Rui Patricio .. دروازه بان جدید !!

نویسنده: ⑧® H@M!D

وبلاگ من
نویسنده: ⑧® H@M!D
(( Devoted Arsenal )) آرسنال اگر ستاره هم نداشته باشه یا حتی نتیجه هم نگیره سبک بازیش از زیباترین و جذابترین سبکهای فوتبال دنیاست.
کل بازدید: 27,428 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور
در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود. در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود.
لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است." لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است."
 اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان. اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان.
در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم
پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است.  اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز].  او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است.  ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! "  [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود] پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است. اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز]. او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است. ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! " [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود]
 آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم." آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم."
✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است. ✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است.
💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند.

💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد.

💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد. 💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند. 💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد. 💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد.
مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا  (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود.

☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست. مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود. ☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست.

Rui Patricio .. دروازه بان جدید !!

دروازه بان اسپرتینگ لیسبون با درخشش تو جام  باشگاها توجه مسئولین تیم رو جلب کرده..
بازیش مقابل یوونتوس رو دیدم عالی بود..
احتمال زیاد یکی از خریدهای تابستونیه..
.
کسی میشناسه؟ نظرتون چیه ؟
.
.
.
.
http://justarsenal.com/should-arsenal-up-their-offer-for-portuguese-keeper/22934
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

mohammad در 25/2/1392 | 09:38 گفت:

فکر نکنم از اسپورتینگن نره چون تو این چند سال که اسپورتینگ تیم ضعیفی بوده به این تیم وفادار بوده .ولی خدایی یا باید پاتریکیو رو بگیریم یا سزارو.البته سزار درسته دربازبان خوبیه ولی سوتی زیاد میده.

Milan در 24/2/1392 | 20:05 گفت:

میشناسمش گلر تیم ملیه پرتغال ولی ما دفاع و هافبک دفاعی بیشتر نیاز داریم

ehsan zoola در 24/2/1392 | 12:38 گفت:

من دوست دارم ژولیو سزار بیاد

nima در 24/2/1392 | 12:36 گفت:

من نمیشناسم!!!پس نظری هم ندارم!!!

سعید غلامی در 24/2/1392 | 12:08 گفت:

دو تا بازی ازش دیدم دروازه بان خیلی خوبیه فک نکنم اونا به راحتی از دستش بدن چون ستون تیمشون هست.

محمد مهدی در 24/2/1392 | 12:07 گفت:

ونگر علاقه وحشتناکی به ملی پوش ها داره. ایشونم چون دروازبان اول پرتغال هست من احتمال ایشون رو بعد از سزار بیشتر از همه میبینم اگرچه ازش خیلی خوشم میاد ولی دوس دارم یا سزار بیاد یا هیشکی چون شسنی هم داریم

Mohammad hadi در 24/2/1392 | 11:54 گفت:

فقط شسنی بس. ما نیازی به دروازبان نداریم. خریدن دروازبان فقط ولخرجی

masoud mahmudpur در 24/2/1392 | 11:35 گفت:

نمیشناسمش

rasool در 24/2/1392 | 10:55 گفت:

ولی‏ ‏شایعه‏ ‏صحت‏ ‏داره‏ ‏میگن‏ ‏ارسنال‏ ‏۸.۵م.پوند‏ ‏پیشنهاد‏ ‏داده

♥Arsenal♥ در 24/2/1392 | 10:18 گفت:

یه گلر تاپ باید بیاریم برام فرق نداره کی آخه اگه یه گلر تاپ بیاریم ببین کیا میشن ذخیره

شسنی که بد نیست ولی تاگ هم ینست

لوکاژ که آماده هست..

مانونه که خیلی اشتیاق داره..

rasool در 24/2/1392 | 08:47 گفت:

دروازه بان خوبیه ولی بهتره تو پسته دروازه اگرم چیزی میخوایم بخریم یه گلر پا به سن گذاشته و با تجربه بگیریم گلر جوون ریسکه
برای مثال ون در سار تو یونایتد عالی بود
یا مثلا همین دیگو لوپز
یا مثلا سلطان نیلسون کوریا که یه تنه پرسپولیس رو نجات می دادD:

مازیار در 24/2/1392 | 08:43 گفت:

دو تا دفاع چپ داریم. ذیگه نیازی نیست

آریان در 24/2/1392 | 07:47 گفت:

بابا به خدا ما نیازی به خرید دروازه بان نداریم......مهاجم نوک و دفاع چپ اولویت های اصلی هستند

محمد مهدي نوروزي در 24/2/1392 | 06:11 گفت:

فقط شسنی

سید محمد رضا در 24/2/1392 | 06:07 گفت:

من قبولش دارم ، بگو ونگر بخردش

محسن عاشوری در 24/2/1392 | 01:36 گفت:

گزینه های بهتری هم هست

مهدی باقری در 24/2/1392 | 01:03 گفت:

کارش بیسته دروازه بان می خواییم بهترین گزینه است

محمد مهدی در 24/2/1392 | 00:57 گفت:

من اره حالا حالا ها در خدمتم

Morteza Bauer در 24/2/1392 | 00:48 گفت:

بازیش رو ندیدم.
محمدمهدی هنوز بیداری؟

محمد مهدی در 24/2/1392 | 00:32 گفت:

موافقم باهاش. صرفا چون ازش خوشم میاد