یه تحلیل صادقانه

نویسنده: حمید پیرنیا

وبلاگ من
نویسنده: حمید پیرنیا
دانشجو مهندسی مکانیک سیالات دانشگاه آزاد مشهد. متولد 69
کل بازدید: 66,925 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

یه تحلیل صادقانه

این تحلیل شخصیه منه ولی فکر نمیکنم زیاد حدود صداقت رو زیر پا گذاشته باشم . . .سر این قضیه که آیا ونگر مقصره یا مدیریت من زیاد فکر کردم. تنها چیزی که تونستم پیدا کنم که تو این قضیه بهم کمک کنه حقیقت رو بفهمم تاریخ بود. سالهای اولی که ونگر به آرسنال اومده بود بارها به نسبت زمان خودش خوب خرج کرد نمونه هاش هم زیاده ویلتورد و هانری و پیرس و ریچارد رایت و فرانسیس جفرز و به بعد از اون ریس و . . . نشون میده ونگر یک خرج نکن به تمام عیار نیست . اما چیزی که از اون سالها تا الان تغییر کرده چی بوده؟!!!   پاسخ روشنه مالکین. اون زمان افراد معتبری و با آبرویی مثل دیوید دین و فیزمن جزئی از هیت مدیره بودن ( همه میدونیم که تاثیر دیوید دین تو باشگاه خیلی خیلی زیاد بود به طوری که میشه قرن 21 رو برای آرسنال به دو بازه قبل و بعد از دین تقسیم کرد .دوران سرمایه گذاری روی تیم و دوران اضافه شدن سرمایه هیئت مدیره ) ولی در حال حاضر کنترل باشگاه در دست افرادی مثل کرونکه هست که آرسنال رو قسمتی از بیزینس خودش میدونه صرفا که در کنار تیمهای بسکتبال و بیسبالش قرار میگیره. ( به سختی بشه آرسنال رو از لحاظ اهمیتش برای کرونکه در کنار تیمهای ورزشیش در آمریکا قرار داد چون کرونکه نفوذ زیادی در ورزش آمریکا داره ولی در انگلیس چندان حضور موثری نداره) . البته ونگر هم بی تقصیر نیست چون در این سالها شنیدن این جمله که تیم احتیاج به خرید نداره برای هوادارای آرسنال ( هوادارایی که سالهای با شکوه گذشته رو آنچنان هم دور نمیبینن ) فقط از زبون ونگر قابل دفاع بوده و این فقط ونگر بوده که میتونسته این کارای صرفا اقتصادی رو توجیه کنه هرچند ونگر هم مسلما بزرگترین قربانی این جریان بوده کسی که اعتبار خودش رو تو این مسیر از دست داد.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehs در 29/11/1391 | 20:57 گفت:

من با سعید میلانی موافقم که باخت و حذف از جام حذفی دیگه نه ربطی به ستاره داره نه بازیکن و نه شرایط اقتصادی انصافا باخت فقط و فقط تقصیر ونگر بود وبس! تو این شرایط و اوضاع دیگه ریکس کردن و قمار و این جیزا معنی نداره!

امیرآرسنال در 29/11/1391 | 18:24 گفت:

آقا جاااااااااان ظاهرا بعضیا خودشونو زدن به نفهمی!

ونگر اعتبارشو از آرسنال داره نه اینکه آرسنال از ونگر!! آرسنال من هزاران برابر بزرگتر از امثال ونگره!

بعضیا میگن بالاخره ما رو دوبار قهرمان کرده نباید گذاشت بره!!!!! عزیزان با معرفت، اولا که این معرفتو واسه باشگاهتون بذارید که اعتبارش روز به روز داره کمتر میشه! دوما ونگر وظیفه اش بوده، مگه مربی وظیفه ای جز این داره؟!!! سوما 8 سال به پای گند زدناش و غرور خرکیش نشستیم دیگه معرفت رو در حقش تمام تمام تمام کردیم!

حتی اگه قهرمان لیگ قهرمانان هم بشیم، ونگر باید گورشو گم کنه

.

siamak در 29/11/1391 | 15:10 گفت:

داداش فک کنم درست بگی شما
من خودم همیشه طرفدار ونگرم ولی الان واقعا دل سرد شدم نسبت بش
دارم اعتمادمو بش از دست میدم
با این بای کردن نمیدونم بایر چی ب سرمون بیاره

Ali Ghasemi در 29/11/1391 | 14:35 گفت:

manam hamino migam ... albate inke wenger hemayat karde, baes shude k khudeshu ekhraj nakonan o betune teamo hamin jur sar p negah dare ta emsal ... age wneger ham shakh mishud vase kornke o ina o ekhraj mishud malom nabud vaz behtar mibud ya badtar ... yejurae man hs mikonam wenger khudeshu fda kard k nazare bishtar az ina bal sare arsenlai byad k khduesh sakhte bud
albate to in modat ham khob pol dar ovorde vase khudesh

Benyamin در 29/11/1391 | 14:09 گفت:

حالا میتونیم راحت به چمپیونز لیگ فک کنیم

masoud mahmudpur در 29/11/1391 | 13:44 گفت:

منم موافقم

حمید پیرنیا در 29/11/1391 | 13:42 گفت:

مرسی از دوستان گلم که نظر دادن . زنده باد توپچی

حمید پیرنیا در 29/11/1391 | 13:42 گفت:

دوستای گلم من آخر متن دلیلی که ونگر رو هم مقصر دونستم رو آوردم .

توپچی جنوب : عزیزم تابستون چیزی رو عوض نخواهد کرد تجارت با احساس رابطه ای نداره تصیمیمات باشگاه صرفا تجاریه.


حمید پیرس : من از ادامه این فصل فقط 2 چیز میخام : 1. برد بایرن مونیخ چون خیلی بهمون توهین کردن. 2. سهمیه لیگ قهرمانان که مطمئنم میگیریم.


ویشکا : ویشکا جان ونگر با سکوتش حمایت نکرده بلکه با توجیه کردن و با آبروی خودش حمایت کرده.

Vishka در 29/11/1391 | 13:04 گفت:

بله

مقصر اصلی مالکان هستن اما ونگر با سکوتش حمایت میکنه

توپچی جنوب در 29/11/1391 | 11:52 گفت:

باهات موافقم حمید پیرنیا.
فقط باید به این تابستون اومید وار بود این آخرین فرصت هستش برای احیای دوباره آرسنال

حمید pires در 29/11/1391 | 00:47 گفت:

حمید جون جام حذفی به درک خدا کنه این باخت دردناک بازیکنا رو بی رحم کنه .
کاری ندارم بریم مرحله بعد لیگ قهرمانان فقط دلم میخاد بایرن له کنیم تا هوادارا و پیشکسوتای این تیم مزخرف بفهمن کل کل با تیم زخم خورده نتیجه نداره.

محمد مهدی در 29/11/1391 | 00:21 گفت:

ونگر عوض بشه؟؟
ترجیح میدم صبر کنم تا پراید ارزون بشه.

امیر صفای نیکو در 28/11/1391 | 22:46 گفت:

hosein-gunner
موافقم.امیدوارم.ناراحتم.....

hosein-gunner در 28/11/1391 | 22:36 گفت:

کاملا درسته اما خوب ونگر هم حامی اینا بوده !!!!!
راه نجات اومدن عثماوتف و هانری به هیئت مدیرست روزی میرسه که اینا بیان تو هیئت مدیره که خودشون طرفدار ونگرن و می تونن آرسنال رو از اون سالها هم قوی تر کنند