Rui Patricio .. دروازه بان جدید !!

نویسنده: ⑧® H@M!D

وبلاگ من
نویسنده: ⑧® H@M!D
(( Devoted Arsenal )) آرسنال اگر ستاره هم نداشته باشه یا حتی نتیجه هم نگیره سبک بازیش از زیباترین و جذابترین سبکهای فوتبال دنیاست.
کل بازدید: 19,264 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در بخش زنان انجام شد و توپچی ها باید سیزدهم یا چهاردهم مارس با پاریسن ژرمن دیدار کنند. برنده ی این دیدار باید با برنده ی دیدار بایرن و لیون رو به رو شود قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در بخش زنان انجام شد و توپچی ها باید سیزدهم یا چهاردهم مارس با پاریسن ژرمن دیدار کنند. برنده ی این دیدار باید با برنده ی دیدار بایرن و لیون رو به رو شود
تماشای بازی امشب در کنار جمعی از دوستان آرسنالی که در باکو هم همسفر کانون هواداری آرسنال بودند... تماشای بازی امشب در کنار جمعی از دوستان آرسنالی که در باکو هم همسفر کانون هواداری آرسنال بودند...
مصاحبه ی داوید لوییز پس از تساوی خارج از خانه مقابل منچستر یونایتد: از عملکردمان خوشحالیم.شما باید بازی هر دو تیم رو انالیز کنید و فکر میکنم ما کارمون رو عالی انجام دادیم ،حتی وقتی یک گل دریافت کردیم باز هم بالغانه رفتار کردیم خصوصا جوان تر های تیم که لایق اعتبار هستند.با این که بازیکن های جوانی اند ولی میدونن که چجوری فوتبال بازی کنن و با فشارها کنار بیان.نسبت به گذشته  خیلی بالغ تر شدن.بازی جذابی برای تماشاگران بود و ما کارمون رو به خوبی انجام دادیم . مصاحبه ی داوید لوییز پس از تساوی خارج از خانه مقابل منچستر یونایتد: از عملکردمان خوشحالیم.شما باید بازی هر دو تیم رو انالیز کنید و فکر میکنم ما کارمون رو عالی انجام دادیم ،حتی وقتی یک گل دریافت کردیم باز هم بالغانه رفتار کردیم خصوصا جوان تر های تیم که لایق اعتبار هستند.با این که بازیکن های جوانی اند ولی میدونن که چجوری فوتبال بازی کنن و با فشارها کنار بیان.نسبت به گذشته خیلی بالغ تر شدن.بازی جذابی برای تماشاگران بود و ما کارمون رو به خوبی انجام دادیم .
 جدول لیگ برتر در پایان هفته هفتم جدول لیگ برتر در پایان هفته هفتم
  اوبامیانگ بعد از فصل ۹۷/۹۸ اولین بازیکن آرسنال است که در ۷ بازی اول آرسنال موفق شده ۷ گل بزند. پیش از این برگکمپ این رکورد را دارا بود..‌. اوبامیانگ بعد از فصل ۹۷/۹۸ اولین بازیکن آرسنال است که در ۷ بازی اول آرسنال موفق شده ۷ گل بزند. پیش از این برگکمپ این رکورد را دارا بود..‌.
از آخرین باری که آرسنال موفق به برد منچستریونایتد در اولدترافورد شد تا به حال تیم های بالا موفق به انجام اینکار شدند. از آخرین باری که آرسنال موفق به برد منچستریونایتد در اولدترافورد شد تا به حال تیم های بالا موفق به انجام اینکار شدند.
صحبت های پیر امریک اوبامیانگ ستاره ی آرسنال و زننده ی تک گل مساوی بخش بازی امشب در مورد صحنه ی گل: کاملا مطمئن بودم که در افساید قرار نداشتم و متعجب شدم که داور سوت زد ولی طبق عادت سعی کردم گل بزنم با این که صدای سوت به گوشم رسید.شنیدم که تماشاچی ها می‌ گفتند افساید شده ولی اما این یه گل صحیح بود و بسیار خوشحال شدم. صحبت های پیر امریک اوبامیانگ ستاره ی آرسنال و زننده ی تک گل مساوی بخش بازی امشب در مورد صحنه ی گل: کاملا مطمئن بودم که در افساید قرار نداشتم و متعجب شدم که داور سوت زد ولی طبق عادت سعی کردم گل بزنم با این که صدای سوت به گوشم رسید.شنیدم که تماشاچی ها می‌ گفتند افساید شده ولی اما این یه گل صحیح بود و بسیار خوشحال شدم.
بعد از نمایش ضعیف و نا امید کننده نیکلاس پپه در بازی امشب مقابل منچستریونایتد هوادارن آرسنال در شبکه های اجتماعی از عملکرد وی به شدت انتقاد کردند و او را ژروینیوی ثانی لقب دادند . بعد از نمایش ضعیف و نا امید کننده نیکلاس پپه در بازی امشب مقابل منچستریونایتد هوادارن آرسنال در شبکه های اجتماعی از عملکرد وی به شدت انتقاد کردند و او را ژروینیوی ثانی لقب دادند .
قرعه کشی جام اتحادیه انجام شد. آرسنال-لیورپول در مرحله ی بعد لیگ کاپ به مصاف هم خواهند رفت. این بازی هفته دوم آبان در آنفیلد برگزار خواهید شد.
قرعه کشی جام اتحادیه انجام شد. آرسنال-لیورپول در مرحله ی بعد لیگ کاپ به مصاف هم خواهند رفت. این بازی هفته دوم آبان در آنفیلد برگزار خواهید شد.
💢 از زمان اولین بازی اوبامیانگ با پیراهن آرسنال ، تاکنون ۱۵۳ بازیکن مختلف در لیگ برتر حداقل ۳۰ شوت به سمت دروازه حریفان روانه کرده‌اند که اوبامیانگ با ۲٦.۲% بهترین آمار رو در زمینه نسبت گل به شوت در اختیار دارد.

💢 از زمان اولین بازی اوبامیانگ با پیراهن آرسنال ، تاکنون ۱۵۳ بازیکن مختلف در لیگ برتر حداقل ۳۰ شوت به سمت دروازه حریفان روانه کرده‌اند که اوبامیانگ با ۲٦.۲% بهترین آمار رو در زمینه نسبت گل به شوت در اختیار دارد.
تبلیغات توپچی

Rui Patricio .. دروازه بان جدید !!

دروازه بان اسپرتینگ لیسبون با درخشش تو جام  باشگاها توجه مسئولین تیم رو جلب کرده..
بازیش مقابل یوونتوس رو دیدم عالی بود..
احتمال زیاد یکی از خریدهای تابستونیه..
.
کسی میشناسه؟ نظرتون چیه ؟
.
.
.
.
http://justarsenal.com/should-arsenal-up-their-offer-for-portuguese-keeper/22934
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

mohammad در 25/2/1392 | 09:38 گفت:

فکر نکنم از اسپورتینگن نره چون تو این چند سال که اسپورتینگ تیم ضعیفی بوده به این تیم وفادار بوده .ولی خدایی یا باید پاتریکیو رو بگیریم یا سزارو.البته سزار درسته دربازبان خوبیه ولی سوتی زیاد میده.

Milan در 24/2/1392 | 20:05 گفت:

میشناسمش گلر تیم ملیه پرتغال ولی ما دفاع و هافبک دفاعی بیشتر نیاز داریم

ehsan zoola در 24/2/1392 | 12:38 گفت:

من دوست دارم ژولیو سزار بیاد

nima در 24/2/1392 | 12:36 گفت:

من نمیشناسم!!!پس نظری هم ندارم!!!

سعید غلامی در 24/2/1392 | 12:08 گفت:

دو تا بازی ازش دیدم دروازه بان خیلی خوبیه فک نکنم اونا به راحتی از دستش بدن چون ستون تیمشون هست.

محمد مهدی در 24/2/1392 | 12:07 گفت:

ونگر علاقه وحشتناکی به ملی پوش ها داره. ایشونم چون دروازبان اول پرتغال هست من احتمال ایشون رو بعد از سزار بیشتر از همه میبینم اگرچه ازش خیلی خوشم میاد ولی دوس دارم یا سزار بیاد یا هیشکی چون شسنی هم داریم

Mohammad hadi در 24/2/1392 | 11:54 گفت:

فقط شسنی بس. ما نیازی به دروازبان نداریم. خریدن دروازبان فقط ولخرجی

masoud mahmudpur در 24/2/1392 | 11:35 گفت:

نمیشناسمش

rasool در 24/2/1392 | 10:55 گفت:

ولی‏ ‏شایعه‏ ‏صحت‏ ‏داره‏ ‏میگن‏ ‏ارسنال‏ ‏۸.۵م.پوند‏ ‏پیشنهاد‏ ‏داده

♥Arsenal♥ در 24/2/1392 | 10:18 گفت:

یه گلر تاپ باید بیاریم برام فرق نداره کی آخه اگه یه گلر تاپ بیاریم ببین کیا میشن ذخیره

شسنی که بد نیست ولی تاگ هم ینست

لوکاژ که آماده هست..

مانونه که خیلی اشتیاق داره..

rasool در 24/2/1392 | 08:47 گفت:

دروازه بان خوبیه ولی بهتره تو پسته دروازه اگرم چیزی میخوایم بخریم یه گلر پا به سن گذاشته و با تجربه بگیریم گلر جوون ریسکه
برای مثال ون در سار تو یونایتد عالی بود
یا مثلا همین دیگو لوپز
یا مثلا سلطان نیلسون کوریا که یه تنه پرسپولیس رو نجات می دادD:

مازیار در 24/2/1392 | 08:43 گفت:

دو تا دفاع چپ داریم. ذیگه نیازی نیست

آریان در 24/2/1392 | 07:47 گفت:

بابا به خدا ما نیازی به خرید دروازه بان نداریم......مهاجم نوک و دفاع چپ اولویت های اصلی هستند

محمد مهدي نوروزي در 24/2/1392 | 06:11 گفت:

فقط شسنی

سید محمد رضا در 24/2/1392 | 06:07 گفت:

من قبولش دارم ، بگو ونگر بخردش

محسن عاشوری در 24/2/1392 | 01:36 گفت:

گزینه های بهتری هم هست

مهدی باقری در 24/2/1392 | 01:03 گفت:

کارش بیسته دروازه بان می خواییم بهترین گزینه است

محمد مهدی در 24/2/1392 | 00:57 گفت:

من اره حالا حالا ها در خدمتم

Morteza Bauer در 24/2/1392 | 00:48 گفت:

بازیش رو ندیدم.
محمدمهدی هنوز بیداری؟

محمد مهدی در 24/2/1392 | 00:32 گفت:

موافقم باهاش. صرفا چون ازش خوشم میاد