رسمی : فرگوسن رفت.

نویسنده: حمید پیرنیا

وبلاگ من
نویسنده: حمید پیرنیا
دانشجو مهندسی مکانیک سیالات دانشگاه آزاد مشهد. متولد 69
کل بازدید: 74,125 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان. اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان.
در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم
پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است.  اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز].  او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است.  ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! "  [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود] پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است. اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز]. او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است. ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! " [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود]
 آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم." آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم."
✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است. ✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است.
💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند.

💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد.

💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد. 💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند. 💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد. 💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد.
مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا  (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود.

☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست. مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود. ☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست.
برنامه کامل بازی های آرسنال در فصل ۲۰۲۰/۲۱ برنامه کامل بازی های آرسنال در فصل ۲۰۲۰/۲۱
برنامه بازی های هفته اول لیگ برتر انگلیس در فصل ۲۰۲۰/۲۱ برنامه بازی های هفته اول لیگ برتر انگلیس در فصل ۲۰۲۰/۲۱
 ۱۰ بازی اول آرسنال در فصل ۲۰۲۰/۲۱ + تاریخ برگزاری
۱۰ بازی اول آرسنال در فصل ۲۰۲۰/۲۱ + تاریخ برگزاری
تبلیغات توپچی

رسمی : فرگوسن رفت.

دقایقی پیش خبر رسمی رفتن فرگوسن از یونایتد در انتهای فصل جاری منتشر شد . . .بیانیه رسمی سر الکس فرگوسن در سایت رسمی باشگاه منچستر یونایتد منتشر شد و این مربی با سابقه بعد از 26 سال حضور در یونایتد و کسب 13 عنوان قهرمانی لیگ برتر و 2 لیگ قهرمانان اروپا اعلام بازنشستگی کرد.

از خوزه مورینیو و یورگن کلوپ به عنوان جانشینان احتمالی فرگوسن نام برده میشه.

با اینکه بیشتر از هر کس دیگه ای ازش بدم میاد ولی دلم برا کل کلاش با ونگر تنگ میشه .
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamid saadi در 19/2/1392 | 13:52 گفت:

برای تمام کسایی که به فرگوسن بی احترامی کردن متاسفم.

با این بی احترامی ها شخصیت خودتون و بقیه آرسنالی ها رو جلوی دیگران بد جلوه میدید.

واقعا متاسفم

حمید pires در 19/2/1392 | 00:24 گفت:

مرسی حمید جان بابا فرگی کیه من دلم واسه شما تنگ شده بود کم پیدایی.

محمد مهدی در 18/2/1392 | 23:32 گفت:

حیف شد. دلم واسش تنگ میشه

حسین ملازینل در 18/2/1392 | 18:16 گفت:

من که بر خلاف شما دوسش داشتم...
مربیه بزرگ و با دانشی بود...
و یک انسان قابله احترام...

Morteza Bauer در 18/2/1392 | 15:51 گفت:

ازش خیلی بدم میومد.ولی حیف شدرفت.شوکه شدم.دلم واسه ادامس جویدنشو کل کلش باونگرتنگ میشه.کل کل فرگوسن و ونگر ومورینیو خیلیب جال میشد.واقعا هرچی جام بوده رودروکرده.

محمد حسین عبادی در 18/2/1392 | 15:17 گفت:

http://upload.tehran98.com/img1/k3s2o6i477u2tq3tw4u2.jpg

ehsan zoola در 18/2/1392 | 15:13 گفت:

دیوید مویس جانشینش شد

nima در 18/2/1392 | 15:08 گفت:

حیف شد...هر چند حالم ازش بهم میخوره ولی دلم براش تنگ میشه...

tofigh در 18/2/1392 | 14:33 گفت:

نهحیف شد..

محمد مهدي نوروزي در 18/2/1392 | 14:18 گفت:

من دارم كلي حال مي كنم ما كه زورشو نداشتيم

ehsan zoola در 18/2/1392 | 14:10 گفت:

الان سایت هوادارای منچستر بودم ... بدبختا بد غصه میخورذن !

البته بیشترشون دلایل مدیریتی رو دلیل خداحافظی فرگی معرفی کرده بودن

منم ازش بدم میومد ولی همیشه بودن یه رقیب سرسخت باعث پیشرفت تیم خودمون میشد

ناصر در 18/2/1392 | 14:08 گفت:

همیشه یه طرف جذابیت لیگ بود.درسته مافیای لیگ بود،ولی کل کل هاش با بقیه مربیا خیلی باحال بود.
دشمن دانا که میگن یعنی همین

siamak در 18/2/1392 | 13:46 گفت:

خیلی ناراحت کننده بود

سعید غلامی در 18/2/1392 | 13:31 گفت:

به سلامتی. درسته ازش بدم میاد ولی افتخاراتش رو حتی نمیشه شمرد.
ناراحت شدم.

خداحافظ روباه پیر

محمد مهدي نوروزي در 18/2/1392 | 13:29 گفت:

ایول پیش به سوی جام گرفتن

حمید پیرنیا در 18/2/1392 | 13:27 گفت:

دیوید مویس اصلیترین گزینه جانشینی

Miladarsenal در 18/2/1392 | 13:20 گفت:

واقعا ناراحت کننده بود این خبر...فرگی یکی از عوامل برتری لیگ برتر نسبت به لیگهای دیگه بود...

انتظار داشتم فصل بعد با اومدن مورینیو کل کلهای لیگ بالا بگیره بین ونگر و فرگی و مورینیو اما حیف شد این روباه پیر مکار رفت...

توپچی جنوب در 18/2/1392 | 13:06 گفت:

حيف شد تا چند روز پيش كه ميگفت فصل بعد حتما روي نيمكت شانچستر هستم حتي عمل جراحي پاش رو توري برنامه ريزي كرده كه بازي اول فصل بعد و بازي هاي پيش فصل رو بتونه رو نيمكت باشه
من دوست دارم اون باشه،
دوست دارم شانچستر رو با روباه پير ببريم و حرص خوردنش رو ببينم واسه سطح ليگ انگليس هم مهمه
كاش نميرفت واقعا مربي بزرگيه وقتي گل ميخورن و قرمز ميشه و تند تند آدامس ميجوه من حال ميكردم.
واقعا حيف شد من كه ناراحت شدم از اين خبر و اوميدوارم تكذيب بشه و برگرده

آریان در 18/2/1392 | 12:58 گفت:

گل انگلیسی:
http://www.goal.com/en/news/596/exclusive/2013/05/03/3950071/bayern-munich-make-enquiry-for-arsenal-defender-koscielny
لینک:
پیشنهاد بایرن مونیخ برای به خدمت گرفتن لورن کوشیلنی

پپ گوادیولا مربیه فصل بعد باواریای ها قصد دارد با پیشنهاد 23 میلیون یورویی مدافع فرانسوی توپچی ها را در تابستان به بایرن بیاورد.

Bayern Munich make enquiry for Arsenal defender Koscielny

Incoming coach Pep Guardiola has sanctioned a €23.7 million summer swoop for the defender but the Gunners are confident of fending off the German giants' interest
_____________________________________
ترجمه: خودم

امیر صفای نیکو در 18/2/1392 | 12:38 گفت:

حیف شد.لا اقل برای ونگر حیف شد. حالا که سر عقل آمده میخواد خرید کنه این خرفت داره میره.البته فرگوسن هم با این همه ضرر مالیاتی که به جا گذاشته و اینکه با این همه بازیکن ها که جام آورده کار بزرگی نکرده.

آریان در 18/2/1392 | 12:29 گفت:

ازش بدم میاد ولی واقعا مربیه بزرگیه . به نظرم دیگه کارش با یونایتد تموم شده

سید محمد رضا در 18/2/1392 | 12:26 گفت:

ای کاش نره
واقعا کارش درسته

masoud mahmudpur در 18/2/1392 | 12:24 گفت:

باورش سخته