یه حس عجیبی بهم میگه صعود میکنیم

نویسنده: حمید پیرنیا

وبلاگ من
نویسنده: حمید پیرنیا
دانشجو مهندسی مکانیک سیالات دانشگاه آزاد مشهد. متولد 69
کل بازدید: 65,363 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش سان، اینتر میلان آماده ارائه پیشنهادی برای جذب ستاره آلمانی توپچی‌ها در تابستان است، که در ژانویه گذشته بعد از تمدید قراردادش با آرسنال موفق به جذب این بازیکن نشدند.اوزیل در صحبت‌های اخیر خود اظهار کرده بود اگر شرایط فراهم باشد ممکن است در آرسنال خود را بازنشسته بکند، اما حالا مدتی است که شایعات اختلاف بین امری و اوزیل زیاد شده است و اینکه این بازیکن به درهای خروج باشگاه نزدیک شده است، اما مسوت اوزیل این بازیکن ۳۰ ساله خودش مایل است که تا پایان فصل در آرسنال بماند، اما او در تابستان پیش رو در مورد آینده خود تصمیم‌گیری خواهد کرد.
طبق گزارش سان، اینتر میلان آماده ارائه پیشنهادی برای جذب ستاره آلمانی توپچی‌ها در تابستان است، که در ژانویه گذشته بعد از تمدید قراردادش با آرسنال موفق به جذب این بازیکن نشدند.اوزیل در صحبت‌های اخیر خود اظهار کرده بود اگر شرایط فراهم باشد ممکن است در آرسنال خود را بازنشسته بکند، اما حالا مدتی است که شایعات اختلاف بین امری و اوزیل زیاد شده است و اینکه این بازیکن به درهای خروج باشگاه نزدیک شده است، اما مسوت اوزیل این بازیکن ۳۰ ساله خودش مایل است که تا پایان فصل در آرسنال بماند، اما او در تابستان پیش رو در مورد آینده خود تصمیم‌گیری خواهد کرد.
قرعه‌کشی دور سوم جام حذفی انگلستان برگزار شد و آرسنال در دور سوم جام حذفی با برنده سولی هال و بلکپول رقابت خواهد کرد. قرعه‌کشی دور سوم جام حذفی انگلستان برگزار شد و آرسنال در دور سوم جام حذفی با برنده سولی هال و بلکپول رقابت خواهد کرد.
آرسنال اکنون در ۱۹ بازی اخیر خود بازنده نبوده است و این طولانی‌ترین روند شکست ناپذیری تیم از سال ۲۰۱۶ بوده است. آرسنال اکنون در ۱۹ بازی اخیر خود بازنده نبوده است و این طولانی‌ترین روند شکست ناپذیری تیم از سال ۲۰۱۶ بوده است.
پیر امریک اوبامیانگ و الکس ایوبی نامزد بهترین بازیکن سال آفریقا انتخاب شدند، این دو بازیکن از طرف اعضای کنفدراسیون فوتبال آفریقا، رسانه‌ها، کمیته فنی و پیشرفت و گروهی از مسئولان صاحب نظر انتخاب شدند. پیر امریک اوبامیانگ و الکس ایوبی نامزد بهترین بازیکن سال آفریقا انتخاب شدند، این دو بازیکن از طرف اعضای کنفدراسیون فوتبال آفریقا، رسانه‌ها، کمیته فنی و پیشرفت و گروهی از مسئولان صاحب نظر انتخاب شدند.
سول کمپل اسطوره‌ی آرسنال رسماً به عنوان سرمربی باشگاه مکلسفیلد تاون در لیگ دو انگلستان انتخاب شد. سول کمپل اسطوره‌ی آرسنال رسماً به عنوان سرمربی باشگاه مکلسفیلد تاون در لیگ دو انگلستان انتخاب شد.
لورن کوشیلنی پس از ۶ ماه دوران مصدومیت دیشب در دیدار تیم زیر ۲۳ سال‌های آرسنال و دربی کانتی به مدت ۴۵ دقیقه (نیمه نخست) به میدان رفت، آرسنال در این دیدار با نتیجه ۰-۵ از این تیم صدرنشین جدول شکست خورد.
لورن کوشیلنی پس از ۶ ماه دوران مصدومیت دیشب در دیدار تیم زیر ۲۳ سال‌های آرسنال و دربی کانتی به مدت ۴۵ دقیقه (نیمه نخست) به میدان رفت، آرسنال در این دیدار با نتیجه ۰-۵ از این تیم صدرنشین جدول شکست خورد.
 پیر امریک اوبامیانگ در ۱٦ بازی لیگ برتری آرسنال که در روز یکشنبه انجام شده است، ۱۴ گل بثمر رسانده است که تقریبا ۷۸ درصد تمام گلهای او برای آرسنال در لیگ را شامل می شود. پیر امریک اوبامیانگ در ۱٦ بازی لیگ برتری آرسنال که در روز یکشنبه انجام شده است، ۱۴ گل بثمر رسانده است که تقریبا ۷۸ درصد تمام گلهای او برای آرسنال در لیگ را شامل می شود.
گل اوبامیانگ به بورنموث، هزار و هشتصدمین گل آرسنال در تاریخ لیگ برتر بود، تنها تیم منچستر یونایتد با ۱۹۴۴ گل در لیگ، بیشتر از آرسنال گل زده است. گل اوبامیانگ به بورنموث، هزار و هشتصدمین گل آرسنال در تاریخ لیگ برتر بود، تنها تیم منچستر یونایتد با ۱۹۴۴ گل در لیگ، بیشتر از آرسنال گل زده است.
طبق گزارش میرور، سول کمپل در حال مذاکره برای حضور روی نیمکت تیم مکلسفیلد تاون است.مکلسفیلد در حال حاضر در انتهای جدول لیگ دو قرار دارد، و تا حاشیه امنیت هفت امتیاز فاصله دارد، و این در حالی است که آنها از هجده بازی تنها یک پیروزی کسب کرده‌اند.این باشگاه اخیراً سرمربی اسبق تیم جان ییتس را پیرو نتایج بسیار ضعیفش اخراج کرده است و به دنبال جذب یک سرمربی جدید و باثبات است، گفته می‌شود که کمپل روز جمعه با مدیر عامل باشگاه مارک بلوور گفتگو کرده است و بر سر حضور روی نیمکت این تیم به توافق رسیده است. طبق گزارش میرور، سول کمپل در حال مذاکره برای حضور روی نیمکت تیم مکلسفیلد تاون است.مکلسفیلد در حال حاضر در انتهای جدول لیگ دو قرار دارد، و تا حاشیه امنیت هفت امتیاز فاصله دارد، و این در حالی است که آنها از هجده بازی تنها یک پیروزی کسب کرده‌اند.این باشگاه اخیراً سرمربی اسبق تیم جان ییتس را پیرو نتایج بسیار ضعیفش اخراج کرده است و به دنبال جذب یک سرمربی جدید و باثبات است، گفته می‌شود که کمپل روز جمعه با مدیر عامل باشگاه مارک بلوور گفتگو کرده است و بر سر حضور روی نیمکت این تیم به توافق رسیده است.
الکساندر لاکازت در مصاحبه با ایان رایت در سایت لیگ برتر جزیره در مورد عملکرد تیم در پایان فصل گفت:اگر قرار باشد عملکرد ما را در پایان فصل بررسی کنند و به عنوان یک فصل موفقیت آمیز از او یاد کنند باید در انتهای فصل جامی را بالای سر ببریم، بردن جام بهترین اتفاق ممکن برای ما و هوادارانمان است. الکساندر لاکازت در مصاحبه با ایان رایت در سایت لیگ برتر جزیره در مورد عملکرد تیم در پایان فصل گفت:اگر قرار باشد عملکرد ما را در پایان فصل بررسی کنند و به عنوان یک فصل موفقیت آمیز از او یاد کنند باید در انتهای فصل جامی را بالای سر ببریم، بردن جام بهترین اتفاق ممکن برای ما و هوادارانمان است.

یه حس عجیبی بهم میگه صعود میکنیم

یه حس عجیبی بهم میگه صعود میکنیم. نمیدونم چرا ولی فکر میکنم امشب  معجزه رخ میده و صعود میکنیم . من که خیلی انرژی مثبت دارم. اگه یه هفته پیش کسی بهم میگفت آرسنال صعود میکنه میخندیدم بهش ولی الان . . .یه حس عجیبی بهم میگه صعود میکنیم. نمیدونم چرا ولی فکر میکنم امشب  معجزه رخ میده و صعود میکنیم . من که خیلی انرژی مثبت دارم. اگه یه هفته پیش کسی بهم میگفت آرسنال صعود میکنه میخندیدم بهش ولی الان . . .


اگه فابرگاس و نصری بودن همچین حسی نداشتم ولی چون حس میکنم تک تک بازیکنای الان آرسنال  فکر رفتن ندارن و تا پای جون تلاش میکنن همچین حسی بهم دست داده.  کلید این بازی یه گل زودهنگامه و اینکه نیمه اول گل نخوریم. بازی میلان و لاکرونیا یادمه که گل اول رو آلبرت لوکه خیلی زود زد بعد یهو میلان از هم پاشید امیدوارم اون شب عجیب برای ما تکرار بشه چون میلان به اندازه 4 گل از ما بهتر نبود.  

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سروش در 17/12/1390 | 01:17 گفت:

آخخخ... حست اشتناه کرد.
واما پیش من آرسنال با این ترکیب قهرمان شد...

peyman در 17/12/1390 | 00:11 گفت:

می ریم ایشالاه..... مرحلی بعد....

Gunner در 17/12/1390 | 00:11 گفت:

من دارم سکته هه رو میزنم الان بلاتکلیفم سکته بکنم یا نه

(Hooman sam (Dark metal در 17/12/1390 | 00:10 گفت:

توروخدا قسمتون میدم واسه بالا رفتن هرکی هرچقدر میتونه صلوات بفرسته با نیت تعجیل در ظهور آقا...فعلا که 3-0یم...
حتی یکی باشه از ته دل باشه هم کافیه...
قسم خوردما....
نیتش فراموش نشه فقط ظهور آقامون

مهدی افسرده در 17/12/1390 | 00:06 گفت:

ای خداااااااااااااااااااااااااااااا!!!

reeza در 17/12/1390 | 00:06 گفت:

دارم دیوونه میشم 3-0 میلان هیچ کاری نتوسنت بکنه

sina در 17/12/1390 | 00:04 گفت:

3-0!
HORAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !

محسن آزاده در 17/12/1390 | 00:00 گفت:

وای . . . بچه ها کجایین ؟!؟!؟ 3ومیشم زدیم !!!!!!!!!!!!!11

محسن آزاده در 16/12/1390 | 23:42 گفت:

گللللللللللللللللللل دوم

مهدی افسرده در 16/12/1390 | 23:15 گفت:

اگه صعود کنیم.....!!!!!!!!!

hamed در 16/12/1390 | 23:06 گفت:

ماشاالله به اون حست...

به امید خدا صعود میکنیم...

احسان در 16/12/1390 | 23:02 گفت:

به امیـــــــــــــــــــــــــــــــــــد معجـــــــــزه ...

(Hooman sam (Dark metal در 16/12/1390 | 22:55 گفت:

دعا واسه پیروزی و مصدوم ندادن فراموش نشه ها....لطفا.....

(Hooman sam (Dark metal در 16/12/1390 | 22:54 گفت:

اگه خوب بازی کنیم و خدا بخواد 4 تا که کشک 6تا میزنیم....منم حس عجیبی دارم...
حس من میگه بازی پرگله که خداکنه به سود ما باشه...

رضا کاظمی در 16/12/1390 | 22:42 گفت:

زنده باد آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآررررررررررررررررررررررسسسسسسسسسسسسسسسسنننننننننننننننننااااااااااااااااااااااااااااااااااللللللللللللللللللللللللللللللل

سعيد غلامي در 16/12/1390 | 22:41 گفت:

ببريم سعود پيش كش

farshad در 16/12/1390 | 22:36 گفت:

همه چیز دست خداست .اگه رفتیم بدونید که خداخواست و لایقش بودیم اگر هم نه , یا قسمت بو د یا حکمت

milad foadiyan در 16/12/1390 | 22:34 گفت:

اصلا این احساسو ندارم که میریم بالا چون از فیلم ماتریکسم تخیلی تره ولی شک ندارم بچه ها با تمام وجود بازی میکنن و کم نمیذارن و فک کنم میبریم
امه ادم به امید زندس...چرا که نه

علی ارشدی در 16/12/1390 | 22:31 گفت:

الان باید طوری بازی کنیم که حداقل سه تا بزنیم تا بفهمن آرسنال تیم بزرگیه هنوز

mohsen abbasi در 16/12/1390 | 22:28 گفت:

امیدوارم تهش همین قدر مثبت فکر کنی نیای اینجا فحش بدی

mohammad ali در 16/12/1390 | 22:25 گفت:

تخیلی فکر نکن

sina در 16/12/1390 | 22:15 گفت:

شیرررررررررررررررررررررررررررررررررررررر... !
برای من صعود کردن مهم نیست ... فقط اثبات کیم آرسنال تیمی نیست که 4-0 ببازه... !
همین کافیه !

HAMED toopchi در 16/12/1390 | 22:14 گفت:

شنيدي ميگن بزك نمير بهار مياد؟!!!!!