درصد تنفر از آرسنال در نظر سنجی !!!

نویسنده: ⑧® H@M!D

وبلاگ من
نویسنده: ⑧® H@M!D
(( Devoted Arsenal )) آرسنال اگر ستاره هم نداشته باشه یا حتی نتیجه هم نگیره سبک بازیش از زیباترین و جذابترین سبکهای فوتبال دنیاست.
کل بازدید: 23,875 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
کانون رسمی هواداران تیم آرسنال در ایران فرارسیدن سال نو را به شما تبریک عرض کرده و برای شما آرزوی سلامتی و موفقیت دارد. کانون رسمی هواداران تیم آرسنال در ایران فرارسیدن سال نو را به شما تبریک عرض کرده و برای شما آرزوی سلامتی و موفقیت دارد.
در چند ساعت گذشته شکودران مصطفی به باشگاه اینترمیلان ایتالیا پیشنهاد شده است. در چند ساعت گذشته شکودران مصطفی به باشگاه اینترمیلان ایتالیا پیشنهاد شده است.
 تیم منتخب دهه لیگ برتر از نگاه هواسکورد با حضور لورن کوشیلنی و البته گائل کلیچی و لوکاژ فابیانسکی تیم منتخب دهه لیگ برتر از نگاه هواسکورد با حضور لورن کوشیلنی و البته گائل کلیچی و لوکاژ فابیانسکی
اوزیل:اگر قرار بود این فرصت را داشتم تا به عنوان یک فرد شانزده ساله دوباره همه ی کارهایی که انجام داده ام را تکرار کنم همه آن ها را به همین شکل انجام می دادم.واقعا در زندگی ام خوشحال هستم.برای باشگاه های بزرگی به میدان رفته ام،هم تیمی های خوبی داشتم و به عنوان یک فرد رشد ‌و ترقی داشتم.تجربیات فراوانی به دست آورده ام و انرا با چیزی عوض نخواهم کرد . اوزیل:اگر قرار بود این فرصت را داشتم تا به عنوان یک فرد شانزده ساله دوباره همه ی کارهایی که انجام داده ام را تکرار کنم همه آن ها را به همین شکل انجام می دادم.واقعا در زندگی ام خوشحال هستم.برای باشگاه های بزرگی به میدان رفته ام،هم تیمی های خوبی داشتم و به عنوان یک فرد رشد ‌و ترقی داشتم.تجربیات فراوانی به دست آورده ام و انرا با چیزی عوض نخواهم کرد .
با او نشستی داشتم ‌ و من را تحت تاثیر خود قرار داد.فکر میکنم کار کردن در لیدز برایش چالشی عالی بود .مطمئنم که بازیکن بهتر و رقابتی تری خواهد شد.الان باید تصمیم بگیریم  برای او فرستادنش به دوره ی قرضی پنج ماهه بهتر است تا بتواند همه ی پتانسیل خود را نشان دهد ‌و برای فصل بعد در دسترس ما باشد یا او را در اینجا حفظ کنیم.در مورد او تا چند روز آینده تصمیم خواهیم گرفت . با او نشستی داشتم ‌ و من را تحت تاثیر خود قرار داد.فکر میکنم کار کردن در لیدز برایش چالشی عالی بود .مطمئنم که بازیکن بهتر و رقابتی تری خواهد شد.الان باید تصمیم بگیریم برای او فرستادنش به دوره ی قرضی پنج ماهه بهتر است تا بتواند همه ی پتانسیل خود را نشان دهد ‌و برای فصل بعد در دسترس ما باشد یا او را در اینجا حفظ کنیم.در مورد او تا چند روز آینده تصمیم خواهیم گرفت .
ساموئل اومتیتی هم تو استادیوم بوده دیشب.
اومتیتی وضع خوبی توی بارسلونا نداره و چند باری هم به آرسنال لینک شده. ساموئل اومتیتی هم تو استادیوم بوده دیشب. اومتیتی وضع خوبی توی بارسلونا نداره و چند باری هم به آرسنال لینک شده.
باکاری سانیا دفاع راست سابق باشگاه در توییتر:
آرسنال دوباره شروع به درخشیدن کرده است. باکاری سانیا دفاع راست سابق باشگاه در توییتر: آرسنال دوباره شروع به درخشیدن کرده است.
آرتتا: از سئاد تشکر میکنم بااینکه آماده نبود اما پیش من آمد و گفت: اگر شما بخواهید، می‌توانم بازی کنم. آرتتا: از سئاد تشکر میکنم بااینکه آماده نبود اما پیش من آمد و گفت: اگر شما بخواهید، می‌توانم بازی کنم.
تیم بانوان آرسنال موفق شد سال ۲۰۱٩ را با صدرنشینی در سوپرلیگ به پایان برساند. تیم بانوان آرسنال موفق شد سال ۲۰۱٩ را با صدرنشینی در سوپرلیگ به پایان برساند.
رائول سانلهی :ارتتا در آنالیزهای خود متوجه شد که پتانسیل عالی ایی در ترکیب و بازیکنان جوان ما وجود دارد‌ و تیمی که می تواند بر پایه ی آن در آینده بسازد. رائول سانلهی :ارتتا در آنالیزهای خود متوجه شد که پتانسیل عالی ایی در ترکیب و بازیکنان جوان ما وجود دارد‌ و تیمی که می تواند بر پایه ی آن در آینده بسازد.
تبلیغات توپچی

درصد تنفر از آرسنال در نظر سنجی !!!

 
تنفر از  آرسنال  !!کلا کمتر کسی پیدا میشه از تیم بدش بیاد...

.
.
.
با توجه به لینک زیر

http://www.tarafdari.com/poll/9/


  (( عشق است تیم  ))


.
..
.

برا شانچستری ها هم متاسفیم....
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مهدی 111 در 3/2/1392 | 18:46 گفت:

علی قاسمی:
هر تیمی که به اوج برسه محبوبیت خودش رو از دست میده و از طرف طرفدار های دیگه منفور شناخته میشه
چون نمیتونن در برابر اون تیم مقابله کنند نسبت به همه چیز اون تیم نفرت پیدا میکنند ..
با نظرت مخالفم.من از رئال و بایرن اینقد تنفر ندارم که از شانسلون و شانچستر دارم.به نظر من تنفر از یه تیمی به خاطر قدرت اون تیم نیست،بخاطر کثافتکاریهایی هست که اون تیما در میارن.بعنوان مثال شانسلون که از وقتی من یادم میاد بیشتر بازیهاشو با داوری و تمارض بازیکناشون بردن.وشانچستر هم که بخاطر بردهای شانسی و با داوریشون.

علی قاسمی در 3/2/1392 | 09:25 گفت:

هر تیمی که به اوج برسه محبوبیت خودش رو از دست میده و از طرف طرفدار های دیگه منفور شناخته میشه
چون نمیتونن در برابر اون تیم مقابله کنند نسبت به همه چیز اون تیم نفرت پیدا میکنند ..


منچستر هم با توجه به رقابت با 3 تیم جزیره چنین درصد بالایی رو به خودش اختصاص داده

در کل باید این رو بگم که ارسنال از روی مظلومیته که منفور نداره چون دلیلی برای نفرت وجود نداره چون بلایی سر هیچ تیمی نمیتونه بیاره که نفرت ایجاد کنه !!!!!!!!!!

ehsan zoola در 3/2/1392 | 01:37 گفت:

منچستر و بارسلون خیلی متنفر دارن برعکس آرسنال و دورتموند خیلی دوستدار

مهدی قائمی در 3/2/1392 | 01:21 گفت:

قهرمانی با هتریک اون!!! خاک بر سرمون انقد راحت از دستش دادیم
رضا کاظمی در 2/2/1392 | 23:46 گفت:

تو فیس بوک هم پیچ کل کل تیم های جزیره چند بار نظر سنجی گذاشتن همه از منچستر بدش می اومدن بعد چلسی و بعد لیورپول و بعد من سیتی
و آرسنال از همه محبوب تر

حمید pires در 2/2/1392 | 23:45 گفت:

مرسی حمید جون. در مورد زنمو عوض میکنم تیممو هرگز باید گفت که تیم که یک چیزیه که عشقش با همه دوست داشتنای دیگه فرق داره و اصلا نمیشه عوضش کرد باید با شکستاش ساخت و با برداش خوش بود و در مورد زن هم گذشت اون زمانی که راحت بشه گفت زنمو عوض میکنم با این مهریه های سنگین دیگه این حرف نزن به زن و زندگیت همیشه وفادار بمون.
در مورد نظر سنجی هم دوست دارم به دوران اوجمون برگردیم اون موقع بیشتر میشه پی برد که آرسنال تو اوجش هم دوست داشتنیه .