یه تحلیل صادقانه

نویسنده: حمید پیرنیا

وبلاگ من
نویسنده: حمید پیرنیا
دانشجو مهندسی مکانیک سیالات دانشگاه آزاد مشهد. متولد 69
کل بازدید: 75,320 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
به گزارش TheAFCBeII :"میکل آرتتا تأیید کرد که توماس پارتی فردا به تمرینات باز می گردد. همانطور که چندی پیش اشاره کرده بودیم ، احتمال یک اتفاق غافلگیر کننده برای یکشنبه پیش رو بسیار زیاد است و این شانس وجود دارد که "اختاپوس" را در ترکیب تیم برای دربی مقابل تاتنهام ببینیم." به گزارش TheAFCBeII :"میکل آرتتا تأیید کرد که توماس پارتی فردا به تمرینات باز می گردد. همانطور که چندی پیش اشاره کرده بودیم ، احتمال یک اتفاق غافلگیر کننده برای یکشنبه پیش رو بسیار زیاد است و این شانس وجود دارد که "اختاپوس" را در ترکیب تیم برای دربی مقابل تاتنهام ببینیم."
الکساندر لاکازت در بازی شب گذشته به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد👏👏 الکساندر لاکازت در بازی شب گذشته به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد👏👏
اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور
در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود. در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود.
لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است." لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است."
 اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان. اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان.
در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم
پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است.  اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز].  او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است.  ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! "  [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود] پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است. اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز]. او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است. ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! " [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود]
 آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم." آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم."
✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است. ✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است.

یه تحلیل صادقانه

این تحلیل شخصیه منه ولی فکر نمیکنم زیاد حدود صداقت رو زیر پا گذاشته باشم . . .سر این قضیه که آیا ونگر مقصره یا مدیریت من زیاد فکر کردم. تنها چیزی که تونستم پیدا کنم که تو این قضیه بهم کمک کنه حقیقت رو بفهمم تاریخ بود. سالهای اولی که ونگر به آرسنال اومده بود بارها به نسبت زمان خودش خوب خرج کرد نمونه هاش هم زیاده ویلتورد و هانری و پیرس و ریچارد رایت و فرانسیس جفرز و به بعد از اون ریس و . . . نشون میده ونگر یک خرج نکن به تمام عیار نیست . اما چیزی که از اون سالها تا الان تغییر کرده چی بوده؟!!!   پاسخ روشنه مالکین. اون زمان افراد معتبری و با آبرویی مثل دیوید دین و فیزمن جزئی از هیت مدیره بودن ( همه میدونیم که تاثیر دیوید دین تو باشگاه خیلی خیلی زیاد بود به طوری که میشه قرن 21 رو برای آرسنال به دو بازه قبل و بعد از دین تقسیم کرد .دوران سرمایه گذاری روی تیم و دوران اضافه شدن سرمایه هیئت مدیره ) ولی در حال حاضر کنترل باشگاه در دست افرادی مثل کرونکه هست که آرسنال رو قسمتی از بیزینس خودش میدونه صرفا که در کنار تیمهای بسکتبال و بیسبالش قرار میگیره. ( به سختی بشه آرسنال رو از لحاظ اهمیتش برای کرونکه در کنار تیمهای ورزشیش در آمریکا قرار داد چون کرونکه نفوذ زیادی در ورزش آمریکا داره ولی در انگلیس چندان حضور موثری نداره) . البته ونگر هم بی تقصیر نیست چون در این سالها شنیدن این جمله که تیم احتیاج به خرید نداره برای هوادارای آرسنال ( هوادارایی که سالهای با شکوه گذشته رو آنچنان هم دور نمیبینن ) فقط از زبون ونگر قابل دفاع بوده و این فقط ونگر بوده که میتونسته این کارای صرفا اقتصادی رو توجیه کنه هرچند ونگر هم مسلما بزرگترین قربانی این جریان بوده کسی که اعتبار خودش رو تو این مسیر از دست داد.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehs در 29/11/1391 | 20:57 گفت:

من با سعید میلانی موافقم که باخت و حذف از جام حذفی دیگه نه ربطی به ستاره داره نه بازیکن و نه شرایط اقتصادی انصافا باخت فقط و فقط تقصیر ونگر بود وبس! تو این شرایط و اوضاع دیگه ریکس کردن و قمار و این جیزا معنی نداره!

امیرآرسنال در 29/11/1391 | 18:24 گفت:

آقا جاااااااااان ظاهرا بعضیا خودشونو زدن به نفهمی!

ونگر اعتبارشو از آرسنال داره نه اینکه آرسنال از ونگر!! آرسنال من هزاران برابر بزرگتر از امثال ونگره!

بعضیا میگن بالاخره ما رو دوبار قهرمان کرده نباید گذاشت بره!!!!! عزیزان با معرفت، اولا که این معرفتو واسه باشگاهتون بذارید که اعتبارش روز به روز داره کمتر میشه! دوما ونگر وظیفه اش بوده، مگه مربی وظیفه ای جز این داره؟!!! سوما 8 سال به پای گند زدناش و غرور خرکیش نشستیم دیگه معرفت رو در حقش تمام تمام تمام کردیم!

حتی اگه قهرمان لیگ قهرمانان هم بشیم، ونگر باید گورشو گم کنه

.

siamak در 29/11/1391 | 15:10 گفت:

داداش فک کنم درست بگی شما
من خودم همیشه طرفدار ونگرم ولی الان واقعا دل سرد شدم نسبت بش
دارم اعتمادمو بش از دست میدم
با این بای کردن نمیدونم بایر چی ب سرمون بیاره

Ali Ghasemi در 29/11/1391 | 14:35 گفت:

manam hamino migam ... albate inke wenger hemayat karde, baes shude k khudeshu ekhraj nakonan o betune teamo hamin jur sar p negah dare ta emsal ... age wneger ham shakh mishud vase kornke o ina o ekhraj mishud malom nabud vaz behtar mibud ya badtar ... yejurae man hs mikonam wenger khudeshu fda kard k nazare bishtar az ina bal sare arsenlai byad k khduesh sakhte bud
albate to in modat ham khob pol dar ovorde vase khudesh

Benyamin در 29/11/1391 | 14:09 گفت:

حالا میتونیم راحت به چمپیونز لیگ فک کنیم

masoud mahmudpur در 29/11/1391 | 13:44 گفت:

منم موافقم

حمید پیرنیا در 29/11/1391 | 13:42 گفت:

مرسی از دوستان گلم که نظر دادن . زنده باد توپچی

حمید پیرنیا در 29/11/1391 | 13:42 گفت:

دوستای گلم من آخر متن دلیلی که ونگر رو هم مقصر دونستم رو آوردم .

توپچی جنوب : عزیزم تابستون چیزی رو عوض نخواهد کرد تجارت با احساس رابطه ای نداره تصیمیمات باشگاه صرفا تجاریه.


حمید پیرس : من از ادامه این فصل فقط 2 چیز میخام : 1. برد بایرن مونیخ چون خیلی بهمون توهین کردن. 2. سهمیه لیگ قهرمانان که مطمئنم میگیریم.


ویشکا : ویشکا جان ونگر با سکوتش حمایت نکرده بلکه با توجیه کردن و با آبروی خودش حمایت کرده.

Vishka در 29/11/1391 | 13:04 گفت:

بله

مقصر اصلی مالکان هستن اما ونگر با سکوتش حمایت میکنه

توپچی جنوب در 29/11/1391 | 11:52 گفت:

باهات موافقم حمید پیرنیا.
فقط باید به این تابستون اومید وار بود این آخرین فرصت هستش برای احیای دوباره آرسنال

حمید pires در 29/11/1391 | 00:47 گفت:

حمید جون جام حذفی به درک خدا کنه این باخت دردناک بازیکنا رو بی رحم کنه .
کاری ندارم بریم مرحله بعد لیگ قهرمانان فقط دلم میخاد بایرن له کنیم تا هوادارا و پیشکسوتای این تیم مزخرف بفهمن کل کل با تیم زخم خورده نتیجه نداره.

محمد مهدی در 29/11/1391 | 00:21 گفت:

ونگر عوض بشه؟؟
ترجیح میدم صبر کنم تا پراید ارزون بشه.

امیر صفای نیکو در 28/11/1391 | 22:46 گفت:

hosein-gunner
موافقم.امیدوارم.ناراحتم.....

hosein-gunner در 28/11/1391 | 22:36 گفت:

کاملا درسته اما خوب ونگر هم حامی اینا بوده !!!!!
راه نجات اومدن عثماوتف و هانری به هیئت مدیرست روزی میرسه که اینا بیان تو هیئت مدیره که خودشون طرفدار ونگرن و می تونن آرسنال رو از اون سالها هم قوی تر کنند