یه حس عجیبی بهم میگه صعود میکنیم

نویسنده: حمید پیرنیا

وبلاگ من
نویسنده: حمید پیرنیا
دانشجو مهندسی مکانیک سیالات دانشگاه آزاد مشهد. متولد 69
کل بازدید: 64,743 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

یه حس عجیبی بهم میگه صعود میکنیم

یه حس عجیبی بهم میگه صعود میکنیم. نمیدونم چرا ولی فکر میکنم امشب  معجزه رخ میده و صعود میکنیم . من که خیلی انرژی مثبت دارم. اگه یه هفته پیش کسی بهم میگفت آرسنال صعود میکنه میخندیدم بهش ولی الان . . .یه حس عجیبی بهم میگه صعود میکنیم. نمیدونم چرا ولی فکر میکنم امشب  معجزه رخ میده و صعود میکنیم . من که خیلی انرژی مثبت دارم. اگه یه هفته پیش کسی بهم میگفت آرسنال صعود میکنه میخندیدم بهش ولی الان . . .


اگه فابرگاس و نصری بودن همچین حسی نداشتم ولی چون حس میکنم تک تک بازیکنای الان آرسنال  فکر رفتن ندارن و تا پای جون تلاش میکنن همچین حسی بهم دست داده.  کلید این بازی یه گل زودهنگامه و اینکه نیمه اول گل نخوریم. بازی میلان و لاکرونیا یادمه که گل اول رو آلبرت لوکه خیلی زود زد بعد یهو میلان از هم پاشید امیدوارم اون شب عجیب برای ما تکرار بشه چون میلان به اندازه 4 گل از ما بهتر نبود.  

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سروش در 17/12/1390 | 01:17 گفت:

آخخخ... حست اشتناه کرد.
واما پیش من آرسنال با این ترکیب قهرمان شد...

peyman در 17/12/1390 | 00:11 گفت:

می ریم ایشالاه..... مرحلی بعد....

Gunner در 17/12/1390 | 00:11 گفت:

من دارم سکته هه رو میزنم الان بلاتکلیفم سکته بکنم یا نه

(Hooman sam (Dark metal در 17/12/1390 | 00:10 گفت:

توروخدا قسمتون میدم واسه بالا رفتن هرکی هرچقدر میتونه صلوات بفرسته با نیت تعجیل در ظهور آقا...فعلا که 3-0یم...
حتی یکی باشه از ته دل باشه هم کافیه...
قسم خوردما....
نیتش فراموش نشه فقط ظهور آقامون

مهدی افسرده در 17/12/1390 | 00:06 گفت:

ای خداااااااااااااااااااااااااااااا!!!

reeza در 17/12/1390 | 00:06 گفت:

دارم دیوونه میشم 3-0 میلان هیچ کاری نتوسنت بکنه

sina در 17/12/1390 | 00:04 گفت:

3-0!
HORAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !

محسن آزاده در 17/12/1390 | 00:00 گفت:

وای . . . بچه ها کجایین ؟!؟!؟ 3ومیشم زدیم !!!!!!!!!!!!!11

محسن آزاده در 16/12/1390 | 23:42 گفت:

گللللللللللللللللللل دوم

مهدی افسرده در 16/12/1390 | 23:15 گفت:

اگه صعود کنیم.....!!!!!!!!!

hamed در 16/12/1390 | 23:06 گفت:

ماشاالله به اون حست...

به امید خدا صعود میکنیم...

احسان در 16/12/1390 | 23:02 گفت:

به امیـــــــــــــــــــــــــــــــــــد معجـــــــــزه ...

(Hooman sam (Dark metal در 16/12/1390 | 22:55 گفت:

دعا واسه پیروزی و مصدوم ندادن فراموش نشه ها....لطفا.....

(Hooman sam (Dark metal در 16/12/1390 | 22:54 گفت:

اگه خوب بازی کنیم و خدا بخواد 4 تا که کشک 6تا میزنیم....منم حس عجیبی دارم...
حس من میگه بازی پرگله که خداکنه به سود ما باشه...

رضا کاظمی در 16/12/1390 | 22:42 گفت:

زنده باد آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآررررررررررررررررررررررسسسسسسسسسسسسسسسسنننننننننننننننننااااااااااااااااااااااااااااااااااللللللللللللللللللللللللللللللل

سعيد غلامي در 16/12/1390 | 22:41 گفت:

ببريم سعود پيش كش

farshad در 16/12/1390 | 22:36 گفت:

همه چیز دست خداست .اگه رفتیم بدونید که خداخواست و لایقش بودیم اگر هم نه , یا قسمت بو د یا حکمت

milad foadiyan در 16/12/1390 | 22:34 گفت:

اصلا این احساسو ندارم که میریم بالا چون از فیلم ماتریکسم تخیلی تره ولی شک ندارم بچه ها با تمام وجود بازی میکنن و کم نمیذارن و فک کنم میبریم
امه ادم به امید زندس...چرا که نه

علی ارشدی در 16/12/1390 | 22:31 گفت:

الان باید طوری بازی کنیم که حداقل سه تا بزنیم تا بفهمن آرسنال تیم بزرگیه هنوز

mohsen abbasi در 16/12/1390 | 22:28 گفت:

امیدوارم تهش همین قدر مثبت فکر کنی نیای اینجا فحش بدی

mohammad ali در 16/12/1390 | 22:25 گفت:

تخیلی فکر نکن

sina در 16/12/1390 | 22:15 گفت:

شیرررررررررررررررررررررررررررررررررررررر... !
برای من صعود کردن مهم نیست ... فقط اثبات کیم آرسنال تیمی نیست که 4-0 ببازه... !
همین کافیه !

HAMED toopchi در 16/12/1390 | 22:14 گفت:

شنيدي ميگن بزك نمير بهار مياد؟!!!!!