happy valentine

نویسنده: حمید پیرنیا

وبلاگ من
نویسنده: حمید پیرنیا
دانشجو مهندسی مکانیک سیالات دانشگاه آزاد مشهد. متولد 69
کل بازدید: 64,765 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

happy valentine


دوستان ولنتاینتون مبارک. دوستان ولنتاینتون مبارک. دوستان ولنتاینتون مبارک. دوستان ولنتاینتون مبارک. دوستان ولنتاینتون مبارک. دوستان ولنتاینتون مبارک. دوستان ولنتاینتون مبارک. دوستان ولنتاینتون مبارک. دوستان ولنتاینتون مبارک. دوستان ولنتاینتون مبارک.


یکی از بهترین کادوهای ولنتاین که امسال گرفتم گل تیری هانری تو دقیقه 90 بود که مارو برد به رتبه 4ام. مرسی هانری. یکی از بهترین کادوهای ولنتاین که امسال گرفتم گل تیری هانری تو دقیقه 90 بود که مارو برد به رتبه 4ام. مرسی هانری. یکی از بهترین کادوهای ولنتاین که امسال گرفتم گل تیری هانری تو دقیقه 90 بود که مارو برد به رتبه 4ام. مرسی هانری. یکی از بهترین کادوهای ولنتاین که امسال گرفتم گل تیری هانری تو دقیقه 90 بود که مارو برد به رتبه 4ام. مرسی هانری.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

reza در 25/11/1390 | 18:15 گفت:

مگه انری دوست دختدته که بهت کادو بده جیگر

حمید پیرنیا در 25/11/1390 | 16:29 گفت:

sorry من قوانینو نمیدونستم . ولی در کل ولنتاینتون مبارک. در ضمن عزیزم شما که میگی اینا مال ما نیست قبول ولی مهم اینه که واسه دوس داشتن و ابراز محبت یه بهانه پیدا کنیم مهم نیست چه بهانه ای باشه.

shervin در 25/11/1390 | 15:57 گفت:

من که عشقمو بوسیدم ولی فقط تا همین حد نه بیشتر!!!
اونم عشق آرسنال داره. تازه دلیل آشناییمونم آرسنال بود.

توپچی جنوب در 25/11/1390 | 15:52 گفت:

من چون نمی خوام قاطی بشه میگم با علی ارشدی موافقم .......نه ابتکار رو حال کردین ((:

29 بهمن ویا 18 فوریه روز سپندار مزدگان ما ایرانی ها هستش والنتاین دیگه چه بسکوتیه!!!!!

علی ارشدی در 25/11/1390 | 14:51 گفت:

سه تا حمید!!!!!!!! خب قاطی میشه دیگه
حمید پیرنیا@ حمید فرازی درست میگه
حمید توپچی@ آفرین حرف دل منو زدی آفرین

HAMED toopchi در 25/11/1390 | 14:50 گفت:

محض اطلاع دوستان، والنتاين يك اقتباس كامل از روز سپندار مزدگان ايران باستان خودمونه، سپندارمزدگان جشنيست كه در روز سپندارمزد برگذار ميشه، اين روز پاسداشت مادر زمين و روز ارج نهادن به زنان در ايران قديم بوده، اين روز برابر با 29 بهمن خورشيدي هست كه ميشه 5 1سفند تاريخ يزدگردي،
در ايران قديم روزهاي ماه اسم داشتند، و هر روز كه اسمش با اسم ماهش يكسان ميشد جشن ميگرفتند. يعني روز سپندارمزد از ماه سپندار مزد كه اسفند خونده ميشه! و اين يعني هر ماه يك جشن بزرگ براي پاسداشت ارزشي در زندگي نياكانمان

♥Arsenal♥ در 25/11/1390 | 14:35 گفت:

ولنتلاین از احمقانه ترین روزهاست برای مسلمانان.......

چرا؟؟1-برای اینکه شما باید قبل از کادو دان به دوست دخترتان او را بببوسید........

2-شما باید با وی کارای خلاف شرع کنید و او را از لذت های اونجوری اول از همه برطرف کنید تا بعد تاثیر کادوتون معلوم بشه....

بقیش نمیشه گفت......

نکته* روز ولنتاین برای ما ایرانیا مثل اینه که کشور افغانستان که به دریا راهی نداره نیروی دریایی داشته باشه.......


و رعایت همچین روزی در کشور باعث توهین به غربی ها و کسر شان ایرانی هاست........


*نکته به روز اسپندگان بنگرید و در آن تحقیق کنید......بهتر میفهمید ولنتاین یا اسپندگان....

اسپندگان = روزی که زنان تاج شاهنشاهی بر سر میگزارن و.............................علاقه متقابل رو به همسرانشان نشان میدهند......

حمید فرازی در 25/11/1390 | 13:55 گفت:

حمید جان بهتره اینو رو دیوار بنویسی.خواهشا یه کم قوانین بلاگو رعایت کنید وگرنه یه کم بی نظمی پیش میاد

حمید پیرنیا در 25/11/1390 | 13:43 گفت:

فدات شم سپهر جون باید این کارکتراش به حد مجاز برسه

sepehr najafian در 25/11/1390 | 13:24 گفت:

چند بار ميگي؟بخدا فهميدم.