یه حس عجیبی بهم میگه صعود میکنیم

نویسنده: حمید پیرنیا

وبلاگ من
نویسنده: حمید پیرنیا
دانشجو مهندسی مکانیک سیالات دانشگاه آزاد مشهد. متولد 69
کل بازدید: 67,118 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

یه حس عجیبی بهم میگه صعود میکنیم

یه حس عجیبی بهم میگه صعود میکنیم. نمیدونم چرا ولی فکر میکنم امشب  معجزه رخ میده و صعود میکنیم . من که خیلی انرژی مثبت دارم. اگه یه هفته پیش کسی بهم میگفت آرسنال صعود میکنه میخندیدم بهش ولی الان . . .یه حس عجیبی بهم میگه صعود میکنیم. نمیدونم چرا ولی فکر میکنم امشب  معجزه رخ میده و صعود میکنیم . من که خیلی انرژی مثبت دارم. اگه یه هفته پیش کسی بهم میگفت آرسنال صعود میکنه میخندیدم بهش ولی الان . . .


اگه فابرگاس و نصری بودن همچین حسی نداشتم ولی چون حس میکنم تک تک بازیکنای الان آرسنال  فکر رفتن ندارن و تا پای جون تلاش میکنن همچین حسی بهم دست داده.  کلید این بازی یه گل زودهنگامه و اینکه نیمه اول گل نخوریم. بازی میلان و لاکرونیا یادمه که گل اول رو آلبرت لوکه خیلی زود زد بعد یهو میلان از هم پاشید امیدوارم اون شب عجیب برای ما تکرار بشه چون میلان به اندازه 4 گل از ما بهتر نبود.  

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سروش در 17/12/1390 | 01:17 گفت:

آخخخ... حست اشتناه کرد.
واما پیش من آرسنال با این ترکیب قهرمان شد...

peyman در 17/12/1390 | 00:11 گفت:

می ریم ایشالاه..... مرحلی بعد....

Gunner در 17/12/1390 | 00:11 گفت:

من دارم سکته هه رو میزنم الان بلاتکلیفم سکته بکنم یا نه

(Hooman sam (Dark metal در 17/12/1390 | 00:10 گفت:

توروخدا قسمتون میدم واسه بالا رفتن هرکی هرچقدر میتونه صلوات بفرسته با نیت تعجیل در ظهور آقا...فعلا که 3-0یم...
حتی یکی باشه از ته دل باشه هم کافیه...
قسم خوردما....
نیتش فراموش نشه فقط ظهور آقامون

مهدی افسرده در 17/12/1390 | 00:06 گفت:

ای خداااااااااااااااااااااااااااااا!!!

reeza در 17/12/1390 | 00:06 گفت:

دارم دیوونه میشم 3-0 میلان هیچ کاری نتوسنت بکنه

sina در 17/12/1390 | 00:04 گفت:

3-0!
HORAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !

محسن آزاده در 17/12/1390 | 00:00 گفت:

وای . . . بچه ها کجایین ؟!؟!؟ 3ومیشم زدیم !!!!!!!!!!!!!11

محسن آزاده در 16/12/1390 | 23:42 گفت:

گللللللللللللللللللل دوم

مهدی افسرده در 16/12/1390 | 23:15 گفت:

اگه صعود کنیم.....!!!!!!!!!

hamed در 16/12/1390 | 23:06 گفت:

ماشاالله به اون حست...

به امید خدا صعود میکنیم...

احسان در 16/12/1390 | 23:02 گفت:

به امیـــــــــــــــــــــــــــــــــــد معجـــــــــزه ...

(Hooman sam (Dark metal در 16/12/1390 | 22:55 گفت:

دعا واسه پیروزی و مصدوم ندادن فراموش نشه ها....لطفا.....

(Hooman sam (Dark metal در 16/12/1390 | 22:54 گفت:

اگه خوب بازی کنیم و خدا بخواد 4 تا که کشک 6تا میزنیم....منم حس عجیبی دارم...
حس من میگه بازی پرگله که خداکنه به سود ما باشه...

رضا کاظمی در 16/12/1390 | 22:42 گفت:

زنده باد آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآررررررررررررررررررررررسسسسسسسسسسسسسسسسنننننننننننننننننااااااااااااااااااااااااااااااااااللللللللللللللللللللللللللللللل

سعيد غلامي در 16/12/1390 | 22:41 گفت:

ببريم سعود پيش كش

farshad در 16/12/1390 | 22:36 گفت:

همه چیز دست خداست .اگه رفتیم بدونید که خداخواست و لایقش بودیم اگر هم نه , یا قسمت بو د یا حکمت

milad foadiyan در 16/12/1390 | 22:34 گفت:

اصلا این احساسو ندارم که میریم بالا چون از فیلم ماتریکسم تخیلی تره ولی شک ندارم بچه ها با تمام وجود بازی میکنن و کم نمیذارن و فک کنم میبریم
امه ادم به امید زندس...چرا که نه

علی ارشدی در 16/12/1390 | 22:31 گفت:

الان باید طوری بازی کنیم که حداقل سه تا بزنیم تا بفهمن آرسنال تیم بزرگیه هنوز

mohsen abbasi در 16/12/1390 | 22:28 گفت:

امیدوارم تهش همین قدر مثبت فکر کنی نیای اینجا فحش بدی

mohammad ali در 16/12/1390 | 22:25 گفت:

تخیلی فکر نکن

sina در 16/12/1390 | 22:15 گفت:

شیرررررررررررررررررررررررررررررررررررررر... !
برای من صعود کردن مهم نیست ... فقط اثبات کیم آرسنال تیمی نیست که 4-0 ببازه... !
همین کافیه !

HAMED toopchi در 16/12/1390 | 22:14 گفت:

شنيدي ميگن بزك نمير بهار مياد؟!!!!!