Ciprian Marica؟؟!!!!!!!!!!!!!

نویسنده: حمید پیرنیا

وبلاگ من
نویسنده: حمید پیرنیا
دانشجو مهندسی مکانیک سیالات دانشگاه آزاد مشهد. متولد 69
کل بازدید: 74,134 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان. اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان.
در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم
پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است.  اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز].  او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است.  ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! "  [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود] پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است. اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز]. او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است. ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! " [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود]
 آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم." آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم."
✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است. ✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است.
💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند.

💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد.

💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد. 💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند. 💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد. 💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد.
مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا  (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود.

☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست. مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود. ☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست.
برنامه کامل بازی های آرسنال در فصل ۲۰۲۰/۲۱ برنامه کامل بازی های آرسنال در فصل ۲۰۲۰/۲۱
برنامه بازی های هفته اول لیگ برتر انگلیس در فصل ۲۰۲۰/۲۱ برنامه بازی های هفته اول لیگ برتر انگلیس در فصل ۲۰۲۰/۲۱
 ۱۰ بازی اول آرسنال در فصل ۲۰۲۰/۲۱ + تاریخ برگزاری
۱۰ بازی اول آرسنال در فصل ۲۰۲۰/۲۱ + تاریخ برگزاری
تبلیغات توپچی

Ciprian Marica؟؟!!!!!!!!!!!!!


من درباره این پست زیاد از خودم حرف نمیزنم فقط امیدوارم حقیقت نداشته باشه. بدون شرح . . .امروز چندین خبرگزاری مهم از این مهاجم 27 ساله رومانیایی که اصطلاحا free agent یا بدون قرارداد هست به عنوان دومین خرید آرسنال نام بردند.

فصل پیش 16 بار برای شالکه بازی کرده و 6 گل زده. منبع اصلی این خبرها هم مصاحبه ایجنت بازیکنکنه که گفته او به آرسنال نزدیکه و این هفته همه چیز مشخص میشه.

دیگه من توضیح اضافه نمیدم واقعا بدون شرح !!!

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد يزداني در 16/5/1392 | 08:12 گفت:

سوارز داره خودش با جنگ کردن میاد آرسنال دید اگه منتظر ونگر باشه حالا حالاها سره کاره واسه همین دست به کار شده.امسالم که بازیکن شاخص نفروختیم واسه اینه که تو تیم اصلا بازیکن شاخص نداریم همشون در حد بازیکنای معمولی هستن وگرنه امسال هم چندتا خروجی داشتیم.حداقل ونگر و مدیران با این همه سابقه میدونن چطوری از موقعیت سوءاستفاده کنن و طرفدارا رو سره کار بزارن.
نا امید نیستم ولی به هیچ وجه هم خودمو گول نمیزنم امسال با این شرایط چهارمی رو باید تو خواب ببینیم.سوارزم اگه بیاد آخر فصل پشیمون میشه چرا اینجا اومده.

امیر صفای نیکو در 16/5/1392 | 03:52 گفت:

خدا کنه گوستاوو رو بخریم.حیفه دیگه.هم عالیه و هم پولش برامون زیاد نیست وهم اخلاق داره.فیکس ملی هم هس...
منبع خبرها tarafdari.com

محمدرضا در 16/5/1392 | 03:51 گفت:

خخخخخخخخخخ سید حسین خدا بگم چیکارد نکنه

--------------
بچه ها دیقه سوارز داره میاد ارسنال تو مصاحبش برگشته گفته من میخوام برم تو لیگ قهرمانان بازی کنم چون ارزوشو دارم .بنده خدا راس گفته دیگه

امیر صفای نیکو در 16/5/1392 | 03:49 گفت:

رومینیگه فاش کرد، برای فروش او به وولفسبورگ مذاکراتی انجام داده اند، این در حالیست که گوستاووی ملی پوش، پیشنهادات زیادی دارد که در صدر آنها پیشنهاد وولفسبورگ قرار دارد.

رومینیگه در این مورد به کیکر می گوید: "تقریبا کار تمام شده است، فقط مانده توافقات شخصی وولفسبورگ با لوئیز؛ این را هم بگویم که با خروج گوستاوو ما خرید دیگری نخواهیم داشت."

این در حالیست که گوستاوو از تیم های چلسی، منچستر و آرسنال هم پیشنهاداتی دارد؛ گوستاوو از سال 2011 برای بایرن 100 بازی انجام داده و تا سال 2015 هم با این تیم قرارداد دارد.

امیر صفای نیکو در 16/5/1392 | 03:49 گفت:

سوارز خطاب به لیورپول: سر قول خود بمانید و مرا بفروشید
همانگونه که از قبل مشخص شده بود، آرسنال با ارائه پیشنهاد جالب 40 میلیون و یک یورویی سعی در بخدمت گرفتن این مهاجم پر حاشیه دارند، این در حالیست که تمام بندهای مورد توافق انجام شده یعنی راه نیافتن لیورپول به لیگ قهرمانان و پیشنهاد بیش از 40 میلیون یورویی یک تیم حاضر در این رقابت ها! رعایت شده و بنظر می رسد سران لیورپول دیگر بهانه ای برای عدم فروش سوارز ندارند.

بعد از رد پیشنهاد 40 میلیونی ونگر، او با افزودن یک یورو سعی در خرید سوارز داشت که با رد این پیشنهاد، کم کم صدای این مهاجم در آمده و به گاردین می گوید: "سال گذشته من می توانستم به باشگاهی بزرگ بروم، ولی باشگاه به من گفت این بار به لیگ قهرمانان خواهیم رسید؛ ولی اکنون که نرسیدیم انتظار دارم سر قول خود مانده و اجازه جدایی مرا صادر کند."

سوارز ادامه می دهد: "من نمی خواهم به تیم رقیب یا تیمی خارج از لیگ قهرمانان بروم تا با جداییم به تیم محبوبم ضربه بزنم، فقط دوست دارم در لیگ قهرمانان بازی کنم و این چیزی است که ما در قرارداد بر سر آن توافق کرده بودیم!"

وی در مورد پیوستن به آرسنال و ادامه حضورش در لیگ جزیره می گوید: "لیگ جزیره فوق العاده است، آرزوی هر بازیکنیست که اینجا بازی کند؛ من هم کارنامه درخشانی در جزیره دارم و همچنین سابقه من نشان داده که من از آن دست بازیکنان نیستم که هر سال بخواهم باشگاه عوض کنم. پس فقط امیدوارم باشگاه سر قول خود بماند و با جداییم موافقت کند."
tzrzfdari.com

majid در 16/5/1392 | 00:34 گفت:

مهدی افسرده:
خبری از سوارز و ویلیامز و فلینی نشد؟؟؟

بد جوری رفتیم تو سکوت خبری...

--------------------------------------------------------------

بخدا بهتره از اینکه هر روز یه شایعه ی جدید بشنویم

سید حسین در 16/5/1392 | 00:19 گفت:

خبر فوری ......!!!!!!!! خبر فوری.......!!!!!!!!
خبر فوری ......!!!!!!!! خبر فوری.......!!!!!!!!
آرسنال به دنبال سجاد مشکل پور و بهادر عبدی!!!!!!!!

مهدی افسرده در 15/5/1392 | 23:48 گفت:

خبری از سوارز و ویلیامز و فلینی نشد؟؟؟

بد جوری رفتیم تو سکوت خبری...

سید حسین در 15/5/1392 | 23:11 گفت:

جان هر کی که دوس دارین یکی یه پست الکی بزارین دیگه مردیم از بیخبری

حاکم 26 در 15/5/1392 | 21:17 گفت:

160 تا منفی ؟؟؟؟؟

majid در 15/5/1392 | 20:02 گفت:


حیفه وقته ادم

اخه چرا تا بازیکنی نیومده اینقد قضاوت میکنین که بلاگم بابتش میزارین؟؟؟؟ بس کنین دیگه

محسن عاشوری در 15/5/1392 | 19:23 گفت:

ماریکا فک کنم بازیکن شالکه .. هست مگه نه ؟؟

اصلا اینا بدردمون نمیخورن ..

♥Arsenal♥ در 15/5/1392 | 17:28 گفت:

من اصلا خوشم نیومد ازش

حال اگه مفتیه خوب مفت باشه کوفت باشه

siamak در 15/5/1392 | 17:07 گفت:

لیورپول انگار گفته 63 تا واسه سوارز میخواد(اگه این داستانش ب روز اخر نکشید.حالا ببین من کی گفتم.ولی کاش بیاد)
الان رونی رو هواس اگه پول بدن میشه خریدش الان بهترین وقتشه اگه رونی رو بخوان
واقعا خیلی وضع خرابه ونمیدونم برنامشون چیه ولی خب حداقلش میشه بد بین نبود که میخوان کشش بدن و یکم قیمتا ÷ایین بیاد

masoud mahmudpur در 15/5/1392 | 17:05 گفت:

عمرا نمیاد

M o o r I در 15/5/1392 | 15:58 گفت:

ژروینیو هم انتقالش ب رم قطعی شد

این هم عکسش :

http://www.uploadtak.com/images/8797_971721_5869311013583.jpg

پسر20میلیونی در 15/5/1392 | 15:27 گفت:

امسال فک کنم دیگه هیچ پولی جای بازیکن نده ونگربااین بازیکنهای بی قرارداد.شاید ی پولی هم به جیب بزنه ازشون.

پسر20میلیونی در 15/5/1392 | 15:27 گفت:

امسال فک کنم دیگه هیچ پولی جای بازیکن نده ونگربااین بازیکنهای بی قرارداد.شاید ی پولی هم به جیب بزنه ازشون.

سید حسین در 15/5/1392 | 15:14 گفت:

آقا خداییش رویانیان رو اگه مسءول خرید میکردند خداییش راحتتر از اینها بازیکن میخخرید

مهدی باقری در 15/5/1392 | 14:49 گفت:

این فقط وفقط بازار گرمی ایجنتشه شرط میبندم ونگر اصلا اینو نمیشناسه خودتون رو داغون نکنید

milad 14 در 15/5/1392 | 14:47 گفت:

عزیزان نگران نباشن کووالیتی های جدید با بسته بندی هایی دوس داشتنی در راهن

milad 14 در 15/5/1392 | 14:46 گفت:

عزیزان نگران نباشن کووالیتی های دید با بسته بندی هایی دوس داشتنی در راهن

جواد در 15/5/1392 | 14:33 گفت:

اینا کین می خواد بخره بابا آدمو می زاره تو آنپاس اونم نه آنپاس ،آنپاس!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

امیر صفای نیکو در 15/5/1392 | 14:08 گفت:

اگه به اینه که بره جلال رافخواهی و رضا عنایتی رو بگیره بهتره...حالا جالبه شایعات بازیکن بزرگ برای ما اغلب غلط ولی این بازیکن های کوچک درسته...البته نگران نباش ونگر پیر شده ولی انقد عقلشو از دست نداده که اینا رو بخره.ما جیرود و داریم...

علی افرایی در 15/5/1392 | 14:06 گفت:

با کیفیته اساسی.

ahmad behrozi در 15/5/1392 | 13:46 گفت:

شایعس بابا این دیگه کیه خبر گذاری ها خیلی حرف میزنن

سید حسین در 15/5/1392 | 13:35 گفت:

ارسنال لیاقتش بیش از اینها نیست باید بازیکنی تو این سظح بگیره خاک تو سر بدبختش کنم