کدوم اسطوره؟!!!!!

نویسنده: حمید پیرنیا

وبلاگ من
نویسنده: حمید پیرنیا
دانشجو مهندسی مکانیک سیالات دانشگاه آزاد مشهد. متولد 69
کل بازدید: 65,048 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.

کدوم اسطوره؟!!!!!

اسطوره یعنی چی؟!!!‌ کسی میتونه بگه معنی این کلمه چیه؟‌ بهتره القاب رو راحت خرج نکنیم . شاید بشه تیری هانری گفت بهترین بازیکن تاریخ آرسنال و مسلما بهترین بازیکن تاریخ لیگ انگلیس ولی بار کلمه اسطوره روی دوش هانری سنگینی میکنه . . . سالی که هانری ما رو تنها گذاشت و رفت درست در اوج نیاز ما تجربه و بزرگی بود.


سالی که هانری ما رو تنها گذاشت و رفت درست در اوج نیاز ما تجربه و بزرگی بود. کسی هست که بتونه بگه هانری به چه دلیل آرسنال رو ترک کرد؟!‌ دلیلی غیر از جام گرفتن و خودخواهی بود؟!‌ بارسلونا چه چیزی غیر از لیگ قهرمانان میتونست به هانری بده که آرسنال نمیتونست؟( هرچند هانری فقط اونجا لیگ قهرمانان رو بدست آورد و همه چیزشو باخت ) اگه هانری اسطورست گیگز چیه؟ اگه هانری اسطورست تونی آدامز و دنیس برکمپ چی هستن؟ اگه هانری اسطورست توتی و جرارد که همه این سالها تقریبا بدون جام در تیماشون موندن چی هستن؟‌ خوندم که هانری به یه طرفدار معترض حمله کرده و گفته که ما الان به کمک احتیاج داریم تو باید حمایت کنی ولی یادش نمیاد که ما اون سالها بهش احتیاج داشتیم و اون چکار کرد. نه دوستان القاب رو زود خرج نکنین.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

mostafa در 2/11/1390 | 01:00 گفت:

حمید فرازی : آقا رضا کجا انگلیسیا میگن هنری؟ من خودم بارها شنیدم میگه آنری.البته هانری هم میگن ولی هنری نمیگن.حتی اگه بازی PES یا FIFA رو ببینید میگه آنری
تایید تو زبان فرانسه hخونده نمیشه مثل hazard که ازارد میخونن یا همین henry که انری میخوننش

mostafa در 2/11/1390 | 00:56 گفت:

دیگه نمیتونست به تیم کمک کنه و رفت بعضی اوقات بازیکنا به این درک میرسن مثل الانه ارشاوین که باید درک کنه و خودش بره و راه رو واسه جوونا باز کنه

علی ارشدی در 1/11/1390 | 23:52 گفت:

آنری اسطوره است حالا شما بگو نه ولی واقعیت عوض نمیشه :)

حمید پیرنیا در 1/11/1390 | 23:46 گفت:

دوستایی که میگن ونگر ازهانری خواسته بره لطفا مدرک و سند بیارن وگرنه بهتره تخیلاتشون رو مطرح نکنن. عین حرف ونگر تو مصاحبه چند روز پیشش این بود که من نمیتونستم کاری بکنم هانری واقعا میخاست بره. اگه غیر از این بود فکر نمیکنین که هانری از خودش دفاع میکرد؟

حمید پیرنیا در 1/11/1390 | 23:35 گفت:

دوستانی که میگن پست رو حذف کن توجه کنن که نظرات متفاوته خیلی ها هم نظر من هستن. اون دوستی که گفت هانری به خاطر اینکه ونگر بهش گفت برو رفت بره مصاحبه ونگر رو بخونه ببینه ونگر چطور این قضیه رو تکذیب کرده. در ضمن اینکه مجسمش رو ساختن که نشد دلیل اسطوره بودن. من حرفم اینه که هانری اگه آرسنال رو اینقدر دوست داشت که میگه باید تو عمل نشون میداد نه با بیانیه و حرف.

رضاشاماخ چوک بندر در 1/11/1390 | 23:25 گفت:

آفرین آقاحمیدآفرین آفرین آفرین خداانشاالله یه زن خوب بهت بده بادوتابچه بازیگوش که حرف دلموزدی

سینا سالک در 1/11/1390 | 23:09 گفت:

ای خدا خیرت بده . من چند وقت پیش یه همچین نظری تو هایبوری دادم همه ریخیتن سرم که هانری فلان و بهمانه . دمت گرم حرف دل من رو زدی . از ته دل مطمئنم اگه دوستان احساسات رو بذارن کنار و با دیده منطق یه این قضیه نگاه کنن یه همین نتیجه می رسن . البته منظورم این نیست که هانری برای این باشگاه زحمت نکشیده نه زحمت کشیده خیلی زیاد هم کشیده ولی به نظر من شایسته لقب اسطوره و درست کردن مجسمه اش هم نیست ( به نظرم برگکمپ مناسب تر بود ) الان هانری در نظر من با فابرگاسو و نصری و کلیچی و فلامینی و ..... یکیه چون آخر سر باشگاه رو ترک کرد

حمیدرضا در 1/11/1390 | 23:05 گفت:

عزیزم تیری آنری به خاطر پول یا جام {مثل فایرگاس} نرفت بارسا. ونگر ازش خواست که بره چون میخواست جوون گرایی رو بیش از حد منه. که این بلا سرمون اومد. تیری هیچ تقصیری نداشت.

رضا در 1/11/1390 | 22:53 گفت:

تمام
لیورپول باخت!!

Saeed Milani در 1/11/1390 | 22:51 گفت:

لیورپولم 3-1 باخت بعد از مساویه چلسی و اینا بهترین اتفاقات امروز بود برامون.

رضا در 1/11/1390 | 22:50 گفت:

۹۰ دقیقه
بولتون ۳ لیورپول ۱

رضا در 1/11/1390 | 22:45 گفت:

من که همیشه اینجوری شنیدم هنری!

aso در 1/11/1390 | 22:44 گفت:

saeed milani حرفتو قبول دارم ولی آنری یه استثناست.
آنری اسطوره ست.

امين رستگار در 1/11/1390 | 22:43 گفت:

هانری اسطوره آرسناله.چه بخوایم و چه نخوایم
اگه بهترین بازیکن تاریخ باشگاه اسطوره نیست پس اسطوره کیه!؟
اگه منظورتون اینه که چون از باشگاه جدا شد تو یه مقطعی اسطوره نیست بد نیست یه نگاه به همین علی کریمی و فرهاد مجیدی خودمون بندازین که هردوشون یه مقطع طولانی از پرسپولیس و استقلال دور بودن ولی از دیدگاه طرفدارها اسطوره ان.
هانری که جای خود داره

Saeed Milani در 1/11/1390 | 22:40 گفت:

اسطوره یعنی سیمن ، آدامز ، برگ کمپ و...

Saeed Milani در 1/11/1390 | 22:39 گفت:

البته من نظرم مخالفه با دوستان ، اسطوره یعنی کسی که تمام عمر حرفه ای فوتبالش رو صرف خدمت به یک تیم بکنه و تا روز آخری که بازی می کنه اونجا بمونه.
آنری یه فوق ستاره و جزئی از تاریخ آرسناله اما لغت اسطوره صرفا در موردش صدق نمی کنه ، چون فارغ از هر دلیلی برای رفتنش از آرسنال ، در حساس ترین برهه زمانی و موقعی که بهش نیاز بود به بارسلونا رفت!

حمید فرازی در 1/11/1390 | 22:38 گفت:

آقا رضا کجا انگلیسیا میگن هنری؟ من خودم بارها شنیدم میگه آنری.البته هانری هم میگن ولی هنری نمیگن.حتی اگه بازی PES یا FIFA رو ببینید میگه آنری

aso در 1/11/1390 | 22:31 گفت:

خطاب به حمید پیرنیای عزیز :
اولا من که نگفتم توهین کردی فقط میگم به آنری انتقادی وارد نیست!

دوما :
امیدوارم با خوندن نظرات به این نتیجه رسیده باشی که پستو حذف کنی!!
برادر من سالهایی که آنری تو آرسنال می درشخید رو هنوز هیچکی یادش نرفته و مطمئن باش تاریخ همیشه از آرنی به عنوان یه اسطوره آرسنالی یاد خواهد کرد.
دوست من خواهش میکنم دیگه بیشتر از این لجاجت نکن و این پستو حذف کن!

سید سجاد حسینی در 1/11/1390 | 22:31 گفت:

لیورپول هم بیچاره دست کمی از ما نداره.خیلی دلم میخواست مثل قدیما آرسنال و یونایتد و لیورپول و چلسی اول تا چهارم باشند(big 4 معروف).واقعا سیتی و تاتنهام اون بالا بیگانه اند

رضا در 1/11/1390 | 22:30 گفت:

تیغی هنغی به فرانسوی!
به انگلیسی تیری هنری!

رضا در 1/11/1390 | 22:26 گفت:

۶۶ دقیقه سه بر یک بولتون!

رضا در 1/11/1390 | 22:21 گفت:

Henry خود انگلیسی ها میگند هنری فرانسوی ها تیغی میگند

سید سجاد حسینی در 1/11/1390 | 22:17 گفت:

من آخرش نفهمیدم تلفظ صحیح اسم اسطوره چیه؟! هانری هنری یا آنری

sepehr najafian در 1/11/1390 | 22:13 گفت:

ليورپول3-1 عقبه

hesam در 1/11/1390 | 22:01 گفت:

ليورپول نيمه اول عقبه,زور بزنه مساوي کنه.ما اگه فردا ببريم عالي ميشه چون تاتنهام سيتي هم مساوي ميشه و......خدا کنه ببريم

رضا در 1/11/1390 | 21:53 گفت:

حذف کن پست را دوست عزیز بیش از این به احساسات ما توهین نکنید !

رضا در 1/11/1390 | 21:50 گفت:

من به عنوان یک هوادار ارسنال به کسی اجازه توهین به اسطوره های ارسنال را نمی دهم چون این به معنی توهین به ارسنال است!

Farhad Rahbari در 1/11/1390 | 21:48 گفت:

25 دقیقه آخر بازی با لیدزو ببینی همه چی دستت میاد

رضا در 1/11/1390 | 21:42 گفت:

هنری تو قلب ما جا داره !!

رضا در 1/11/1390 | 21:40 گفت:

این دیگه یک توهین بزرگ به هنری است!
ایا این توهین ها حق هنری است دوست عزیز؟!
هنری کسی است که ۸ سال با جان و دل برای ارسنال بازی کرد ایا حقش این هست که بیاید و بگید هنری اسطوره نیست !!
هنری سالی که میخواست بره دقیقا یادمه که چهار دیگه قراردادش را امضا کرد اما مسولان ارسنال خواستند که بره!
دوست عزیز باید قدر چنین اسطوره ها را بدانیم نه اینکه براشون توهین کنیم !

جواد تی تی در 1/11/1390 | 21:40 گفت:

خلااااااااااص

جواد تی تی در 1/11/1390 | 21:38 گفت:

این حرفا چیه هانری یک اسطورست اگه هانری نبود خود ما الان طرفدار ارسنال نبودیم خود من که مطمئنم و میدونم خیلی های دیگه هم این طورین
ما ارسنال رو با هانری شناختیم به خاطر هانری طرفدار این تیم شدیم فوتبال قرن 21 ارسنال با هانری شکل گرفت

فقط این رو بدونید بازیکن هایی که باعث می شن میلیون ها هوادار در سراسر جهان به طرفداران یک تیم اضافه بشن یک اسطوره برای اون باشگاه محسوب میشن و خوشبختانه خود باشگاه اینو میدونه و مجسمه این اسطوره ها رو میسازه

احسان در 1/11/1390 | 21:34 گفت:

اقا حمید مگه اسطوره بودن درجه داره که بازیکنا رو باهم مقایسه میکنید؟ اصلا مگه وفاداری شرط اسطوره بودنه ؟ نه عزیز بازیکن به اندازه ارزشی که برا تیمش داشته محبوب میشه نه اینکه سالها تو ی تیم جا خشک کنه!!! کاری که هانری برا ارسنال کرده حتی از ارزش مسی برا بارسا هم بیشتره چون بعضی موقع ها واقعا تک و تنها تیمو به نتیجه میرسوند....

حمید فرازی در 1/11/1390 | 21:32 گفت:

حمید جان بهتره اون بیانیه هانریو موقع رفتنش بخونی.همه چیز واست روشن میشه.هانری حتی در بارسا هم که بود از علاقه و پیوند قلبیش با آرسنال می گفت و مثل ویرا نیست که الان در کادر تیم سیتی جوانان آرسنال مثل نصریو تحریک کنه که از آرسنال برن.هانری همیشه در قلب توپچی هاست یه اسطوره ماندگاره

سید سجاد حسینی در 1/11/1390 | 21:27 گفت:

خوب کاری کرد که رفت.فابرگاس هم خوب کاری کرد که رفت. .....هم خوب کاری کرد که رفت. هرکی که از تیم بره دلیل بر خاین بودنش که نیست! البته هانری عمر فوتبالیش داشت تموم میشد. اگه ون پرسی هم از تیم بره من بهش حق میدم

مهران کاظمی در 1/11/1390 | 21:26 گفت:

محکم ترین دلیلش اینه که در حالی که هنوز داره فوتبال بازی می کنه مجسمشو ساختن، دلیل دیگه هم استقبالی بود که هوادارا تو بازی با بارسا اون سال ازش کردن، حالا اگه یه همچین مطلبیو در مورد سل کمپل می نوشتی یه چیزی، من اون موقع ها که آنری تو اوج بود طرفدارای آرسنال نبودم اما بازی های بی نظیرشو یادمه، هیچ وقت و هیچ وقت تک به تک با دروازه بان رو خراب نمی کرد.

علی ارشدی در 1/11/1390 | 21:16 گفت:

آنری یک اسطوره است درسته که از باشگاه رفت ولی ماجرای رفتنش خیلی فرق داشت با رفتن هر بازیکن دیگه ای از هر تیمی مثلا ویرا رو اسطوره نمی دونم در پست هافبک دفاعی یک اسطوره است ولی اسطوره آرسنال نیست آنری اما اسطوره است

حمید پیرنیا در 1/11/1390 | 21:10 گفت:

ضمنا توهین نکردم هرجاش که توهینه رو معلوم کنین

حمید پیرنیا در 1/11/1390 | 21:08 گفت:

عزیزم من استدلال آوردم شما هم استدلال بیار . من نظرمو با دلیل گفتم اصلا هم پاکش نمیکنم چون حس میکنم بالاخره باید این حرفو گفت

aso در 1/11/1390 | 21:05 گفت:

خواهشا این پستو حذف کن.
من انتقاد نسبت به همه کسو از جکله ونگر،و خودمو و هر کس دیگه ای به جز آنریو میتونم قبول کنم، پس خواهشا این پستو حذف کن!
هانری یه اسطورست و یه اسطوره خواهد ماند مطمئن باش...