یه حس عجیبی بهم میگه صعود میکنیم

نویسنده: حمید پیرنیا

وبلاگ من
نویسنده: حمید پیرنیا
دانشجو مهندسی مکانیک سیالات دانشگاه آزاد مشهد. متولد 69
کل بازدید: 65,054 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد. تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد.
لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب
طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند. طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند.
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.

یه حس عجیبی بهم میگه صعود میکنیم

یه حس عجیبی بهم میگه صعود میکنیم. نمیدونم چرا ولی فکر میکنم امشب  معجزه رخ میده و صعود میکنیم . من که خیلی انرژی مثبت دارم. اگه یه هفته پیش کسی بهم میگفت آرسنال صعود میکنه میخندیدم بهش ولی الان . . .یه حس عجیبی بهم میگه صعود میکنیم. نمیدونم چرا ولی فکر میکنم امشب  معجزه رخ میده و صعود میکنیم . من که خیلی انرژی مثبت دارم. اگه یه هفته پیش کسی بهم میگفت آرسنال صعود میکنه میخندیدم بهش ولی الان . . .


اگه فابرگاس و نصری بودن همچین حسی نداشتم ولی چون حس میکنم تک تک بازیکنای الان آرسنال  فکر رفتن ندارن و تا پای جون تلاش میکنن همچین حسی بهم دست داده.  کلید این بازی یه گل زودهنگامه و اینکه نیمه اول گل نخوریم. بازی میلان و لاکرونیا یادمه که گل اول رو آلبرت لوکه خیلی زود زد بعد یهو میلان از هم پاشید امیدوارم اون شب عجیب برای ما تکرار بشه چون میلان به اندازه 4 گل از ما بهتر نبود.  

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سروش در 17/12/1390 | 01:17 گفت:

آخخخ... حست اشتناه کرد.
واما پیش من آرسنال با این ترکیب قهرمان شد...

peyman در 17/12/1390 | 00:11 گفت:

می ریم ایشالاه..... مرحلی بعد....

Gunner در 17/12/1390 | 00:11 گفت:

من دارم سکته هه رو میزنم الان بلاتکلیفم سکته بکنم یا نه

(Hooman sam (Dark metal در 17/12/1390 | 00:10 گفت:

توروخدا قسمتون میدم واسه بالا رفتن هرکی هرچقدر میتونه صلوات بفرسته با نیت تعجیل در ظهور آقا...فعلا که 3-0یم...
حتی یکی باشه از ته دل باشه هم کافیه...
قسم خوردما....
نیتش فراموش نشه فقط ظهور آقامون

مهدی افسرده در 17/12/1390 | 00:06 گفت:

ای خداااااااااااااااااااااااااااااا!!!

reeza در 17/12/1390 | 00:06 گفت:

دارم دیوونه میشم 3-0 میلان هیچ کاری نتوسنت بکنه

sina در 17/12/1390 | 00:04 گفت:

3-0!
HORAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !

محسن آزاده در 17/12/1390 | 00:00 گفت:

وای . . . بچه ها کجایین ؟!؟!؟ 3ومیشم زدیم !!!!!!!!!!!!!11

محسن آزاده در 16/12/1390 | 23:42 گفت:

گللللللللللللللللللل دوم

مهدی افسرده در 16/12/1390 | 23:15 گفت:

اگه صعود کنیم.....!!!!!!!!!

hamed در 16/12/1390 | 23:06 گفت:

ماشاالله به اون حست...

به امید خدا صعود میکنیم...

احسان در 16/12/1390 | 23:02 گفت:

به امیـــــــــــــــــــــــــــــــــــد معجـــــــــزه ...

(Hooman sam (Dark metal در 16/12/1390 | 22:55 گفت:

دعا واسه پیروزی و مصدوم ندادن فراموش نشه ها....لطفا.....

(Hooman sam (Dark metal در 16/12/1390 | 22:54 گفت:

اگه خوب بازی کنیم و خدا بخواد 4 تا که کشک 6تا میزنیم....منم حس عجیبی دارم...
حس من میگه بازی پرگله که خداکنه به سود ما باشه...

رضا کاظمی در 16/12/1390 | 22:42 گفت:

زنده باد آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآررررررررررررررررررررررسسسسسسسسسسسسسسسسنننننننننننننننننااااااااااااااااااااااااااااااااااللللللللللللللللللللللللللللللل

سعيد غلامي در 16/12/1390 | 22:41 گفت:

ببريم سعود پيش كش

farshad در 16/12/1390 | 22:36 گفت:

همه چیز دست خداست .اگه رفتیم بدونید که خداخواست و لایقش بودیم اگر هم نه , یا قسمت بو د یا حکمت

milad foadiyan در 16/12/1390 | 22:34 گفت:

اصلا این احساسو ندارم که میریم بالا چون از فیلم ماتریکسم تخیلی تره ولی شک ندارم بچه ها با تمام وجود بازی میکنن و کم نمیذارن و فک کنم میبریم
امه ادم به امید زندس...چرا که نه

علی ارشدی در 16/12/1390 | 22:31 گفت:

الان باید طوری بازی کنیم که حداقل سه تا بزنیم تا بفهمن آرسنال تیم بزرگیه هنوز

mohsen abbasi در 16/12/1390 | 22:28 گفت:

امیدوارم تهش همین قدر مثبت فکر کنی نیای اینجا فحش بدی

mohammad ali در 16/12/1390 | 22:25 گفت:

تخیلی فکر نکن

sina در 16/12/1390 | 22:15 گفت:

شیرررررررررررررررررررررررررررررررررررررر... !
برای من صعود کردن مهم نیست ... فقط اثبات کیم آرسنال تیمی نیست که 4-0 ببازه... !
همین کافیه !

HAMED toopchi در 16/12/1390 | 22:14 گفت:

شنيدي ميگن بزك نمير بهار مياد؟!!!!!