۰۱۲یا۱۳خریدار داشت ولی الان دیگه تاریخ مصرفش گذشته
دم خروس هم از اونجا بیرون زد که ونگر مصاحبه کرده و گفته لمار نخواسته که بیاد. یعنی پول موجود بوده.اکثرا پیشنهاد ۹۰میلیون پوندی رو برای لمار تایید کردن
ولی من اینطور حس میکنم بعد بازی لیورپول شرایط مدیریتی آرسنال مقداری تغییر کرده و ونگر محدودتر شده. میدونیم ونگر اگر بمیره ۹۰میلیون پوند پیشنهاد نمیده برا کسی، پس احتمالا ونگر دیگه دخالتش کمتر شده وجایگاه سابق رو تو تصمیمات نداره،یعنی امیدوارم اینطور باشه‎
آرسنال با عملکرد خوب تو بازار میتونست تا حد زیادی فشار رسانه ها و هوادارهارو کمتر بکنه ولی اینکارو نکرد و الان تنها راهش اینه که با عملکردش تو زمین بازی جو رو تلطیف بکنه، که با این مربی و این عمق ترکیب فکر نمیکنم اتفاق بیفته و خیلی سخته.
تو چندتا بلاگ قبلی گفتم تاکتیکا و تمرینا برای بازی با بایرن، استوک، لیورپول، وسترن سیدنی و... یکیه و بازیکنا نا امید میشن. گویا قبل از وقفه ملی بازیکنا به ساختار تمرینا اعتراض کردن و گفتن اینا همونایی هست که قبلا بوده و همش منجر به پیروزی شده‎
فعلاً باید صبر کرد چاره ای نیست‎

majid r در 11/6/1396 | 12:16 گفت:

بازیکنای قرضی
مارتینز
جوئل کمپل
لوکاس پرز
وکارل جنکینسون هستن