بهترین لحظات سالی که گذشت

نویسنده: mohammad ali

وبلاگ من
نویسنده: mohammad ali
:|
کل بازدید: 4,027 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

بهترین لحظات سالی که گذشت

یک ویدءو کلیپ تو سایت www.arsenal.com به تازگی قرار گرفته که از مسولین این سایت میخوام که اونو داخل سایت قرار بدن.


بچه ها من خودم زیاد خوشم نمیاد که برم ترافیکمو برا کلیپ دیدن مصرف کنم ولی ازتون خواهش میکنم برید این ویدءو رو ببین . فوق العادس... بهترین گل های سال
شاید باور نکنین گل اول کلیپ که گل بنتنر هستشو ده بار دیدم. نه به خاطر بنتنر ها !!!!!!! به خاطر اینکه قبلش یه پاس از عشقم جکی گرفت. 10 بار اون صحنه ی بعد از گل اول رو که ویلشر از وسط زمین میاد که بپره بغل بنتنر رو دیدم. نظرمم هم عوض شد ! دیگه گوتزه رو دوست ندارم... وقتی جکی بعد از ژانویه میاد چرا گوتزه ؟؟ تو یه لحظه ی دیگه هستش که ویلشر شوت میکنه میخوره به تیر بعد ونپرسی یه گل فوق العاده میزنه...
من خودم از دیدن این لحظات احساس غرور کردم واقعا جالب بود. به شما هم به عنوان یه آرسنالی واقعی خواهش میکنم ببینید. لحظات خاصیه. 2-3 تا گل از زمانی که نصریو فابرگاس بودن هم هست. باشگاه هم اون لحظه ای که هنری بازی با اورتون تو زمین بود رو نشون میده تو کلیپ. یعنی دیگه اومدنش 100 % ایه. اگه کلیپو دیدین به او گل ونپرسی به دورتموند زد دقت کنین. قبلش سانگ میره پاس بده 4 تا دریبل مزنه ، آخری میخواد بگیره پیراهنشو سانگ یجوری دستشو ول میکنه خیلی خنده داره، انگار میگه ولممم کنننننننننن . ولی هیچی اون صحنه هایی که از ویلشر هست نمیشه. بچه ها خسته شدم با موبایل انقد نوشتم. لطفا برین کلیپو ببینید. جالبه.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

mohammad ali در 9/10/1390 | 14:17 گفت:

آره به هم چسبیدنا ...
اصلا مو نیمزنن

علی ارشدی در 9/10/1390 | 14:14 گفت:

بابا حمید اشتباه تایپ کرده ! عجب اشتباهی هم شده ممد علی ببین ج و ک رو کبورد خیلی به هم نزدیکن

mohammad ali در 9/10/1390 | 12:06 گفت:

هوی حمید درست صحبت کن :-w من رو ویلشر حساسم...

♥Arsenal♥ در 9/10/1390 | 11:50 گفت:

هیچ معلوم نیست که تا جکی کون بیاد تو زمین دوباره مصدوم بشه!!!مثل رونالدو تو میلان!!یا هانری خودمون!!

رضا در 9/10/1390 | 09:32 گفت:

بازی فردا با QPR در الامارات الندن است!!!! در سایت اشتباهی نوشته تو لوفتوس رود(Luftus road)

رضا در 9/10/1390 | 09:29 گفت:

لیگ قهرمانان قهرمانیم در فینال بارسلونا را 2 بر۱ میبریم در نیمه نهایی هم رئال را میبریم

mohammad ali در 9/10/1390 | 00:12 گفت:

لیگ قهرمانان هم میتونیم تا نیمه نهایی بریم جلو

mostafaa در 9/10/1390 | 00:07 گفت:

به نظر من بهترین شانس ما برای جام گرفتن تو جام حذفیه.احتمال قهرمان شدن تو لیگ قهرمانان هم خیل سخته ولی میشه گفت قهرمانی تو لیگ برتر دیگه محاله. الان دیگه باید تو فکر رقابت با تاتنهام و چلسی باشیم که سوم یا چهارم بشیم

mohammad ali در 9/10/1390 | 00:02 گفت:

بچه ها کپی میکنید بکنید ولی تورو خدا مثل اون عکس که یارو کت نقره ای داره روش آرم آرسناله خز نشه لطفا

Saeed Milani در 8/10/1390 | 23:52 گفت:

گوواردیولا در حال گریه : توروخدا نزن تو گل برگ کمپ :-)

mohammad ali در 8/10/1390 | 23:28 گفت:

نهم ژانویه با لیدز

mohammad ali در 8/10/1390 | 23:22 گفت:

9 ژانویه با لیدزیونایتد

mostafaa در 8/10/1390 | 23:19 گفت:

برادر های آرسنالی.هفته بعد همه ی تیما تو جام حذفی بازی دارن. ما با کی بازی داریم؟

mohammad ali در 8/10/1390 | 23:11 گفت:

قابل شمارو نداره دوستان...

علی ارشدی در 8/10/1390 | 23:02 گفت:

عکس آواتاره این پسر خیلی محشره: تحقیر بارسلونا

سید امین هاشمی در 8/10/1390 | 22:52 گفت:

در حال حاضر زیباترین چیز عکس پروفایلته محمد علی جان.. گواردیولا داره به برگکمپ میگه بذار پاتو ببوسم!!!!!

reza در 8/10/1390 | 22:45 گفت:

ولی قشنگترین لحظه برام گل ارشاوین به بارسا بودش همچین بالا پایین پریدم که نگو و نپرس

میثم در 8/10/1390 | 21:58 گفت:

میبینم