بازهم انتخاب عجیب

نویسنده: حمید پیرنیا

وبلاگ من
نویسنده: حمید پیرنیا
دانشجو مهندسی مکانیک سیالات دانشگاه آزاد مشهد. متولد 69
کل بازدید: 66,467 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .
اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند
هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش . هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش .

بازهم انتخاب عجیب

بازهم باید شاهد یک انتخاب عجیب و غریب از سوی شبکه 3 باشیم . . .


بازهم باید شاهد یک انتخاب عجیب و غریب از سوی شبکه 3 باشیم و در حالی که هواداران بیشمار آرسنال و دورتمند در ایران انتظار پخش بازی تیمهای مورد علاقه خود بودند از سوی روابط عمومی شبکه 3 اعلام شد بازی منچستر یونایتد و بنفیکا پخش خواهد شد. اما نکته عجیبتر اینکه بازی آرسنال و دورتمند حتی برای پخش با تاخیر هم انتخاب نشد و بازی دو تیم بی هوادار و غیر محبوب ناپولی و منسیتی با تاخیر پخش خواهد شد.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Keivan در 2/9/1390 | 13:36 گفت:

آرسنال که چهارشنبه بازی داره...من یونایتد و من سیتی سه شنبه بازی داشتن...امشبم میلا-بارساست...بازیه دومو نمیدونم...

حسین عسگریان در 2/9/1390 | 02:09 گفت:

‏!‏!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aziz joon در 2/9/1390 | 01:43 گفت:

شبکه ی 3 یا شبکه ی بارسلون

رضاشاماخ چوک بندر در 2/9/1390 | 01:38 گفت:

جالب اینکه به کلیچی بازی نداد ونصری رو20دقیقه آخرآورد.دلم خنک شد

hamed در 2/9/1390 | 01:31 گفت:

السیتی جالب بود.........

reza najm در 2/9/1390 | 01:26 گفت:

حال کردم السیتی باخت!

hamidtopchi در 2/9/1390 | 00:58 گفت:

آرسنال هر وقت بازیشو ننادن برد؟عجیبم برد!

hamed در 2/9/1390 | 00:45 گفت:

بازی آرسنال با دورتموند که الان نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

رضاشاماخ چوک بندر در 2/9/1390 | 00:29 گفت:

ناپولی2منچسترسیتی1خیلی ضعیف بازی میکنه سیتی

رضاشاماخ چوک بندر در 2/9/1390 | 00:20 گفت:

بچه هامابایدیکی که توصداوسیماهست روبه طرف خودمون جذب کنیم.یابایدهمه باهم زنگ بزنیم.درضمن بچه هامن به شمامیگم دانگل بخرین دانگل بخرین

محمدرضاجاشي در 2/9/1390 | 00:07 گفت:

فردا شب هم بازي مون پخش نميشه
نه صدا سيما درستيداريم نه نت خوبي كه انلاين بازي رو ببينيم ماهواره ها هم كه دارن جمع ميكنن
بايد يا استرس 60 برابر فقط نتيجه رو دنبال كنيم

حمید پیرنیا در 2/9/1390 | 00:06 گفت:

دوستان عذر میخام بازی فرداست من امشب رو گفتم ولی به هر حال فرقی نداره بازم قرار نیست بازی آرسنال پخش بشه مسئله مهم اینه.

morteza در 1/9/1390 | 22:46 گفت:

40 بار

علی ارشدی در 1/9/1390 | 22:25 گفت:

هر کی شمرد رضا چند بار گفت بچه ها من بهش آفرین میگم :))

رضاشاماخ چوک بندر در 1/9/1390 | 21:57 گفت:

بچه هایه خواننده بندری آوردم توپ بله روگرفتم حالاموقع رقصه.درضمن بچه هامن به شماوابسته شدم .بچه هاسم شاماخ روهم به اسمم اضافه کردم.بچه هابازی آرسنال دورتموندتوالجزیره 4پخش میشه

میلاد حسینی در 1/9/1390 | 21:37 گفت:

بازی چلسی با لورکوزن با تاخیر پخش میشه

ای خاک بر سر شبکه 3 و مزدک میرزایی و من

sam baygan در 1/9/1390 | 21:36 گفت:

عزیز ما فرداشب بازی داریم!!

علی حسن آبادی در 1/9/1390 | 21:32 گفت:

فیق شما تاریخ بازی رو نمیدونی مثه اینکه!
بازی ما فردا شب هست و این بازیا که شما فرمودین امشــــــــــــــــبه

فردا شب هم بازی بارسا و میلان پخش میشه بازی دوم رو نمیدونم

علی حسن آبادی در 1/9/1390 | 21:31 گفت:

رفیق شما تاریخ بازی رو نمیدونی مثه اینکه!
بازی ما فردا شب هست و این بازیا که شما فرمودین فردا شبه.

فردا شب هم بازی بارسا و میلان پخش میشه بازی دوم رو نمیدونم

علی ارشدی در 1/9/1390 | 21:22 گفت:

بله کلا آرسنال بوقه از نظر مسئولین شبکه 3